Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

poruka: 24
|
čitano: 10.175
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

Pozdrav,

 

Igram Farming simulator 2011 i zanima me sada...dali je potrebno orat svaki put oranicu di siješ?..imali to kakvog utjecaja na to što posiješ?...zatim kada je potrebno prskat ono što posiješ?..ja sijem stalno canolu i prskam...ali neznam jel to bitno ili nije....pa ako netko zna neka napiše...hvala..:)

blacky
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

netreba orati, nema utjecaja, kad poprskaš ima utjecaja malo je bolji prinos..........osobno igram na hard i skoro stalno sijem barley opet zavisi od cijena...... krave skupe al se puno bolje zaradi na njima tak da ak očeš bolje zaraditi kupi ih - al hrani i sa silažom i sa travom.....uglavnom ak te još kaj zanima samo pitaj {#}

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

eh tnx na ovome...ma baš sam razmišljao to za oranje...i mislio sam da valjda brže raste ili nešto tako...e da zanima me dali je bolje prskat kad tek posijem ili kad "nikne" to šta sam posijao?...

blacky
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

nakon što posiješ treba prskat, možeš prskati odma nakon sjetve ili kad se več vidi da je niklo - svejedno..........ovo kaj sam za krave rekao brža ja zarada ako igraš na medium ili hard, ak igraš na easy prije češ zaraditi od prodaje usjeva......................inače ja idem i sa plugom na zemlju, ne pitaj zašto freak sam{#} ajd postavi koji screenshot pa budem i ja

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

Budem za jedno sat vremena...idem sad van pa ću onda kad se vratim...možeš ti stavit isto par slika..:D a sa kravama još neću imat poslat jer moram kupit i za kosit travu i bla bla ..:D

blacky
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

evo slika, imam ih puno pa sam odabrao neke {#}..............taj save sam igrao 125 sati, hard, 2 puta sam mjenjao mapu................uglavnom sad sam počeo igrati opet ispočetka ali s još "jadnijim" početničkim strojevima, cilj je imati 200 krava i 10 miliona {#}, al mislim da neću igrati tako dugo ko ovaj save prije jer sam našao mod za kredit pa to ubrzava napredak. modove skidam uglavnom s ove stranice:  http://www.modhoster.de/  jedan od najboljih modova koji olakšava igru je course play (neznam jer si upoznat), s kojim radnik može raditi skoro sve što si zamislim i tako mogu voziti hranu za krave s više traktora odjednom i još puno drugih stvari. evo slike konačno od starog 125 satnog save-a: 

 

 

15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

neznam kaj je sa slikama......

13 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?
luka1991 kaže...

evo slika, imam ih puno pa sam odabrao neke {#}..............taj save sam igrao 125 sati, hard, 2 puta sam mjenjao mapu................uglavnom sad sam počeo igrati opet ispočetka ali s još "jadnijim" početničkim strojevima, cilj je imati 200 krava i 10 miliona {#}, al mislim da neću igrati tako dugo ko ovaj save prije jer sam našao mod za kredit pa to ubrzava napredak. modove skidam uglavnom s ove stranice:  http://www.modhoster.de/  jedan od najboljih modova koji olakšava igru je course play (neznam jer si upoznat), s kojim radnik može raditi skoro sve što si zamislim i tako mogu voziti hranu za krave s više traktora odjednom i još puno drugih stvari. evo slike konačno od starog 125 satnog save-a: 

 

 

Da slike su malo u banani..:D

blacky
15 godina
offline
Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

Decki moj susjed vam ima slobodnih oranica, pa ako hocete sadit krupmire dat cu vam njegov broj kad vam je poljoprivreda vec napeta.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

ne brini se imam doma farmu s 50 krava al nam zemlje fali, a na simulatoru zemlje kolko očeš

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

imam fs 2011 njemacku verziju,neznam u koji folder treba det modove

unaprjed hvala{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?
blackchoco kaže...

Pozdrav,

 

Igram Farming simulator 2011 i zanima me sada...dali je potrebno orat svaki put oranicu di siješ?..imali to kakvog utjecaja na to što posiješ?...zatim kada je potrebno prskat ono što posiješ?..ja sijem stalno canolu i prskam...ali neznam jel to bitno ili nije....pa ako netko zna neka napiše...hvala..:)

 

luka1991 kaže...

netreba orati, nema utjecaja, kad poprskaš ima utjecaja malo je bolji prinos..........osobno igram na hard i skoro stalno sijem barley opet zavisi od cijena...... krave skupe al se puno bolje zaradi na njima tak da ak očeš bolje zaraditi kupi ih - al hrani i sa silažom i sa travom.....uglavnom ak te još kaj zanima samo pitaj {#}

 

Razletjet ču se od smijeha !

 

PS.

sorry o ovoj igri ne znam ništa, nula, ALI pošto sam sa sela ovo me dobro nasmijalo.

Kakova je ovo simulacija ?????? simulacija gluposti ????

 

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

pitanje : skinio sam modove tipa : asphalt , zuckerfabrik, farm storage silos, garaz,plot,roads ..... itd . Zanima me dali itko zna gdje to spremit da bi bilo instalirano u igrici svi modovi su ili zip ili rar ( svejedno) ,Molim vas pomoc ! Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

bilo tko plizzzzz..........

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?
Majestic Ik kaže...

bilo tko plizzzzz..........

 

modovi ti trebaju biti u ZIP arhivi, ako vec jesu u ZIP arhivi onda kliknes na Start pa Documents-My Games- FarmingSimulator i nades mapu Mods i u tu mapu stavis i tojeto.Ako di zapnes samo pitaj. Btw sry tek sam sad vidio ovu temu i tvoje pitanje pa nisam mogao prije odgovoriti.
Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

ovako hvala na jedinom odg. ali jesam pokusao sam i to i kad stavim recimo garaze, zgrade, ceste, ograde neocitava ih tj nerade kad odem u store da kupim ,tamo jedino imaju traktori kombajni prikolice i ostali strojevi a ovoga nema ne prepoznaje a sve sam skinio za fs 2011 i eto strojeve mi da ali ovo ne ,nezz sto da napravim drugo, ipak hvala !

13 godina
offline
Re: Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?
Majestic Ik kaže...

ovako hvala na jedinom odg. ali jesam pokusao sam i to i kad stavim recimo garaze, zgrade, ceste, ograde neocitava ih tj nerade kad odem u store da kupim ,tamo jedino imaju traktori kombajni prikolice i ostali strojevi a ovoga nema ne prepoznaje a sve sam skinio za fs 2011 i eto strojeve mi da ali ovo ne ,nezz sto da napravim drugo, ipak hvala !

 

aha znaci ceste, garaze i takve stvari ne stavljas tu nego u jednu mapu di je igra instalirana. Ne mogu se sad sjetiti naziv mape ali budem pogledao pa ti javim. btw imas ispod svakog mojeg odgovora gumb hvala pa to stisnes ako sam pomogao :)
Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
13 godina
offline
Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?
Nikad te necemo zaboravit. R.I.P Steve Jobs!!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?
Majestic Ik kaže...

ovako hvala na jedinom odg. ali jesam pokusao sam i to i kad stavim recimo garaze, zgrade, ceste, ograde neocitava ih tj nerade kad odem u store da kupim ,tamo jedino imaju traktori kombajni prikolice i ostali strojevi a ovoga nema ne prepoznaje a sve sam skinio za fs 2011 i eto strojeve mi da ali ovo ne ,nezz sto da napravim drugo, ipak hvala !

Sve ovo šta si u prethodnom postu naveo da si skinuo nisu zapravo modovi koje možeš staviti u mod folder. Ceste, silosi i općenito objekti koji se nalaze na mapi moraš uvesti na samu mapu koristeći Giants Editor. A modovi tipa alata, traktor, kombajna, itd. itd. idu u mod folder. A kako stavili neki objekt na mapu pomoću GE ( Giants Editora ) idi na youtube i potraži par tutoriala.

 

Vezano za samo temu, koristim plug samo kada mjenjam usjeve na polju. Ali zapravo sve ti je stvar koliko ti želiš da bude realno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

ok thx, pokusat cu stim GE!

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

neide mi preko Ge nemogu bas dokucit prekomplicirano ipak hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

moze li mi tko pomoci kako da stavim mod zgradu u ls 2011?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

jel zna ko kako igrat farming simulator multiplayer

Ivan Jakovljevic
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011 - jeli potrebno?

i ako ima ko da bi tjevo igrat multipleyer nek se javi na fejzbuku ivan jakovljevic

 

Ivan Jakovljevic
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 23:14 (tomo732).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice