FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.113
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
playertwo kaže...
SimeKZ kaže...
mirkossam kaže...

Jel neko probao Stonsa iz MC ovaj SBC kakav je jel isplativ jer ja igram samo  sam MCity igracima

 A buraz ako igras samo sa City stoperima, onda ne znam kaj cekas. Po meni je preskup.

 

 

Ne zelim bit rasist :D al' koji je kurac sa ovim turcinima. Jel moguce da svaki put kad naletim na nekakvom ozyakupa sa fener, galata, besiktas grbom, da ta tekma mora bit nesto najgore kaj postoji. Prvo mi nije jasno kako postigne da su mu svi igraci iza lopte ( osim STa ) a drugo mi nije jasno zasto ne zele napadat. Ja doslovno mogu stat u mjestu i on nece napast. Koji je kurac sa tim ljudima? Daj nek im daju njihov server i nek si jebu mater tamo.

 

Dobijem 4 tekme, otkljucam zadnji swap item, baby icon, Trezege... Pogledas statse i ne vjerujes kako su ga lose napravili a lika zvali Trezegol. Prejak je bio u Juvetu a oni ga sloze katastrofa.

 Potpisujem ovo vezano uz Turcine.. također nisam rasist, niti imam nesto protiv, ali jebote čim vidim te grbove besiktas, galata i fener ili altayi neki pizde materine, jebote pa očekujem ono najgore, fakat ne znam koji kurac, likovi su pretoksični, igraju igru na najgori mogući način i svaka tekma s njima mi je smrt, jebote oznojim se tih 15 minuta ko nikad, a još nisam naletio na loošeg turčina, tamo su svi valjda elite jebem ti zivot..

 Svi trose socijalu na FP, sloze si ekipu i samo prate ''trendove'' u meti. Nista drugo ne igraju osim toga. Moje iskustvo sa njima je da izadu u prvih 20min ingamea jer su prelosi ili me jebu do zadnjih minuta sa drop back, counter sranjima u 424 taktikama. Nista drugo ja od tih ljudi nisam vidio. To je nekaj prestrasno. Jos dok pogledas da ih je vecinom u njemackoj pa imaju konekciju na svojoj strani, mozes se jebat. Ja sam jucer 2 majice promijenio dok sam igrao samo 4 tekme. To je bilo nekaj nenadjebivo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Imo je 4 napada kompletnu igru. Dao je 4 komada. Dupli pasni konstantno netko ispadne. Prvo poluvrijeme 0 udaraca na gol. Uzasan igrac sa pun kurac srecw u baby paketima. Ne vjerujem i dalje da sam ovo izgubio. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Imo je 4 napada kompletnu igru. Dao je 4 komada. Dupli pasni konstantno netko ispadne. Prvo poluvrijeme 0 udaraca na gol. Uzasan igrac sa pun kurac srecw u baby paketima. Ne vjerujem i dalje da sam ovo izgubio. 

 Jucer je meni jedan dosao u 4 napada s 4:0 na 4:4. I jos je imao na kraju tekme cistu sansu za 4:5 ali mu igra nije dala i moj alisson je cudesno obranio. Na kraju sam ga dobio 6:5. Ne kizim cemu to pomaganje i jos u tolikoj mjeri.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Imo je 4 napada kompletnu igru. Dao je 4 komada. Dupli pasni konstantno netko ispadne. Prvo poluvrijeme 0 udaraca na gol. Uzasan igrac sa pun kurac srecw u baby paketima. Ne vjerujem i dalje da sam ovo izgubio. 

 Jucer je meni jedan dosao u 4 napada s 4:0 na 4:4. I jos je imao na kraju tekme cistu sansu za 4:5 ali mu igra nije dala i moj alisson je cudesno obranio. Na kraju sam ga dobio 6:5. Ne kizim cemu to pomaganje i jos u tolikoj mjeri.

 Al najbolje je od svega kaj tip ne zna. Izlijece na lopte, otvara prostor. Al magicno ne mogu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Imo je 4 napada kompletnu igru. Dao je 4 komada. Dupli pasni konstantno netko ispadne. Prvo poluvrijeme 0 udaraca na gol. Uzasan igrac sa pun kurac srecw u baby paketima. Ne vjerujem i dalje da sam ovo izgubio. 

 Jucer je meni jedan dosao u 4 napada s 4:0 na 4:4. I jos je imao na kraju tekme cistu sansu za 4:5 ali mu igra nije dala i moj alisson je cudesno obranio. Na kraju sam ga dobio 6:5. Ne kizim cemu to pomaganje i jos u tolikoj mjeri.

 Al najbolje je od svega kaj tip ne zna. Izlijece na lopte, otvara prostor. Al magicno ne mogu. 

 Pa da... meni ili napadac treba 15 dodira da iskontrolira loptu ili su one lopte u for koje napadac taman ne stigne, golman je pokupi tik ispred njega. I tu ti je ta psihologija di bi ja po njihovoj formuli morao pomislit, jaoo da imam maaaalo brzeg sad bi zabio... al ne pali kod svih ta formula... sad imam tim s kojim mi je lijepo igrat pa me promasaji tako ne bole kao kad sam imao ove top rated meta igrace. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Imo je 4 napada kompletnu igru. Dao je 4 komada. Dupli pasni konstantno netko ispadne. Prvo poluvrijeme 0 udaraca na gol. Uzasan igrac sa pun kurac srecw u baby paketima. Ne vjerujem i dalje da sam ovo izgubio. 

Ja sam jutros imao sličnu partiju.

Prvo poluvrijeme ja udarci na gol 7/4, on 0/0... posjed sam imao preko 60%... penal sam imao pucam gore lijevo, golman se baci i dok je bio na podu skoro, s rukom skine loptu... prvi put sam vidio tu animaciju.

Drugo poluvrijeme počinje slično, ja stišćem, ali njegova noga se uvijek magično pojavi kad treba, golman čupa kad magična noga izostane.

U 60' lik prvi put priđe mom golu, opali bezveze i 1-0.

Tu sam puko k'o kokica, otvorio se i onda je samo nizao kontru na kontru i svaki udarac, kakav god bio je zabio.

Na kraju 4-0 izgubio od panja koji je trebao u prvih pola sata kvitat na mojih 4-0.

[19xx] 4ntraks
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Bijedim komp na wc bez problema. Iz 10 div . fut ne izlazim. 

Nesto ne stima. 

 Ne stima igranje SBa i covjek. Dvije razlicite stvari. 

 U pravu si,necu vise igrati SB, samo online 2-3 dnevno i taman.

3 godine
offline
FIFA 21

Ono,dobar sam, imam vise pobjeda nego poraza. Kukala mi majka.

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Prvi puta da sam u ne znam koliko slavio golove. Igram protiv lika, Neymarom glitcha sve sto se moze, zabije gol, slavi. Zabije drugi, slavi. 2-1, preskacem. 3-1 on opet slavi. U 90minuti je izletio sa obrambenima, Salah za 4-4, slavim.

Do 120. minute je bilo 8-4 za mene. Svaki sam proslavio i jebacki mi je drago da sam iziritirao debila.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Cijelo vrijeme sumnjam u svoj internet, imam jebeni 4G router pa sam pretpostavljao da je do toga.

No, na samom početku FIFE 21 gampley je bio savršen, bez laga, bez spikeova, bez trzanja, bez blokiranja na par sekundi.

Jučer i danas igram jebenu WL u nemogućim uvijetima.

Ni sam ne znam kako sam uspio pobijediti to što jesam jer ja igram protiv tri protivnika svo vrijeme:

1. protiv igrača

2. protiv skripte

3. protiv jebenog laga

 

Dakle, moj ping u kutu radi ovako... 46 - 90 - 46 - 130 - 46 - 300 - 46 - 80 - 46 - 120... i tako naizmjence u skoro pa pravilnim intervalima.

Ne da mi šteka, ne da mi se mrzne svako malo igra, lud sam u tri pičke materine... sam sebe sam uhvatio par puta da toliko stišćem jebeni kontroler da se čuje kako krcka, a xbox kontroler je prilično čvrst pa onda znate kako stišćem.

 

Došao do 11 pobjeda - D O S T A!!!!!

Čujem mali u sobi psuje, reko idem vidjet dal njega jebe lag... on igra na PS4... ping u kutu mu radi ovako... BTW na istom smo netu obojica... 46 - 46 - 46 - 46 - 48 - 46 - 46 - 46... itd.

Dakle, nije do mog usranog neta nego do jebenih smradova iz EA-a koji me spajaju s kojekakvim regijama nekoliko svjetlosnih godina udaljenih od mene i servera.

Ne znam dal ovo sve skupa više ima smisla?

Ispočetka je bilo super, ni najmanji trzaj prvih par tjedana, ali stanje postaje sve lošije.

Potrpio bih povremene spikeove, ali ovo kako igram zadnjih dana nije humano... obolit ću na živce, polomit kontroler ili nešto skuplje u blizini ako puknem jače.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Cijelo vrijeme sumnjam u svoj internet, imam jebeni 4G router pa sam pretpostavljao da je do toga.

No, na samom početku FIFE 21 gampley je bio savršen, bez laga, bez spikeova, bez trzanja, bez blokiranja na par sekundi.

Jučer i danas igram jebenu WL u nemogućim uvijetima.

Ni sam ne znam kako sam uspio pobijediti to što jesam jer ja igram protiv tri protivnika svo vrijeme:

1. protiv igrača

2. protiv skripte

3. protiv jebenog laga

 

Dakle, moj ping u kutu radi ovako... 46 - 90 - 46 - 130 - 46 - 300 - 46 - 80 - 46 - 120... i tako naizmjence u skoro pa pravilnim intervalima.

Ne da mi šteka, ne da mi se mrzne svako malo igra, lud sam u tri pičke materine... sam sebe sam uhvatio par puta da toliko stišćem jebeni kontroler da se čuje kako krcka, a xbox kontroler je prilično čvrst pa onda znate kako stišćem.

 

Došao do 11 pobjeda - D O S T A!!!!!

Čujem mali u sobi psuje, reko idem vidjet dal njega jebe lag... on igra na PS4... ping u kutu mu radi ovako... BTW na istom smo netu obojica... 46 - 46 - 46 - 46 - 48 - 46 - 46 - 46... itd.

Dakle, nije do mog usranog neta nego do jebenih smradova iz EA-a koji me spajaju s kojekakvim regijama nekoliko svjetlosnih godina udaljenih od mene i servera.

Ne znam dal ovo sve skupa više ima smisla?

Ispočetka je bilo super, ni najmanji trzaj prvih par tjedana, ali stanje postaje sve lošije.

Potrpio bih povremene spikeove, ali ovo kako igram zadnjih dana nije humano... obolit ću na živce, polomit kontroler ili nešto skuplje u blizini ako puknem jače.

 Sve ovisi sa kojim serverom te spoji. Jedan dan igram sa talijanima, drugi dan sa svabama... To je to kaj je u nasoj blizini. Jos mi se vise svida protiv talijana jer su vecinom debili i nema turaka na njihovom dijelu. Ne znam zakaj ne zakucaju jedan server kod nas u RH, tamo kod Osijeka i gotovo... mi i citav balkan bi imali server i to je to.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Skilledžija kaže...

Cijelo vrijeme sumnjam u svoj internet, imam jebeni 4G router pa sam pretpostavljao da je do toga.

No, na samom početku FIFE 21 gampley je bio savršen, bez laga, bez spikeova, bez trzanja, bez blokiranja na par sekundi.

Jučer i danas igram jebenu WL u nemogućim uvijetima.

Ni sam ne znam kako sam uspio pobijediti to što jesam jer ja igram protiv tri protivnika svo vrijeme:

1. protiv igrača

2. protiv skripte

3. protiv jebenog laga

 

Dakle, moj ping u kutu radi ovako... 46 - 90 - 46 - 130 - 46 - 300 - 46 - 80 - 46 - 120... i tako naizmjence u skoro pa pravilnim intervalima.

Ne da mi šteka, ne da mi se mrzne svako malo igra, lud sam u tri pičke materine... sam sebe sam uhvatio par puta da toliko stišćem jebeni kontroler da se čuje kako krcka, a xbox kontroler je prilično čvrst pa onda znate kako stišćem.

 

Došao do 11 pobjeda - D O S T A!!!!!

Čujem mali u sobi psuje, reko idem vidjet dal njega jebe lag... on igra na PS4... ping u kutu mu radi ovako... BTW na istom smo netu obojica... 46 - 46 - 46 - 46 - 48 - 46 - 46 - 46... itd.

Dakle, nije do mog usranog neta nego do jebenih smradova iz EA-a koji me spajaju s kojekakvim regijama nekoliko svjetlosnih godina udaljenih od mene i servera.

Ne znam dal ovo sve skupa više ima smisla?

Ispočetka je bilo super, ni najmanji trzaj prvih par tjedana, ali stanje postaje sve lošije.

Potrpio bih povremene spikeove, ali ovo kako igram zadnjih dana nije humano... obolit ću na živce, polomit kontroler ili nešto skuplje u blizini ako puknem jače.

 Sve ovisi sa kojim serverom te spoji. Jedan dan igram sa talijanima, drugi dan sa svabama... To je to kaj je u nasoj blizini. Jos mi se vise svida protiv talijana jer su vecinom debili i nema turaka na njihovom dijelu. Ne znam zakaj ne zakucaju jedan server kod nas u RH, tamo kod Osijeka i gotovo... mi i citav balkan bi imali server i to je to.

 Treba vidjet kolika je prodaja fife i fifa poinsta na balkanu pa onda kakva je konekcija. U vecini gradova osim ovih vecih je max 10 mpbs brzina sa instalacijama starijim od nas svih. Kad nadodas cijenu tog interneta i svega ostalog ne znam tko bi normalan ista pravio i dovodio kod nas.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo jedan od sinoc :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Sve ovisi sa kojim serverom te spoji. Jedan dan igram sa talijanima, drugi dan sa svabama... To je to kaj je u nasoj blizini. Jos mi se vise svida protiv talijana jer su vecinom debili i nema turaka na njihovom dijelu. Ne znam zakaj ne zakucaju jedan server kod nas u RH, tamo kod Osijeka i gotovo... mi i citav balkan bi imali server i to je to.

Ne sjećam se kad sam zadnji put igrao protiv Talijana, s njima mi je ping relativno OK.

Samo Rumunji, Turci, Poljaci u zadnje vrijeme me dopadaju.

 

Kužim ja da je do servera s kojim me spaja, ali ovu vikend ligu, od 21 utakmice što sam odigrao, možda na 2-3 nisam imao light show u sredini i ples pinga od 46-150.

Al smradovi namjerno prcaju jer kad ulazim u partiju ping uvijek bude 46-56 i gotovo nikad ne skače preko toga, ali čim uđem u partiju odmah se pali crvena kockica i pizdarije u sredini.

Dodam prvu loptu i mrak mi padne na oči kad počne zastajkivat na putu do igrača.

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ajmo ajmo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Sve ovisi sa kojim serverom te spoji. Jedan dan igram sa talijanima, drugi dan sa svabama... To je to kaj je u nasoj blizini. Jos mi se vise svida protiv talijana jer su vecinom debili i nema turaka na njihovom dijelu. Ne znam zakaj ne zakucaju jedan server kod nas u RH, tamo kod Osijeka i gotovo... mi i citav balkan bi imali server i to je to.

Ne sjećam se kad sam zadnji put igrao protiv Talijana, s njima mi je ping relativno OK.

Samo Rumunji, Turci, Poljaci u zadnje vrijeme me dopadaju.

 

Kužim ja da je do servera s kojim me spaja, ali ovu vikend ligu, od 21 utakmice što sam odigrao, možda na 2-3 nisam imao light show u sredini i ples pinga od 46-150.

Al smradovi namjerno prcaju jer kad ulazim u partiju ping uvijek bude 46-56 i gotovo nikad ne skače preko toga, ali čim uđem u partiju odmah se pali crvena kockica i pizdarije u sredini.

Dodam prvu loptu i mrak mi padne na oči kad počne zastajkivat na putu do igrača.

 Ja stvarno igram svaki tjedan dosta tekmi koliko vidim po vašem pisanju da rivalse ili ne igrate ili igrate tek tu i tam. I u tih hrpu tekmi me spaja najmanje sa švabama, a najviše turci, pa rumunji i onda ova smeća krenuvši s poljacima, slovacima, bjelorusima, ukrajincima.... 

Zato sam ostao ugodno zatečen ova 3 dana, samo jedan jedini turčin, sve ostalo švabe i talijani, i 2 'naša' balkanca. Znači u 20+ tekmi rivalsa i 22-23 do sad wl, samo telci talijanski i švabe. Švabe su, igrao sam dosta preko dana, što inače ne prakticiram, isto toksični ko i turci i rumunji. Svaki gol se slavi nekim proslavama od pol minute, ako gubi 2-3 razlike, obavezno iskoristi sve pauze u 90oj minuti, zavlače loptu do besvijesti oko korner zastave, stepover i onaj retardirani dribling s mbappeom di je sa forcefieldom prebacuje preko glave od centra do gola, onog ko je izmislio taj dribling i stavio mu force field da VVD ne može kad stoji ispred njega uzet loptu nego se odbija od nevidljivi zid, stavio bi na gol okrenutih leđa i dao loptu Cristini ili nekom nabijaču takvom i da igra guze s njim dok se ne onesvijesti. Ak me išta iritira onda je to. Sad svaka druga panjina u wl ima mbappea i koristi samo to, igra 0, dodavanje 0, šut 0, ali prebacit loptu iz kickoffa do gola, to može ak treba 150x na tekmi. Bemti igru takvu retardiranu.

U prilogu ss od tekme sa zadnjim takvim debilom danas. Sva sreća što osim tog driblinga apsolutne veze s vezom debil nema, pa je tak i prošao na kraju. Sva 3 gola kickoff, mbappe i dizanje lopte preko glave do gola. Probao je još 3x, 2x sam mu uspio izbit život iz njega uklizavanjem s leđa, popušio i crveni, al mu nije pomoglo da zabije, čak je i Alisson skontao šta debil radi na kraju pa mu obranio.

 

@antraks - ja sam zato počeo koristit pedersku foru da igram samo kod kuće u wl. Ako mi dugo učitava igrače lijevo na matchscreenu, odma izađem, u gostima sam. Isto tako i ping, ako čeka iole duže od 1-2sec da prikaže ping, to je derpe sa visokim pingom ili nečim upaljenim iza. To se pokazalo točno u 99% slučajeva. Otkad tak ulazim u tekme, puno manje sranja ingame imam s panjevima koji se warpaju po terenu li da mi se vuku moji igrači ko traktori. Događa se i dalje, ali 5x manje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 20:22 (jopis).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel mogu odradit suspenziju crvenog dobijenog u rivalsima u SB?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

Jel mogu odradit suspenziju crvenog dobijenog u rivalsima u SB?

 Naravno. Samo ga stavi desno u rezerve, nemoj se zaj pa ga strpat van momčadi.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...

Prvi puta da sam u ne znam koliko slavio golove. Igram protiv lika, Neymarom glitcha sve sto se moze, zabije gol, slavi. Zabije drugi, slavi. 2-1, preskacem. 3-1 on opet slavi. U 90minuti je izletio sa obrambenima, Salah za 4-4, slavim.

Do 120. minute je bilo 8-4 za mene. Svaki sam proslavio i jebacki mi je drago da sam iziritirao debila.

 Cim mi netko pokusa zonglirat do gola ili radit onu fintu preko glave ja automacki slavim svaki gol nakon tog s c ronaldo proslavom. 

12 godina
offline
FIFA 21

20-8. 

 

4 utakmice danas izgubio na penale a do penala nije trebalo nit doc. Trebalo je realno bit 20-5 i dobra borba za elite, ovako je opet tanko. Ne mogu vjerovat neke stvari koje se dogadaju, ali dobro. Gold ekipe dolaze i rade kaj hoces. Prvo mi raznose RTTF Pogbu, onda uvedem Kessiea RTTF, onda mi raznose i njega. Neke stvari ne mogu prozvakat nikako.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Na kraju dana svi smo mi ovdje idioti što kupujemo ovu igru i igramo je.. 

Jednostavno toliko mi se gadi ova igra da to nije normalno.. 

Igram je a više ni ne znam zašto... 

D1 rank 1, G1 wl, imam super god squad tim, i nisam sretan niti zadovoljan sa igrom.. Jednostavno me više ništa ne privlači u igri, ne znam šta bih rekao..

 

Vrhunac ove igre i najbolji igrač je Anders dijete od 14 godina koji spama 2 skilla i pobjeđuje sve, što je jako žalosno, nema se šta više reći o igri onda. 

Možemo do sutra pisati žalopojke, kad čitam, svi imamo iste probleme, svima se desavaju identicne situacije u igri.. 

Igra je namještena, svaka utakmica.. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 1:06 (manipulator).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Na kraju dana svi smo mi ovdje idioti što kupujemo ovu igru i igramo je.. 

Jednostavno toliko mi se gadi ova igra da to nije normalno.. 

Igram je a više ni ne znam zašto... 

D1 rank 1, G1 wl, imam super god squad tim, i nisam sretan niti zadovoljan sa igrom.. 

 Znas kaj je najveci problem. Ostat hladne glave. TO je jednostavno nevjerovatno kako ova igra utjece na psihu tokom igranja. Niti jedna jedina druga multiplayer igra ne djeluje ovako na covjeka ko ovo. Da li je to zbog toga jer svi mi pratimo nogomet pa mislimo da smo najbolji? Da li je zbog toga kaj svi nemamo iste uvjete? Gubimo u ''ne nogometnom stilu''? Ne znam... ali to kaj ova igra radi iz covjeka je ravno ludilu. 

 

30 tekmi u 2 i pol dana se jos stigne ako rasporedis vrijeme... ali kad ti tih 30 tekmi, pola bude u nekim uvjetima gdje ti nemas pojma jesi bolji ili nisi... jebo ja to. Igrao sam PES. Tamo je jos gora situacija... nemas trece opcije, jednostavno nema. Nije mi jasno da ne mogu samo nadograditi prethodni engine i ukloniti neke probleme koje imamo. Zasto ja moram gledat mrtvog Sissoka NIF kako radi step over koda je jebeni Ronaldinho. O bridgeu ne zelim niti pricat. Da se mene pita, kompletno bi maknuo taj potez iz igre... jednostavno je broken i svaki pokusaj popravka je ne moguc. Al vec vidim kako ce ga bacit da bude 4* SM potez... tek onda slijedi karanje u guzicu kad ti se krenu teleportirat. 

Penali su prica za sebe. ''Napravio'' sam 10 penala ovu WL. Za niti jedan nisam ipku stisnuo. Koncetp je isti. Frajer napravi bridge, zaleti se u mojeg igraca, penal. Kaos, kaos, kaos.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Na kraju dana svi smo mi ovdje idioti što kupujemo ovu igru i igramo je.. 

Jednostavno toliko mi se gadi ova igra da to nije normalno.. 

Igram je a više ni ne znam zašto... 

D1 rank 1, G1 wl, imam super god squad tim, i nisam sretan niti zadovoljan sa igrom.. 

 Znas kaj je najveci problem. Ostat hladne glave. TO je jednostavno nevjerovatno kako ova igra utjece na psihu tokom igranja. Niti jedna jedina druga multiplayer igra ne djeluje ovako na covjeka ko ovo. Da li je to zbog toga jer svi mi pratimo nogomet pa mislimo da smo najbolji? Da li je zbog toga kaj svi nemamo iste uvjete? Gubimo u ''ne nogometnom stilu''? Ne znam... ali to kaj ova igra radi iz covjeka je ravno ludilu. 

 

30 tekmi u 2 i pol dana se jos stigne ako rasporedis vrijeme... ali kad ti tih 30 tekmi, pola bude u nekim uvjetima gdje ti nemas pojma jesi bolji ili nisi... jebo ja to. Igrao sam PES. Tamo je jos gora situacija... nemas trece opcije, jednostavno nema. Nije mi jasno da ne mogu samo nadograditi prethodni engine i ukloniti neke probleme koje imamo. Zasto ja moram gledat mrtvog Sissoka NIF kako radi step over koda je jebeni Ronaldinho. O bridgeu ne zelim niti pricat. Da se mene pita, kompletno bi maknuo taj potez iz igre... jednostavno je broken i svaki pokusaj popravka je ne moguc. Al vec vidim kako ce ga bacit da bude 4* SM potez... tek onda slijedi karanje u guzicu kad ti se krenu teleportirat. 

Penali su prica za sebe. ''Napravio'' sam 10 penala ovu WL. Za niti jedan nisam ipku stisnuo. Koncetp je isti. Frajer napravi bridge, zaleti se u mojeg igraca, penal. Kaos, kaos, kaos.

 Bridge je generalno sranje od "skilla". Nije ga tesko procitati, nije tesko reagirati na njega, ali ti u 70% slucajeva zblokira igraca. Znalo mi se dogoditi da Varaneom branim ispred njega par koraka. Frajer opali bridge i Varane stane na mjestu... Pa koji kurac?!

15 godina
offline
FIFA 21

Otvorim sada 11 packova. Skupljao sam par dana sve packove od sbc i sada sam ih otvorio. Dobijem i danas dva preorder packa? Sve u svemu najbolja kartica kovačić. Pa ja ne mogu vjerovati. Konzole više nemam pa ne mogu igrati, još da mi blokiraju web app i bilo bi super. Ovako ću i dalje slagati sbc i živcirati se što ne mogu ništa dobiti. Inače otkako ne igram tlak mi je kao u djeteta. Nevjerojatno koliko ova igra utječe kompletno na zdravlje. Sve si mislim da više konzolu uopće ne kupujem, ziher bi koju godinu dulje živio bez nje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Na kraju dana svi smo mi ovdje idioti što kupujemo ovu igru i igramo je.. 

Jednostavno toliko mi se gadi ova igra da to nije normalno.. 

Igram je a više ni ne znam zašto... 

D1 rank 1, G1 wl, imam super god squad tim, i nisam sretan niti zadovoljan sa igrom.. 

 Znas kaj je najveci problem. Ostat hladne glave. TO je jednostavno nevjerovatno kako ova igra utjece na psihu tokom igranja. Niti jedna jedina druga multiplayer igra ne djeluje ovako na covjeka ko ovo. Da li je to zbog toga jer svi mi pratimo nogomet pa mislimo da smo najbolji? Da li je zbog toga kaj svi nemamo iste uvjete? Gubimo u ''ne nogometnom stilu''? Ne znam... ali to kaj ova igra radi iz covjeka je ravno ludilu. 

 

30 tekmi u 2 i pol dana se jos stigne ako rasporedis vrijeme... ali kad ti tih 30 tekmi, pola bude u nekim uvjetima gdje ti nemas pojma jesi bolji ili nisi... jebo ja to. Igrao sam PES. Tamo je jos gora situacija... nemas trece opcije, jednostavno nema. Nije mi jasno da ne mogu samo nadograditi prethodni engine i ukloniti neke probleme koje imamo. Zasto ja moram gledat mrtvog Sissoka NIF kako radi step over koda je jebeni Ronaldinho. O bridgeu ne zelim niti pricat. Da se mene pita, kompletno bi maknuo taj potez iz igre... jednostavno je broken i svaki pokusaj popravka je ne moguc. Al vec vidim kako ce ga bacit da bude 4* SM potez... tek onda slijedi karanje u guzicu kad ti se krenu teleportirat. 

Penali su prica za sebe. ''Napravio'' sam 10 penala ovu WL. Za niti jedan nisam ipku stisnuo. Koncetp je isti. Frajer napravi bridge, zaleti se u mojeg igraca, penal. Kaos, kaos, kaos.

 Bridge je generalno sranje od "skilla". Nije ga tesko procitati, nije tesko reagirati na njega, ali ti u 70% slucajeva zblokira igraca. Znalo mi se dogoditi da Varaneom branim ispred njega par koraka. Frajer opali bridge i Varane stane na mjestu... Pa koji kurac?!

 Pa to, tocno to. Zato ga ne podnosim. Jer mi se CB na trenutak zglitcha u mjestu i ne mogu nista. Poceo sam se branit tako da stojim 2-3m od igraca i cekam bridge, jedino tako imam vremena reagirat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
FIFA 21

Da li je Timo veliki upgrade u odnosu na Rodriga ?Po cijeni jeste ,ali

ima li sta drugo za 50 k ? Calvert mozda ?

Znaci nista skill movies samo trazenje rupe u obrani.Tako igram.

Timo Vs Lewin ili nesto trece za 50 K?

 

JBG znam da sam dosadan i da ste vi to prevazisli prije 4 mj ..

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 11:03 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Da li je Timo veliki upgrade u odnosu na Rodriga ?Po cijeni jeste ,ali

ima li sta drugo za 50 k ? Calvert mozda ?

Znaci nista skill movies samo trazenje rupe u obrani.Tako igram.

Timo Vs Lewin ili nesto trece za 50 K?

 

JBG znam da sam dosadan i da ste vi to prevazisli prije 4 mj ..

 Nikakav Calvert... Timo je odlican.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Da li je Timo veliki upgrade u odnosu na Rodriga ?Po cijeni jeste ,ali

ima li sta drugo za 50 k ? Calvert mozda ?

Znaci nista skill movies samo trazenje rupe u obrani.Tako igram.

Timo Vs Lewin ili nesto trece za 50 K?

 

JBG znam da sam dosadan i da ste vi to prevazisli prije 4 mj ..

 Baci oko na Headliners Ingsa. Mozes ga naci za 25k na PS4, cijena bi mu mogla jos malo gore skociti ako Southampton nastavi kako su krenuli u ovoj sezoni tako da ga uvijek mozes prodati za profit.

3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Da li je Timo veliki upgrade u odnosu na Rodriga ?Po cijeni jeste ,ali

ima li sta drugo za 50 k ? Calvert mozda ?

Znaci nista skill movies samo trazenje rupe u obrani.Tako igram.

Timo Vs Lewin ili nesto trece za 50 K?

 

JBG znam da sam dosadan i da ste vi to prevazisli prije 4 mj ..

 Nikakav Calvert... Timo je odlican.

 Koji chem. da trazim?

3 godine
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
PeroMilic03 kaže...

Da li je Timo veliki upgrade u odnosu na Rodriga ?Po cijeni jeste ,ali

ima li sta drugo za 50 k ? Calvert mozda ?

Znaci nista skill movies samo trazenje rupe u obrani.Tako igram.

Timo Vs Lewin ili nesto trece za 50 K?

 

JBG znam da sam dosadan i da ste vi to prevazisli prije 4 mj ..

 Baci oko na Headliners Ingsa. Mozes ga naci za 25k na PS4, cijena bi mu mogla jos malo gore skociti ako Southampton nastavi kako su krenuli u ovoj sezoni tako da ga uvijek mozes prodati za profit.

 Dobro izgleda !Da utopim Martijala mogao bih uzeti i Timu i Ingsa?

Vazniji mi je week foot nego skill.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 11:12 (PeroMilic03).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice