Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

poruka: 257
|
čitano: 79.937
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

A bas te nije htjelo.

btw, ovo treniranje igraca i xp poeni je totalno random, desi se da stavim duplikat kao trenera i ne dobijem nista bonus poena, znaci samo koliko vrijedi po defaultu. Za minutu stavim jos jedan isti duplikat i dobijem veliki multiplier. 2 mbappea izvukao a vec imo jednog pa to testiro.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Kad sam uzeo ovaj pes 21 prvih nedelju dana mi se cinila drugacija igra u odnosu na pes 20 nekako su pasovi lakse prolazili, dribling bio laksi, odbranu je bilo teze kontrolisati itd. 

Vec par dana imam osecaj kao da je pes 21 identican kao pes 20, sve ovo sto sam naveo kao razlike u gameplay-u izmedju dve igre vise mi se ne cini da je tako. Jesam li nesto propustio, nisam skontao nikakav update 🤔

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ovaj season update pes 2021 kad kupim za PS4 pro, originalni pes2020 na DVD-u mogu obrisati? Tj radi ovo čudo bez PES 20?

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
Slobodno obrisi 20.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Dobar dan.

Nedavo sam počeo igrati PES online. Najprije 2020LITE. sad sam kupio 2021. Dali mi možete reći zašto je veza usporena, moje sve radnje kasne. stisnem uklizavanje i igrač ukliže kad lopta već prođe. i u gornjem kutu mi je oznaka za 2/3 crtice veze. dali je moja veza loša ili protivnikova. nije uvijek tako usporeno, ali mi kida živce kada je

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
Denisbag kaže...

Dobar dan.

Nedavo sam počeo igrati PES online. Najprije 2020LITE. sad sam kupio 2021. Dali mi možete reći zašto je veza usporena, moje sve radnje kasne. stisnem uklizavanje i igrač ukliže kad lopta već prođe. i u gornjem kutu mi je oznaka za 2/3 crtice veze. dali je moja veza loša ili protivnikova. nije uvijek tako usporeno, ali mi kida živce kada je

 Moze biti 2 opcije, net lag ili skripta koja ti uspori gemplej. Za pocetak stavi na 'balanced' u matchmakingu ako vec nisi, tu su obicno protivnici sa minimalno laga. Ako je ovo drugo, e tad ti nema rjesenja, to je konamijeva specijalnost.

 

I jos jedna stvar, nemoj igrati matchday.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 13:49 (erminn).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Evo moj neki ucinak u sezoni online dosao sam do 1000 poena mada to ovde nista ne znaci nema znacki kao u muclubu, inace nemam jos oformljene dve ekipe u myclubu pa ne igram ga jos, hoce li biti nekih koinsa uskoro kao sto konami zna da daje, fali mi 2 dmf i jedan stoper i jedan levi bek da bih mogao da krenem da igram, ekipe su mi jacine oko 3500.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Bice coinsa za novu god valjda... ono standardno sto daju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update


 

momci, evo najava patcha ex-yu kojeg dajem BESPLATNO!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Može link od nekog univerzalnog patcha za PS4.

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 19:07 (mučenik Al Akse).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Krenuo myclub igrati i onih najbitnijih prvih 10 utakmica sto nose najvise bodova sjebem, imao 8-0-0 i krene i igra i konekcija da zezaju prosto neigrivo, dodam a zbog katastrofalne konekcije igrac ne reaguje i to protiv slabijih igraca nisam mogao nista. Jedna nereseno, druga poraz i zavrsim na 8-1-1 i sl protivnik krenemo igrati i diskonektuje me sa servera i jos jedan poraz. Tako da sta reci...

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Sutra su ikone liverpula a bice i besplatan messi za one koji nemaju (29-og). Ranking challenge turnir isto ide sutra.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
erminn kaže...

Sutra su ikone liverpula a bice i besplatan messi za one koji nemaju (29-og). Ranking challenge turnir isto ide sutra.

 Nadam se da će uskoro novi Legend Scout, imam spremne scoute za Vieiru :)... Uskoro isto hrpa nagrada za 350 milijuna golova, nadam se da se tu radi o scoutu a ne agentu. No tko će ga znati.

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Posle koliko utakmica se otkljucavaju menadzeri da se mogu kupiti za gp?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...

Posle koliko utakmica se otkljucavaju menadzeri da se mogu kupiti za gp?

Posle jedno 100-tinjak ces imati skoro sve menadzere otkljucane osim mozda prva 2 odozgo. Mislim da se racunaju i sim mecevi. Posle 50-ak tekmi ces imati dobar dio menadzera otkljucano.

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Kupio sam igru i odigrao dvije tekme i ono sto sam primjetio je to da ja ne mogu presjeci loptu. Svaki put kad uspijem predviditi dodavanje protivnika moj igrac uopce ne registrira loptu da je prosla pola metra od njega pa da zakoraci i pokupi je i cak par puta mi se desilo da lopta samo prodje kroz noge mog igraca bez da je on uopce registrira. Moje pitanje je sto radim krivo jeli postoji neka tipka koja se mora stisnuti da bi igrac stopao loptu ili da odustanem od presjecanja lopti jer je nemoguce presjeci?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
The_K kaže...

Kupio sam igru i odigrao dvije tekme i ono sto sam primjetio je to da ja ne mogu presjeci loptu. Svaki put kad uspijem predviditi dodavanje protivnika moj igrac uopce ne registrira loptu da je prosla pola metra od njega pa da zakoraci i pokupi je i cak par puta mi se desilo da lopta samo prodje kroz noge mog igraca bez da je on uopce registrira. Moje pitanje je sto radim krivo jeli postoji neka tipka koja se mora stisnuti da bi igrac stopao loptu ili da odustanem od presjecanja lopti jer je nemoguce presjeci?

 I j to radim u odbrani ostalo od fife  cesto ne rodi plodom, mada nekad i uspem preseci pas. Ne verujem da postoji neka tipka za to, nije bas dobro programorano rekao bih.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Igraci sa skillom 'interception' se bolje krecu i pozicioniraju za presjecanje pasova, meni uglavnom svi igraci iz veznog reda i odbrane imaju taj skill, ako nema onda koristim skill trenere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
erminn kaže...

Igraci sa skillom 'interception' se bolje krecu i pozicioniraju za presjecanje pasova, meni uglavnom svi igraci iz veznog reda i odbrane imaju taj skill, ako nema onda koristim skill trenere.

 Znaci moram imati igraca sa skill interception da bi uspio uspjesno presjeci loptu? Malo glupo jer ja obavim citav posao sa pozicioniranjem i citanjem igre i na kraju lopta samo prodje pored njega ili kroz njega

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
The_K kaže...
erminn kaže...

Igraci sa skillom 'interception' se bolje krecu i pozicioniraju za presjecanje pasova, meni uglavnom svi igraci iz veznog reda i odbrane imaju taj skill, ako nema onda koristim skill trenere.

 Znaci moram imati igraca sa skill interception da bi uspio uspjesno presjeci loptu? Malo glupo jer ja obavim citav posao sa pozicioniranjem i citanjem igre i na kraju lopta samo prodje pored njega ili kroz njega

 Ne moras nego samo kazem da je malo lakse. Teze je presjecati lopte nego prije nekad, u pes19 se moglo puno vise.

11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Pitanje, mogu li u online ligi, ili općenito online igrati zajedno s frendom protiv drugih. Ili se samo moze 1 vs 1?

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update



PES 21 Ex-Yu Patch

U Patchu će te pronaći sljedećih 36 klubova iz bivše Jugoslavije s igračima iz 80ih godina:


Bor
Borac Banja Luka
Borac Čačak
Budućnost
Crvena Zvezda
Crvenka
Čelik Zenica
Dinamo Vinkovci
Dinamo Zagreb
Famos Hrasnica
Galenika Zemun
Hajduk Split
Kikinda
Kozara
Mačva Šabac
Maribor
Napredak Kruševac
OFK Beograd
Olimpija
Osijek
Partizan
Priština
Proleter Zrenjanin
Rad
Radnički Kragujevac
Radnički Niš
Rijeka
Sarajevo
Sloboda Tuzla
Spartak
Sutjeska
Vardar
Velež
Vojvodina
Zagreb
Željezničar

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Nakon par dana igranja mogu reci da sam jako razocaran pesom. Puno bolje mi izgleda pes 11 od ovog pesa 21. Najveci problem su mi duge lopte zbog nekog razloga igraci ne registriraju da lopta ide prema njima i lopta samo prodje kroz igrace ili pored njih. Sa tim sam se pomirio trenutno i uopce se ne trudim presjecati loptu jer znam da je 95% sansa da necu uspjeti presjeci loptu jer je igra zbugana. Iritira me sto sam upao u neku metu svi igraci igraju jako slicno stave 8 igraca iza i samo cekaju kontru. Kada osvoje loptu salje jako glupe lopte prema naprijed koje vecinom nemaju logike ali jednom od 10 puta se dogodi da lopta prodje kroz dva, tri moja igraca i on se nalazi u gol sansi. Dok ja uglavnom igram na kombinacije i stvaram akcije i jako razocaravajuce bude kad uspijem nekako probiti obranu udjem u gol sansu i golman mi obrani zicer. Jos jedan glitch u igri kojeg sam primjetio je nisko ubacivanje u 7 od 10 slucajeva moj napadac ce se naci ispred obranbenog i zabiti gol premda je obranbeni igrac bio u boljoj poziciji od mog napadaca da pokupi loptu.

 

Nisam shvatio gradjenja jos uvijek primjetio sam da kad idem uzimati loptu njihovim napadacima sledja njihovi napadaci me samo laktom puknu i moj obranbeni izostane jos vise nego prije dok kad ja idem sa napadacem protivnik vrlo lako prolazi kroz ledja mog napadaca sa obranbenim i uzima mi loptu pa me zanima kako graditi loptu, koja je tipka za to i kako mogu probiti gradjenje ako je uopce moguce. Samo cu napomenuti da mi je u napadu grdosija Lukaku i njega se ne bi trebalo moci tako lako gurnuti sa lopte.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

@The_K

probaj cuvat R2 dok imas loptu vidi jel se tako bolje grade, nema druge tipke osim te. Trebalo bi da imaju bolji balans bar je u teoriji tako.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Dal postoji gdje za skinut Lite verzija (pretpostavljam da je đaba) ?

U pitanju je samo igranje MyClub, pa ako dobro pamtim, Lite verzija je sasvim dovoljna ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
zabranjeniples kaže...

Dal postoji gdje za skinut Lite verzija (pretpostavljam da je đaba) ?

U pitanju je samo igranje MyClub, pa ako dobro pamtim, Lite verzija je sasvim dovoljna ?

 Vec je crackovan season update.Ja sam jucer skinuo zajedno sa 3.0 verzijom data packa.Samo ne radi live update.

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Nisam siguran dal se kužimo.

Mislim na lite verziju igre, bar je toga bilo dok sam bio na PS4.

Znači MyClub i to pta već ide u toj verziji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
zabranjeniples kaže...

Nisam siguran dal se kužimo.

Mislim na lite verziju igre, bar je toga bilo dok sam bio na PS4.

Znači MyClub i to pta već ide u toj verziji.

 Nije izasla lite verzija

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
zabranjeniples kaže...

Nisam siguran dal se kužimo.

Mislim na lite verziju igre, bar je toga bilo dok sam bio na PS4.

Znači MyClub i to pta već ide u toj verziji.

 Danas ti je izasla lite verzija

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice