FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 681.030
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 TOTY karticu nisam nikad imao niti koristio a bogami niti dobio. 

TOTS karticu ako si nisam kupio, nisam ju imao... barem onu koju zelim. Prosle godine sam isao par puta elite za vrijeme TOTSa i niti jednom nisam dobio iskoristivu karticu iz TOTS paketa. Ikonu dobijem svake godinu jednu, to moram priznat. Dva puta Stoickhova Prime, Del Piero prime i Zanetti mid prosle godine.

 

Buraz moj, ja ne krvarim na marketu i opet imam top ekipu. Zato jer igram igru. Igra Rivalse i uzmi svaki tjedan coinse opet si dobar, pogotovo u pocetku. Igraj WL do G3, uvjeren sam da mozes do G3 bez problema i opet si dobar sa coinsima i paketima. Ono kaj dobijes u SB je niti 5% onoga kaj se dobije u ova dva moda. Jos je veca shema kaj igras WL pa DR tehnicki niti ne moras igrat. 

 

Ja bi reko da onaj tren kad svi mi ovdje opustimo, sve ce bit lakse. Glupo je to rec' jer ja prvi ne mogu u nekim situacijama opustit... al jednostavno se previse zderemo. Ja ne znam di bi dosel da se zderem oko CoDa ovolko ili neceg drugog... valjda bi glodao prozore. 
Prestat se zamarat kak drugi igra, kaj drugi dobiva, kak ce drugi reagirat. Koga boli kurac. Mete ce uvijek bit, ovakve ili onakve. Trenutno je u CoDu DMR meta i pljuca skida iza dva hita bez recoila. Svi ganjaju DMR... ne mozes nista. 

 

Tako da... ja ti predlazem da udes u igru opusteno, kad te krene jebat, izades van i to je to. Skini si nekaj drugo na plejku, ima brdo dobrih igara... imas PS+, imas PS5, onda imas i PS+ collection... odigraj GoW, Days gone... imas cudo opcija.

Igram svaki tjedan rivalse, ovisno koliko mi se da (rating 1, 2, 3) i uvijek poberem packove i nikada ništa u njima nisam dobio. No nebitno. Jučer sam shvatio da me igra više ne veseli i kako sam rekao kada taj dan dođe prodajem konzolu. Danas došao lik i odnio PS5 tako da mi je sad svejedno. Osjećam neko olakšanje jer sam do sada cijelo vrijeme imao neku obvezu odigrati ovo ili ono kako bi došao do kraja u objectivesima ili kako bih u SB pobrao 2 rare mega packa ili kako bih u rivalsima pobrao malo bolje packove. Od danas sam slobodan čovjek. Sad ću samo staviti na market sve kartice koje se mogu prodati da mi ne propadnu coinsi pa tko zna što mi padne na pamet u vrijeme totsa. Do tada svima želim mirno more i vedro nebo a u packovima pravo bogatstvo.

 Potpisujem ovo da je neka obaveza igrat, a da se ne uziva. Ja u zadnjih mjesec dana igram svaku drugu wl do golda 3 i malo objectivse. Iako mislim da jos mjesec-dva i da necu ni ulazit u igru vise. 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel neko probao Stonsa iz MC ovaj SBC kakav je jel isplativ jer ja igram samo  sam MCity igracima

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Nov sam na forumu. Igram fut na pc-u i borim se sa lag-input delay u rivalsima i svuda.. probao sam i port forward i nema sta nisam. Net je oke. ping pokazuje na speed testu 3ms u igri 30ms
Igram na kabelu.. bla bla. Nekad je oke gameplay,a u vecini slucajeva je uzas. Igram na laptpu strix scar 2 sa brutalnom konfiguracijom.(driveri su update) i na manjoj rezoluciji laga..Ako ima itko tko bi mogao nesto u vezi toga pomoci ili podijeliti iskustva, bio bi mu zahvalan. Ako ima negdje post o tome nek samo da link da ne trazim po forumu. Lp. Hvala (znam da je u serverima problem,al da se ne moze igrat to mi nije jasno)
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 17:41 (faba90).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...

Jel neko probao Stonsa iz MC ovaj SBC kakav je jel isplativ jer ja igram samo  sam MCity igracima

 A buraz ako igras samo sa City stoperima, onda ne znam kaj cekas. Po meni je preskup.

 

 

Ne zelim bit rasist :D al' koji je kurac sa ovim turcinima. Jel moguce da svaki put kad naletim na nekakvom ozyakupa sa fener, galata, besiktas grbom, da ta tekma mora bit nesto najgore kaj postoji. Prvo mi nije jasno kako postigne da su mu svi igraci iza lopte ( osim STa ) a drugo mi nije jasno zasto ne zele napadat. Ja doslovno mogu stat u mjestu i on nece napast. Koji je kurac sa tim ljudima? Daj nek im daju njihov server i nek si jebu mater tamo.

 

Dobijem 4 tekme, otkljucam zadnji swap item, baby icon, Trezege... Pogledas statse i ne vjerujes kako su ga lose napravili a lika zvali Trezegol. Prejak je bio u Juvetu a oni ga sloze katastrofa.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 18:25 (SimeKZ).
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

Dobijem 4 tekme, otkljucam zadnji swap item, baby icon, Trezege... Pogledas statse i ne vjerujes kako su ga lose napravili a lika zvali Trezegol. Prejak je bio u Juvetu a oni ga sloze katastrofa.

 2/3 ikona nemaju nikakvu svrhu osim da se malo veseliš kada ti zatitra pa vidiš da izlazi ikona.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
faba90 kaže...
Nov sam na forumu. Igram fut na pc-u i borim se sa lag-input delay u rivalsima i svuda.. probao sam i port forward i nema sta nisam. Net je oke. ping pokazuje na speed testu 3ms u igri 30ms
Igram na kabelu.. bla bla. Nekad je oke gameplay,a u vecini slucajeva je uzas. Igram na laptpu strix scar 2 sa brutalnom konfiguracijom.(driveri su update) i na manjoj rezoluciji laga..Ako ima itko tko bi mogao nesto u vezi toga pomoci ili podijeliti iskustva, bio bi mu zahvalan. Ako ima negdje post o tome nek samo da link da ne trazim po forumu. Lp. Hvala (znam da je u serverima problem,al da se ne moze igrat to mi nije jasno)

 Input delay i server delay su dvije sasvim razlicite stvari. Input delay je do tebe, server delay je tu i ne mozes nista. Portovi ne pomazu. Ako ti se bas otvaraju portovi ugasi firewall kad ides igrat i to ti je to. Konfiguracija ako velis da laga pretpostavljam da mislis na fps... slagao sam si ja to na starome kompu, nesto u nvidia postavke, ne sjecam se vise moras na jutubu googlat. A sti se tice servera da i ja se nisam dugo pomirio s tom cinjenicom, ali to je to. Serveri su smece i to je to. Ako hoces koliko toliko nornalno igrat optika i krunica ti jedino pomazu.

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Hvala na odgovoru. Konfiguracija ne laga sigurno imam rtx 2070 i i7 8750h sa 32 gb dual channel memorije. Imam optiku od t-coma u Zagrebu ovdje,al izgleda da ne trošim pare na igru,samo igram. Ili nije predviđena igra za online igranje na laptopu.. ne znam stvarno jer me ubija. Morat cu kupit plejku izgleda.(isto mi je i sa fifom 20 bilo) znači fut je banana na laptopu. To je jedini mod koji igram,a jebe me. Probat cu ponovno windowse i sve ponovno instalirat il nesto ne znam. Sto posto nije do interneta.. probao sam na više lokacija igrat sa različitim vezama i svuda je isto. Imam i xbox đojstik original s kojim igram itd. Probao sam i firewall isključit na ruteru i na laptopu i na ruteru postavke neke mijenjati. Statičnu ip adresu napravio. N znam kazem sta nisam.. katastrofa jbt. Vjerojatno i ekipa ostala ima problema  pa eto jos jednom molim ako netko ima nesto da pali ili kaze da nista ne pali pa da se pozdravim sa fifom na računalu i sačuvam ovo malo živaca što mi je ostalo. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
faba90 kaže...

Hvala na odgovoru. Konfiguracija ne laga sigurno imam rtx 2070 i i7 8750h sa 32 gb dual channel memorije. Imam optiku od t-coma u Zagrebu ovdje,al izgleda da ne trošim pare na igru,samo igram. Ili nije predviđena igra za online igranje na laptopu.. ne znam stvarno jer me ubija. Morat cu kupit plejku izgleda.(isto mi je i sa fifom 20 bilo) znači fut je banana na laptopu. To je jedini mod koji igram,a jebe me. Probat cu ponovno windowse i sve ponovno instalirat il nesto ne znam. Sto posto nije do interneta.. probao sam na više lokacija igrat sa različitim vezama i svuda je isto. Imam i xbox đojstik original s kojim igram itd. Probao sam i firewall isključit na ruteru i na laptopu i na ruteru postavke neke mijenjati. Statičnu ip adresu napravio. N znam kazem sta nisam.. katastrofa jbt. Vjerojatno i ekipa ostala ima problema  pa eto jos jednom molim ako netko ima nesto da pali ili kaze da nista ne pali pa da se pozdravim sa fifom na računalu i sačuvam ovo malo živaca što mi je ostalo. 

 Ali pa ps ti nece poboljsat konekciju, bar mislim. Kolko cujem od frendova oni isto imaju problema s serverima a isto su na optici... jedino nam preostaje cekat bič bozji da se pojavi i prisli ih ba bolje servere. 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Nisam mogao docekat benza potm pa sam napravio haalanda. Sad moze zajedno s lewom promasivat mrtvace :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Etoga i kako ti nece biti glupo kad neki poljski noname iz fiorentine radi ludorije po golu... nema tu nista, ako igra da da ako ne ne i gotovo... nikve mrtve taktike i pizdarije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Etoga i kako ti nece biti glupo kad neki poljski noname iz fiorentine radi ludorije po golu... nema tu nista, ako igra da da ako ne ne i gotovo... nikve mrtve taktike i pizdarije.

Edit: objavi dva put ni sam ne znam kako.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 2:11 (cicek).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Nisam mogao docekat benza potm pa sam napravio haalanda. Sad moze zajedno s lewom promasivat mrtvace :D

 Aspas je osvojia POTM

 

https://laligapotm.easports.com/

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
cicek kaže...

Nisam mogao docekat benza potm pa sam napravio haalanda. Sad moze zajedno s lewom promasivat mrtvace :D

 Aspas je osvojia POTM

 

https://laligapotm.easports.com/

 Pa da bilo mi je i jasno kad je benz dobio ovu sarenu karticu. Al neka... bar sam kvalitetnije ulozio coinse. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 3:12 (cicek).
3 godine
offline
Re: FIFA 21
faba90 kaže...
Nov sam na forumu. Igram fut na pc-u i borim se sa lag-input delay u rivalsima i svuda.. probao sam i port forward i nema sta nisam. Net je oke. ping pokazuje na speed testu 3ms u igri 30ms
Igram na kabelu.. bla bla. Nekad je oke gameplay,a u vecini slucajeva je uzas. Igram na laptpu strix scar 2 sa brutalnom konfiguracijom.(driveri su update) i na manjoj rezoluciji laga..Ako ima itko tko bi mogao nesto u vezi toga pomoci ili podijeliti iskustva, bio bi mu zahvalan. Ako ima negdje post o tome nek samo da link da ne trazim po forumu. Lp. Hvala (znam da je u serverima problem,al da se ne moze igrat to mi nije jasno)

 I ja sam na PC. Nikad ne znas da li je do laga,da li je cheat ili je protivnik bolji. Sranje pc.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 Pa da bilo mi je i jasno kad je benz dobio ovu sarenu karticu. Al neka... bar sam kvalitetnije ulozio coinse. 

Ne bih ga napravio samo zbog ružne fotke. Ono, kartica je baš gabor s tom njuškom. Lik izgleda kao robot iz nekog terminator nastavka...

12 godina
offline
FIFA 21

Jucer 6-0, danas 1-3. Ekipa dolazi pred gol kak' hoce, zabija jos lakse. Rivaldo 2* WF... nemas problema za finess sa 25m dva puta. Oblaka nema na golu... moji stoperi koda ih mojsije siri. Dobro je danas sve. Od 4 tekme, 3 gubim po 2-3 razlike i vracam se nazad... ali mozes se jebat kad lik pukne iz svlacionice i zabije. Moram se negdje ventat jer sam u stanju pojest fotelju u kojoj sjedim. Mislim si, ajde jutro je pa nece bit kaosa... cisti kaos od gameplaya i responzivnosti. Prodat cu nekaj i kupit si Varana jer vidim da bez njega nista. Lik overhead through ball presjece sa nogom... to jos nisam vidio jbt led.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
cicek kaže...

 Pa da bilo mi je i jasno kad je benz dobio ovu sarenu karticu. Al neka... bar sam kvalitetnije ulozio coinse. 

Ne bih ga napravio samo zbog ružne fotke. Ono, kartica je baš gabor s tom njuškom. Lik izgleda kao robot iz nekog terminator nastavka...

 To istina ruzan je ko primljeni gol. Da ima shakire bi ona igrala u spici :D

12 godina
offline
FIFA 21

Quliafiersi su... nije ni cudo da ne mozes Bambu sa 90 agility i balance okrenuti oko sebe.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Povedes 3:0 i odjednom gold rare fekir je brzi od alabe s hunterom... u kom svemiru to mene zanima? Vodim 3:1 na poluvremenu i nitko nista ne mjenja samo se ide dalje i na kraju izgubim 8:5 jer diego carlos koji ima 45 shooting stats gada malu mrezicu i josef martinez s klupe ima inspiracije. Pritisnuo je kocku ja sam primio gol. :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Fifa u jednoj slici. Stoji sa svima u 16m... Dvije kontre i dva gola. I to jedan uz penala nakon kaj je napravil bridge sa ASM NIF i zapleo se u Koundea.

 

Zadnjih 15min endgamea se natrcaval po rubu i vracal nazad. Ne mozes presjec, nema sanse. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 15:07 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Odigro 2 WL, hvala Bogu pa sam obje pobjedio, ali sam se vise umorio igrajuci, vec sta sam seto 2 i pol sata po snjegu.. ovo je katastrofa

U prvoj mi tip sa 3 suta zabije 3 gola, Griezman razgrce Stonesa i Gomeza, i iz okreta kao ninda u raslje. Moj Alison samo gleda, i on sam ne vjeruje.

U drugoj tip Talijan (mrzim s njima igrati, stavljam ih pod isti kalup kao Turke) vodim 1-0, moj Rush gada sa 3 metra precku, lopta se odbija Maneu na volej, a taj volej njegov golman brani ko iz pickinog dima. 83 min lik vodi 3-2, i tu se ukazuje Mojsije Gerrard i Mane koji u 4 min okrecu rezultat. Zasluzio sam pobjedu u obije, ali me ne umaraj tako jbt.. samo covjek volju da izgubi. Nadam se da vama nije tako tesko
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Odigro 2 WL, hvala Bogu pa sam obje pobjedio, ali sam se vise umorio igrajuci, vec sta sam seto 2 i pol sata po snjegu.. ovo je katastrofa

U prvoj mi tip sa 3 suta zabije 3 gola, Griezman razgrce Stonesa i Gomeza, i iz okreta kao ninda u raslje. Moj Alison samo gleda, i on sam ne vjeruje.

U drugoj tip Talijan (mrzim s njima igrati, stavljam ih pod isti kalup kao Turke) vodim 1-0, moj Rush gada sa 3 metra precku, lopta se odbija Maneu na volej, a taj volej njegov golman brani ko iz pickinog dima. 83 min lik vodi 3-2, i tu se ukazuje Mojsije Gerrard i Mane koji u 4 min okrecu rezultat. Zasluzio sam pobjedu u obije, ali me ne umaraj tako jbt.. samo covjek volju da izgubi. Nadam se da vama nije tako tesko

 Teretana bila jucer, ali je jucer barem gameplay bio ok. Ovo danas je bilo katastrofa. Od toga da mi ljudi svakih 30s rade bridge, do toga da se moram vadit protiv panjeva koji na desnoj strani ima Salaha a na lijevoj Rashforda... jedina taktika mu je da nabacuje u 16m i posprema glavom na drugoj. Sad meni blesavo jbt led, ako ti je to taktika, pa onda zamijenis pozicije Rashfordu i Salahu i imas jacu nogu za ubacaj. Al' isti kurac, WF i svaki ubacaj jebeno savrsen... 

 

Blokovi da ne pricam, otvorim si sansu za sut, al moram se vracat nazad jer vidim da ce blokirat. Otvorim ponovno sansu za sut al ovaj put napravim fake shot, njegov CB iz animacije bloka prelazi u animaciju oduzimanja lopte instantno i uzima loptu. Ne mogu vjerovat kaj gledam. Kupio sam si Varana i mogu rec' da je puno lakse sa njim, al mi je gadno da ja njega moram igrat jer sam inace kurcina iza. 

 

Mbappe - Rashford - Robben - Bamba su stvarno ubojice naprijed, al kaj ti to vrijedi jbt led.

 

11-4 i mislim da cu sutra to napravit. Nagurat cu taj E2 kad tad, samo nek me pogodi gameplay jebo mu ja mater i igri u kojoj svaki dan igram drugu stvar.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
FIFA 21



Sto vise reci na ovo? Frisko uveden Freeze Debmele vs Anchor Mendy, jebeno mrtav. I Mendy ga stigne bez problema... Pa koji kurac moram napraviti da mi igraci igraju po svojim statsima?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Ma prelazim na konzolu definitivno,ne da mi se zajebavat sa loše optimiziranom igrom za pc platformu pa se onda još borit sa debilima koji cheataju. Moram samo vidjet dal se moze prebacit račun sa origina na konzolu da mi ostavi ovo sto sam do sad ekipu slozio. Došao sam do 4. divizije dok mi je gameplay bio oke skupio coina i razbio tranfer markt tak da bi bilo šteta da propadne.

Sad trenutno resetiram windowse pa cu sve slozit sto se softwarea tiče i optimizirati za igu.Restartat ruter. Ponovno origin i fifu instalirati i probat tamo oko ponoći upaliti i probat odigrat WL pa se javim kakvi su rezultati. Hvala na odgovoru. Evo sto sam si slozio ovak:.  I da i kune nisam uložio za fifa pointse 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 18:37 (faba90).
6 godina
offline
Re: FIFA 21
faba90 kaže...

Ma prelazim na konzolu definitivno,ne da mi se zajebavat sa loše optimiziranom igrom za pc platformu pa se onda još borit sa debilima koji cheataju. Moram samo vidjet dal se moze prebacit račun sa origina na konzolu da mi ostavi ovo sto sam do sad ekipu slozio. Došao sam do 4. divizije dok mi je gameplay bio oke skupio coina i razbio tranfer markt tak da bi bilo šteta da propadne.

Sad trenutno resetiram windowse pa cu sve slozit sto se softwarea tiče i optimizirati za igu.Restartat ruter. Ponovno origin i fifu instalirati i probat tamo oko ponoći upaliti i probat odigrat WL pa se javim kakvi su rezultati. Hvala na odgovoru. Evo sto sam si slozio ovak:.  I da i kune nisam uložio za fifa pointse 

 Ne moze

Igra igra jednako na PCu i konzolama, jedina veca razlika su cheateri.

Ali ako igras 4. diviziju na PCu, vjerojatno ces se morati malo vise boriti na PSu.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Isplati li se zamijenit Kantea i Salaha sa Sissokom i Lucasom da kupim Neymara?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

Kako mi se gade ovi driblinzi. Poslije odbijanaca naodvratnija stvar u ovoj igri. U znantnom sam hendikepu cim ih ne znam. Gledam i ne vjerujem sta ljudi rade i kako golove zabijaju.

 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Bijedim komp na wc bez problema. Iz 10 div . fut ne izlazim. 

Nesto ne stima. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Bijedim komp na wc bez problema. Iz 10 div . fut ne izlazim. 

Nesto ne stima. 

 Ne stima igranje SBa i covjek. Dvije razlicite stvari. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
mirkossam kaže...

Jel neko probao Stonsa iz MC ovaj SBC kakav je jel isplativ jer ja igram samo  sam MCity igracima

 A buraz ako igras samo sa City stoperima, onda ne znam kaj cekas. Po meni je preskup.

 

 

Ne zelim bit rasist :D al' koji je kurac sa ovim turcinima. Jel moguce da svaki put kad naletim na nekakvom ozyakupa sa fener, galata, besiktas grbom, da ta tekma mora bit nesto najgore kaj postoji. Prvo mi nije jasno kako postigne da su mu svi igraci iza lopte ( osim STa ) a drugo mi nije jasno zasto ne zele napadat. Ja doslovno mogu stat u mjestu i on nece napast. Koji je kurac sa tim ljudima? Daj nek im daju njihov server i nek si jebu mater tamo.

 

Dobijem 4 tekme, otkljucam zadnji swap item, baby icon, Trezege... Pogledas statse i ne vjerujes kako su ga lose napravili a lika zvali Trezegol. Prejak je bio u Juvetu a oni ga sloze katastrofa.

 Potpisujem ovo vezano uz Turcine.. također nisam rasist, niti imam nesto protiv, ali jebote čim vidim te grbove besiktas, galata i fener ili altayi neki pizde materine, jebote pa očekujem ono najgore, fakat ne znam koji kurac, likovi su pretoksični, igraju igru na najgori mogući način i svaka tekma s njima mi je smrt, jebote oznojim se tih 15 minuta ko nikad, a još nisam naletio na loošeg turčina, tamo su svi valjda elite jebem ti zivot..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice