EA Sports FC24

poruka: 785
|
čitano: 269.423
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
EA Sports FC24

Počeo sam slagati Gullita, nadam se da ću uspjeti :)

Nisam ni gledao koliko IF kartica treba, tek kasnije skužim da neće biti lako :)

Dobro da nisu stavili SBC 11 IF kartica 87 rating tim.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Skilledžija kaže...

Počeo sam slagati Gullita, nadam se da ću uspjeti :)

Nisam ni gledao koliko IF kartica treba, tek kasnije skužim da neće biti lako :)

Dobro da nisu stavili SBC 11 IF kartica 87 rating tim.

Ja dvojim između Gullita i Mbappea. Trenutno nemam niti za jednog ali imam 60 packova za otvoriti. Sve su to packovi 85+, 84+, 83+ i tako. Trebalo bi u njima biti nešto. Treba mi oko 22 IF kartice. To imam u klubu jer sam cijelo vrijeme radio onaj 83+ TOTW pick. Imam tridesetak IF kartica. To mi umanjuje SBC za gotovo milju. No ne znam kaj da radim? Kod Gullita me hebe rating i skoro tri milje. Niti statsi mi ne uljevaju povjerenje niti mislim da opravdavaju toliku cijenu. Mbappe je Mbappe. Gledao sam par recenzija i svi su oduševljeni. Imam Ronlada koji je i za debila prevaga na terenu pa si mislim ako mu dodam Mbappea da će mi život biti još lakši. Ne znam. Neodlučan sam.

9 godina
offline
EA Sports FC24

Mbappe je end game kartica, Gullit bas i ne. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...

Ja dvojim između Gullita i Mbappea. Trenutno nemam niti za jednog ali imam 60 packova za otvoriti. Sve su to packovi 85+, 84+, 83+ i tako. Trebalo bi u njima biti nešto. Treba mi oko 22 IF kartice. To imam u klubu jer sam cijelo vrijeme radio onaj 83+ TOTW pick. Imam tridesetak IF kartica. To mi umanjuje SBC za gotovo milju. No ne znam kaj da radim? Kod Gullita me hebe rating i skoro tri milje. Niti statsi mi ne uljevaju povjerenje niti mislim da opravdavaju toliku cijenu. Mbappe je Mbappe. Gledao sam par recenzija i svi su oduševljeni. Imam Ronlada koji je i za debila prevaga na terenu pa si mislim ako mu dodam Mbappea da će mi život biti još lakši. Ne znam. Neodlučan sam.

Što se mene tiče, ovo je jedini način da uopće imam Gullita u ekipi, kakav god da je, a o tome sanjam godinama.

[19xx] 4ntraks
14 godina
offline
EA Sports FC24

Kod ove fife me najviše smeta što je gotovo nemoguće pobijediti nekog ko ima dosta jači tim, bez obzira na skill. Odmah na početku tekme se vidi da su moji igrači tromiji i sporiji nego inače, lošije dodaju, ne kreću se kako treba, samo stoje u obrani, a isto tako kad ja dobijem neki lošiji tim od moga 5-0 je za mene već u 30. min. Ovo se u prijašnjim fifama nije događalo, postojala je prednost za ovog s jačim timom ali ni blizu kao sada, baš ubije volju za igranjem jer znaš da nema šanse da dobiješ ko ima 90+ tim a ne zna igrati, sve igrače kupio u paketicima

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: EA Sports FC24
maxy0 kaže...

Kod ove fife me najviše smeta što je gotovo nemoguće pobijediti nekog ko ima dosta jači tim, bez obzira na skill. Odmah na početku tekme se vidi da su moji igrači tromiji i sporiji nego inače, lošije dodaju, ne kreću se kako treba, samo stoje u obrani, a isto tako kad ja dobijem neki lošiji tim od moga 5-0 je za mene već u 30. min. Ovo se u prijašnjim fifama nije događalo, postojala je prednost za ovog s jačim timom ali ni blizu kao sada, baš ubije volju za igranjem jer znaš da nema šanse da dobiješ ko ima 90+ tim a ne zna igrati, sve igrače kupio u paketicima

 Meni je suprotno. Jake ekipe uredno dobijem, dok me ekipe prepune NIF, obicnih zlatnih kartica, uredno zgaze. 

Poceo i ja slagati Gullita. Mbappe mi je nedostizan u 30 dana, a ovoga stignem sloziti. Bit ce dobar na Anchoru. Vjerujem Boras Legendu. :)

9 godina
offline
EA Sports FC24

Otvorim onaj 600k pack i uleti WW CR7. Lijep poklon za Bozic. :)))

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
EA Sports FC24

I ja sam si nešto poklonio za Božić

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Svaka čast! I sretan Božić!
Ja morem samo sanjati o takvim karticama...
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2023 7:05 (Armor).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
Svaka čast! I sretan Božić!
Ja morem samo sanjati o takvim karticama...

Ma nije neki problem. Imali smo svaki dan 85+x5 sbc, pa 83+ x10 sbc, masu poklon paketa. Na tome sam skupio oko 3 milje te dodao ostatak. Nisam morao niti to da sam pričekao tjedan dana i pobrao sve packove koji dolaze. Nije mi se dalo čekati. Sinoć su nam u objectives bubnuli weekly trader koji možeš ponoviti osam puta. Kupovao sam rare bronze po 200 coinsa kako bih ga riješio i odmah ih prodavao po 300 coinsa. Dobivao si dobre pickove plus 83+x3 pack.  Skupio sam tu super kartica plus standardni 83+x10 sbc tako da sam već danas odradio 7 zahtjeva za Zidanea a da nisam coins uložio. Jedino što moraš izgubiti dnevno bar 5 sati da bi to sve odradio. No daju nam besplatnih packova kao nikada do sada. Samo sve rješavaj i polako, skupit će se.

 

Sretan Božić svima!

12 godina
offline
EA Sports FC24

Ljudi, sve najbolje... nedajte se ovom zlu! 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
EA Sports FC24

Kupio igru prvi dan i toliko me iznervirala da sam je stavio u oglas. Nisam je uspio prodati i prije dva tjedna odlučio sam je ponovo instalirati s time da sam igrao samo squad battles da se opet ne iznerviram i tako jutros radim SBC-ove i otvaram paketiće kako je kolega movie preporučio i evo što dobijem.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
EA Sports FC24

Razmisljam si odigrat icon sbc, reko ma dobit cu kurcinu, i naravno dobijem beckhama.

Prokleta igra me natjera da odigram jos jednog i Petita dobijem.

 

Jebem ti srecu i smetlarski pack weight.

 

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
EA Sports FC24

Razmisljam evoluirati IF Alabu sa one dvije evolucije da postane 93 kartica. Stavio bih ga umjesto Vidica ili Blanca na CB, ili umjesto Zambrotte na stay back LB-a. Jel ga itko napravio?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Kowalski_UT kaže...

Razmisljam evoluirati IF Alabu sa one dvije evolucije da postane 93 kartica. Stavio bih ga umjesto Vidica ili Blanca na CB, ili umjesto Zambrotte na stay back LB-a. Jel ga itko napravio?

Napravio sam ga. Miran sam na poziciji CB do kraja igre. Ustvari, miran sam s cijelom momčadi. Napraviti ću si još Walkera i stvarno nemam ideje što bih još mogao napraviti da poboljšam momčad. Zadnjih 30 dana me sralo u packu kao nikad a igram FUT od 2011 godine.

3 godine
offline
EA Sports FC24

Smilovao se Ea pa mi poslao Van Dijka zelenoga.

 

Treba ko ostale? 

 

 

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
EA Sports FC24

Ispraznio klub i coinse na POTM Mbappea, ostali su mi jos 89 squadovi. Bar sam se rijesio 90ke, i milijardu IF kartica. Sad nek mi bog pomogne u slaganju ostatka. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Kowalski_UT kaže...

Ispraznio klub i coinse na POTM Mbappea, ostali su mi jos 89 squadovi. Bar sam se rijesio 90ke, i milijardu IF kartica. Sad nek mi bog pomogne u slaganju ostatka. 

Ja cijelo vrijeme radim onaj TOTW 83+ sbc. U jednom trenutku imao sam preko 40 totw kartica u klubu, bilo je to prije nego sam počeo slagati Mbappea. Stalno dobijamo 82 i 83 rare kartice i s njima hrpu duplića. Sve sam ih zdrobio u taj sbc. Potom sam igrao onaj 80+ sbc pick. Tamo sam dobio hrpu kartica visokog ratinga. Da sad ne nabrajam koliko se toga dobije kroz packove koje pobiremo u objectivesima. Doslovno sve što ti treba možeš pobrati kroz njih. Nikada nisu dijelili toliko packova. Složio sam Mbappea odmah. Nisam bio strpljiv jer da jesam mogao sam ga složiti za nula coinsa. No hebe mi se za coinse pa nisam htio čekati već sam ga složio odmah. Jedini problemm kod toga je što mmmoraš svakodnevno igrati kako bi skupljao bodove i mogao otvarati packove. Nakon što sam složio Mbappea za par dana sam skupio kartice za Zidanea. U dva dana kartice za icon sbc. Samo nas tovare. Jedino što od nas žele je vrijeme. Postavlja se pitanje je li vrijedno gubiti vrijeme na ovu debilnu igru? Imam dosta slobodnog vremena pa mi nije problem iako kada se pogledam svako jutro u ogledalo vidim magarca. Nikako da smognem snage i kažem dosta. Pa neću valjda umrijeti s gamepadom u ruci?

12 godina
neaktivan
offline
EA Sports FC24

Ove shapeshifter kartice su najveća debilana i uvreda za prave ljubitelje nogometa

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Slazem se sa svime napisanim Movie. Ove godine je lako skupiti fodder ako grindas, ali neda mi se vise grindati. Gameplay je za kurac, a baza igraca su toksicni stakori. Sada cu sloziti jos Mbappea, i to je to od grindanja. A slazem ga iskljucivo jer me njegova kartica svaki jebeni put razmontira, tip je monstrum. Napad su mi WW CR7, TS Eusebio, i uskoro taj Potm Mbappe. Napad koji ce trajati do ljeta. I jos sam slozio Zidanea i Gullita. Dosta je bilo buljenja u ovaj srot.

 

p.s. Gullit, barem za moj stil igre, ne vrijedi ni milju a kamo li tri koliko SBC kosta. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2023 23:08 (Kowalski_UT).
11 godina
offline
EA Sports FC24

Kao pocetnik koji je najbolji SBC napraviti u ovom trenutku? bar da naleti neki ok igrac

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Ja sam ujutro u pol 8 dobil TOTW karticu iz običnog Gold packa.

U Squads sam dogural do Gold 1 - paketiće otvaram sutra u pol 8.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
EA Sports FC24

Zavrsio Mbappea. Najbolja kartica koju sam ikada imao, kada se uzme u obzir vrijeme u ciklusu igrice. Muka mi je od grindanja, ali gotovo da je vrijedilo muke. :D

 

Gullit pak, sa druge strane, ne vrijedi cijene svog SBC-a. Imao sam prije IF Valverdea, i ne vidim neku razliku. Meni osobno je Valverde cak bio i bolji.

 

Ako radioaktivni Valverde kosta cca 1 milju, onda Gullit vrijedi isto toliko, plus mali porez na ime i to sto je ikona. Maksimalno 1.5 milju. Toplo preporucujem svima koji ga razmisljaju sloziti da prvo isprobaju loan karticu. 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Kowalski_UT kaže...

Zavrsio Mbappea. Najbolja kartica koju sam ikada imao, kada se uzme u obzir vrijeme u ciklusu igrice. Muka mi je od grindanja, ali gotovo da je vrijedilo muke. :D

 

Gullit pak, sa druge strane, ne vrijedi cijene svog SBC-a. Imao sam prije IF Valverdea, i ne vidim neku razliku. Meni osobno je Valverde cak bio i bolji.

 

Ako radioaktivni Valverde kosta cca 1 milju, onda Gullit vrijedi isto toliko, plus mali porez na ime i to sto je ikona. Maksimalno 1.5 milju. Toplo preporucujem svima koji ga razmisljaju sloziti da prvo isprobaju loan karticu. 

 

Imas li neke 'tips' kako lakse zavrsiti zadatak i koliko dana je tebi trebalo

3 godine
offline
EA Sports FC24

Kakvo smeće od promoa, užas.

 

U zadnjim danima me posrao WW Drogba, lik je čudovište.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Kowalski_UT kaže...

Zavrsio Mbappea. Najbolja kartica koju sam ikada imao, kada se uzme u obzir vrijeme u ciklusu igrice. Muka mi je od grindanja, ali gotovo da je vrijedilo muke. :D

 

Gullit pak, sa druge strane, ne vrijedi cijene svog SBC-a. Imao sam prije IF Valverdea, i ne vidim neku razliku. Meni osobno je Valverde cak bio i bolji.

 

Ako radioaktivni Valverde kosta cca 1 milju, onda Gullit vrijedi isto toliko, plus mali porez na ime i to sto je ikona. Maksimalno 1.5 milju. Toplo preporucujem svima koji ga razmisljaju sloziti da prvo isprobaju loan karticu. 

Dobio sam u nekom picku radioaktivnog Valverdea, normalno untradeable. Znači to mi je top tri kartica ove godine koju sam probao. Kad sam ga dobio vrijedio je preko dvije milje. Kakav monstrum. Najbolji udarac van 16 metara što sam vidio. Ja ga koristim na RW i lik pokriva cijelu desnu stranu sve do mojih 16 metara. Jednostavno to je kartica koju ću koristiti sve do kraja igre. Na drugom acc dobio sam isto u player picku Valverdea ali IF 89.  12 mjesec za mene je bio čaroban. Najbolji mjesec u futu od 2011 godine. To kaj sam dobijao na dva acc nije normalno. Naravno, svemu dođe kraj pa zadnjih tjedan dana ne mogu dobiti niti 84 rating karticu ali se ne žalim. Dok je trajalo bilo je lijepo. Sada spremam packove za toty pa što bude. Ako ne bude ništa opet ok jer u principu ništa mi ne treba. Volio bih dobiti Ronaldinhoa ali to je SF. Ne može me dva puta tako posrati. Stoga, nemam više nikakvih želja u ovogodišnjoj igri.

15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
erminn kaže...

 

Imas li neke 'tips' kako lakse zavrsiti zadatak i koliko dana je tebi trebalo

 Najlakše ti je rješavajući objectivese i pobirući packove u kojima uvijek nešto uleti. Ono što ne uleti trošio sam na player pick sbc i tamo je uvijek nešto uletjelo. Znači deri samo po sbc i objectivesima jer ove godine su nam dali masu besplatnih packova.

14 godina
offline
EA Sports FC24

Ja sam počeo igrat i ne mogu prodavat igrače (bljeda mi ikona za transfer). A zašto? Inače mislim da likovi udarju masnu lovu u ovu igru, kad vidim koje kartice imaju. Pa da igram 0-24 nema teoretske. I onda nema šanse sa nekakvim gold/rear igračima, tako da je malo bzv.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA Sports FC24
rokonja kaže...

Ja sam počeo igrat i ne mogu prodavat igrače (bljeda mi ikona za transfer). A zašto? Inače mislim da likovi udarju masnu lovu u ovu igru, kad vidim koje kartice imaju. Pa da igram 0-24 nema teoretske. I onda nema šanse sa nekakvim gold/rear igračima, tako da je malo bzv.

Moraš odigrati određen broj tekmi da ti se otvori web app. Iz igre bi trebao početi moći trgovati. Što se kartica tiče, samo igraj razne SBC i uletjet će nešto. Evo, zadnja 4 dana skupio sam 50 packova i slagat ću ih do totya. Neću prije otvarati. Tako da nitko nije isključivo igranjem došao do super momčadi. To je kombinacija svega, igranja, trgovanja, slaganja sbc i na kraju otvaranja packova i sreće u njima. Novci ti ne trebaju.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Kaj je točno taj SBC i kak se igra?
Može neki savjet?

Dal treba brončane igrače za početak ili kak to ide?


UPDATE: dobil Gvardiola ujutro, sad čuva Livakovića :)
Došel i neki 87 ovr golman, ali Liva ostaje broj 1

I dalje čekam pojašnjenje za SBC...
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2024 13:40 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice