PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.839
|
čitano: 1.286.677
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Free Weekend

 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Znači za vikend navala novih ljudi i novih čitera...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

 Botovi se stavljaju kad fali igrača i kad se mora napuniti mapa.

 

Ali ako stvarno ima pola milijuna igrača, zašto su dodani botovi?

To ni meni nije jasno. Ne znam ako je to moguće i nagađanje je naravno sa moje strane, ali možda oni muljaju sa brojkama koliko ljudi trenutno igra igru na steamu samo da prikažu da kao igra još nije propala, jer obično čim drastično počnu padati brojke to je pokazatelj da nešto nije u redu sa samom igrom, pa možda pokušavaju to zamaskirati(vjerojatno trkeljam bezveze, ali eto )? Mislim da su ovom odlukom pokopali igru. Jedino ako srede anticheat, izbace botove i ispeglaju performanse imaju šanse da igra ne propadne skroz. Moje mišljenje/nagađanje naravno 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 22:27 (Baldurion).
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

... pokopali su igru, a muljaju s brojem igraca... ono, iz kojeg razloga???... da bi zaradili nekako, i jos preko steama?... pricu o brojkama vam imputiro (bf) citer? i jos o tome raspravljate...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Koja glupost. Steam dijeli statistike broja igrača, ne pubg, kako će oni to namjestit..

 

Dodani su botovi jer je pubg igra koja ima previše queova i game modova.

 

Gledaj to ovako: 

 

Možeš igrat: Solo, duo ili squad. To su 3 game moda, na svakom od tih možeš igrat 5 različitih mapa. 3 * 5 je 15.

 

Imaš FPP i TPP - to je dakle 30 različitih q-ova.

 

Sad imaš i ranked FPP i TPP, to su nova dva Q. Ljudi još traže solo i duo ranked. To bi bilo 36 q-ova različitih.

 

Imaš još i TDM, to je 37. que

 

Trening mod doduše samo sa 20 playera je 38. que

 

Sad treba još uzet u obzir da se svakodnevno igraju FaceIT i GLL scrimovi gdje igra velik broj igrača custom gejmove koji su još jedan novi QUE gdje hrpa igrača odlazi.

 

Mnogi streameri igraju custom matcheve i zombie mod gluposti.

 

I na kraju, postoji nešto šta se zove regions i time zones. Nisu svi igrači u isto vrijeme online. PUBG Que najčešće treba 100 igrača da bi se meč pokrenio. Pogledaj gore ovih 40ak različitih modova, imaš NA, EU, Asia, SA, OC&SEA, dakle kako to sve popunit?

 

Apex, Fortnite i slični imaju 4-5 queova max u isto vrijeme.

 

Tu leži problem pubg-a

 

 

Divide et impera!
Moj PC  
17 0 hvala 6
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
omeyer kaže...

Koja glupost. Steam dijeli statistike broja igrača, ne pubg, kako će oni to namjestit..

 

Dodani su botovi jer je pubg igra koja ima previše queova i game modova.

 

Gledaj to ovako: 

 

Možeš igrat: Solo, duo ili squad. To su 3 game moda, na svakom od tih možeš igrat 5 različitih mapa. 3 * 5 je 15.

 

Imaš FPP i TPP - to je dakle 30 različitih q-ova.

 

Sad imaš i ranked FPP i TPP, to su nova dva Q. Ljudi još traže solo i duo ranked. To bi bilo 36 q-ova različitih.

 

Imaš još i TDM, to je 37. que

 

Trening mod doduše samo sa 20 playera je 38. que

 

Sad treba još uzet u obzir da se svakodnevno igraju FaceIT i GLL scrimovi gdje igra velik broj igrača custom gejmove koji su još jedan novi QUE gdje hrpa igrača odlazi.

 

Mnogi streameri igraju custom matcheve i zombie mod gluposti.

 

I na kraju, postoji nešto šta se zove regions i time zones. Nisu svi igrači u isto vrijeme online. PUBG Que najčešće treba 100 igrača da bi se meč pokrenio. Pogledaj gore ovih 40ak različitih modova, imaš NA, EU, Asia, SA, OC&SEA, dakle kako to sve popunit?

 

Apex, Fortnite i slični imaju 4-5 queova max u isto vrijeme.

 

Tu leži problem pubg-a

Savršeno rezimirano.
PUBG nije umro, PUBG je izvršio suicid.

 

Na našu veliku žalost igra je gotova.

Pratim patch notese i reddit vjerujem više i duže od polovice u ovoj temi i ne mogu vam opisati i izraziti svoj bijes i razočaranje u isto vrijeme.

Katastrofa što su nam ukrali igru u kojoj smo svi toliko uživali.

 

Igra nikad nije bila dobra, realno, gledano iz aspekta optimizacije, performansi, networkinga, ali je bilo igrača, bila je nešto novo, postojao je hype i svi živi i neživi su ju igrali.

No PUBG je dokaz da se ne može živjeti na staroj slavi, neš ti stare slave 2 godine period.

Ignorancija, nesposobnost i loša developerska praksa je dovela do ovoga.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

Savršeno rezimirano.
PUBG nije umro, PUBG je izvršio suicid.

 

Na našu veliku žalost igra je gotova.

Pratim patch notese i reddit vjerujem više i duže od polovice u ovoj temi i ne mogu vam opisati i izraziti svoj bijes i razočaranje u isto vrijeme.

Katastrofa što su nam ukrali igru u kojoj smo svi toliko uživali.

 

Igra nikad nije bila dobra, realno, gledano iz aspekta optimizacije, performansi, networkinga, ali je bilo igrača, bila je nešto novo, postojao je hype i svi živi i neživi su ju igrali.

No PUBG je dokaz da se ne može živjeti na staroj slavi, neš ti stare slave 2 godine period.

Ignorancija, nesposobnost i loša developerska praksa je dovela do ovoga.

Da su sredili optimizaciju, performanse, poboljšali anticheat, uveli region lock igra bi i dalje bila N.1 što se tiče BR igara. Pubg je po meni baš kakav bi jedan BR trebao biti, bez pretjerivanja i gradnje kao recimo u dječjem fortnite-u ili warzone (u kojem te mogu nebrojeno puta oživjeti/kupiti + gulag uza sve to. Tu se po meni gubi sam draž BR-a. U pubg je idealno, jednom/ili više puta te mogu knockati i brže gubiš health svakim idućim knockom, s opcijom da te kolega može oživjeti, i kada jednom krepaš to je to). Jedino objašnjenje na ove njihove upitne odluke oko svega je da ih više nije briga. Pobrali su pare i sada tek toliko održavaju igru i servere da se skroz ne raspadnu. Siguran sam da bi se masa ljudi vratila da srede sve te stvarčice i da ubace koju novu mapu. Umjesto da su igru pokušali poboljšati, oni su je pokopali skroz. Ne kužim nikako te njihove odluke. Sjećam se da su govorili da slušaju community i da im je stalo (slušaju moj k... ).

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 15:04 (Baldurion).
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Baldurion kaže...
sudy_freak kaže...

No PUBG je dokaz da se ne može živjeti na staroj slavi, neš ti stare slave 2 godine period.

Ignorancija, nesposobnost i loša developerska praksa je dovela do ovoga.

Da su sredili optimizaciju, performanse, poboljšali anticheat, uveli region lock igra bi i dalje bila N.1 što se tiče BR igara. Pubg je po meni baš kakav bi jedan BR trebao biti, bez pretjerivanja i gradnje kao recimo u dječjem fortnite-u ili warzone (u kojem se možeš nebrojeno puta oživjeti + gulag uza sve to. Tu se po meni gubi sam draž BR-a. Jednom/ili više puta te mogu knockati, s opcijom da te kolega može oživjeti samo jednom i to je to). Jedino objašnjenje na ove njihove upitne odluke oko svega je da ih više nije briga. Pobrali su pare i sada tek toliko održavaju igru i servere da se skroz ne raspadnu. Siguran sam da bi se masa ljudi vratila da srede sve te stvari i da ubace koju novu mapu. Umjesto da su igru probali poboljšati oni su je pokopali skroz. Ne kužim nikako te njihove odluke. Sjećam se prije da su govorili da slušaju community (slušaju moj k... ).

 Sudy Freak, 3 godine period. Pubg je izasao prije tocno tri godine.

 

Baldurion, ne moze te bezbroj puta ozivjeti, vec je potpuno isto kao u PUBG-u, a onda jos Gulag samo jednom. Nadalje mi nije jasna logika oko toga da je netko pobrao pare pa sad samo odrzava igru i servere. Kao da im nije u interesu da zarade jos vise, jel. Ocito je nesto drugo posrijedi ili rade na necem novom ili je jednostavno neznanje.

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

 

Baldurion, ne moze te bezbroj puta ozivjeti, vec je potpuno isto kao u PUBG-u, a onda jos Gulag samo jednom. Nadalje mi nije jasna logika oko toga da je netko pobrao pare pa sad samo odrzava igru i servere. Kao da im nije u interesu da zarade jos vise, jel. Ocito je nesto drugo posrijedi ili rade na necem novom ili je jednostavno neznanje.

Kako je isto? Nakon što krepaš prvi put ideš u gulag, i ako pobijediš vrati te u igru, a ako krepaš u gulagu onda te kolege mogu kupiti (Koliko ja znam, više puta te mogu kupiti + uza sve to opet budeš knockan prije nego krepaš. Hoću reći da ima previše šansi da te ožive u jednom meču). Očito im nije u interesu da zarade još više jer očito vide što ljudi pišu po redditu itd., i opet se prave debili zar ne? Ako vidiš da su ti kupci/igrači nezadovoljni tvojim poslovanjem/poslovnim odlukama zar nećeš pokušati ispraviti greške koje si napravio? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 15:17 (Baldurion).
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Naknadno si dodao kupiti, dok sam se ja referirao na tvoj org post koji je sugerirao na drugo.

 

Kao dev igre pratis reddit ili slicnu drustvenu mrezu sa milijon i kusur problema i ideja? Pa nije bas pametan izbor, po mom misljenju. Pokazalo se to vrlo dobro u BF-u V, kakvu stetu drustvene mreze mogu napraviti.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

Naknadno si dodao kupiti, dok sam se ja referirao na tvoj org post koji je sugerirao na drugo.

 

Kao dev igre pratis reddit ili slicnu drustvenu mrezu sa milijon i kusur problema i ideja? Pa nije bas pametan izbor, po mom misljenju. Pokazalo se to vrlo dobro u BF-u V, kakvu stetu drustvene mreze mogu napraviti.

My bad. To nisam odmah dodao u prvotnom postu da  Mislim, kužim šta hoćeš reći, možda ja ne vidim širu sliku, ali opet, valjda oni vide koji su im problemi u igri i zašto ne žele ili su nesposobni to srediti? Ti problemi su praktički osnove u igri koje oni nisu sredili kako treba do dana današnjeg. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 15:24 (Baldurion).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...
Baldurion kaže...
sudy_freak kaže...

No PUBG je dokaz da se ne može živjeti na staroj slavi, neš ti stare slave 2 godine period.

Ignorancija, nesposobnost i loša developerska praksa je dovela do ovoga.

Da su sredili optimizaciju, performanse, poboljšali anticheat, uveli region lock igra bi i dalje bila N.1 što se tiče BR igara. Pubg je po meni baš kakav bi jedan BR trebao biti, bez pretjerivanja i gradnje kao recimo u dječjem fortnite-u ili warzone (u kojem se možeš nebrojeno puta oživjeti + gulag uza sve to. Tu se po meni gubi sam draž BR-a. Jednom/ili više puta te mogu knockati, s opcijom da te kolega može oživjeti samo jednom i to je to). Jedino objašnjenje na ove njihove upitne odluke oko svega je da ih više nije briga. Pobrali su pare i sada tek toliko održavaju igru i servere da se skroz ne raspadnu. Siguran sam da bi se masa ljudi vratila da srede sve te stvari i da ubace koju novu mapu. Umjesto da su igru probali poboljšati oni su je pokopali skroz. Ne kužim nikako te njihove odluke. Sjećam se prije da su govorili da slušaju community (slušaju moj k... ).

 Sudy Freak, 3 godine period. Pubg je izasao prije tocno tri godine.

Prvu godinu ne računam jer je bila u Early accessu i kao takva ne ulazi u računicu "stare slave"

Stari moj, znam ja jako dobro kad je PUBG izlazio iz pojedine faze.

Baldurion kaže...
Super64 kaže...

 

Baldurion, ne moze te bezbroj puta ozivjeti, vec je potpuno isto kao u PUBG-u, a onda jos Gulag samo jednom. Nadalje mi nije jasna logika oko toga da je netko pobrao pare pa sad samo odrzava igru i servere. Kao da im nije u interesu da zarade jos vise, jel. Ocito je nesto drugo posrijedi ili rade na necem novom ili je jednostavno neznanje.

Kako je isto? Nakon što krepaš prvi put ideš u gulag, i ako pobijediš vrati te u igru, a ako krepaš u gulagu onda te kolege mogu kupiti (Koliko ja znam, više puta te mogu kupiti + uza sve to opet budeš knockan prije nego krepaš. Hoću reći da ima previše šansi da te ožive u jednom meču). Očito im nije u interesu da zarade još više jer očito vide što ljudi pišu po redditu itd., i opet se prave debili zar ne? Ako vidiš da su ti kupci/igrači nezadovoljni tvojim poslovanjem/poslovnim odlukama zar nećeš pokušati ispraviti greške koje si napravio? 

Ne vide.
Veliki je gap u komunikaciji između devova i community managera.

A još je veći gap između zapadnog i istočnog communitya što se PUBG-a tiče.

 

Nažalost, zapad ne čini ni 10% od svih broja igrača, a njihov domicijalni teren, Azija je najveće tržište i to im je glavni target.

Jebe se njima što se po redditu piše i po forumima.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

Prvu godinu ne računam jer je bila u Early accessu i kao takva ne ulazi u računicu "stare slave"

Stari moj, znam ja jako dobro kad je PUBG izlazio iz pojedine faze.

 Mozda nekome ne ulazi u recenicu stare slave, ali je naveden kao datum izlaska igre. Ako cemo posteno, taj early access je bio u boljem stanju nego sto je igra danas. Ne znam cime sam te uvrijedio i nije mi bila namjera, ali poprilicno zvucis arogantno i s visoka, sto ti bas i ne treba.

مرګ ژوبله
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Free vikend počeo 121.000 ljudi u igri HAHAHAHAHAHAHAHA https://prnt.sc/stxubz

 

Koji isprdak od igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako nekom treba 4 dodaj me na steam: Bekrija u game NudeK1ng

Max
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra je nije baš napredovala od kad Brendan Greene više nije bio glavni. Igra je došla u pravo vrijeme, ali nije baš napredovala i uspijela zadržati ono početno ludilo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 9:47 (Jack Sparrow).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
marko0951 kaže...

Ako nekom treba 4 dodaj me na steam: Bekrija u game NudeK1ng

 odakle si dragane?

lol
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Igra je nije baš napredovala od kad Brendan Greene više nije bio glavni. Igra je došla u pravo vrijeme, ali nije baš napredovala i uspijela zadržati ono početno ludilo.

Slažem se.
Brendan vjerojatno ne spava mirno i štuca mu se koliko mu se igra i on poimence spominje.

Šteta, tko zna gdje bi i kako igra bila da je ostao.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Jack Sparrow kaže...

Igra je nije baš napredovala od kad Brendan Greene više nije bio glavni. Igra je došla u pravo vrijeme, ali nije baš napredovala i uspijela zadržati ono početno ludilo.

Slažem se.
Brendan vjerojatno ne spava mirno i štuca mu se koliko mu se igra i on poimence spominje.

Šteta, tko zna gdje bi i kako igra bila da je ostao.

 A što je on otišao? zaboravio sam i gdje je sada zna li se piše li se o budućnosti za pubg 2 

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

 A što je on otišao? zaboravio sam i gdje je sada zna li se piše li se o budućnosti za pubg 2 

 Još kad je bio tamo je prestao biti glavni. Mislim bio je među glavnima, ali više nije sam donosio odluke i vodio sve, samo je savjetovao.

 

Igra je jako rasla pa sa 30 ljudi otišli na 150 i povezivanje sa onim kinezima je sve to razjebalo. Šteta jer igra je bila super kad je imam neko svoje ja.

 

 

Ima sad već godinu, možda i više da je napustio. Mislim da radi neki Survival horror, a i mislim da je otišao da bude bliže familiji.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Najave za patch 7.3

PUBG Update 7.3 Patch Notes - C4, Vehicle Changes, and Follow Parachute |
Ep17

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Kakvo glupo tele, više ni ne pokušavaju sakriti kad varaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

U gluho doba noći, sam protiv 99 botova... Da sam znao, bio bih agresivniji. BTW, zadnja dva su umrla van zone, a taman skupio Grozu i MK14 (bio double drop, lul)

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ekipa imate priliku, iako nije malen download i na žalost to se često mijenja, ali COD Warzone je izbacio Realism BR mod koji je gameplayem i kompletnim filingom PUBG. Ako postoji averzija zato jer je to COD, griješite, jako griješite. S obzirom da je besplatno, uopće nije problem isprobati. Nema botova, desynca, a komunikacija je obavezna. Stvarno su pogodili s ovim.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

Ekipa imate priliku, iako nije malen download i na žalost to se često mijenja, ali COD Warzone je izbacio Realism BR mod koji je gameplayem i kompletnim filingom PUBG. Ako postoji averzija zato jer je to COD, griješite, jako griješite. S obzirom da je besplatno, uopće nije problem isprobati. Nema botova, desynca, a komunikacija je obavezna. Stvarno su pogodili s ovim.

 Koje su razlike između normalnog i Realism?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
Super64 kaže...

Ekipa imate priliku, iako nije malen download i na žalost to se često mijenja, ali COD Warzone je izbacio Realism BR mod koji je gameplayem i kompletnim filingom PUBG. Ako postoji averzija zato jer je to COD, griješite, jako griješite. S obzirom da je besplatno, uopće nije problem isprobati. Nema botova, desynca, a komunikacija je obavezna. Stvarno su pogodili s ovim.

 Koje su razlike između normalnog i Realism?

 Realism nema nikakvih pomagala kao u klasičnim igrama tipa COD/BF, a to je tako i u "normalnom" warzone BR-u. U realismu nema radara, nema HUD-a, nema ikona za opremu i municiju (koliko ti je metaka ostalo u spremniku npr.), nema indikacije pogodaka, nema na ekranu ničega osim na vrhu kompas. Na mapi koja se koristi kao u PUBG-u, osim vendora i zone ništa nije označeno. Itd. Uglavnom uopće nije pitanje razlike unutar Warzonea, nego što je ovaj mod potpuna kopija PUBG-a.

 

EDIT: ovako to izgleda (promjenite rezoluciju videa na startu)

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 12:00 (Super64).
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Super64 kaže...

Ekipa imate priliku, iako nije malen download i na žalost to se često mijenja, ali COD Warzone je izbacio Realism BR mod koji je gameplayem i kompletnim filingom PUBG. Ako postoji averzija zato jer je to COD, griješite, jako griješite. S obzirom da je besplatno, uopće nije problem isprobati. Nema botova, desynca, a komunikacija je obavezna. Stvarno su pogodili s ovim.

 Koje su razlike između normalnog i Realism?

 Realism nema nikakvih pomagala kao u klasičnim igrama tipa COD/BF, a to je tako i u "normalnom" warzone BR-u. U realismu nema radara, nema HUD-a, nema ikona za opremu i municiju (koliko ti je metaka ostalo u spremniku npr.), nema indikacije pogodaka, nema na ekranu ničega osim na vrhu kompas. Na mapi koja se koristi kao u PUBG-u, osim vendora i zone ništa nije označeno. Itd. Uglavnom uopće nije pitanje razlike unutar Warzonea, nego što je ovaj mod potpuna kopija PUBG-a.

 

EDIT: ovako to izgleda (promjenite rezoluciju videa na startu)

 Upravo probao jako zanimljivo i fora ispada, pogotovo kada ne znaš gdje je tko, te koliko ti je metaka ostalo

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 19:33 (Frenkyca).
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako igra tko još PUBG igram duo Vikendi dodajte me in game nick Mac92

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayerIGN just uploaded a video
Season 8 Sanhok 2.0 & Alaska/Chile Maps Teased! | PUBG Ep28

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

PlayerIGN just uploaded a video
Season 8 Sanhok 2.0 & Alaska/Chile Maps Teased! | PUBG Ep28

 Ja mislio službeni tease novih mapa a ono teorija fana BAZIRANA NA IKSEVIMA na nekoj virtualnoj mapi...........

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice