Quake 2 RTX

poruka: 4
|
čitano: 1.342
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Quake 2 RTX

Igram Quake 2 RTX i ray tracing me impresionirao. Igra izgleda fantastično. Gušt se igrati sa svjetlom. Odigrao sam je i prije oko godinu dana sa grafičkim modom ali ovo je kao da igram novu igru.
Svaka čast Carmacku kakav engine je isprogramirao da se može napraviti da igra stara 22 i pol godine izgleda ovako dobro.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 18:23 (Alfredo nr.2).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Quake 2 RTX

Prosao sam igru kad su ju izdali u ovoj path trace verziji i danas slucajno pokrenuo i bome me iznenadilo koliko su ju jos unaprijedili...

1.Dodali su HDR koji jos dodatno dize kvalitetu slike

2.Performanse su porasle drasticno i sad je sve na max u 4k konstantno iznad 50fps i to je uz gsync apsolutno glatko.

3.Dodatno su poboljsali raytrace u vidu boljih refleksija itd tojest path trace je sada detaljniji i kompleksniji.

 

U biti mi je nevjerovatno da kompletno raytrace igra moze ovako dobro radit u 4k....nebitno sto se radi o starom naslovu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Quake 2 RTX

Od svih raytrace naslova ovaj mi je najlošiji, nema neke prevelike razlike između ovog i 'baked' osvjetljenja. Bezveze se troše resursi na kojekakve sjene koje mogu jednostavno ucrtati u teksturu i 100x je brže.

 

Zato danas imamo igre koje izgledaju kao iz 2015 a treba 1080Ti da se vrti na 1080p..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Quake 2 RTX
win10pro kaže...

Od svih raytrace naslova ovaj mi je najlošiji, nema neke prevelike razlike između ovog i 'baked' osvjetljenja. Bezveze se troše resursi na kojekakve sjene koje mogu jednostavno ucrtati u teksturu i 100x je brže.

 

Zato danas imamo igre koje izgledaju kao iz 2015 a treba 1080Ti da se vrti na 1080p..

 

Gtx1080ti ne vrti raytrace naslove.

Razlika izmedju originalne igre i ove pathtrace verzije je ogromna.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice