World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.308.239
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Char Futur ili AE Phase I. Ostalo je prosjek
actore non probante reus absolvitur.
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Shaka111 kaže...

Ja također imam isti problem.

Sumnjam na jednu stvar a to je da koristim pokućni internet - ako i vi koristite isti moguće da je do toga.

 da pokućni ali od vip - a1 varijanta

onaj neki huawei...b315

jednom mi je proradilo sve nakon reseta rutera

probaj mozda pomogne

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
13 godina
online
Re: World of Tanks

Onda je sigurno do toga. Rockstar Launcher mi također ne radi dok ne restartam ruter.

 

14 godina
offline
World of Tanks

evo malo cackam po test serveru, zabunom sam kliknul plej nakon updatea pa reko ajde da vidim kaj ima novog

 

prvo da jasno se izjasnim, iako je besplatni 6th sense za svakog komandera SUPER, nacin na koji je to uzvedeno je totalni pu$hing

6th je samo maknut i svi skilovi su pomaknuti ulijevo za jedan

znaci onaj kaj je zednji bil izabran, je sad na 100% i onolko kolko je % bilo na njemu PRIJE promjene, tolko je sada slobodno za selektirat NOVI SKIL da se puni

nista strasno, rekli bi? ne bas....

mozda bi neko uzo onaj arty detection skill da vidi kad arty puca na njega umjesto 6th, al kita, nemoze, jer nije napravljen totalni skill reset da se izabere neki korisni PERK na commanderu...

eagle eye, taj protu-arty-detection, to su sve perkovi....

 

mozete rec kaj ocete al ja mislim ™  da je ovo kurwinski nacin od WG-a da izmuze dodatne golde za reset svakog komandera da  se skilovi posloze kak bog zapovjeda a ne onak kak je ispalo nakon kaj je 6th maknut

 

dobra vijest je da ovaj free 6th znaci da su mozda lagano odustali od crew 2.0 i da krecu polirat igru na nacin kak vecina igraca zeli....a ko bi reko, nakon izgona i rezanja RU servera od maticne firme, VECINA igraca su EU

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 

ko bi reko, nakon izgona i rezanja RU servera od maticne firme, VECINA igraca su EU

 Navodno je oko 630 000 racuna prebaceno s RU servera na EU, to objasnjava kolicinu YOLO gluposti u randomima zadnjih dana.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Dekrznator kaže...

Znači imamo apsolutno identičan slučaj. I da znaš da me jesi utješio jer sam već počeo misliti da nisam normalan ili opčuvajmebog priglup :D
Jedino što ja mogu je utješiti tebe da nisi ti ništa smrdao po windowsima jer ja apsolutno nisam ništa mijenjao ni čačkao prije nego su počeli problemi...

Jedan dan je radilo bez ikakvih problema a onda je došao 1.18 patch i sve je otišlo kvragu. Tako da je IMHO problem s njihove strane samo očito nije kritičan pa da ga idu patchati/popravljati nego smo mi baksuzi.

 Jesi možda uspio riješiti stvar, meni se ovo događ preko mobilnog interneta mob, router, HT, VIP, mogu uči, odigram jednu dvije i onda bobina, vrti connecting. Preko DSL-a i optike nikakav problem 

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...
Dekrznator kaže...

Znači imamo apsolutno identičan slučaj. I da znaš da me jesi utješio jer sam već počeo misliti da nisam normalan ili opčuvajmebog priglup :D
Jedino što ja mogu je utješiti tebe da nisi ti ništa smrdao po windowsima jer ja apsolutno nisam ništa mijenjao ni čačkao prije nego su počeli problemi...

Jedan dan je radilo bez ikakvih problema a onda je došao 1.18 patch i sve je otišlo kvragu. Tako da je IMHO problem s njihove strane samo očito nije kritičan pa da ga idu patchati/popravljati nego smo mi baksuzi.

 Jesi možda uspio riješiti stvar, meni se ovo događ preko mobilnog interneta mob, router, HT, VIP, mogu uči, odigram jednu dvije i onda bobina, vrti connecting. Preko DSL-a i optike nikakav problem 

 -ne možeš riješiti jer nije do tebe nego do linije.. način rada, ping-lag i dvosmjerna komunikacija, nikad neće mobilna imati iste rezultate kao fixna pogotovo optika.. npr dovoljno da na mobilnom odašiljaču u nekom trenutku imaš tisuće juzera, kao ljetni turizam ili pokrivenost nekog mjesta i broj odašiljača-centrala..

... ili zemljopis, udaljenost, čvor.. server se nalazi negdje, brzina linkova prema svijetu, eu, .. švabo će imati bolji rezultat jer je bliže, manje čvorova-skokova..

 

-kad se testira recimo ping, lokalno, lan-mreža-žica.. npr ht-speed-ookla.. recimo ispod 10ms je recimo optika, 10ms je ok... dok ćeš za wot imati recimo 30-više..

-od uvođenja 1.18.. su pomjenili nešto na serveru, primjetno.. prvo keširanje ulaska u igru, gledaj ping, +800 i pada, tek ispod 100 prestane trzanje..

-ping je najvažnija stvar za gaming, tj dvosmjerna mrežna komunikacija, nije dovoljan samo download nego istovremeno i upload, tj oboje (na mobilnoj često imaš slab DL jer je puno korisnika dok UL nije zagušen). .. brzina mreže nije DL, to je širina-bandwidth.. brzina je ping. Važno, jer svi igrači-server moraju dobiti podatke od svih igrača kako bi se sinkronizilalo i bilo igrivo, tj dovoljno da jedan igrač u igri ima problem i svima će trzati ili će ga disconectati (server to mora..).

-mobilna linija jednostavno nema stalnu propustnost, tj ovisi o trenutnom oprećenju, kao promet u gradu-gužva kad svi idu s polsa i tad imaš zastoj.. ista stvar (slična). Žica nema taj problem jer je konkretna-linija-fizička.. nema u jednom trenutku 100-1000 korisnika, nema tih promjena.

-naravno i ostatak uređaja u kući, mobiteli, računala, tv-iptv.. ovisi tko što tad radi, neki update, gledanje filmova, kao i opcija za wot za ograničenje propustnosti za update kako ne bi wot uzeo previše resursa za sebe pa ostali ne mogu ništa.. tj kad imaš više od jednog računala tad i to vidiš kao problem ako ih želiš istovremeno updateati..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
Shaka111 kaže...

Ja također imam isti problem.

Sumnjam na jednu stvar a to je da koristim pokućni internet - ako i vi koristite isti moguće da je do toga.

 da pokućni ali od vip - a1 varijanta

onaj neki huawei...b315

jednom mi je proradilo sve nakon reseta rutera

probaj mozda pomogne

 Nazovi a1.. objasni problem, uglavnom oni to naprave public ip, otvore nat bla bla bla i sve sljaka

 

 

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: World of Tanks
ihush kaže...
Gajotres kaže...
Dekrznator kaže...

Znači imamo apsolutno identičan slučaj. I da znaš da me jesi utješio jer sam već počeo misliti da nisam normalan ili opčuvajmebog priglup :D
Jedino što ja mogu je utješiti tebe da nisi ti ništa smrdao po windowsima jer ja apsolutno nisam ništa mijenjao ni čačkao prije nego su počeli problemi...

Jedan dan je radilo bez ikakvih problema a onda je došao 1.18 patch i sve je otišlo kvragu. Tako da je IMHO problem s njihove strane samo očito nije kritičan pa da ga idu patchati/popravljati nego smo mi baksuzi.

 Jesi možda uspio riješiti stvar, meni se ovo događ preko mobilnog interneta mob, router, HT, VIP, mogu uči, odigram jednu dvije i onda bobina, vrti connecting. Preko DSL-a i optike nikakav problem 

 -ne možeš riješiti jer nije do tebe nego do linije.. način rada, ping-lag i dvosmjerna komunikacija, nikad neće mobilna imati iste rezultate kao fixna pogotovo optika.. npr dovoljno da na mobilnom odašiljaču u nekom trenutku imaš tisuće juzera, kao ljetni turizam ili pokrivenost nekog mjesta i broj odašiljača-centrala..

... ili zemljopis, udaljenost, čvor.. server se nalazi negdje, brzina linkova prema svijetu, eu, .. švabo će imati bolji rezultat jer je bliže, manje čvorova-skokova..

 

-kad se testira recimo ping, lokalno, lan-mreža-žica.. npr ht-speed-ookla.. recimo ispod 10ms je recimo optika, 10ms je ok... dok ćeš za wot imati recimo 30-više..

-od uvođenja 1.18.. su pomjenili nešto na serveru, primjetno.. prvo keširanje ulaska u igru, gledaj ping, +800 i pada, tek ispod 100 prestane trzanje..

-ping je najvažnija stvar za gaming, tj dvosmjerna mrežna komunikacija, nije dovoljan samo download nego istovremeno i upload, tj oboje (na mobilnoj često imaš slab DL jer je puno korisnika dok UL nije zagušen). .. brzina mreže nije DL, to je širina-bandwidth.. brzina je ping. Važno, jer svi igrači-server moraju dobiti podatke od svih igrača kako bi se sinkronizilalo i bilo igrivo, tj dovoljno da jedan igrač u igri ima problem i svima će trzati ili će ga disconectati (server to mora..).

-mobilna linija jednostavno nema stalnu propustnost, tj ovisi o trenutnom oprećenju, kao promet u gradu-gužva kad svi idu s polsa i tad imaš zastoj.. ista stvar (slična). Žica nema taj problem jer je konkretna-linija-fizička.. nema u jednom trenutku 100-1000 korisnika, nema tih promjena.

-naravno i ostatak uređaja u kući, mobiteli, računala, tv-iptv.. ovisi tko što tad radi, neki update, gledanje filmova, kao i opcija za wot za ograničenje propustnosti za update kako ne bi wot uzeo previše resursa za sebe pa ostali ne mogu ništa.. tj kad imaš više od jednog računala tad i to vidiš kao problem ako ih želiš istovremeno updateati..

 Stavio sam radnom hardware address, stavio pod dns 8.8.8.8 za google, stavio fixne ruleove u firewallu, evo da kucnem o drvo 13 lostova sa strv a ali mi jedna win za kraj grinda i ni jedan disconect 

 

Otkako su nam ruse priključili norma mi je 10 poraza za redom i onda 10 pobjeda nema između 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 11:22 (Gajotres).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

 Jesi možda uspio riješiti stvar, meni se ovo događ preko mobilnog interneta mob, router, HT, VIP, mogu uči, odigram jednu dvije i onda bobina, vrti connecting. Preko DSL-a i optike nikakav problem 

 od zadnje poruke kak sam cackal po test serrveru, reko sam sebi ak moze na test mozda moze i na obicni server

probo, upo i igram zadnja 3 dana bez problema, cak se i diskonektam sa servera da promjenim akaunt, to je isto znalo blokirat konekciju

ali kaj sam apsolutno primjetil, ak radim HIBERNATE lapa, kad se opet digne nece se spojit nego obavezno radim RESET (btw ak nekog zanima rijetko radim shut down, i to samo ak mi nekaj zbloka-zbrika-monitor prestane radit)

 

ALI, bilo kakva akcija u garazi, od jednostavnog slanja jednog clana posade u garazu do otvaranja konsumablesa, baraka, ili klan tab-a ima mikro delay i latenciju, sve stane 1-2 sekunde

isto tako kad sam u garazi i tenk je u borbi, pa "dolaze" rezultati borbe, sve se smrzne na 5 sekundi, i prije je to bilo tako samo ne tolko izrazeno

 

ova migracija rusa na EU je sve pretvorila u turn based game , jadan hrcak sad vrti kotac kroz blato, ne vise kroz vodu

ihush kaže...

 -ne možeš riješiti jer nije do tebe nego do linije.. način rada, ping-lag i dvosmjerna komunikacija, nikad neće mobilna imati iste rezultate kao fixna pogotovo optika.. npr dovoljno da na mobilnom odašiljaču u nekom trenutku imaš tisuće juzera, kao ljetni turizam ili pokrivenost nekog mjesta i broj odašiljača-centrala..

 e druze fulao si ceo fudbal

coek ne prica o pingu, lagu, latenciji i problemima sa DL i UL, to je tema za sebe

prica da nesto unutar kompa ili modema hvata za rukav igru i neda joj na server, zato onaj beskonacni "connecting", koji kad se meni pojavi BTW, ide odma alt f4 i reset kompa

 

jucer sam bacil oko na temu tu na forumu 4g,5g, ruteri.....

isto jedan korisnik pise da mu ps5 sa a1 homeboxom nekaj steka, isto nekaj bloka vezu sa serverom

kolega baci oko na temu pa malo procackaj jedno 10 stranica unazad, mozda kaj pomogne

 

inace, reset kompa i rutera kao prva pomoc, moguce da cak nekaj ostane u memoriji i zahebava spajanje, a nestane nakon reseta

ak druge igre i net radi, YT, speedtest, znaci da je do antivirusa ili modema

za antivirus nisam doktor, a i windoz defender i firewall se nemoze dokraja iskljucit-maknut-deinstalirat

znaci ostaje probat reset rutera, ak ne pomaze, onda sluzba za korisnike - tehnicka podrska i davit njih, po mogucnosti mail-pismeno da se ima pisani trag kao osnova za zalbu, ne zaboravi da je prvi kontakt najcesce sa studentom kaj pojma nema

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Tanks

If any of your commanders already possess the Sixth Sense perk, the XP you spent to train the perk will be fully compensated upon the release of Update 1.18.1, and then automatically re-distributed in the following order of priority:

  1. 1  To reach 100% of your commander’s major qualification (if it was below 100%).
  2. 2  To train the last skill of the commander to 100% (if there was any skill that was not fully trained).
  3. 3  The remaining experience will go to the commander experience pool and can be spent on a new skill/perk of your choice.

 

kvragu, ovo je jos gore nego kaj sam mislio, exp od 6th sense-a ce se "razlit" lijevo i desno, ak je comm npr na 80% ili 90% osnovne kvalifikacije, prvo ce ga dopunit do 100%  osnovne kvalifikacije ("prolit lijevo")a ostatak ce "prolit desno" da se dopuni zadnji skil koji je izabran, ili ak nije izabran nijedan, ici ce u onaj "PLUS" da se izabere iduci skil

 

nego da vas upitam, posto sad nece vise trebat rezervirat prvi comm skill za 6th, kaj je pametna opcija za skill dok se puni i za perk ak se puni drugi skill?

i nemojte rec repair / camo ili view range skilovi, ne pricam ovdje o tome

 

mislil sam da onaj "drugi 6th" za arty se izabere, ili eagle eye, od perkova

od skilova jedino mi jack of all trades pada kao valjani skil dok se puni "plus" il kak da ga vec nazovem

u praksi mi se pokazalo da BiA ima smisla kao perk tek kad je posada bar na pola treceg skila, jer svaki tenk ima vise koristi od full camo ili repair i gun handling+intuition nego da je BiA i pola camo-a bez gun handling-a ili pola gun handlinga bez camo /repair

 

a posto nisam mega whale da imam hrpe kredita pa da u svaku posadu ulupamu startu 3 universal manuala (3x250k pokriva 1.+2. skill 210k+420k i ostane malo za treci) i da to platim 6 milja kredsa i furam BiA + camo + combat skills, gledam uzet bar prvi skill i za to treba minimum 220k crew booksa, znaci dvije po 100k i jedna 20k, a toga se lako uvijek nakupi

 

P.S. sad vidim kakav sam magarac bio i da sam popushil kad sam dizal komandere za free expe kad je bilo 1 free exp= 25 crew exp, jedno 8700 free exp je bilo za 6th i sad ce to dobit svi mukte

 

sad gledam da mozda izaberem nesto drugo svakom tom "rezervisti" pa da bude koristan i na dodatni nacin

 

kaj vi planirate kliknut komandantima nakon patcha? po pojedinim klasama, bas me zanima...

 

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

stream pocinje za 12 minuta

https://www.twitch.tv/worldoftanks

dobije se twič tokeni i camo style

https://worldoftanks.eu/en/news/competitive-gaming/wot7-final-stream-october2022/

ne zaboravite potrosit tokene do 14.10. shop se resetira

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

bok, koji tenk uzeti za 8000 obveznica/bonds ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Bilo što osim IS5, najbolje AMX MLE49
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

bok, koji tenk uzeti za 8000 obveznica/bonds ?

 ... ? biraš sladoled, ženu, boju čarapa, .. biraš ti ili za tebe to rade drugi?

-a zašto? (ne kao negativan stav, dobronamjeran) .. jer je različito za mene-tebe, npr koje tenkove-nacije imaš za koje misije-kampanje, hint, posada-premium (penali).. tenk za grintanje ili neki task kao dmg, spot, itd. a to nije stvar koja je ista za mene-tebe jer ovisi što već imaš u garaži, što trebaš. Što ti trebaš? ili da ti ipak 'ja' izaberem? .. uzmi superhellcata, jer to si ti, 'stricjura', hint, dekoracija na haubi :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: World of Tanks

eh Super Vražju Mačku imam...

 

ali misli da ću zbilja upiknut AMX-a M49

 

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
World of Tanks

Znaci 5 puta po 15:1 nas ljudi iznabijase, ni spotani a vec ubijeni, svaki sut je neko od posasde ubijen a mi njih samo rikoset. Izgubi se volja zbog citera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

Znaci 5 puta po 15:1 nas ljudi iznabijase, ni spotani a vec ubijeni, svaki sut je neko od posasde ubijen a mi njih samo rikoset. Izgubi se volja zbog citera.

 Nema ti to veze s čiterima, igra je jednostavno loša. Znam da moraju zaradit novce ali u nekom trneutku su postali pre pohlepni. Pogazili sva obečanja, izgubili igraće. Koliko se sječam u nekom trenutku su toliko zarađivali da je frajer rekao da će pokrenuti vlastiti svemirski program. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2022 8:34 (Gajotres).
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Iskreno nisam više siguran da ne postoje cheatovi u igri.

 

Ovih dana sam igrao uglavnom lightove, stojim u grmu, nisam spotan, puca na mene samo jedan tenk.

Reko ok, pametna isksuan igrač radi prefire na neki grm gdje bi mogao biti light tank.

 

Ali u jednom danu svaki drugi meč ista stvar, ja sam u jednom od deset grmova oko mene, puca se točno u moj i u mene.

 

I to samo ovaj privremeni WT-100 TD wafl jebeni.

 

Jel neka caka s tim tenkom samo?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

bok, koji tenk uzeti za 8000 obveznica/bonds ?

Jarvan kaže...
Bilo što osim IS5, najbolje AMX MLE49

 ja sam imal libertea sa svim otkljucanim field modsima, pa sam ga zamjenil za elc amx 90 uz dodatak 300 golda

tenk je inace super za grajnd love jer je dovoljno spor da nemres bas nigdje uletit ko bezglava koko$

pen osnovni je dobar da mozes igrat i bez premiuma i stiskanja dvojke, jedino nesmes bas pucat bezveze jer su granate po soma kredsa i tenk nije bas snep-shotljiv™, znaci treba cekat da nanisani do kraja a to traje, preporucljiv je bond vertikal ili uzet drugi slot firepower

jedini zajed , osim "plutajuceg" nisana je meni bil osjecaj ko da ima hebeno ljepilo na gusjenicama

oklop oce cak i bouncat, treba samo pazit kod side-skrepanja i anglinga na "ramena" koja su na coskovima upper hulla i postavljena pod 45°, ko i kod ferdija- tigera P

 

uz njega je preporuka uzet i patriota, jer ima apcr kao standard ammo, shell je 250 kredita, super pen, nesto ko super per$in, turet ok, mobilnost ha malo hebe

 

i zato sam ja bez razmisljanja uzo .... ... ALPINE TIGER

tenk je u PRVOM redu najskuplji po gold cijeni od svih iz bond shopa ak cu ga slucajno opet mjenjat za lighta ili nekog jeftinijeg mediuma koji mi vise odgovara, al to je samo "moje misljenje" ™

trebal mi je hevi, premium, da uz lighta i t25 pilota imam i pouzdanog grajndera kredita

 

dakle, is-6 made in china, alpine tiger

odma sam regrutiral zenskog komandera za njega (dodje sa posadom 100%), bacil im universal manual i pretreniral posadu za is-2 kaj sam taman kupil a nisam imal nikakvu posadu za njega, opcija je krenut od 75% kaj mi se neda, ili trosit golde za nove regrute kaj ne radim, osim u rijetkim, izvanrednim slucajevima, i to kad je popust pa su po 100 golda

najcesce cak i imam u barakama neke stare posade od tenkova kaj su davali na rent il kaj vec, i kad ih se pretrenira za istu klasu, budu na 90% kaj je veliki napredak u odnosu na kretanje od 75%

 

i da znam da je bedasto regrutirat zensku za premium tenk pa onda pretrenirat za tech tree tenk, i da se popushi expi kad ju se skine sa 100 na 90%

ALI, da bi se koristili crew books, posada mora biti u tenku za koji je trenirana, SVI moraju biti na 100% (osim ak se koristi onaj book personal od 850k za jednog clana, tad nema veze kad se i na koga stavi), i smatram da je bolje stavit 250k expa na zensku sa BiA zero skilom, jer taj nulti skil drasticno ubrzava treniranje comandera i isto tako daje najvecu vrijednost crew booksa, jer se najdalje napreduje

 

dakle, WZ-111 Alpine Tigor (insert title I bought an IS-6 but it was from wish.com)

tenk u startu ima PREFERENTIAL MM, i nema ljepila po gusjenicama

responzivan je, dobro ubrzanje, top se ponasa ko da je kv-2, al se na to nauci, cilja se do kraja, smanjuje se udaljenost na kojoj se gadja, vertikal se preporuca, i to u firepower slotu, snep shotanje se ne preporuca

ja generalno ne koristim NIKAD HRANU jer je to meni neisplativo bez premium acc-a i kolko ja igram

 

ono kaj pomaze gun handlingu je VENT, BiA, snep shot, smooth ride, vertikal, i za silu rotation device (daje "pola " vertikala, 12.5% manje disperzije kod okretanja tureta i hulla), i hrana to dodatno pomaze, kao i field mod koji smanjuje disperziju al pogorsava gun handling, ja uzimam sve za smanjenje disperzije uz zrtvovanje aim time-a i gun handlinga, kad se smanji ispod 0.4 top je donekle koristan

 

moje iskustvo je da (ak je to vrijednost sigma) ko ful anciljanog aim kruga , granate u vecini idu tam di su naciljane, za razliku od Libertea koji ima "malo funky" top, taj 100mm je isti ko na amx 50 100, amx ac mile 46, i nije mi bas sjeo jer granata zna odletit u 3 p.m. zato i je u "funky" kategoriji

 

nakon libertea i patriota, cak i skill preporucuje kv-4 za bondse jer je mobilan, oklopljen i ima dobar standard pen

uz njega, hvali i T-103 zbog odlicnog standardnog pena i velikog alpha dmg-a

 

ja sam umjesto logicnih preporuka kaj je dobro, bolje il najbolje, isao na faktor kaj je zabavno

davno sam trejdal T34 i super per$ina jer su spori do bola i to mi je islo na zivce, i uzo (ko to vise zna tocno) 59-pattona i fv4202   

 

samo za strica JURU, evo ja sam si dal truda kad sam i ja gruntal kaj bi uzo a da nije dosadno, i da ima dobar standard pen, gun handling, mobilnost, shell velocity , .... BTW tenkovi koji valjaju nisu u bond storu, nejdu za bondse nego za cash, bond store je rasprodaja zaliha i stari tenkovi koje je pregazilo vrijeme...

ali jos uvjek mogu zaradjivat kredite, za free to play igraca su nacin da mukte dobi t8 premium, a ima ih i zabavnih

Bonds Lights

Bonds Mediums

Bonds Heavys

sjetite se da je proslo vrijeme kad su prem tenkovi bili za treniranje posada. sad su iskljucivo za kredite, i onda se uz kupovinu crew booksa posade treniraju bez ijedne borbe... npr igra se STA-2 sa boosterima, kad se skupi npr 6 miljona kredita, kupi se 3 universal manuala i npr- AMX-12t posada (na 100% barem) se digne na treci skill (3x250=750k ≥ 210+420k=630k za dva puna skilla)

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

... ali u nekom trneutku su postali pre pohlepni. Pogazili sva obečanja, izgubili igraće. Koliko se sječam u nekom trenutku su toliko zarađivali da je frajer rekao da će pokrenuti vlastiti svemirski program. 

 jadni SerB, nekad si je planiral vikendicu na Mjesecu / u svemiru, a onda nogom u dupe pa izletil iz firme kad mu je jezik izletil sa pro ruskim izjavama ... kak vele Bolesna Braca : .... "izbacili me ko šugu..."

Jarvan kaže...

Iskreno nisam više siguran da ne postoje cheatovi u igri.

Ovih dana sam igrao uglavnom lightove, stojim u grmu, nisam spotan, puca na mene samo jedan tenk.

.. ja sam u jednom od deset grmova oko mene, puca se točno u moj i u mene....I to samo ovaj privremeni WT-100 TD wafl jebeni.....Jel neka caka s tim tenkom samo?

 mozda nisi imal 6th?, tenk je velik i nema camo....bubam napamet

 

kaj se tice cheatera....ustvari ideju mi je dal klaus kellerman sa svojim komentarima, da kad pucas na ruski tenk imas losiji rng kaj se tice penetracije.... pa onda kajzoo u svom zadnjem videu o chieftanu proto kad simuliral poziv iz WG sjedista firme .... okeej wew will give you your rng BACK pa krene pogadjad svaki shot

 

i to mi je dalo ideju, svaki novi premium kad izadje je OP, jos iz doba Defendera

type 59 nije bil OP zbog samog tenka, nego zbog MM-a, jer je tad bilo do +3 MM / scout +4 , sjecam se kak sam sa svojim M10 bjezal od tajpa i kupola unazad, pucam, i nemogu mu nista, taj tenk je imal mm da najcesce bude top tir, to su "popravili" khm...

 

pa chrysler GF, pa libetre i patriot (neko je sprovel ideju da se tenkove naziva imenima, to prolazi i danas - peregrin )

burasque, proghetto 46, skorpion, SVAKI novi tenk je bil OP kod izlaska i svi su ga kupovali k'o alvu

vipera je zadnji primjer

 

i vracam se na i give U your RNG back

dam se kladit da kad novi tenk izadje (za pare naravno) da ima "tweakani" rng da ga se teze pogodi, manje pena i lakse dinga

svi video content proizvodjaci polude i vriste "kolko je dobar" i prodaja ide do neba

do iduceg patcha ide stealth nerf jer izlazi novi "vruci" premium

 

kroz godinu-dvije nekad zvijezda i zvijer od tenka zavrsi u bond storu

 

klaus je isto tako komentiral kaj se tice "tekuceg RNG-a" u toku borbe, kad tvoj tim krene gubit, e onda krecu fulanja, ne-penetracije i kritikali sa 0 dmg-a, da se ubrza kraj borbe

 

a onaj drevno algoritam slaganja teamova da jedan masovno pregazi drugi, nalik na drevni ruski obicaj iz 2.svj. rata, kaj je odavno nadjen u fileovima, mazda bude i tweakan...

ponukani nedavnim dogadjajima, mozda ga posloze da bude realniji, kak bi reko klau you push-you lose-no fun for you.... team sa vise ruskih tenkova gubi....

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
Gajotres kaže...

... ali u nekom trneutku su postali pre pohlepni. Pogazili sva obečanja, izgubili igraće. Koliko se sječam u nekom trenutku su toliko zarađivali da je frajer rekao da će pokrenuti vlastiti svemirski program. 

 jadni SerB, nekad si je planiral vikendicu na Mjesecu / u svemiru, a onda nogom u dupe pa izletil iz firme kad mu je jezik izletil sa pro ruskim izjavama ... kak vele Bolesna Braca : .... "izbacili me ko šugu..."

Jarvan kaže...

Iskreno nisam više siguran da ne postoje cheatovi u igri.

Ovih dana sam igrao uglavnom lightove, stojim u grmu, nisam spotan, puca na mene samo jedan tenk.

.. ja sam u jednom od deset grmova oko mene, puca se točno u moj i u mene....I to samo ovaj privremeni WT-100 TD wafl jebeni.....Jel neka caka s tim tenkom samo?

 mozda nisi imal 6th?, tenk je velik i nema camo....bubam napamet

 

kaj se tice cheatera....ustvari ideju mi je dal klaus kellerman sa svojim komentarima, da kad pucas na ruski tenk imas losiji rng kaj se tice penetracije.... pa onda kajzoo u svom zadnjem videu o chieftanu proto kad simuliral poziv iz WG sjedista firme .... okeej wew will give you your rng BACK pa krene pogadjad svaki shot

 

i to mi je dalo ideju, svaki novi premium kad izadje je OP, jos iz doba Defendera

type 59 nije bil OP zbog samog tenka, nego zbog MM-a, jer je tad bilo do +3 MM / scout +4 , sjecam se kak sam sa svojim M10 bjezal od tajpa i kupola unazad, pucam, i nemogu mu nista, taj tenk je imal mm da najcesce bude top tir, to su "popravili" khm...

 

pa chrysler GF, pa libetre i patriot (neko je sprovel ideju da se tenkove naziva imenima, to prolazi i danas - peregrin )

burasque, proghetto 46, skorpion, SVAKI novi tenk je bil OP kod izlaska i svi su ga kupovali k'o alvu

vipera je zadnji primjer

 

i vracam se na i give U your RNG back

dam se kladit da kad novi tenk izadje (za pare naravno) da ima "tweakani" rng da ga se teze pogodi, manje pena i lakse dinga

svi video content proizvodjaci polude i vriste "kolko je dobar" i prodaja ide do neba

do iduceg patcha ide stealth nerf jer izlazi novi "vruci" premium

 

kroz godinu-dvije nekad zvijezda i zvijer od tenka zavrsi u bond storu

 

klaus je isto tako komentiral kaj se tice "tekuceg RNG-a" u toku borbe, kad tvoj tim krene gubit, e onda krecu fulanja, ne-penetracije i kritikali sa 0 dmg-a, da se ubrza kraj borbe

 

a onaj drevno algoritam slaganja teamova da jedan masovno pregazi drugi, nalik na drevni ruski obicaj iz 2.svj. rata, kaj je odavno nadjen u fileovima, mazda bude i tweakan...

ponukani nedavnim dogadjajima, mozda ga posloze da bude realniji, kak bi reko klau you push-you lose-no fun for you.... team sa vise ruskih tenkova gubi....

 Ma tenk ima posadu sa hrpom skilova, 6th sense ja naravno jedan od njih, T-100 LT, mali sneaky gad.

Svaki put se dogodilo od jebenog wafla, srećom pa je privremeno ovdje.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

Znaci 5 puta po 15:1 nas ljudi iznabijase, ni spotani a vec ubijeni, svaki sut je neko od posasde ubijen a mi njih samo rikoset. Izgubi se volja zbog citera.

 Da, najlakse reci da svi cheataju kad se izgubi. Odigrao sam do sad valjda vec tisuce advanceva i klanskih i na prste jedne ruke mogu nabrojati slucajeve kad je bilo ocito da neko ima cheat - i to je bio samo cheat za rusenje (gdje neko puca po tebi preko pola mape nakon sto srusis mali zidic ili jedno drvce). Pobijedili smo i u vecini takvih partija, prilagodis se samo.

Jednostavno postoji ogromna razlika izmedju top igraca s odlicnim fieldom, dobro poslozenim tenkovima i posadama i igraca koji su tu "samo zbog zabave". Ja kad izgubim advance uvijek mogu reci zasto sam ga izgubio, bilo to taktika, krivi setup ili nesto trece. Price o cheatovima su uvijek samo kad se prikljucim nekoj ekipi s 40% win rate i 700elo klana u advance, tamo je neshvatljivo da je netko bolji od njih, ocito protivnici varaju.

11 godina
offline
Re: World of Tanks
WiCkED kaže...
marionezi82 kaže...

Znaci 5 puta po 15:1 nas ljudi iznabijase, ni spotani a vec ubijeni, svaki sut je neko od posasde ubijen a mi njih samo rikoset. Izgubi se volja zbog citera.

 Da, najlakse reci da svi cheataju kad se izgubi. Odigrao sam do sad valjda vec tisuce advanceva i klanskih i na prste jedne ruke mogu nabrojati slucajeve kad je bilo ocito da neko ima cheat - i to je bio samo cheat za rusenje (gdje neko puca po tebi preko pola mape nakon sto srusis mali zidic ili jedno drvce). Pobijedili smo i u vecini takvih partija, prilagodis se samo.

Jednostavno postoji ogromna razlika izmedju top igraca s odlicnim fieldom, dobro poslozenim tenkovima i posadama i igraca koji su tu "samo zbog zabave". Ja kad izgubim advance uvijek mogu reci zasto sam ga izgubio, bilo to taktika, krivi setup ili nesto trece. Price o cheatovima su uvijek samo kad se prikljucim nekoj ekipi s 40% win rate i 700elo klana u advance, tamo je neshvatljivo da je netko bolji od njih, ocito protivnici varaju.

 Vidi drug, razumijem ja tebe sta mislis i govoris, ali ovo je bilo ocigledno da imaju cheat (vj aimbot) jer svaki njihov sut je ili ammo ili posada u qupa  pa ne samo meni nego svima nama. Prije njih pobijedili  3 klana i onda kao odjednom niko od nas nema pojma i izgubis 5 za redom i to po 13-14 tenkova razlike!!!?? jes hau no!!! 

 

Edit:

A evo ti i rejting naseg i njihovog klana:

moj klan moj klan
profesionalci profesionalci
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2022 19:23 (marionezi82).
15 godina
offline
World of Tanks

Nema šanse da će me sad radnomi vidjeti do kraja ounsloughta, ovo je top. Dalo bi se sad i karamtevagena kupiti 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2022 17:51 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

U 1.8.1 su nesto preslozili ove Personal Reserves, mozda bi mogao i ja poceti trositi svoje 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Ima li jos tko problema, meni su bagovani markeri, na mapi mrtvi tenkovi su zivi, ne updejta se rezultat, cap ne radi iako izbaiva poene  i na kraju gejma izbaci iz gejma ili neda izac u garazu klikne se ali se nista ne dogada dok ne diskonekta s servera...

Probo sam repair, cacshe, i prebriso/reinstaliro igru  i dalje isto 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

Prije njih pobijedili  3 klana i onda kao odjednom niko od nas nema pojma i izgubis 5 za redom i to po 13-14 tenkova razlike!!!?? jes hau no!!!

 hau yes nou !!!, kako da ne

Mauro kaže...

U 1.8.1 su nesto preslozili ove Personal Reserves, mozda bi mogao i ja poceti trositi svoje 

 ma ni slucajno, prvo moras skupit bar po soma od svakih, a i onda bolje cuvat za slucaj da se jos nesto moze izvuc kad budu preslozili kune u ojre (mozda "razlika tecaja"™ )

LordNIbbler kaže...

.....  i na kraju gejma izbaci iz gejma ili neda izac u garazu klikne se ali se nista ne dogada dok ne diskonekta s servera...

Probo sam repair, cacshe, i prebriso/reinstaliro igru  i dalje isto 

 pogledaj unazad 10 strana moje postove kaj sam sve ja radil

evo zadnjih dana uspio i malo igrat

sve je usporeno, koji god tab da kliknem u garazi - ucitava se minutu dok se sve smrzne

kad sam u garazi i "stize" rezultat borbe iz koje sam izasao, sve stane, kursor se promjeni i "cekam godota" da dodje sa rezultatom

 

od ove integracije rusa sve je oslo na kvasinu

opet se sjetim jednog pr0 1337 pog champ gejmera kaj se rugal na forumu drugima sa haha "WOODEN PC" ™

posto su rekli da su dva ruska servera samo prenamjenili i prikopcali na EU, postoji problem sa sinhronizacijom modernih nato eu hrcaka koji trce u kompozitnim kotacu sa svapskim lagerima i ruskih hrcaka iz sibira kaj trce u drvenom kotacu

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
8 godina
offline
World of Tanks

Evo meni zadnja 2 dana radi bez greške ali samo u safe modu....nijednom me nije izbacilo.

Ništa ne trza osim pingaća na početku partije ali to se unormali vrlo brzo. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
WiCkED kaže...
marionezi82 kaže...

Znaci 5 puta po 15:1 nas ljudi iznabijase, ni spotani a vec ubijeni, svaki sut je neko od posasde ubijen a mi njih samo rikoset. Izgubi se volja zbog citera.

 Da, najlakse reci da svi cheataju kad se izgubi. Odigrao sam do sad valjda vec tisuce advanceva i klanskih i na prste jedne ruke mogu nabrojati slucajeve kad je bilo ocito da neko ima cheat - i to je bio samo cheat za rusenje (gdje neko puca po tebi preko pola mape nakon sto srusis mali zidic ili jedno drvce). Pobijedili smo i u vecini takvih partija, prilagodis se samo.

Jednostavno postoji ogromna razlika izmedju top igraca s odlicnim fieldom, dobro poslozenim tenkovima i posadama i igraca koji su tu "samo zbog zabave". Ja kad izgubim advance uvijek mogu reci zasto sam ga izgubio, bilo to taktika, krivi setup ili nesto trece. Price o cheatovima su uvijek samo kad se prikljucim nekoj ekipi s 40% win rate i 700elo klana u advance, tamo je neshvatljivo da je netko bolji od njih, ocito protivnici varaju.

Ma samo je stvar da je igra dno u radnomima, nema tu varanja, najveći varalica je tu WG i njihov RNG, MM odnosno pohlepa, jednostavno igra je dno. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice