The Elder Scrolls V: Skyrim izdvojena tema

poruka: 9.743
|
čitano: 2.244.007
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TES V: Skyrim - Modding
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
Latz kaže...

Jel itko preorderao i ako je za koliko love (i gdje naravno)?

Nisam..

Mislio sam za Zavvi 27.85 funti (250kn) ali čekam već više od 10 dana na BF3 tako da možda uzmem na GMC za 299.

Brža dostava i nema brige oko pdv-a..

 

Ipak, nema nekih posebnih bonusa za preorder pa nije problem pričekat malo i možda uhvatit neko jače sniženje..

Recimo 20 funti..

 

Do toga lijepo riješe bugove i dođu neki dobri modovi..

12 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

preorderao preko SOphosLaba,  imaju besplatnu dostavu, mogućnost plaćanja pouzećem, ali sam ipak stavio da ću preuzeti u dućanu jer sam ionako i peak i subotu u gradu pa mi nije problem xD

 

cijena 300 kn, sasvim ok, po meni. uzeo za sebe i prijatja, a drugi prijatj išao u trgovinu i tamo direkt preorderao, ista cijena, plaćanje tek kod preuzimanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Upravo sam gledao GMC, čini se da su me poslušali i sa BUG-om napravili akciju sa 50kn jeftinije jer preorder čini se dođe 249kn sa kodom koji mi se automatski dodao..

 

{#}{#}

 

Tako da sada imate najjeftinije 249kn u GMC sa dostavom kamo i kada želite..

 

Što me dovodi do pitanja: gdje navedem u koje vrijeme može dostava??

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 23:02 (NightShadow).
15 godina
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
NightShadow kaže...

Upravo sam gledao GMC, čini se da su me poslušali i sa BUG-om napravili akciju sa 50kn jeftinije jer preorder čini se dođe 249kn sa kodom koji mi se automatski dodao..

 

{#}{#}

 

Tako da sada imate najjeftinije 249kn u GMC sa dostavom kamo i kada želite..

 

Što me dovodi do pitanja: gdje navedem u koje vrijeme može dostava??

kak dodjes do tog koda i di se uopce unosi ... itd. itd.

 

P.S. hvala za vijest - upravo sredio citavu stvar - preorder za 249kn sređen - danke jos jednom

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 0:20 (Latz).
12 godina
odjavljen
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

ej decki dali vama ulazi na chat na ovoj stranici meni nece {#},pise qwebirc is looking up your hostname

http://irclounge.net/stream.php

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 1:18 (Nitro233).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
Nitro233 kaže...

ej decki dali vama ulazi na chat na ovoj stranici meni nece {#},pise qwebirc is looking up your hostname

http://irclounge.net/stream.php

Kasno palis zgasen je stream odavno...

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
12 godina
odjavljen
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

Mozda ce nekog zanimati, ne znam jel ko postavio.

 

http://n4g.com/news/873610/the-elder-scrolls-5-skyrim-the-will-my-pc-run-skyrim-overview

 

Da nisu ove za ULTRA malo prenabudzene?

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Link na forum post koji ima linkove na nacrtani layout svih perkova..

 

http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1250628-layout-of-perk-trees-2/

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Hvala za link. Trazio sam nesto ovako ali nisam mogao naci. Jesu ovo svi perkovi?

16 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
Comi123 kaže...

Mozda ce nekog zanimati, ne znam jel ko postavio.

 

http://n4g.com/news/873610/the-elder-scrolls-5-skyrim-the-will-my-pc-run-skyrim-overview

 

Da nisu ove za ULTRA malo prenabudzene?

zanimalo bi me, ova kvaliteta grafike na xboxu kada bi se poredila sa onom na pcu ekvivalent bi joj bio mid, low... koji? zna li itko?

 

druga stvar koja me zanima je dx 9, 10, 11? ili samo 9 za skyrim na pcu?

autori koje ignoriram: Sinatra, Ezio, alen-c, Viator, Talalej, epos
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 10:58 ((s)izgoreo).
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
(s)izgoreo kaže...
Comi123 kaže...

Mozda ce nekog zanimati, ne znam jel ko postavio.

 

http://n4g.com/news/873610/the-elder-scrolls-5-skyrim-the-will-my-pc-run-skyrim-overview

 

Da nisu ove za ULTRA malo prenabudzene?

zanimalo bi me, ova kvaliteta grafike na xboxu kada bi se poredila sa onom na pcu ekvivalent bi joj bio mid, low... koji? zna li itko?

 

druga stvar koja me zanima je dx 9, 10, 11? ili samo 9 za skyrim na pcu?

Za prvo ne znam, ali vecina bi trebala biti dx 9 a neke stvari valjda dx 10 ili 11.

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
12 godina
odjavljen
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

Postavio sam temu PC zahtevi za Skyrim ali oni su je zakljucali... Nema veze, nego pitao sam da li mogu izvuci HIGH na mom PC-u:

OS: Windows 7 Ultimate 32-bit (za koji dan prelazim na 64-bitnu verziju)

CPU: AMD Athlon II X4 630

RAM: 4 GB DDR2 800 MHz

HDD: 500 GB

GPU: ATI Radeon HD 4850 PowerColor 1 GB, 256 bit

Imam 19" monitor i igram na 1280x1024 rezi. Jedan mi je odgovorio da mogu na HIGH ali ja bih zaista volio cuti vise vasih misljenja. Mislim da mi PC nije los. Sta vi kazete?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
Comi123 kaže...

Postavio sam temu PC zahtevi za Skyrim ali oni su je zakljucali... Nema veze, nego pitao sam da li mogu izvuci HIGH na mom PC-u:

OS: Windows 7 Ultimate 32-bit (za koji dan prelazim na 64-bitnu verziju)

CPU: AMD Athlon II X4 630

RAM: 4 GB DDR2 800 MHz

HDD: 500 GB

GPU: ATI Radeon HD 4850 PowerColor 1 GB, 256 bit

Imam 19" monitor i igram na 1280x1024 rezi. Jedan mi je odgovorio da mogu na HIGH ali ja bih zaista volio cuti vise vasih misljenja. Mislim da mi PC nije los. Sta vi kazete?

Tu temu si bezveze pokrenuo, a sto se tice ovoga trebalo bi mid-high, makar mislim da ces moci na high igrati.

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
15 godina
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

Ma hebeš grafu, proc, reze itd.! Najvažnija akvizicija za skyrim je za mene ovo!{#}{#}

ButcherCRO ingame! I onda neš pil, vražju mater neš pil!
Moj PC  
22 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

ajd kad svi već pitaju dajte i meni mišljenje. oću na ovom moći vrtiti Skyrim na High ili više

 

Procesor INTEL Core i5 2500K BOX, s. 1155, 3.30GHz, 7MB cache, GPU, QuadCore

Memorija PC-10600, 4 GB, G.SKILL, F3-10600CL9S-4GBNT, DDR3 1333

Grafička kartica PCI-E GAINWARD GeForce GTX 570 GS, 1280MB DDR5, HDMI, DualDVI, DP

Matična ploča ASROCK P67 PRO3, iP67 Rev B3, DDR3, zvuk, S-ATA, RAID, G-LAN, eSATA, USB 3.0, ATX, s. 1155

Monitor 21.5'' LED PHILIPS 221S3LSB, 5ms, 250cd/m2, 20.000.000:1, D-SUB, DVI, crni, wide

Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

Dajte više prestanite spamati sa pitanjima o konfiguracijama. Imate link sa karticama koje će vrtjeti na high pa pogledajte.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded ----- Iron Within, Iron Without!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

Ovaj post je više neko preseravanje nego ozbiljno pitanje!

 

Tko ti je slagao tu konfiguraciju? Zar nisi čitao ništa o hardwareu zadnjih šest mejseci? Neznaš da je GTX570 među močnijim grafičkim karticama na tržištu...i5 2500K procesor...?

 

 

 

 

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 11:50 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

ispričavam se, nisam vidio link. po ovom popisu moja će vrtiti ne na high, već na ultra xD awesome :D

 

@Doktor: slagao mi je Ceasar Et Brutus, inače se nisam previše informirao o hardveru tako da tu činjenicu nisam znao. mislim, znamo sam da je dosta jaka, ali ne i toliko da će mi vrtit na ultra. a ako misliš da uparivanje sa i5 nije dobro, objasni mi zašto, jer koliko sam skužio i5 je jedan od boljih i jačih procesora trenutno na tržištu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 11:52 (pitagorin poucak).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

Dobro je uparivanje...samo komentiram da su to odlične komponente i vrtit će sve igre na High sljedećih godinu i više. Pa mi zato to pitanje u postu iznad djeluje malo blesavo....

 

{#}

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

Znam da je bio video prije nekoliko stranica ali je toliko epic da zasluzuje biti ponovno.{#}

 

Tu ga jos mozete pogledati i ako nemate acc na yt.

 

http://gamereport.tportal.hr/157660/Glazba-i-zvuk-u-Skyrimu.html?keywords=vijest

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
Butcher kaže...

Ma hebeš grafu, proc, reze itd.! Najvažnija akvizicija za skyrim je za mene ovo!{#}{#}

Hau mač end ver diđju gedit? Izgleda mrak!

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

TBH, ne sjecam se kada sam bio ovoliko uzbuđen radi neke igre. Ni Diablo 3 ne cekam više od ovoga. Mozda bi Half Life novi bio nešta sto bi me više veselilo.

16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
Mr. Fugitive kaže...
Butcher kaže...

Ma hebeš grafu, proc, reze itd.! Najvažnija akvizicija za skyrim je za mene ovo!{#}{#}

Hau mač end ver diđju gedit? Izgleda mrak!

Ja bi ovu, samo koliko znam potpuno novi top model košta 10000-15000kn.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47CHBovu slavu
16 godina
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
Butcher kaže...

Ma hebeš grafu, proc, reze itd.! Najvažnija akvizicija za skyrim je za mene ovo!{#}{#}

Odlična...

Ja sam nedavno uzeo ovu, (slika br1) i preporodio se nakon slike br2....{#}

br1 br1
br2 br2
ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 13:38 (doktor1).
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
Mr.greenx kaže...
Nitro233 kaže...

ej decki dali vama ulazi na chat na ovoj stranici meni nece {#},pise qwebirc is looking up your hostname

http://irclounge.net/stream.php

Kasno palis zgasen je stream odavno...

nije davno izgasen jos jucer kad sam bio na njemu nalazio je se stream od skyrima na rey HD, sada trenutno nije no mozda ce ga ponovo vratiti mijenja izmedju battlefielda cod-a i skyrima stream.Samo mi je problem sot nemogu uci na chat javlja mi se poruka qwebirc is looking up your hostname stalno

12 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

Milsim da Oblivion uopće nije toliko loš kao što neki smatraju. Nisam igrao Morrowind, čuo sam da je bolji. Ali Skyrim bi triba njih nadići ne samo grafikom neko svime što igru (RPG) čini igrivom. 5 godina je dovoljno da tako i bude. :)

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim
Mr. Fugitive kaže...
Butcher kaže...

Ma hebeš grafu, proc, reze itd.! Najvažnija akvizicija za skyrim je za mene ovo!{#}{#}

Hau mač end ver diđju gedit? Izgleda mrak!

Lesnina Varaždin 900kn, na akciji za 650kn! Ali dosta o namještaju! I need this game, need it nowww!

ButcherCRO ingame! I onda neš pil, vražju mater neš pil!
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 17:49 (Butcher).
12 godina
neaktivan
offline
The Elder Scrolls V: Skyrim

tell me about it ... jedva se silim da ne idem na UESPWiki i pročitam main quest storyline -.-'

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Nikad nisam podlegao hypu... dobro možda za "Independence day", ali tada sam ima 10 godina. Ne mogu dočekat da ovo izađe sve ispod goty-a će biti loše.

I'm very large!
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Butcheru dobra stolica, ali imaš ruzne plocice.

 

Kako se dobije promotivni kod preplata na BUG mozda..............

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TES V: Skyrim - Modding
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice