Igre koje imaju dušu???

poruka: 105
|
čitano: 16.002
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Thw Witcher, definitivno..

IBM ( I Blame Microsoft)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Ev - upravo ubio Zackhejeva - Cod4 ima dušu

Intel Core 2TM Duo E4400-2Ghz nVidia 8600GT@701Mhz/1.6Ghz/1Ghz ASUS P5LD2-X 2Gb Crucial Ballistix 19" ASUS WV Western Digital WD2500JS-22NCB1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
Meni uglavnom starije igrice imaju "dusu". Vjerojatno jer je to bilo takvo doba.

Danas se svi opterecuju time tko ce imati bolju grafiku do te mjere da zaborave na pricu.

Sjecam se kada sam igrao Price Of Persia i Prehistorik. Grafika je bila toliko malo bitna. Bitno je bilo sto sam "stavljen" u neki svijet gdje nisam mogao biti.
15 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

Bioshock

http://img237.imageshack.us/img237/8337/801214821455cj9.png http://img440.imageshack.us/img440/1372/341214821329xd0.png http://img237.imageshack.us/img237/8337/801214821455cj9.png
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Igre koje imaju dušu???

Call Of Duty 2 i Need For Speed: Most Wanted za mene igre s dušom. btw ima i drugih, ali nisam igrao

Intel Core 2 Quad Q6600, Gigabyte EX38-DS4, DDR2 4GB, 2x2048, Samsung 320GB SATA II 16MB, Colors-IT L8029-C43, Chieftec Turbo Series 850W, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi XtremeMusic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
Armor kaže...

Meni svakako Sillent Hill 1 i 2, Metal Gear Solid i Final Fantasy!

Vidite kak su te igre stare pa se zapitam : Dal su danasnje igre smece ili me je prosla volja za igranjem!


 Vidim da je tema stara ali moram reci da je Final Fantasy veoma dobra igra, unese te u pricu ma sve 5.
Ali naj  je Metal Gear Solid serijal.  Imas dva nastavka za PC, prvi ima zastarjelu grafiku za danasnje pojmove ali to ga ne sprecava da bude po mojim kriterijima druga najbolja igra koju sam ikad igrao, ma interaktivni film, kakva igra. Drugi ima pristojnu grafiku ali malo mi je kraj razocaravajuci i ubi u pojam sa kontrolama, ali sve u svemu dobar.
Medjutim na tronu moze biti samo jedna igra a to je MGS: Snake Eater, e to je  igra koja ima dusu! Medjutim samo za PS2...na veliku zalost, nepravda....
15 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

Fallout

Freelancer
DotA Namigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

Sve biowareove igre redom(baldur's gate, kotor, neverwinter nights-pogotovo s user-made akspanzijama, jade empire), Icewind dale serijal i Planescape: Torment

Ukratko - old-scrool zapadnjački RPG-i Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
Space kaže...

Fallout

Freelancer

 Još dodajem i Homeworld i potpisujem :)
15 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

svi serijali gta,nedavno sam pozelio da intaliram gta 3 pa da ga prekucam ponovo,nostalgija me opalila

gamer for life
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Sve Bioware igre su odlicne, od Baldurs Gatea do Neverwinter Nightsa...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2008 9:56 (Uniq).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

A čovječe, odmah mi je pao na pamet Postal 1. Strašno!

A jel se netko sjeća igre Sanitarium? Ja se nisam mogao od toga nikako maknuti! Cool

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igre koje imaju dušu???

Residental evil Smijeh

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
protjeran
offline
Igre koje imaju dušu???

Cod 1

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igre koje imaju dušu???

Pajo patak

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

Meni je jedina igra koje usla pod dusu je Shadow of the Colossus.

Izasla je na ps2,nastavak je nekad popularne avanture ICO.Igrica koja definitivno ima dusu, ko je igro znat ce.

Jedina igrica koja mi je bila kolko tolko blizu su Metal Gear Solid 1,2,3

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Monkey island

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

Više je to do igrača nego do same igre!

Dok sam bio neiskusan igrač, praktički mi je sve bilo dobro. Npr. Half - life (prvi), 3 dana sam lutao u hodniku jer nisam znao da se može kretati i kroz ventilalacijske otvoreSramim se. Usput igrao sam je cijelu vječnost i ipak je nisam prešao. Ahh ti prvi dani

Q6600, 3870 X2, 4*1GB Geil Black Dragon 800, Abit IX35 Quad, Big tower Thermaltake Kandalf
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Half-Life 2

Ako ti nešto smrdi, promjeni čarape.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

Wolfenstein: Return to Castle Wolfenstein.

Odlična atmosfera, super zabavna, pomalo i jeziva.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @2.66 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Ma serijal Monkey Island je definitvno igra koja ima dusu

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
Teško je reći koja igra ima dušu,valjda ona koja sam se najviše svidjela.
U kojoj ste se "našli".
Potraga za istinom dragocijenija je od njenog posjedovanja.
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

u gobali igre sa dusom su vecinom one koje ne odstupaju od svoga zamisljenoga toka price ili neceg drugoga zbog novca ili nekih drugih stvari

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
Chaos kaže...

Maniac Mansion, Simon the Sorcerer, Gobliiins serijal, Sam and Max hit the road... hm, ima tu značajan broj old skool Lucas Arts avantura, zar ne? Ne bez razloga...

 

Sjeća se netko Syndicate, Flashback, PP Hammer, SuperFrog ili Pinball Dreams/Fantasies/Illusions...

 

E, to su bila vremena... čak je i Escape form the planet of the robot monsters imao više "duše" nego bilo koji FPS danas...

 

Ako imate više od 20 godina, a ovo čitate znate o čemu govorim. Klincima koje su izdresirali na veliki polygon count ionako čovjek ne može objasniti zašto je recimo Maniac Mansion čak i na C64 bio ultra zabavan. I da djeco broja 64 tu predstavlja kilobajte, a ne gigabajte.Smijeh

 Ha! Skratio si mi muke. Zelim dodati jos samo Lost vikings i Black Thorne (viva Blizzard :P) te chaos engine i alien breed III (s Amige).

Što se tiče novijih stvari, definitivno diablo 1 (e to me uzelo). Samo mi nije jasno, od kud mi snage za toliko kliktanja. Mora da je zamisljen kao benchmark tool za miševe. =)

Poz!
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2008 23:09 (pav1337o).
15 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

dali mi netk omože poslat link od kud da skinem maniac mansion. ali ne verziju deluxe nego originalnu iz 87"?

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Gianna sisters, Exploding fist, Boulderdash, Elite, Pirates, 1942, Wizard of war i naravno Pacman su one kojima sam puštao dušu na najboljem kompjuteru svih vremena :)

Diablo 2, Half Life, CS, Mafia, FEAR, Fahrenheit....su iz novije ere.

Lakše sam se sjetio ipak onih koje sam igrao 80-ih.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

MGS4

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
pav1337o kaže...
Chaos kaže...

Maniac Mansion, Simon the Sorcerer, Gobliiins serijal, Sam and Max hit the road... hm, ima tu značajan broj old skool Lucas Arts avantura, zar ne? Ne bez razloga...

 

Sjeća se netko Syndicate, Flashback, PP Hammer, SuperFrog ili Pinball Dreams/Fantasies/Illusions...

 

E, to su bila vremena... čak je i Escape form the planet of the robot monsters imao više "duše" nego bilo koji FPS danas...

 

Ako imate više od 20 godina, a ovo čitate znate o čemu govorim. Klincima koje su izdresirali na veliki polygon count ionako čovjek ne može objasniti zašto je recimo Maniac Mansion čak i na C64 bio ultra zabavan. I da djeco broja 64 tu predstavlja kilobajte, a ne gigabajte.Smijeh

 Ha! Skratio si mi muke. Zelim dodati jos samo Lost vikings i Black Thorne (viva Blizzard :P) te chaos engine i alien breed III (s Amige).

Što se tiče novijih stvari, definitivno diablo 1 (e to me uzelo). Samo mi nije jasno, od kud mi snage za toliko kliktanja. Mora da je zamisljen kao benchmark tool za miševe. =)

Poz!
 Potpisujem. Pogotovo je chaos engine bila najbolja igra na amigi za 2 igrača. Stari i ja smo izgubili noći i noći. Rick Dangerous 1 ima dušu.
16 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

Deus ex , definitivno. Iako sam počeo igrati igrice još na Dos-u od doba pac-man i sokobana , igrao sate i sate doom 2, deus ex ostaje igrica koja me naprosto oduševila kad je došla na tržište. Iako je grafički bilo mnogo boljih igrica u ono doba, mnogo je recezenata dalo lošu ocjenu igrici, ona je postala kultna i po meni nevjerojatna igrica... Igrivost na prvom mjestu... Uvijek bilo i ostalo...

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2008 8:54 (daseparo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

Za mene svakako igra Portal ima dušu, po mojem nisam primjetio niti jednu sličnu igru njoj, te ima sjajan završetak... (oni koji su je prošli znaju o ćemu pričam Namigiva)

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB GDDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice