World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.323.008
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Sheeva kaže...
moze preporuka, dal da ostavim 100 mm top na IS-u il da si stavim 122 mm? 100 mm ima vecu penetraciju a i jeftiniju municiju?

Jesi li već igrao s tim topom (122mm)? Ako nisi, probaj. 122mm radi dosta veću štetu od 100mm, a osim toga, izgleda puno moćnije {#}

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ovi francuzi nisu normalni, ko kornjace oklopa imaju...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
rebelsy kaže...

ovi francuzi nisu normalni, ko kornjace oklopa imaju...

Jel ti pricas o WoT-u??? Franzuci su najmekaniji u igrici.

PRODAJEM ORIGIN ACCOUNT NA KOJEM JE BF:BC2 DELUXE EDITION(IMA SVE DLC-OVE AKTIVIRANE) 120 KN HITNO!!!!
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...

To vam je vezano sa ovim skilom od gunnera za vise criticala.

Proklet bio dan kad sam to stavio na isua, sada je bl10 postao cista smijurija, tri puta pogodim objecta i svaki put ti we hit them hard sranja.

A ne znam.Možda poveća malo random faktor. 

Znam da T7, T53 i BL10 najviše pate od toga. Evo borba sa T34, gađam j*benog Panthera II, 4 hica zaredom: "Penetration,It went right through, We hit them hard, It went right through". Svaka od te 4 granate napravila 0 dmg.

Prekjučer sa T30, poluretardirani tim na Abbeyu. AusfB, ja sa t30 i patton otišli na ona brda desno. Tamo smo sredili Tumora, E75, Tigera2, T54 i IS-3. Tu sam imao 0 dmg hit na E75 i IS-3. Naš tim poginuo dolje uz rijeku i u sredini ostao naš Tiger. Patton se probio i ubio 1 arty koja je bila, al ga je JagdTiger iz samostana dovršil(inače Jagtiger ima full hp). Dolaze capat našu bazu IS-3 i IS-4, opet na IS-4 imam 2 0 dmg hita, 3. mu je uzel onih 860 HPa. Jadgtiger stoji u sredini na prolazu, Ausf i ja gađamo s brda, a tiger spota.  Ausf se malo zaletil i ovaj ga ubije. Onda i glupi tiger izleti na njega i pogine. Krene se vraćat prema bazi da se popne na brdo, ima 753 HPa, oderem ga u stranu, naravno trebao je biti oneshot. 562 dmga. Baš sad kad ne treba, igra odluči da bi trebao bit najmanji mogući dmg. I sad krenem i ja prema njemu da se sretnemo, stanem čekam da mi se pojavi kad se penje, opalim 0 dmg. Naravno on je opalil i mojih 205 HPa više nema.

 

Bitna stvar, nemam Deadeye perk ni na T34 ni na T30. Imam na Tumoru, al na njemu nemam problema s tim.

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Jer zna tko kada bi trebao izači patch za rusima? Trebam skupljat pare za IS4 pa da znam kad počet.

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
bibi007 kaže...

Jer zna tko kada bi trebao izači patch za rusima? Trebam skupljat pare za IS4 pa da znam kad počet.

Bile su neke glasine da bi trebao pocetkom sljedeceg mjeseca, ali nevjerujem.

PRODAJEM ORIGIN ACCOUNT NA KOJEM JE BF:BC2 DELUXE EDITION(IMA SVE DLC-OVE AKTIVIRANE) 120 KN HITNO!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 14:11 (BAD_BOY01).
14 godina
offline
World of Tanks

Mid-late April on test server. 

Današnji odgovor što se tiče public servera

Overlord:Spring 2012 to play it safe. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...
dedaa kaže...

To vam je vezano sa ovim skilom od gunnera za vise criticala.

Proklet bio dan kad sam to stavio na isua, sada je bl10 postao cista smijurija, tri puta pogodim objecta i svaki put ti we hit them hard sranja.

A ne znam.Možda poveća malo random faktor. 

 

Da malo, toliko malo da mi se pocelo desavat cim sam stavio taj skill, u prijasnih 350 partija sa isuom nikada, barem ne tri puta zaredom sa 50m u bulju.

13 godina
offline
Re: World of Tanks
BAD_BOY01 kaže...
rebelsy kaže...

ovi francuzi nisu normalni, ko kornjace oklopa imaju...

Jel ti pricas o WoT-u??? Franzuci su najmekaniji u igrici.

On prica o nizim tierovima...

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Sheeva kaže...
moze preporuka, dal da ostavim 100 mm top na IS-u il da si stavim 122 mm? 100 mm ima vecu penetraciju a i jeftiniju municiju?

Nema D10T veću penetraciju, ima istu kao i D-25T.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
BAD_BOY01 kaže...

Jel ti pricas o WoT-u??? Franzuci su najmekaniji u igrici.

nisam dugo igrao, francuzi su mi novost ... na nizim tierima mi se ne cini bas da su najmekaniji...

 

;)

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Istina, amx 40 il kako mu već ime je dosta teško probit u svom tieru... bar mi se tako činilo kad sam igrao s njim...

sad sam prodao svu tu gamad i u garaži imam KV, KV-3 i IS. ko zadnje siroče sam :D

nadam se da ću stić eliteat KV prije patcha, još nisam s-51 istražio, bogte pitat kako će to izvest poslije peča pa da mi ne propadne 90k XP-a kojeg imam na njemu trenutno.
Pričam i serem bezveze
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

amx 40 ima odličan oklop , al je teško sranje od tenka , bar je meni bio dok sam igrao s njim 

spor ko puž , a kao laki tenk , tj brz je al sam kad ideš niz brdo a po ravnici 20 maximum

i dok dođeš do bojišta  70 % njih je pobijeno ,a top je srednja žalost

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
BAD_BOY01 kaže...
bibi007 kaže...

Jer zna tko kada bi trebao izači patch za rusima? Trebam skupljat pare za IS4 pa da znam kad počet.

Bile su neke glasine da bi trebao pocetkom sljedeceg mjeseca, ali nevjerujem.

Ovdje Rusi kažu krajem travnja http://wot-news.com/main/index/page/6

Vjerovatno će tada jer je to specijalni russian edition patch zato izlazi tako brzo, i nebi izbacivali trailer u kojem piše uskoro da neće krajem mjeseca.

13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Gdje sreće da bude test server obog mjeseca :)

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

KV zaranja u beton {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

7.3 Patch i ono sto nas ceka u njemu--- Link

PRODAJEM ORIGIN ACCOUNT NA KOJEM JE BF:BC2 DELUXE EDITION(IMA SVE DLC-OVE AKTIVIRANE) 120 KN HITNO!!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 16:43 (BAD_BOY01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
dasoo988 kaže...

KV zaranja u beton {#}

  Zemlja nije izdržala njegovu težinu...si poslao bug report?

meni su jučer zato kad sam imao lag tenkovi se sklizali kao na klizalištu,radili piruete i sve je bilo vrlo tečno...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
16 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ja jednostavno ne kužim tu logiku nagrađivanja igrača, posebice onih s IS-om...Uništim dva tenka višeg tiera od mojeg, pošteno oštetim još dva, vrtim se po cijeloj mapi, vratim se nazad i branim bazu (na kraju neuspješno, ali svejedno), dobijem neku medalju i na kraju dobijem prokletih 7000 kredita (oko 550xp ali koga briga..).Popravak mi je 8000, a municija oko 9000 {#}  A par bitaka prije, sličan rezultat, ali pokupim 15000..Pa gdje je tu logika?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Osobno mi se IS sviđa. Nekako te tjera da ne srljaš nego da igraš pametno. Ako igraš pametno i pobijediš, dobiješ cca 500-600 expa bez problema, i još profit od nekih čistih 10 000 creditsa. Govorim o igri sa 122mm, jedina mana bila bi mu reload koji je prilično spor. Da idem sada na ovaj najjači 122mm, na motor ili na gusjenice?

www.blockz.org - www.stanasoft.co.cc
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Igram sad i sa KV napravim  7 killova sam sredim cijelu jednu stranu i ovim mojim debosima ulete PzIII u bazu i krene zauzimat a oni umjesto da krenu nazad u bazu krenu preko cijele mape zauzimat njihovu bazu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
g12356 kaže...
dasoo988 kaže...

KV zaranja u beton {#}

  Zemlja nije izdržala njegovu težinu...si poslao bug report?

meni su jučer zato kad sam imao lag tenkovi se sklizali kao na klizalištu,radili piruete i sve je bilo vrlo tečno...

Nisam nist slao... svjesni su oni toga da je igra bugovita... {#}

a iskreno ni ne znam di treba reportat bug{#}

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Riker kaže...

Ja jednostavno ne kužim tu logiku nagrađivanja igrača, posebice onih s IS-om...Uništim dva tenka višeg tiera od mojeg, pošteno oštetim još dva, vrtim se po cijeloj mapi, vratim se nazad i branim bazu (na kraju neuspješno, ali svejedno), dobijem neku medalju i na kraju dobijem prokletih 7000 kredita (oko 550xp ali koga briga..).Popravak mi je 8000, a municija oko 9000 {#}  A par bitaka prije, sličan rezultat, ali pokupim 15000..Pa gdje je tu logika?

Važan je damage, a ne killovi.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 17:03 (Hyperion).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ma bilo kako bilo, da, važan je damage ali ponekad je stvarno nelogičan taj sistem, jednom sam za afk partiju s kv-om dobio 300 XP-a i jedno 20k creditsa (doduše i steel wall medalju jer me neki debos sa marderom pogoidio jedno hiljadu puta u prednju stranju) al svejedno.


što prije se pomirite s tim da igra ima dosta nelogičnosti i naučite jednostavno uživati u njoj, bit će vam zabavnije i bolja.
Pričam i serem bezveze
13 godina
offline
World of Tanks

OMG razmazio me ovaj KV-3 sa svojim prednjim armorom, sad kad hocu malo grindat s KV-om svi me probijaju, nemogu nist dobit {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

već nova verzija stiže? haha! Bit će zanimljivo - krećem sa rusima igrat pa do kud stignem{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Zanima me da li je nekome od vas nedavno hackan account? Meni su ga danas hackali i još nekoliko mojih prijatelja je hackano. Upali su u mail i promijenili lozinke i postavili neka bedasta sigurnosna pitanja pa ne mogu nikako ući u nutra. Htio sam napraviti account recovery ali mi je isto tako na accountu postavljeno neko pitanje. Zna li netko kako mogu dobiti svoj account natrag?

[)r4G()n
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks
Pozz je li netko jos primjetio da su digli cijene tenkova.
3601 nekad je kostao cca 740 000 a sad je 920000,
T50-2 cca 550000 a sad je oko 720 000.

Ne znam je li bilo nekih najava,ili sam ja nesto propustio.
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Evo ako ste kojim slucajem zaboravili glasat...

 

http://www.bug.hr/master/toplista/

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
tadic kaže...
Pozz je li netko jos primjetio da su digli cijene tenkova.
3601 nekad je kostao cca 740 000 a sad je 920000,
T50-2 cca 550000 a sad je oko 720 000.

Ne znam je li bilo nekih najava,ili sam ja nesto propustio.

Bilo je najavljeno poskupljenje

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice