God Of War Pc izdvojena tema

poruka: 317
|
čitano: 94.546
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: God Of War Pc
hummer0 kaže...

Prosuo si se ko gnoj po vinogradu.

Jesi uopće probao igru?

 Kako mislis da on to vrti na svojoj konfi , zato i gnoji ,drugo ne moze ..

Eire
13 godina
offline
Re: God Of War Pc
MEGATAMA kaže...

Igra ima valjda vec 50 bencheva/testova na YT i izgleda doslovno kao PS5 verzija koja opet izgleda kao Ps4 Pro verzija.

Malo bolje sjene itd koje se u pokretu uopce niti ne kuze jedino se vidi razlika oada DF zooma 300% pa kazu...gle tamo ljevo u cosku je razlika 🤣🤣🤣

Ali opet preljepa igra kao i vecina Sonyevih sto ne cudi kad ulazu enormnu lovu u produkciju.

 Nemoj gnojit temu Rambox forama please...  dobit ces ljubicasti karton 

Sorry za 

Eire
11 godina
offline
Re: God Of War Pc
DukeOs kaže...
MEGATAMA kaže...

Igra ima valjda vec 50 bencheva/testova na YT i izgleda doslovno kao PS5 verzija koja opet izgleda kao Ps4 Pro verzija.

Malo bolje sjene itd koje se u pokretu uopce niti ne kuze jedino se vidi razlika oada DF zooma 300% pa kazu...gle tamo ljevo u cosku je razlika 🤣🤣🤣

Ali opet preljepa igra kao i vecina Sonyevih sto ne cudi kad ulazu enormnu lovu u produkciju.

 Nemoj gnojit temu Rambox forama please...  dobit ces ljubicasti karton 

Sorry za 

1. Smiri se i smiri svoje spamanje.

2. DSOG je poprilicno poznat pc centric portal sa hrpom testova kroz godine.

3.Digital Foundry je nazalost otisao u zonu smeca sa svojim 200-300% zoomovimai ostalim sr..ima kroz niz videa...tko igra sa 200% zoom na sliku.

4.Ovaj benchmark na high end konfi pokazuje ne da nema grandioznih razlika u pc verziji nego u odredjenim scenama fali osvijetljenje koje ima u ps4 verziji.

5.Kupit igru a ne ukrast.

 

16 godina
offline
God Of War Pc

Fantaziraš!

Ultra sjene rade drastičnu razliku u samoj prezentaciji! Ne "fali osvjetljenje", nego se sjene iscrtavaju detaljnije i imaju dalji draw distance!

 

Ali naravno, sada to neće biti "bitno"...

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2022 13:48 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God Of War Pc
doktor1 kaže...

Fantaziraš!

Ultra sjene rade drastičnu razliku u samoj prezentaciji! Ne "fali osvjetljenje", nego se sjene iscrtavaju detaljnije i imaju dalji draw distance!

 

Ali naravno, sada to neće biti "bitno"...

Imas video iznad,pogledao sam ga u 4k.

Ovaj youtuber je pouzdan.

9 godina
offline
Re: God Of War Pc
doktor1 kaže...

Fantaziraš!

Ultra sjene rade drastičnu razliku u samoj prezentaciji! Ne "fali osvjetljenje", nego se sjene iscrtavaju detaljnije i imaju dalji draw distance!

 

Ali naravno, sada to neće biti "bitno"...

 Ali i ultra sjene skidaju 20 fpsa, jel ti igraš? Evo ja baš skidam još pola sata ^^

13 godina
offline
Re: God Of War Pc
DukeOs kaže...
GSP kaže...
MEGATAMA kaže...

Tesko ce se Sony odlucit da donese nastavak na PC i toliko ulaze u port ako je igra toliko popularna na piratskim portalima....

 Istina.ako nebudemo kupovali nece vise ni biti igara jer im se neisplati

 Kada budu kao nekad nudili demo da se igra isproba ljudi nece koristiti jogurt 

 Ovo uopće ne drži vodu. Pa najviše se piratiziralo baš u ono vijeme prije 10-15 godina kad je puno igara imalo demo verziju. Danas donekle ljudi kod nas čak i kupuju igre. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
God Of War Pc

Nije da se hvalim al se hvalim.sve kupujem orginal.ne odmah al cim padne na cca 30ak eura.to mi je ok.gow cu kupiti odmah.jer je igretina,a i sta vise para prebacit ce i druge exkluzive prije

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
God Of War Pc

Ima li igra nas prijevod? Na PC-u jel...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: God Of War Pc
kign kaže...

Ima li igra nas prijevod? Na PC-u jel...

 kign

Ima kineski, slovenski  i srpski koji ti treba?

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2022 16:47 (hummer0).
12 godina
offline
Re: God Of War Pc
hummer0 kaže...
kign kaže...

Ima li igra nas prijevod? Na PC-u jel...

 kign

Ima na kineski, slovenski  i srpski koji ti treba?

 Hrvatski. Kao sto igra ima na konzoli.

13 godina
offline
Re: God Of War Pc
kign kaže...
hummer0 kaže...
kign kaže...

Ima li igra nas prijevod? Na PC-u jel...

 kign

Ima na kineski, slovenski  i srpski koji ti treba?

 Hrvatski. Kao sto igra ima na konzoli.

 Ma zafrkavam se i ja sam igrao na konzoli.

14 godina
offline
God Of War Pc

Eto ga, na što je spao gaming općenito.

 

Umjesto da se priča, raspravlja, dijele tips & tricks o samoj igri, sistemu borbe, epic fajtovima, soundtracku, fizici, ljepoti samog svijeta, likovima, zvučnim efektima od čega je sve u ovoj igri vrh, kenja se o potpuno besmislenim benchmarks, fps, draw distance, jel igraš na ultra ili na original settings, traženje i usporedbe mizerno nebitnih detalja. Uzivajte u igri jebote.

 

Prvih 15 jebenih minuta ove igre je bolje od 90% igara i fimova koji su izašli u zadnjih 10tak godina. Igram na original settings uz high postavke na textures na 6 godina staroj grafičkoj i sve izgleda i radi kao san.

 

 

 

 

 

Moj PC  
20 0 hvala 4
16 godina
offline
Re: God Of War Pc
kign kaže...

Ima li igra nas prijevod? Na PC-u jel...

 ima, sve full prevedeno.

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
9 godina
offline
God Of War Pc

Znači vrh, igram na miši i tipkovnici, 100fpsa average (Moj PC) 1440p reza sve na high osim textura i antristropic na ultra, dlss quality, perfekcija od grafike. A o fluidnosti neću ni pričati, ovo je 5x bolje iskustvo nego na konzoli, kao da igram drugu igru... 

Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
God Of War Pc

Probao cisto da vidim kako se vrti. Na Rtx 3080ti sve ultra igra izgleda fenomenalno igru sam presao 2x na PSu zato necu igrati opet ali svakako preporuka.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
God Of War Pc

Dobro optimizirana igra.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2022 19:03 (Dr.Feel).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
God Of War Pc

Impresivno je da ovako dobro radi jedna top-tier igra izasla u 2022. Na mom kompu sa gtx1060, skoro stabilnih 60 fpsa na 1080p i original detaljima. Gemplej, grafika, zvukovi sve 10/10, kombat je super zabavan na 'give me a challenge' levelu.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: God Of War Pc
Colossus7 kaže...

 

 

Prvih 15 jebenih minuta ove igre je bolje od 90% igara i fimova koji su izašli u zadnjih 10tak godina. Igram na original settings uz high postavke na textures na 6 godina staroj grafičkoj i sve izgleda i radi kao san.

 

 

 

 

 

 Ovo!

 

Izuven sam iz cipelica. Baš sinoć burazu pričam kako otkako sam na GO nisam upalio ništa, ne igram ništa jer je sve redom smeće...neigrivo smeće postalo, ali ovo...svaki detalj na ekranu priča svoju priču.

Svaka čast horizonu itd, ali ovo je igretina a kratos je top topova.

Uz rdr2 i ovo, povijesno dobre igre, i komotno 10/10, jer ovako se rade igre..

 

nezz, dugo se nisam tako osjećao, jednsotvano fantastično. Sutra ću i ženu natjerat da gleda i pričat joj cijeli lore i story so far. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
God Of War Pc

Je puno govana izašlo ali ima i nekih dragulja tipa Metro Exodus - zadesi se dobra igra tu i tamo..

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: God Of War Pc
erminn kaže...

Impresivno je da ovako dobro radi jedna top-tier igra izasla u 2022. Na mom kompu sa gtx1060, skoro stabilnih 60 fpsa na 1080p i original detaljima. Gemplej, grafika, zvukovi sve 10/10, kombat je super zabavan na 'give me a challenge' levelu.

 Top tier igra je izašla 2018 inače, ovo je samo port sa DLSS i nekim sitnicama. 

fila2208 kaže...
Colossus7 kaže...

 

 

Prvih 15 jebenih minuta ove igre je bolje od 90% igara i fimova koji su izašli u zadnjih 10tak godina. Igram na original settings uz high postavke na textures na 6 godina staroj grafičkoj i sve izgleda i radi kao san.

 

 

 

 

 

 Ovo!

 

Izuven sam iz cipelica. Baš sinoć burazu pričam kako otkako sam na GO nisam upalio ništa, ne igram ništa jer je sve redom smeće...neigrivo smeće postalo, ali ovo...svaki detalj na ekranu priča svoju priču.

Svaka čast horizonu itd, ali ovo je igretina a kratos je top topova.

Uz rdr2 i ovo, povijesno dobre igre, i komotno 10/10, jer ovako se rade igre..

 

nezz, dugo se nisam tako osjećao, jednsotvano fantastično. Sutra ću i ženu natjerat da gleda i pričat joj cijeli lore i story so far. 

 Nek kaže što šta želi ali zbog ovoga ljudi kupuju i uživaju u konzolama tolko.

Sony je ko Nintendo. Kad oni radi igru za svoju konzolu, to radi ko podmazano. Uvijek igre za 10 od 10. Jedino je rockstar tu blizu.

 

VooDooZg kaže...

Je puno govana izašlo ali ima i nekih dragulja tipa Metro Exodus - zadesi se dobra igra tu i tamo..

 Opčenito od kad je COVIDa igrama je pala kvaliteta, kao i filmovima. Desi se poneki boom, ali daleko od onoga što se inače dobivalo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2022 9:58 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
God Of War Pc

Evo skinuo jogurt verziju vrti se na konfi iz naslova po meni radi ok frametime je miran tu ti tamo bude drop ali nista prestrasno.Bez DLSS-a radi na 70-90 fpsa prosjek, sa DLSS 80-115.Sve pojacano do max osim Shadow na High rezolucija 1920x1080p.Koristi oko 12gb ram-a , dobro sada zavisi sto imate jos u pozadini.CPU na 40-60%.Oko 5.5gb graficke memorije tokom igranja u cutscenama oko 7gb.Po meni graficki igra izgleda dosta dobro, nije pretjerano ali hej ovo je ipak port sa PS i igra je iz 2018.Odigrao sam ovaj uvod u pricu, tipican GoW fighting system , prije sam ga igrao i na PS2.Cool mi je ovaj AXE recall.Evo par screenshot-a.

EDIT: Napomena nisam instalirao zadnji Nvidia driver!

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2022 10:12 (MGloc).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
God Of War Pc

Ček jel se to meni čini ili igra nema full screen ,nengo samo borderless?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: God Of War Pc
Jack Sparrow kaže...

Ček jel se to meni čini ili igra nema full screen ,nengo samo borderless?

 u pravu si

9 godina
offline
God Of War Pc

 

Igrao sam God of War na PS4 2019. godine. Tada sam bio oduševljen igrom, ali ovo sad je bolesnoća.

 

Moram priznati da sam prvo skinio jogurt verziju jer sam imao sumnje u kvalitetu porta, a nisam se htio igrati sa 50 eura pa onda sa povratima ako ne štima. Danas kad dođem s posla ju kupujem, ne mogu si pomoći.

 

Ovo je najbolji PC port kojega sam ikad vidio, brutalno je kako sve dobro radi. Piše mi konfa pod moj PC ovdje, sve na ultra i na rezi 1440p mi vrti prosječno oko 100 fpsa, nije ni u jednom trenutku palo ispod 80 fpsa, a temperatura grafe bude od 70-75 C. A da ne pričam koliko igra brutalno dobro izgleda. Morat ću poslušat preporuku i pogledat video digital foundrya radi još bolje optimizacije. 

 

Sinoć sam se baš uhvatio u razmišljanju oko tih portova, mislim da mi je jedino Metal Gear Solid V Phatnom Pain ide uz bok ovoj kvaliteti porta odmah po izlasku.

 

Čak mi je odgovaralo igrati na mišu i tipkovnici, ali s obzirom na to da mi je takvu igru puno zgodnije igrati na kontroleru, igram ju na dualshocku 4.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: God Of War Pc
Cansee kaže...

 

Igrao sam God of War na PS4 2019. godine. Tada sam bio oduševljen igrom, ali ovo sad je bolesnoća.

 

Moram priznati da sam prvo skinio jogurt verziju jer sam imao sumnje u kvalitetu porta, a nisam se htio igrati sa 50 eura pa onda sa povratima ako ne štima. Danas kad dođem s posla ju kupujem, ne mogu si pomoći.

 

Ovo je najbolji PC port kojega sam ikad vidio, brutalno je kako sve dobro radi. Piše mi konfa pod moj PC ovdje, sve na ultra i na rezi 1440p mi vrti prosječno oko 100 fpsa, nije ni u jednom trenutku palo ispod 80 fpsa, a temperatura grafe bude od 70-75 C. A da ne pričam koliko igra brutalno dobro izgleda. Morat ću poslušat preporuku i pogledat video digital foundrya radi još bolje optimizacije. 

 

Sinoć sam se baš uhvatio u razmišljanju oko tih portova, mislim da mi je jedino Metal Gear Solid V Phatnom Pain ide uz bok ovoj kvaliteti porta odmah po izlasku.

 

Čak mi je odgovaralo igrati na mišu i tipkovnici, ali s obzirom na to da mi je takvu igru puno zgodnije igrati na kontroleru, igram ju na dualshocku 4.

 Ma imali su dosta igri koje su super port

 

Detroit Become human, heavy rain i ostale od Quantic Dream su dobri portovi.

Jurney

Death Stranding

Days Gone

Horizon Zero Down

Nioh

Crash Bandicoot

Spyro

 

Sve to dobari portovi. Što zapravo veseli jer se nadam da će se trend nastaviti sa recimo Unchartedom, Last of us, Ghost of Tshushima, Medievil, Demon Souls, Bloodborne, God of war 3.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2022 10:51 (Jack Sparrow).
9 godina
offline
Re: God Of War Pc
Jack Sparrow kaže...
Cansee kaže...

 

Igrao sam God of War na PS4 2019. godine. Tada sam bio oduševljen igrom, ali ovo sad je bolesnoća.

 

Moram priznati da sam prvo skinio jogurt verziju jer sam imao sumnje u kvalitetu porta, a nisam se htio igrati sa 50 eura pa onda sa povratima ako ne štima. Danas kad dođem s posla ju kupujem, ne mogu si pomoći.

 

Ovo je najbolji PC port kojega sam ikad vidio, brutalno je kako sve dobro radi. Piše mi konfa pod moj PC ovdje, sve na ultra i na rezi 1440p mi vrti prosječno oko 100 fpsa, nije ni u jednom trenutku palo ispod 80 fpsa, a temperatura grafe bude od 70-75 C. A da ne pričam koliko igra brutalno dobro izgleda. Morat ću poslušat preporuku i pogledat video digital foundrya radi još bolje optimizacije. 

 

Sinoć sam se baš uhvatio u razmišljanju oko tih portova, mislim da mi je jedino Metal Gear Solid V Phatnom Pain ide uz bok ovoj kvaliteti porta odmah po izlasku.

 

Čak mi je odgovaralo igrati na mišu i tipkovnici, ali s obzirom na to da mi je takvu igru puno zgodnije igrati na kontroleru, igram ju na dualshocku 4.

 Ma imali su dosta igri koje su super port

 

Detroit Become human, heavy rain i ostale od Quantic Dream su dobri portovi.

Jurney

Death Stranding

Days Gone

Horizon Zero Down

Nioh

Crash Bandicoot

Spyro

 

Sve to dobari portovi. Što zapravo veseli jer se nadam da će se trend nastaviti sa recimo Unchartedom, Last of us, Ghost of Tshushima, Medievil, Demon Souls, Bloodborne, God of war 3.

 

Detroit Become Human mi je užasan port, toliko užas da sam ga refundao. Prva misija je savršena, tako sam se fino nabrijao na igru, baš mi je sjela, a onda hladan tuš, katastrofalni fps dropovi, doslovno mi je dropalo sa 60 na 25 fpsa, i tako u krug. Šta god sam napravio bila je ista situacija, koje god grafičke postavke mijenjao. Nakon toga sam malo guglao pa sam vidio da dosta ljudi ima tih problema, i da je igra cpu heavy. Ja znam da nemam neki najnoviji cpu, ali je debelo iznad onog koji se traži u minimum postavkama (i5-2300 @ 2.8 GHz) a bome i iznad ovoga u recommended (Intel Core i5-6600 @ 3.3 GHz). Za ostale igre ne znam, nisam ih igrao na PC-u.

 

Ali možda sam i detroit trebao na jogurt verziju, možda bi i bolje radila. Jebeš mi sve prijatelj mi je piratizirao Red dead redemption 2 i igra mu je radila savršeno, a ja kreten dao 40 eura i imao stalno sranja, morao igrati sa VPN-om i isključenim antivirusnim. A igru kupio pošteno preko rockstar launchera i to sam vidio da ljudi imaju takve probleme a Rockstar boli kurac. 

8 godina
offline
Re: God Of War Pc
Detroit mi je radio bez greske na pc, ali ipak je bolje iskustvo igranja bilo na ps....

Isto vrijedi i za hzd, kad gledas performanse, bolje radi na pc, ali vise sam uzivao igrajuci na ps..
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: God Of War Pc
Damir22 kaže...
Detroit mi je radio bez greske na pc, ali ipak je bolje iskustvo igranja bilo na ps....

Isto vrijedi i za hzd, kad gledas performanse, bolje radi na pc, ali vise sam uzivao igrajuci na ps..

 

ne znam stvarno do čega je meni bilo, a jako mi se svidjela igra i itekako sam se potrudio da isprobam sve opcije. Igrao sam na ovoj konfi koja je pod moj PC, mijenjao postavke u igri, gasio sve žive aplikacija na kompu da ne bi nešto smetalo, ali jednostavno nije bilo bolje. Ne znam do čega je to bilo, ali sad kad o tome razmišljam mislim da uopće ne bi bilo loše da isprobam jogurt verziju, baš da vidim hoće li bit šta drugačije

11 godina
offline
Re: God Of War Pc
Damir22 kaže...
Detroit mi je radio bez greske na pc, ali ipak je bolje iskustvo igranja bilo na ps....

Isto vrijedi i za hzd, kad gledas performanse, bolje radi na pc, ali vise sam uzivao igrajuci na ps..

Hrpa pc verzija dodje uz nekakav "sitni" problem.

Ja bih recimo radije igrao Halo Infinite i Forzu 5 na rtx3080 nego na XsX ali obje igre u pc verziji nemaju potpuno glatko izvodjenje iako imam gsync aktiviran i na 120hz je panel.

Sa druge strane te dvije igre rade savrseno glatko na konzoli....

Guardians of the Galaxy mi je odlicno radio na kompu pa sam ga i prosao u toj verziji.

U konacnici je daleko vise igara koje imaju nekakav problem nego nemaju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice