Stalker 2

poruka: 279
|
čitano: 130.496
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Stalker 2

Pričekati do patcha 1.0.7 ili 1.0.8 i onda pokrenuti new game Sjećam se sa prvim stalkerom da sam tako nekoliko puta morao ispočekta krenuti jer novi patch ne bi funkcionirao sa starim save-ovima. Ali i dalje mi je bio ogroman gušt igrati tu igru i sate i sate sam upucao u sva tri dijela.

 

I sada me toliko vuče nastavak, a nemam ni vremena a ni hardware da bi uopće igrao  

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Stalker 2
Stoja kaže...

Pričekati do patcha 1.0.7 ili 1.0.8 i onda pokrenuti new game Sjećam se sa prvim stalkerom da sam tako nekoliko puta morao ispočekta krenuti jer novi patch ne bi funkcionirao sa starim save-ovima. Ali i dalje mi je bio ogroman gušt igrati tu igru i sate i sate sam upucao u sva tri dijela.

 

I sada me toliko vuče nastavak, a nemam ni vremena a ni hardware da bi uopće igrao  

 ja sam ga završio bez patcheva.... nisam imao internet tad niti sam znao da postoji pravi kraj dok ga slučajno nisam našao, čitaj, nije mi se desio bug koji mi nije spawnao decipher tool. Totalni kaos je ta igra bila na izlasku ali sam je svejedno opet počeo igrati čim sam je završio... a kad sam prvi put vidio tu na forumu complete mod 3 dana sam onanirao...Nisam ni znao kolika je scena iza te igre i što sve ljudi rade za tu igru - totalni show. Skoro svake godine odigram neki drugi mod za stalkera (anomaly i takve slične ne diram) i taj level grafike na koji su oni doveli tu igru je isto nevjerojatno. Gledaš i ne vjeruješ,

HAIL TO THE KING, BABY!
15 godina
offline
Re: Stalker 2
Srce Isusovo kaže...
Stoja kaže...

 

 ja sam ga završio bez patcheva.... nisam imao internet tad niti sam znao da postoji pravi kraj dok ga slučajno nisam našao, čitaj, nije mi se desio bug koji mi nije spawnao decipher tool. Totalni kaos je ta igra bila na izlasku ali sam je svejedno opet počeo igrati čim sam je završio... a kad sam prvi put vidio tu na forumu complete mod 3 dana sam onanirao...Nisam ni znao kolika je scena iza te igre i što sve ljudi rade za tu igru - totalni show. Skoro svake godine odigram neki drugi mod za stalkera (anomaly i takve slične ne diram) i taj level grafike na koji su oni doveli tu igru je isto nevjerojatno. Gledaš i ne vjeruješ,

 Sjećam se da, ludilo, tako sam i ja počeo otkrivati modove i gledao što ekipa radi od igre :D

 

Ja se sjećam da sam morao 3-4 puta krenuti ispočetka jer prije tih patcheva znao doći do zida jer mi se neki quest ne bi generirao, falila bi osoba sa kojom moram pričati da riješiš quest i sl. Kaos

Stoja
15 godina
offline
Stalker 2

Imaju tri paketa Standard, deluxe i ultimate u kojem ima još dva dodatna nastavka naknadno. Hoče li se moči ta dva nastavka uzeti naknadno ako nemaš Ultimate?

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stalker 2

Digital Foundry video o XBox verziji:

 

 

Object reference not set to an instance of an object
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Stalker 2

nije da sam neki fan IGN-a, ali iga zvuči super

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Stalker 2

jel netko napravio prednarudžbu?

 

Odlučio sam da neću nikako zbog loših iskustava, ali svi koji su izbacili preview su rekli da je ono što su vidjeli odlično, pa me sad svrbi novčanik 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stalker 2
Cansee kaže...

jel netko napravio prednarudžbu?

 

Odlučio sam da neću nikako zbog loših iskustava, ali svi koji su izbacili preview su rekli da je ono što su vidjeli odlično, pa me sad svrbi novčanik 

 To su ukrajinci(imam posla sa njima i rusima ista čorba) ne vjerujem im. Tko zna hoče li odgodit opet.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
15 godina
offline
Re: Stalker 2
Jesam, 32 eura pa kakva bude bude.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice