Elden Ring

poruka: 1.648
|
čitano: 398.755
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Elden Ring

dobro jutro :D

Mount Everest ain’t got shit on me ‘cus I’m on top of the world.
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Elden Ring

Ja uzeo sa CDKeys shopa za 43 eura, ali kod mogu dobiti tek 25.2. ništa od preloada

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
maks0806 kaže...

Ja uzeo sa CDKeys shopa za 43 eura, ali kod mogu dobiti tek 25.2. ništa od preloada

 Dap i ja. Drugi će već igrati dok ćemo mi tek ključ dobiti. Jbg to je cijena za 20 eura uštede. Možda pošalju 24.2 navečer. Premda se već sutra u ponoć može igrati.

12 godina
offline
Re: Elden Ring

Ah, bitno da mogu u petak nakon posla sjesti i upaliti osobni airplane mode do ponedjeljka 

Dugo nisam bio toliko uzbuđen zbog igre.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2022 10:48 (maks0806).
12 godina
offline
Re: Elden Ring
Ja se jos nisam odlucio za ps5 vs pc verziju. Mislim da cu na kraju na pcu s ps5 gamepadom
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
online
Elden Ring
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
online
Elden Ring

Kakve recenzije jebeš mi sve! Hrpetina ih je reklo da je ovo najbolja igra koju su ikad igrali.

 

stavljam ovdje link od SkillUpa, on je sam preproučio da tko ne želi spoilere da samo sluša kao podcast i da ne gleda video.

 

edirt: ja reko stavit ću link, a linka nigdje. Evo ga

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2022 21:21 (Cansee).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Elden Ring

Bas me zanima hoce li mi prestic dojam koji sam imao sa Dark Souls kad sam ga igrao prilikom izlaska....800+ sati....

Nadam se da hoce ❤❤❤❤

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...

Bas me zanima hoce li mi prestic dojam koji sam imao sa Dark Souls kad sam ga igrao prilikom izlaska....800+ sati....

Nadam se da hoce ❤❤❤❤

 Rookie numbers

9 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Elden Ring
BeLLicus kaže...

 

skillup je rekao da je njemu bilo sve dobro, grafa 2080 TI

9 godina
offline
Re: Elden Ring

Da cuo sam. Mah danas svaka budala objavi svasta na twiteru itd. Skillup je bar pouzdan.

https://opencritic.com/game/12090/elden-ring

 

https://t.co/oZ3unrEz7F

 

Samo Mario je bolje ocjenjen. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2022 17:11 (BeLLicus).
7 godina
offline
Re: Elden Ring
BeLLicus kaže...
maks0806 kaže...

Ja uzeo sa CDKeys shopa za 43 eura, ali kod mogu dobiti tek 25.2. ništa od preloada

 Dap i ja. Drugi će već igrati dok ćemo mi tek ključ dobiti. Jbg to je cijena za 20 eura uštede. Možda pošalju 24.2 navečer. Premda se već sutra u ponoć može igrati.

 Pa reka sam vam za instant gaming. Meni su jucer poslali key, preloadano vec.

11 godina
offline
Elden Ring

IGN 10/10

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Elden Ring
DeniZg kaže...

IGN 10/10

 

 Linkanje IGN-ovih reviewa treba bit prekršaj za karton na ovom forumu.

Say hello to my little friend
9 godina
online
Elden Ring

18+

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Elden Ring
Krunoo7 kaže...
DeniZg kaže...

IGN 10/10

 

 Linkanje IGN-ovih reviewa treba bit prekršaj za karton na ovom forumu.

 Nekad je bolje pametno mucat..

10 godina
odjavljen
offline
Re: Elden Ring
Jebemti zivot, mi ovdje imamo potencijalno najbolju igru svih vremena. Mislim da bi se ovo vrlo lako moglo dogodit za svakog koje fan njihovih igara. Vjerojatno se stvarno radi o njihovoj najboljoj igri. Ako mi kojim slucajem Dark Souls 1 i dalje bude najdrazi mislim da je jedini faktor nostalgia i nista drugo. Jedva cekam da se sad neko pojavi i pocne pricat kako je Doom jedina prava igra svih vremena ili tako nesto...
PeTak
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2022 19:40 (IvanDado).
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Mislio sam da necu uzeti jer sam uzeo horizon 2 ali nije mi vrag dao mira.
Skida se Elden Ring 😄
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Elden Ring
Ja sam se tek od proslog lita navukao na Nioh, Dark Souls tip igri. Demons Souls mi je jedna od drazih igri zadnjih deset godina. My body is ready!
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Elden Ring

GOTY

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Elden Ring

Nedavno ponovio Dark Souls remastered rijesio JOS jednom Demons Souls remake i sad nakon Horizona me ceka Elden....

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Ehh da zaboravio i nedavni ponovni prolaz Sekira gdje jos moram rijesit zadnjeg bossa samo

 

PS5 verzija je trenutno na 98% sto je cini mi se rekord koji drzi Ocarina of Time

Pc i Xbox verzije su na 95%

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2022 20:20 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Elden Ring
Ne samo da je ovo GOTY, nego možda i GOAT. Evo šta je Schrier rekao, a on je vrlo kritičan.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Elden Ring

Znaci laksa je igra,vjerujem ne prelagana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
MEGATAMA kaže...

Znaci laksa je igra,vjerujem ne prelagana.

 Vjerujem ne puno. Gledao neki dan live na twitchu. Lik je 1h izgubio na bossa. I boss fight izgleda stvarno zajebano. 

14 godina
offline
Re: Elden Ring
E sad, koju verziju uzeti? PS5 verzija koliko vidim radi u osjetno više fpsa od Series X u ovom trenutku. Ali Xbox ima VRR, a PS5 još uvijek nema.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2022 20:37 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Elden Ring
antimadridista kaže...
E sad, koju verziju uzeti? PS5 verzija koliko vidim radi u osjetno više fpsa od Series X u ovom trenutku. Ali Xbox ima VRR, a PS5 još uvijek nema.

Ja cu Ps5 radi Dual Sennse a za VRR svakako stoji ali valjda ce i Ps5 uskoro dobit VRR.

10 godina
odjavljen
offline
Re: Elden Ring
Nisam se ovako veselio igri u zivotu, Witcher 3 je bio dosta blizu i God of War reboot. Ovo je nakon dugo godina multiplatform naslov koji je nadmasio sva ocekivanja. Bio sam uvjeren da me ne mogu jos vise nabrijat, ali ove recenzije su ucinile svoje. Svaka vam dala FromSoftware, samo ostanite to kaj jeste!
PeTak
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Elden Ring
Znaci svi imamo iste dvojbe koju verziju uzeti. Nekako me vuce ps5 radi uzivanja i igre s kauca al ps5 mi je vecinom spojen na monitor radi latencije. Mozda kad bi imao bolji tv benti
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Elden Ring
Cansee kaže...

18+

 Na bugu ocekujem 11/10 ocjenu . Je, bu to dobro...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice