EA Sports FC24

poruka: 785
|
čitano: 269.253
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
EA Sports FC24

Kako se dobivaju igraci na TOTY, prva mi je sezona pa nisam upucen. Je li isto kroz SBC i placene packove?

I ako je kroz SBC jesu li bar malo laksi, ovo sa mbappe je blago receno pretjerano, pa moras napraviti 15-ak squadova sa totw igracem i jos od toga su neki squadovi sa 89-90 ovr znaci moras bacati top igrace u njih i jos grindati ove totw igrace.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
EA Sports FC24

 gdje he dosla Fifa dovoljno govori broj postova . Prije par godina u ovo vrijeme vec je bilo 300 postova , sada 20 . Strasno.

A i to sa trebas sloziti 20 momcadi da dobijes jednog igraca je totalno smijurija.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
chance00 kaže...

 gdje he dosla Fifa dovoljno govori broj postova . Prije par godina u ovo vrijeme vec je bilo 300 postova , sada 20 . Strasno.

A i to sa trebas sloziti 20 momcadi da dobijes jednog igraca je totalno smijurija.

 

 Zašto? To je tržišna cijena igrača. Mbappe 93 je na marketu u trenutku izlaska sbc koštao 4.7 milijuna coinsa. Njegov potm 93 je koštao isto toliko. Za koliko si ga mislio dobiti?

15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...


I dalje čekam pojašnjenje za SBC...

 Što se ima tu pojasniti. Odeš na SBC i pogledaš ponudu i slažeš ono što ti se čini isplativim. Svaku karticu koju staviš u SBC odlazi nepovratno iz tvog kluba. Na priloženoj fotki vidiš početnu stranicu SBC pa se prebaci na web appu ili iz igre u nju pa istražuj.

3 godine
offline
EA Sports FC24

S obzirom da igram isključivo untradeable, čak sam i zadovoljan ekipom koju sam uspio složit.

Malo mi štekaju wingeri naspram ostatka ekipe.

 

Jel igra tko isto untradeable? Nedam smeću niti lipe osim same igre.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
EA Sports FC24

samo to da je nekom logicno dati 200 igraca za 1 mi je  😀😀😀😀😀😀 .

Pocelo je da treba 1 momcad za hednog igraca. Pa su uveli 3,4. Sada je 15- 20  inekom jee to ok.

Pa po popularnosti igre,vidim da vecini nije. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
EA Sports FC24

Nisam ulazio na forum tj na temu fife ima par godina nemam pojma, sta se desilo 😳. Prestali igrati fut? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EA Sports FC24
chance00 kaže...

samo to da je nekom logicno dati 200 igraca za 1 mi je  😀😀😀😀😀😀 .

Pocelo je da treba 1 momcad za hednog igraca. Pa su uveli 3,4. Sada je 15- 20  inekom jee to ok.

Pa po popularnosti igre,vidim da vecini nije. 

  I onda ga još imaš 10 tekmi, ludnica. Daš igrača tjedna koji dođe oko 30k-40k i dobiš ekipu od cca 15-20 igrača koji ne vrijede 10k, prosjek lvl 78.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
erminn kaže...

 

Imas li neke 'tips' kako lakse zavrsiti zadatak i koliko dana je tebi trebalo

 Najlakše ti je rješavajući objectivese i pobirući packove u kojima uvijek nešto uleti. Ono što ne uleti trošio sam na player pick sbc i tamo je uvijek nešto uletjelo. Znači deri samo po sbc i objectivesima jer ove godine su nam dali masu besplatnih packova.

 Istina, packova nikad više ali, svi su većinom smeće. Prije bih bez većih problema iz svakog pobrao po barem jednu promo karticu u tjedan dana. Sad? Jako teško.

 

Inače, ono što sam shvatio je da najveće grtaljčine igraju upravo na PCju. Svaka vama čast koji igrate s tim debilima ali mrzim se svaki put kad moram podesiti matchmaking (tipa na 3-4 tekmi u draftu). Jučer tip, majstor se samo vrti u krug i kratki pasevi. Nemoš mu loptu uzet a to što radi ne da nema veze s nogometom nego nema veze sa zdravim mozgom. Presing i ostala sranja su naravno napucani. Najdebilnija igra ikad. I onda ja, da bi dobio tog maloumnika, moram isto kao i on, napenalit presinge i usvojiti taj retardirani tip igre jer drukčije ne ide. Poluvrijeme 3-1 za mene. Reko ok, sad ću te kazniti smeće. Idućih 45min lopta u sefu, samo dodavanje sa zadnjom linijom  Dečko loptu nije vidio do kraja tekme. Obzirom na poruke koje sam dobio poslije nadam se da je barem jedan joystick stradao.

He who is brave is free.
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
chance00 kaže...

samo to da je nekom logicno dati 200 igraca za 1 mi je  😀😀😀😀😀😀 .

Pocelo je da treba 1 momcad za hednog igraca. Pa su uveli 3,4. Sada je 15- 20  inekom jee to ok.

Pa po popularnosti igre,vidim da vecini nije. 

Nisi dao 200 igrača za igrača koji vrijedi 800 coinsa već za igrača koji vrijedi na marketu 4.7 milijuna coinsa. Imaš izbor. Kupi Mbappea na marketu za 4.7 milijuna coinsa ili si ga složi od untradeable kartica koje svakodnevno dobijaš igrajući. Nekako mi se čini ova druga varijanta puno jednostavnija velikoj većini igrača. Potrošio sam 200 kartica na MMbappea, pa onda 180 kartica na Zidanea i sada već imam 120 kartica za ubaciti za Maldinija. Da nema SBC većina nas nikada ne bi dobila prilku igrati s Mbappeom jer šansa da ga dobijem u nekom packu je ravna šansi da dobijem peticu na euro jack potu. NIsam ga do sada nikada dobio u packu. Što se popularnosti igre tiče dovoljan je podatak da su opet oborili rekord prodaje igre. Da se razumijemo, igra je smeće ali ako već igramo smeće dobro je da svi imamo priliku složiti si besplatno Mbappea, Zidanea, Gullita i slične igrače. Nitko te ne tjera trošiti novce da bi to postigao.

15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
rokonja kaže...

  I onda ga još imaš 10 tekmi, ludnica. Daš igrača tjedna koji dođe oko 30k-40k i dobiš ekipu od cca 15-20 igrača koji ne vrijede 10k, prosjek lvl 78.

Sada ispada da opet slažem post na post a nije mi bila namjera no vidim da ima dosta novih igrača na forumu koji ne shvaćaju osnove futa tj. kako na najjednostavniji način doći do što više kartica. Prvo, ne shvaćam kako misliš da imam igrača na 10 tekmi ako sam ga složio u SBC i dao za njega 200 kartica? Drugo, doslovno su ti sve TOTW kartice ove godine besplatne. Ja sam ih do sada složio sigurno 70. Svaki dan odigraš samo tri tekme. Dobiješ dva picka, jedan pack i jedan 83+x2 pack, samo za to. Imaš onda još nekoliko svakodnevnih SBC, SB, rivalse, WL.  Do Božića smo imali u objectivesima dva ogromna zadatka koji su nam svaki dan davali packove. Da bi došao do TOTW kartice samo u TOTW 83+ sbc ubaciš sva ta govna koja dobiješ u tim svakodnevnim packovima. Ništa lakše. Samo ih slažeš. Tko normalan kupuje TOTW karticu kada je složi od hrpe untradeable kartica koje svakodnevno pobereš? Fakat vas ne kužim?

 

Recimo, ja svaki dan složim tri 83+ TOTW sbc i onda te tri kartice ubacim u 84+x5 SBC. Imam ih preko 10 do sada. Imali ste skoro dva tjedna svaki dan sbc za mega pack. Sve sam ih složio i te packove čuvam.  Imam sada već preko 60 ozbiljnih packova koje čuvam za TOTY. Ne moram ništa dobiti ali dobit ću dovoljno foddera za složiti neki SBC koji će izaći u to vrijeme. U sezoni 3 sam na 26 nivou. Sada pogledaj kakvi su ozbiljni packovi do sada bili i kakve ću još pobrati do totya. Nikada nas nisu ovako častili kao ove godine. Doslovno dolazi toliko kartica da ih ne mogu sve negdje ubaciti. I za kraj ako si slagao 83+x10 SBC kako dobiješ kartice prosjeka lvl78? To je nemoguće. I taj je svaki SBC bio isplativ jer od dreka složiš TOTW karticu i onda je ubaciš u taj SBC u kojem dobiješ bar jednu karticu ratinga 86+. Ako ništa i ne dobiješ imaš iz tog packa dovoljno kartica za novi pokušaj. Svaki dan si mogao tri puta pokušati. Imam rezervni acc na kojem stvarno rijetko igram. Samo slažem SBC i složio sam sasvim solidnu mommčad. Evo pogledaj kaj sam složio samo slažući raznorazne SBC. Ove godine stvarno je jednostavno složiti solidnu momčad bez previše muke.

14 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
rokonja kaže...

  I onda ga još imaš 10 tekmi, ludnica. Daš igrača tjedna koji dođe oko 30k-40k i dobiš ekipu od cca 15-20 igrača koji ne vrijede 10k, prosjek lvl 78.

Sada ispada da opet slažem post na post a nije mi bila namjera no vidim da ima dosta novih igrača na forumu koji ne shvaćaju osnove futa tj. kako na najjednostavniji način doći do što više kartica. Prvo, ne shvaćam kako misliš da imam igrača na 10 tekmi ako sam ga složio u SBC i dao za njega 200 kartica? Drugo, doslovno su ti sve TOTW kartice ove godine besplatne. Ja sam ih do sada složio sigurno 70. Svaki dan odigraš samo tri tekme. Dobiješ dva picka, jedan pack i jedan 83+x2 pack, samo za to. Imaš onda još nekoliko svakodnevnih SBC, SB, rivalse, WL.  Do Božića smo imali u objectivesima dva ogromna zadatka koji su nam svaki dan davali packove. Da bi došao do TOTW kartice samo u TOTW 83+ sbc ubaciš sva ta govna koja dobiješ u tim svakodnevnim packovima. Ništa lakše. Samo ih slažeš. Tko normalan kupuje TOTW karticu kada je složi od hrpe untradeable kartica koje svakodnevno pobereš? Fakat vas ne kužim?

 

Recimo, ja svaki dan složim tri 83+ TOTW sbc i onda te tri kartice ubacim u 84+x5 SBC. Imam ih preko 10 do sada. Imali ste skoro dva tjedna svaki dan sbc za mega pack. Sve sam ih složio i te packove čuvam.  Imam sada već preko 60 ozbiljnih packova koje čuvam za TOTY. Ne moram ništa dobiti ali dobit ću dovoljno foddera za složiti neki SBC koji će izaći u to vrijeme. U sezoni 3 sam na 26 nivou. Sada pogledaj kakvi su ozbiljni packovi do sada bili i kakve ću još pobrati do totya. Nikada nas nisu ovako častili kao ove godine. Doslovno dolazi toliko kartica da ih ne mogu sve negdje ubaciti. I za kraj ako si slagao 83+x10 SBC kako dobiješ kartice prosjeka lvl78? To je nemoguće. I taj je svaki SBC bio isplativ jer od dreka složiš TOTW karticu i onda je ubaciš u taj SBC u kojem dobiješ bar jednu karticu ratinga 86+. Ako ništa i ne dobiješ imaš iz tog packa dovoljno kartica za novi pokušaj. Svaki dan si mogao tri puta pokušati. Imam rezervni acc na kojem stvarno rijetko igram. Samo slažem SBC i složio sam sasvim solidnu mommčad. Evo pogledaj kaj sam složio samo slažući raznorazne SBC. Ove godine stvarno je jednostavno složiti solidnu momčad bez previše muke.

 

 

edit: al baš ne svaćam, baš kad pomislim "to je to"  - ono drek

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.1.2024 12:52 (rokonja).
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Nikad prije nisam igral SBC pa ne znam.
A android Companion mi baca error da nemam FUT momčad kaj god napravim.
Sve preporuke sam probal, gugl mi isto nije od pomoći, stalno ovo:
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
erminn kaže...

Kako se dobivaju igraci na TOTY, prva mi je sezona pa nisam upucen. Je li isto kroz SBC i placene packove?

I ako je kroz SBC jesu li bar malo laksi, ovo sa mbappe je blago receno pretjerano, pa moras napraviti 15-ak squadova sa totw igracem i jos od toga su neki squadovi sa 89-90 ovr znaci moras bacati top igrace u njih i jos grindati ove totw igrace.

Klasika. Idu u packovima.  Bit će neki sbc s nominiranim igračima ali prvih 11 ide u packovimma. Ove godine imamo i žene pa će i one imati svoj toty. Znači duplo veća mogućnost za nešto dobiti u packu.

11 godina
offline
EA Sports FC24

Ovo je plan za TOTY za ovu godinu.

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
EA Sports FC24

Štrajkaca... vrh.

 

TOTY nece biti nista posebno, osim ako ne budu 100+ kartice.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Ne zaboravi da ce i zene doci TOTY... Pa igra ce se raspasti 26.1. vjerojatno nece sljakati dan-dva od svih sacuvanih packova itd.

Kovačić
9 godina
offline
EA Sports FC24

Thunder Makelele je fascinantna kartica u odnosu na cijenu. Proporuka svakome kome treba CDM ili defenzivan CM. Drzi cijelu vezu kompaktnom i na okupu. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
EA Sports FC24

Ja ne znam da li i kod vas ali kod mene igra malo malo zakuca i zaledi se ekran a kao dole traje ucitavanje, to mi se desavalo i sa fifom 23, ps5 verzija igre. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Odigral evo prvi SBC Challenge sa bronze igračima.

Ali za drugi me traži čak tri (87+ 86+ x2) cijele momčadi!
Otkud to meni?
Moja udarna momčad s kojom igram je ovr 84.

To je neizvedivo, otkud mi i coinsi da kupim te igrače, za bronze nije bil problem.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
EA Sports FC24

Ovo mi ide na zivce kad je zadnja utakmica weekend lige i ide se za visi rang, ali njegov obicni, gold Maignan brani sve nemoguce, ali doslovno se zabija u stative i brani sve...

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
Odigral evo prvi SBC Challenge sa bronze igračima.

Ali za drugi me traži čak tri (87+ 86+ x2) cijele momčadi!
Otkud to meni?
Moja udarna momčad s kojom igram je ovr 84.

To je neizvedivo, otkud mi i coinsi da kupim te igrače, za bronze nije bil problem.

 Odradi squad battles protiv AI, tu ima dosta packova

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
To jedino i igram.
Obično završim u Gold2 ili Gold1.
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
Odigral evo prvi SBC Challenge sa bronze igračima.

Ali za drugi me traži čak tri (87+ 86+ x2) cijele momčadi!
Otkud to meni?
Moja udarna momčad s kojom igram je ovr 84.

To je neizvedivo, otkud mi i coinsi da kupim te igrače, za bronze nije bil problem.

 Pa koji si slagao SBC?

15 godina
offline
EA Sports FC24

Kakva nakupina govana igra ovu igru to je nevjerojatno. Danas igram onaj fire i ice online cup. Idem sam na golmana i lik prekine tekmu. Znači igrao sam 80 minuta za ništa jer je bilo neriješeno. Druga tekma, produžeci. Kako je igra lika mazila to je nevjerojatno. Konačno ga sreća napusti i ja dobijem penal u 118 minuti. Lik hladno izađe van iz tekme i opet neriješeno. Znači potrošim 20 minuta svog života za ništa. Bilo bi fer da zbog ovakvih govnara donesu pravilo da protivnik bez obzira na rezultat dobija win ako izađeš iz tekmme ili ti pukne veza. Ovo nema smisla. Ne kužim kaj je tako teško podnijeti poraz da izlaziš iz tekme? Igrao sam i rivalse. Ista stvar. Povedem i ako slučajno lik izjednači odmah stišće pauzu i izlazi van jer imam Mbappea i Ronalda pa valjda misli da sam ja Emre Yilmaz. Na desetak tekmi to mi se dogodi bar dva puta.  Ne kužim? Sjedneš da se zabaviš i u čemu je zabava izlaziti iz tekme ako se tekma ne razvija kako bi ti htio?

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Onaj za ovr 87 igrača.

Danas su mi prek chat supporta sredili FUT Companion, svaka čast kaj se podrške tiče.
3 godine
offline
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
Onaj za ovr 87 igrača.

Danas su mi prek chat supporta sredili FUT Companion, svaka čast kaj se podrške tiče.

 Podrška je inace smeće tako da ti je ovo u rangu ko da si Mbappea dobio.

8 godina
offline
EA Sports FC24

Najjace je sto nam je svima igra smece a svi igramo 😂jbg kad nema konkurenciju, ajde videcemo kakav ce ovaj ufl biti raduje me sto kazu da nije pay2win igra, videcemo. Samo koliko su ozbiljni najavili su igru jos za 2023 a jos nema datuma izlaska 😂tako da i nisam optimistican nesto. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...

Kakva nakupina govana igra ovu igru to je nevjerojatno. Danas igram onaj fire i ice online cup. Idem sam na golmana i lik prekine tekmu. Znači igrao sam 80 minuta za ništa jer je bilo neriješeno. Druga tekma, produžeci. Kako je igra lika mazila to je nevjerojatno. Konačno ga sreća napusti i ja dobijem penal u 118 minuti. Lik hladno izađe van iz tekme i opet neriješeno. Znači potrošim 20 minuta svog života za ništa. Bilo bi fer da zbog ovakvih govnara donesu pravilo da protivnik bez obzira na rezultat dobija win ako izađeš iz tekmme ili ti pukne veza. Ovo nema smisla. Ne kužim kaj je tako teško podnijeti poraz da izlaziš iz tekme? Igrao sam i rivalse. Ista stvar. Povedem i ako slučajno lik izjednači odmah stišće pauzu i izlazi van jer imam Mbappea i Ronalda pa valjda misli da sam ja Emre Yilmaz. Na desetak tekmi to mi se dogodi bar dva puta.  Ne kužim? Sjedneš da se zabaviš i u čemu je zabava izlaziti iz tekme ako se tekma ne razvija kako bi ti htio?

 Nisam igrao UT nikad u životu, a ni općenito aktivno Fifu više od 10 godina, i tako sam je prije 20-ak dana prvi put zaigrao preko frendovog accounta. Prvu vikend ligu koju sam igrao sam imao 11-9 što nije loše s obzirom da nisam Fifu igrao godinama, drugu vikend ligu mi se isto što i tebi dogodi dvaput u prvih 5 utakmica. Jednu mi lik izađe u 1 na 1 s golmanom dok je lopta u zraku, loba golmana, ulazi u gol i on sekundu prije izađe, drugu malo prije kraja utakmice istrčim kontru 2 na 1, dodam igraču koji ima šut na prazan gol i lik izađe, nikom ništa. Nakon toga sam deinstalirao igru i ne planiram je igrati dok god se takve stvari događaju, zabava protiv frendova ok, ali gubiti živce radi debila u competitiveu radije ne bih. Gubim 20 minuta ni na šta, mislim i ovako i onako ih gubim kad igram to smeće od igre, ali barem onda imam nekakvu satisfakciju kad pobjedim.

13 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Kowalski_UT kaže...

Thunder Makelele je fascinantna kartica u odnosu na cijenu. Proporuka svakome kome treba CDM ili defenzivan CM. Drzi cijelu vezu kompaktnom i na okupu. 

 Ne postoji ta kartica. Ima icon i centurion icon.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice