Stalker 2

poruka: 279
|
čitano: 130.572
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Stalker 2

Veselim se igri, al nema žurbe. Nek peglaju igru

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Stalker 2

A čuj, onaj jedan glavni je sebi kupovao ferrarije dok su ovi điberi devs imali jedva za kruh.... Treba bit oprezan, nikakav preorder i deluxe sranja koliko god volio stalkera

HAIL TO THE KING, BABY!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Stalker 2

Koji je ovo več put? Oni koji su napravili preorder su ga vjerovatno povukli ako se uopče može. Poprilično neozbiljno neprofesionalno od njih, rađe ne stavljat nikakve datume nego ovako.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Stalker 2
Srce Isusovo kaže...

A čuj, onaj jedan glavni je sebi kupovao ferrarije dok su ovi điberi devs imali jedva za kruh.... Treba bit oprezan, nikakav preorder i deluxe sranja koliko god volio stalkera

 Ma naravno. Necu nit odma kupit. Stignem

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 mjeseca
offline
Stalker 2

Ako imate Game Pass probajte putem toga, ako vam se svidi kupite igru

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Stalker 2

Stalker 2 odgode su ništa, ljudi su preorderali Dead Island 2 2014 godine još...

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Stalker 2

gadno smrdi kad se igra odgađa 40ak dana prije izlaska, podsjeća na cyberpunk 2077. Kad se sjetim suza krene, zasmrde mi uspomene

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Stalker 2

Kakav bi to stalker bio da nema bugova

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Stalker 2

sad ga patchaju kako bi imao razumnu količinu bugova koju community može riješiti u complete modu ^^

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Stalker 2

Ti bugovi u prvim nastavcima igre su dali čar zoni i AI životu. Jedna obična misija pretvori se u cijelu avanturu. Najprije dođeš do mjesta gdje treba neka interakcija, NPC nije tamo, ucitaš igru 2-3x pojavit će se, a neće. Ideš nazad putem, odjednom skupina nekih divljaština trči prema tebi kojih nije prije bilo tamo, bjeziš, spašavaš živu glavu a kad misliš da si napokon pobjegao baš na tom mjestu je Bloodsucker a ti naravno nemaš stamine, sve puške trebaju reload jer si pucao na sve šta je bilo ispred i iza tebe... Hajde riješiš i njega nekako, nastaviš dalje kad dvojica iskaču iz grmlja i zadnje što čuješ ubi gada... prije load ekrana, koji je naravno bio prije svega ovoga. I onda, 20 sati kasnije najdeš tipa za misiju na nekom drugom dijelu mape kako šeta okolo.

 
5 0 hvala 1
3 mjeseca
offline
Stalker 2

Izgleda odlično

 

 
5 0 hvala 4
5 godina
offline
Stalker 2

nisam imao nikakva očekivanja, ali ovo je super...

HAIL TO THE KING, BABY!
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Stalker 2

Nisam pogledao niti jedan video za igru, držim se podalje, još malo... Iako imam osjećaj da igra bude trebala day one patch ili žurni kroz mjesec dva. Odgode su inače dobra stvar kako kažu, za poliranje ali može biti i obratno kad izađe, prema kaosu. Svakako kupuje se i igra. Do tada stalker modovi krate vrijeme.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stalker 2

Ma nema šta pravi stalker sa boljim vizualama.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Stalker 2

Igra će se vrtjeti u 60fps na Xboxu

 

https://x.com/tomwarren/status/1826227289862095003

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2024 15:47 (Witcher1).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Stalker 2

Mislite da će se moći igrati Stalker 2 preko onih cloud servisa? Nažalost nemam više pc, a kupiti novi komp samo zbog jedne igre nije nikako isplativo 😅😅😅

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Stalker 2
Stoja kaže...

Mislite da će se moći igrati Stalker 2 preko onih cloud servisa? Nažalost nemam više pc, a kupiti novi komp samo zbog jedne igre nije nikako isplativo 😅😅😅

 

nije ti loša opcija kupiti xbox, odigrati igru pa ga prodati

15 godina
offline
Re: Stalker 2
Cansee kaže...
Stoja kaže...

Mislite da će se moći igrati Stalker 2 preko onih cloud servisa? Nažalost nemam više pc, a kupiti novi komp samo zbog jedne igre nije nikako isplativo 😅😅😅

 

nije ti loša opcija kupiti xbox, odigrati igru pa ga prodati

 Hmm zanimljiva ideja...ali igrati stalkera sa gamepadom bi za mene bilo nešto najgore iskustvo ikada Probao sam igrati fpsove na konzolama i jednostavno se osjećam kao invalid koliko sam spor, neprecizan i trom. Osim ako se na xbox može spojiti tipkovnica i miš?

Stoja
9 godina
offline
Re: Stalker 2
Stoja kaže...
Cansee kaže...
Stoja kaže...

Mislite da će se moći igrati Stalker 2 preko onih cloud servisa? Nažalost nemam više pc, a kupiti novi komp samo zbog jedne igre nije nikako isplativo 😅😅😅

 

nije ti loša opcija kupiti xbox, odigrati igru pa ga prodati

 Hmm zanimljiva ideja...ali igrati stalkera sa gamepadom bi za mene bilo nešto najgore iskustvo ikada Probao sam igrati fpsove na konzolama i jednostavno se osjećam kao invalid koliko sam spor, neprecizan i trom. Osim ako se na xbox može spojiti tipkovnica i miš?

 

e ne znam za tipkovnicu i miša, u pravu si da je to sranje igrati s kontrolerom, ne znam šta da ti kažem. 

5 godina
offline
Re: Stalker 2
Stoja kaže...

Mislite da će se moći igrati Stalker 2 preko onih cloud servisa? Nažalost nemam više pc, a kupiti novi komp samo zbog jedne igre nije nikako isplativo 😅😅😅

 A ovi điberi iz MS su mijenjali neke uvjete gamepassa pa neke kao razviknije igre neće biti dostupne dayone  nego ko zna kad... tako da, ne bih se nadao.

Stoja kaže...
 Hmm zanimljiva ideja...ali igrati stalkera sa gamepadom bi za mene bilo nešto najgore iskustvo ikada Probao sam igrati fpsove na konzolama i jednostavno se osjećam kao invalid koliko sam spor, neprecizan i trom. Osim ako se na xbox može spojiti tipkovnica i miš?

 Mislim da ide to kod xboxa i kod psa bez beda, ali samo u singleplayeru... treba guglat a ja sam star i lijen.

HAIL TO THE KING, BABY!
3 mjeseca
offline
Stalker 2

 
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Stalker 2

Ima tu 60km četvornih terena. Trebat će mi mnogo mjeseci da to sve obletim.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stalker 2

Prednaručio, nadam se da ipak izlazi :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stalker 2
forumaš kaže...

Prednaručio, nadam se da ipak izlazi :D

 ne bi ja riskirao koliko su ga puta odgodili

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
15 godina
offline
Re: Stalker 2
Ni ja. Sumnjivo mi to sve.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Stalker 2

ma lako za odgode... najveći bed je da igra bude šit, to se ne može popravit sve ostaki da. 

HAIL TO THE KING, BABY!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stalker 2

Najbolja igra ikad nam se vrača igrat će se opet i opet ako je kao prijašnji dijelovi. Ovo bi moglo dobro glatko ići na današnjem hardweru jer je UE4 engine. Bolje nego UE5 koji je jeben za najači hardwer.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2024 9:22 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stalker 2
dery kaže...

Najbolja igra ikad nam se vrača igrat će se opet i opet ako je kao prijašnji dijelovi. Ovo bi moglo dobro glatko ići na današnjem hardweru jer je UE4 engine. Bolje nego UE5 koji je jeben za najači hardwer.

 Igra je na UE 5 i ne očekujem problem, jer ne koristim RT detalje.

15 godina
offline
Re: Stalker 2
forumaš kaže...
dery kaže...

Najbolja igra ikad nam se vrača igrat će se opet i opet ako je kao prijašnji dijelovi. Ovo bi moglo dobro glatko ići na današnjem hardweru jer je UE4 engine. Bolje nego UE5 koji je jeben za najači hardwer.

 Igra je na UE 5 i ne očekujem problem, jer ne koristim RT detalje.

 Ma bilo je govora za UE4 pa mi to ostalo nisam ni pogleda.Da tako je uh bit će tu možda smanjivanja detalja. Treba ovo igrat sve max da ne zakinem ni jedan detalj.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2024 11:54 (dery).
5 godina
offline
Re: Stalker 2
forumaš kaže...
dery kaže...

Najbolja igra ikad nam se vrača igrat će se opet i opet ako je kao prijašnji dijelovi. Ovo bi moglo dobro glatko ići na današnjem hardweru jer je UE4 engine. Bolje nego UE5 koji je jeben za najači hardwer.

 Igra je na UE 5 i ne očekujem problem, jer ne koristim RT detalje.

 problemi koje ut5 kod većine igara ima su zbog shader compilinga... Nisam siguran koliko RT s time ima veze, ako ima uopće. I taj shader compiling dio je rješiv, navodno jednostavno, samo da je malo volje... Ova nova igra, onaj kineski majmun ne mogu se sad sjetit imena koristi ut5 i ima RT kerefeka a nema problema sa izvođenjem. Sve je do developera....  Tako da , poučeni prošlošću i situacijama u kojima se studio našao u zadnjih par godina - možemo očekivati svašta. lol

HAIL TO THE KING, BABY!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice