PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.289.232
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja se veceras dogovorio sa kolegom , pa javim dojmove inace skoro svaki dan igramo karakin.Jutros sam probao malo tdm , taj mode nece zazivjet dobar je samo za vjezbu i prakticiranje.

izgubili su dosta igraca kad se usporedi razdoblje od 2018 do danas.Najveci uzrok tome mislim da su hakeri, manjak inovativnosti , losa optimizacija i gameplay iako se donekle popravilo kako je prije bilo i  toxicni teamplay koji u vecini slucajeva zavrsi da tebe netko psuje ili ti napravi teamkill...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://pubg.op.gg/user/JK-gungun momak dobro igra pa šta, svi ljubomorni pa ga zato reportaju, 18 gejmova 17 cikena i kdr 53

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 11:54 (hanteed).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sumnjam da je to moguće.


Najbolji na svijetu imaju oko 33% pobjeda. Što je svaki 3. meč u prosjeku.

 

Ali imati 95% pobjeda, imposibru.

- d(-_-)b -
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mommmistake kaže...

Sumnjam da je to moguće.


Najbolji na svijetu imaju oko 33% pobjeda. Što je svaki 3. meč u prosjeku.

 

Ali imati 95% pobjeda, imposibru.

 Evo sad mu je 55 kd ratio igrao sam sa ibizom jebote i covjek napravi 6 kilova ali ga ubije neko nije to nemoguce a ovaj mariše sve redom a winr mu 94%

6 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
To kad nije win-ao mu je net pao u kineskom internet caffe-u ;)
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kuhaju nešto novo...

 

Project XTRM - PUBG IP New Project | Is This Rebuilding PUBG From Ground
Up? | PUBG #142

 

Project XTRM - PUBG IP New Project | Part 2, an official response | PUBG
#142

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

"Otključan" video od sezonskih misija:

Season 6 Motion Comic – Welcome to Karakin

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ubija me ovo već, trpim već tjednima, svaki jebeni dan kad se ulogiram u PUBG, smrzne se lobby, i moram restartat komp, jer nemogu nikako drugacije izaci iz igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Ubija me ovo već, trpim već tjednima, svaki jebeni dan kad se ulogiram u PUBG, smrzne se lobby, i moram restartat komp, jer nemogu nikako drugacije izaci iz igre

 "Windows + TAB" tipka - otvori ti drugi desktop. Tamo možeš bez problema otvoriti Task Manager i ubiti proces. Sa "Windows + TAB" se opet vratiš na prvi desktop.

10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Je li ima jos netko problem od zadnjeg updatea igra mi dosta stopa...npr.pokrenem je cujem zvuk i sve ali slila nakoj min se pojavi...onda cujem zvuk aviona i sve ispadnem.iz njeg na kraju tek slika ili kad trcim smrzne 15ak sekundi i opet nastavim pa.opet smrzne itd...do prije updatea je radila odlicno.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
ReverseFlash kaže...

Ubija me ovo već, trpim već tjednima, svaki jebeni dan kad se ulogiram u PUBG, smrzne se lobby, i moram restartat komp, jer nemogu nikako drugacije izaci iz igre

 "Windows + TAB" tipka - otvori ti drugi desktop. Tamo možeš bez problema otvoriti Task Manager i ubiti proces. Sa "Windows + TAB" se opet vratiš na prvi desktop.

 ma prije sam uspjevao tako, sad više ni to neće, moram reset kompa. Usput, samo smrzavanje lobbya nervira, pa toga nije bilo prije, a to su takve školske greške koje se u igrama javljaju da je nevjerojatno da nisu popravili. Također, kako maknem engleski jezik sa tastature? Imam trenutno hrvatski i engleski, međutim neka kombinacija tipki u igri mi prebaci na engleski i onda se zamjene Z i Y i naravno u kritičnom trenutku neće da legne

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Imam pristojan game, i onda završim 1 vs 1 s ovim... Dobio sam 2 AK metka u glavu na 100m prije nego sam peak-ao iza kamena

 

 Trebao bih to pisati kao pobjedu, ili?

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2020 16:08 (TomoR).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Imam pristojan game, i onda završim 1 vs 1 s ovim... Dobio sam 2 AK metka u glavu na 100m prije nego sam peak-ao iza kamena

 

 Trebao bih to pisati kao pobjedu, ili?

Winner winner chicken dinner for you.

 

Igra je smeće. 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nova verzija Vikendi'ja vjerojatno na Test Serveru od ovog četvrtka/petka:

Vikendi's Returning with a new Express Train in Patch 6.3! | PUBG #145

Moj PC  
7 0 hvala 3
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Samo zbog Vikendija bih instalirao test server ponovo haha... doslovno igru vise niti ne igram, otkako nema Vikendija.... jedino mi je zao ako ce maknuti sav snijeg

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Isto više ne igram ovo smeće.

Sve probleme koje je ekipa dugo prijavljivala ja nisam imao, i onda od 6.2 sam ih dobio sve.

 

CPU 100%, stuttering, sound issues da je zvuk tako mufflan i zgnječen, korake malo čujem malo ne čujem, miš mi je katastrofalno neresponzivan..
Definitivno u moje 3 godine kako igram ovo smeće, najgore stanje igre ikad u kojem je bila.

 

Vidjet ćemo što budućnost donosi, hoće li stvarno doći XTRM remake kako navode leakovi, što će napraviti. Vidjet ćemo.

Da budem iskren, i dalje želim igrati ovu igru.

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
... mislim da dolazi kljucni dogadjaj za ovaj zanr opcenito, COD Warzone - besplatan i za 200 igraca po rundi... ako bude dobro slozen odu i pubg i apex u ropotarnicu povijesti... tesko ce pubg opstati, osobito u ovakvom stanju... jos je i tarkov dosta igraca preuzeo, a i on ima potencijala uzet ih i vise...
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

... wtf? nas famozni ultrabrzi mobilni internet.. sorry dbl post..

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 18:48 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

solidan game, i onda me ovaj ucmeka...20 killova na Karakinu...hm daaaaa

 

e tako, još jedan manje

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2020 22:23 (Lord_of_destruction).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne znam je'l stvarno misle staviti Fantasy BR mode (ili je to uranjena prvoaprilska šala). Ako misle staviti u pozadini sam vidio reworkani Vikendi, pa valjda tek od iduće sezone.

 

NEW 6.3 Skins and Missions (Fantasy BR Mode Leaks) | PUBG #149

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Svašta nešto mijenjaju!

 

https://www.pubg.com/2020/03/11/update-6-3/

 

PUBG - Patch Report - Update 6.3

 

Ukratko:

M249 ide u "World Spawn" na Erangelu i Miramaru, pojačani UMP i Tommy Gun, potonjem dodana mogućnost za Red Dot/Holo.

Panzerfaust dodan na Karakin.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2020 9:48 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel se vama u zadnje vrijeme igra jednostavno sruši? I to dosta često. Recimo meni se ruši u nekim intervalima od cca pola sata . 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
red_bull kaže...

Jel se vama u zadnje vrijeme igra jednostavno sruši? I to dosta često. Recimo meni se ruši u nekim intervalima od cca pola sata . 

 Meni se u prosjeku ruši jednom tjedno; tj. unutar 30-ak sati igranja, recimo

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kakvo je općenito stanje u igri trenutno? Nisam igrao ima više od godinu dana. Čitao sam malo zadnjih par stranica što ste pisali i ne čini mi se baš obećavajuće 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2020 2:47 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Isto kao i prije nema pomaka :)

Max
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Koji vrag, nema mogućnosti izbora mapa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Koji vrag, nema mogućnosti izbora mapa?

 Ja sam ih jučer birao bez problema.

 

Koliko vidim nije bio patch od jučer na danas. Upravo provjerio, mogu birati mape bez problema na Live.

 

Da nisi slučajno pokrenuo Test Server?

9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Šta se događa s ovom igrom , mjesecima već trpim freezanje u lobbyu pa moram verificirat fajlove da bih pokrenuo igru, sad ni to više ne pali, svaki put mi se freeza pri učitavanju lobbya

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Šta se događa s ovom igrom , mjesecima već trpim freezanje u lobbyu pa moram verificirat fajlove da bih pokrenuo igru, sad ni to više ne pali, svaki put mi se freeza pri učitavanju lobbya

 Moj savjet ti je da izbrišeš to smeće od igre i instaliraš apex ili novi cod warzone(meni osobno najdraži BR koji sam igrao, a igrao sam sve ove najpoznatije). Još da srede zvuk i par sitnica i igra će biti vrh. Imam 700h gameplaya u pubg i žao mi je što sam uzaludno utrošio vrijeme na to poludovršeno govno od igre. Stalno sam se nadao da će sa vremenom popravit neke stvari, ali nikada nije došlo do toga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2020 0:48 (Baldurion).
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Meni je to sinoć isto bilo i kad bih ušao u gejm ima bi preko 200 ping, ali danas je sve u redu, neznam jeli to imalo šta veze sa ovim problemima sa HT-om...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice