PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.839
|
čitano: 1.287.610
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Moze neko pomoci,zasto mi uvijek kad mi se ucitava da udem u gejm stalno ucitava i ne dode mi u gejm opce....inace igram sve na high g4560 rx570 8gb ram velim bez laganja ili bilo cega radi igra al zna po 6min ucizavat i da ne ude u gejm...zna li neko kako to popraviti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel igra na hdd ili ssd ?

16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Arci5 kaže...

Moze neko pomoci,zasto mi uvijek kad mi se ucitava da udem u gejm stalno ucitava i ne dode mi u gejm opce....inace igram sve na high g4560 rx570 8gb ram velim bez laganja ili bilo cega radi igra al zna po 6min ucizavat i da ne ude u gejm...zna li neko kako to popraviti?

Dvojezgreni procesor. I igra na mehaničkom disku sigurno. 

 

MGloc kaže...

Jel igra na hdd ili ssd ?

 Nije toliko bitno koliko je bitno napomenuti da je G4560 dvojezgreni procesor. Gore nego FX. lol

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Pa kako onda kad igram sve perfetno radi bez laga?

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Hdd je jos veci problem kolega je imao i5 4gen i gtx 970 pa je isto trajalo da ucita ja bi vec skocio iz aviona njega bi tek ucitalo isto imao hdd.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Aha inace katastrofa od pubga....prije nije bilo tako ubijek je odma ucitalo,same neke apdejte ubacuju,da jede memoriju i sve zivo a igraci im odlaze :)

16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Arci5 kaže...

Aha inace katastrofa od pubga....prije nije bilo tako ubijek je odma ucitalo,same neke apdejte ubacuju,da jede memoriju i sve zivo a igraci im odlaze :)

Učitavanje u bilo kojoj igri je jako vezano uz procesor i disk te nešto manje uz RAM. PUBG učitava cijelu mapu odmah, a znaš i sam da su najčešće igrane mape upravo one najveće i svakim patchom postaju sve veće jer se dodaje sve više objekata (npr trajekti na Erangelu).

Pogledaj si malo zauzeće procesora i zauzeće diska kada ti se igra učitava. Rješenje - nabavi bolji procesor (i5, i7) i stavi igru na SSD. Sam SSD ti neće puno pomoči, procesor koči.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ok hvala,nisam pubg igro vec skoro godinu dana sve se promjenilo,uzas je stim skinovima passovima...napocetku je sve bill super jednostqvno,samo da se lag sredio i takav je mogao ostati,a ne sad dodaju stvari nekoje bzvze

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Isprike za cijelu igricu....imao sam virus wup.exe koji je znao vuc po 100% procesora dok je komp u mirovanju,zato nije ucitavao pubg na vrijeme,sad ucita sve je okej😁

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Arci5 kaže...

Isprike za cijelu igricu....imao sam virus wup.exe koji je znao vuc po 100% procesora dok je komp u mirovanju,zato nije ucitavao pubg na vrijeme,sad ucita sve je okej😁

 Aj, dobro da si se napasti riješio s kompa.

6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nek ide k vragu pa cudno mi bilo kad je uzimalo 100% ussage u mjestu...daj nemoj me da su stavili botove u igru boze...kako to pogasiti i dal u rankedu ima bota?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Botove su dodali jer je puno manje ljudi i ima ih samo u obicnome game-u naravno u rankedu ih nema. Samo čisti pvp

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frenkyca kaže...

Botove su dodali jer je puno manje ljudi i ima ih samo u obicnome game-u naravno u rankedu ih nema. Samo čisti pvp

i hrpa cheatera.. od 320k igrača, ja ga jebem ako 20% nisu čiterska smeća

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Dosta ima čitera isto da, jbg pun k... ima Turaka koji čitaju, itd. No redovno dobivaju ban, evo danas mi došle 2 obavijesti o banu

15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Astronaut kaže...

 Bolje da su uveli krace vrijeme matchmakinga, tu bi dobili najvise na dinamicnosti

 Vrijeme je taman dosta 1 min, jos dosta ljudi nema igru na ssd-u pa ostanu u avionu dok drugi vec skoce

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nema više map selectiona za EU od idućeg patch-a...

https://www.pubg.com/en-us/2020/10/14/season-9-patch-notes/

 

Nova mapa će biti samo TPP.

 

Ali to znači da će valjda biti kraći matchmaking.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Moj zadnji meč prije nego imamo random mape i na EU... Pretpostavljam od sutra. MG3 powwaaaaaa

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jako mi je pao K/D s ovim patch-om, ali svejedno se još može pobijediti :D

 

Random squad na Paramo i solo na Vikendi:

 

Paramo je ipak i TPP i FPP.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 0:11 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Jako mi je pao K/D s ovim patch-om, ali svejedno se još može pobijediti :D

 

Random squad na Paramo i solo na Vikendi:

 

Paramo je ipak i TPP i FPP.

 Pa logično tko bi im igrao sam TPP, igraš šta ranked?

15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne igram ranked, za sad.

 

U solo non-ranked ionako kampaju ko blesavi, mogu samo zamisliti kako je u ranked... A squad, ne znam, ljudi me živciraju, a onda ja njih, valjda...

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Bio sam izdržljiv do sad, ali 3 meča za redom me ubiju čiteri, polako mi se sve više gadi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Bio sam izdržljiv do sad, ali 3 meča za redom me ubiju čiteri, polako mi se sve više gadi...

Dobar si. Meni se zgadilo već pred godinu i pol  Ja planiram igrati apex(opet), navodno je procvjetala igra nakon što su je portali na steam  Što se tiče koncepta igre pubg mi je daleko bolji od svih BR igara, ali jbg, usrali su developeri cijelu igru i to su činjenice + svaki drugi game čudna umiranja. Da je igra sređena kako treba ja bih je i dalje igrao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 17:08 (Baldurion).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Baldurion kaže...
TomoR kaže...

Bio sam izdržljiv do sad, ali 3 meča za redom me ubiju čiteri, polako mi se sve više gadi...

Dobar si. Meni se zgadilo već pred godinu i pol  Ja planiram igrati apex(opet), navodno je procvjetala igra nakon što su je portali na steam  Što se tiče koncepta igre pubg mi je daleko bolji od svih BR igara, ali jbg, usrali su developeri cijelu igru i to su činjenice + svaki drugi game čudna umiranja. Da je igra sređena kako treba ja bih je i dalje igrao.

 U rankedu ih toliko baš i nema obicni gejmovi def da... btw krenuo kanter isto nedavno i skoro svaki 2-3 meč lik ima wh

12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

pozz neznam da li mogu ovdje pitati, ali kako da se rjesim ovoga, probao i novim stari direct X, visual c itd..... skinuta igrica preko steam 

 

hvala!

dakovofp@gmail.com pranja_dakovo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
pranja_dakovo kaže...

pozz neznam da li mogu ovdje pitati, ali kako da se rjesim ovoga, probao i novim stari direct X, visual c itd..... skinuta igrica preko steam 

 

hvala!

 Probaj osvježiti directX instalaciju sa MS Web installer-om:

https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=35

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
pranja_dakovo kaže...

pozz neznam da li mogu ovdje pitati, ali kako da se rjesim ovoga, probao i novim stari direct X, visual c itd..... skinuta igrica preko steam 

 

hvala!

 Probaj osvježiti directX instalaciju sa MS Web installer-om:

https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=35

 

 

kolega hvala, probao sam i opet se nista ne desava, ista greska, bio sam i izbrisao staro :L

dakovofp@gmail.com pranja_dakovo
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jesi probao verify game files preko Steam-a?
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Kresaux kaže...
Jesi probao verify game files preko Steam-a?

  jesam i jos preko CMD..

dakovofp@gmail.com pranja_dakovo
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice