DiRT Rally

poruka: 992
|
čitano: 102.404
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

Evo da i za ovu igru otvorimo temu za komentiranje. Codemasters se vraća korjenima!!! Čekamo ovako nešto već od originalnog Colin seriala i napokon je tu. Nema više Kenny from the Block-a i njegove gimijojnezidkajane i inih pizdarija. Tu je čisti rally, bez minimape, sa uskim dugim stazama, sa suvozačem koji čita zavoje. Vraća se popravak i podešavanje auta između etapa, dammage auta se ne može zagasiti, flashbackovi su prošlost, vraća se delta integrale! :) Uzeo sam je na early accessu jer stvarno hoću podržati što to rade i za sada nisu fulali ništa.

 

http://store.steampowered.com/app/310560/

 

Pozdravljam vas do sljedećeg zavoja...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2015 6:37 (Leryan).
 
6 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally
Ja sam također kupio ovu Early Acess igru iako sam rekao da neću kupovat nikada EA igre ali ovdje se radi o rally igri a ja sam zagriženi fan rallya.Zasad sam zadovoljan ponajprije voznim modelom iako ima tu još mjesta za napredak.Grafika je za ovaj stadij igre dobra.Napokon su maknuli ta američka s@anja sa šoubiznisom,Blockom i Gymakhanom.Čisto rally iskustvo,koje još nije bilo od CMR 2005.Veselim se i budućem HillClimb modu te vožnji Audi Quattro 80 iz B grupe po prašnjavim uzbrdicama.Nadam se i više autima iz kraja 90-ih,tipa Impreza 99,Toyota Celica,Focus,Mitsubishi Evo VII i sl.Posjetom na njihov sajt vidim da će bit zanimljivih modova te jedva čekam vidjet konačno pravu rally igru.
STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
14 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

Ma meni je i dalje stari Mini car po Italiji. Još sa G27... :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
DiRT Rally

drago mi je da se codemasters vraca korijenima

navodno development igre vodi zagrizen fan rallya koji i sam zna sudjelovati u rally utrkama i opsjednut je detaljima

kazu da idu na simulaciju koja ce biti veci hardcore od richard burns rallya

 

jedva cekam voziti po norveskoj u dubokom snijegu po mecavi ^^

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DiRT Rally

Jel uzeo ko Early Access?

Ja sam uzeo i isključio svu pomoć da mi bude što teže.. Vozim na volanu i sam mjenjam brzine.. Trebat će puno vježbe.. Bit će ovo super simulacija..

Još se ne zna kad će full?

PSN ID: Soja2706
16 godina
offline
Re: DiRT Rally
soja kaže...

Jel uzeo ko Early Access?

Ja sam uzeo i isključio svu pomoć da mi bude što teže.. Vozim na volanu i sam mjenjam brzine.. Trebat će puno vježbe.. Bit će ovo super simulacija..

Još se ne zna kad će full?

Zaj*bano je do bola bez asistova. Nevjerojatna razlika u odnosu na dosadašnje igre.

Isto vozim isključivo volanom, iz kokpita i mučim se kao ni u jednoj vožnji do sad.

14 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

Ja nikad nisam volio sa volanom voziti iz kokpita. Kada imam volan najbolji mi je onaj pogled sa šajbe gdje se hauba vidi.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

ae napokon pravi rally , a ne ono prije sto su mijesali sa onim gradskim sranjima i parkiralistima sa 2-3 rally staze  ...  sad mogu obristai wrc koji mi ionako skuplja prasinu  ...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2015 12:14 (TheVeky).
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
DiRT Rally

Koliko vidim fiziku su dosta popravili, barem mi tako izgleda na filmicima???a i zvuk je strava!

 

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2015 1:00 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally
Sad je dosta teško upravljanje te je potrebno dobro odmjerit kad treba zakočit pravovremeno i dobro proć zavoj.Zvuk je brutalan,pogotovo iz kokpita.Duljina nekih dionica zna biti i po 8-9 min vožnje uz stalnu koncentraciju jer se lako izleti van pravca a onda vam se uračunavaju penali po 10-15 sek i dolazi do oštećenja auta.Vremenski uvjeti kao i razne podloge na kojima se vozi su dosad najrealnije viđeno u rally igrama jer se jako pozna kod upravljanja.Sviđa mi se šta se može unajmit menađer/mehaničar koji za određeno vrijeme radi na poboljšanju performansa vašeg auta.Igra je u ovakvome stadiju jako igriva te je na dobrome putu da bude najbolja rally igra dosad.Sad u 5 mj. stiže i HillClimb mod pa če biti još zanimljivije.Uglavnom nije mi žao tih 29€ jer je igra na jako dobrome putu otkako su se maknuli od Gymakhana pi@@arija i arkadnog poglupljivanja rallyja.
STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
14 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally
Stjepanj kaže...

Koliko vidim fiziku su dosta popravili, barem mi tako izgleda na filmicima???a i zvuk je strava!

 

ja si mislim uu vidi pro igraca kako bez greske igra sa full opremom tj. sa papucicama i sa mjenjacem i onda tek kasnije primjetim da mu je i fakin sjedalo isto povezano sa igrom i simulira dogadjaje unutar igre ... prebolesno , pitam se sto bi se dogodilo sa stolicom kad bi se isprevrtao par puta i zavrsio na krovu :P  

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2015 10:38 (TheVeky).
14 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally

Ništa se pretjerano nebi dogodilo, imam isti takav motion sistem i sigurnosne mjere se namjestavaju preko software-a, nebi ga izbacilo vani sa stolice Malo više te zatrese prilikom udaraca i to je to..

 

Neki dan sam 'recenzirao' igru na CroSimRacing portalu, probao se dohvatiti nekih bitnijih stvari i razlika od prijasnjih naslova.

 

Mozda netko nađe nešto interesantno

 

http://crosimracing.hcl.hr/dirt-rally/4502

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
DiRT Rally

Sram me bilo ja nemam pojma da je ovo izašlo jer sam od izlaska gta v u njemu ali morat će se ovo probati. :)

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DiRT Rally
[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 19:22 (thesekiman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
DiRT Rally

thesekiman jel valja igra? tj fizika, posto u filmicima izgleda da su je zaista popravili...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 22:59 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally
Ne da valja fizika nego je najbolja ikad i u jednoj igri,bolja i od one u RB Rally.Ova Pikes Peak staza je brutala,pogotovo makadam-kiša-noć te Audi Quattro.Na full stazi,prvi put mi je trebalo gotovo 11min da je završim.Naravno auto je bio na samoj granici izljetanja van staze kod prve dionice uspona,kod spuštanja niz Pikes Peak stazu je malo lakše jer se ne mora stalno pritiskati gas ali treba jako pazit na pravovremeno kočenje.Super su promjenivi uvjeti te doba dana na dionicama.Odlično zasad napreduje ovaj rally.
STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
12 godina
protjeran
offline
Re: DiRT Rally
Bolja od RBR?? Mislim da se varas i to grdno.. ?!To je cudo tesko i na volanu! Mislim meni ne no 99% mojih prijatelja je odustalo od te igre(preteska im za voziti)lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
9 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally

Ne varam se ja ništa,igra je tek u 0.04 verziji i već sada je rame uz rame sa RBR.Igram rally igre još od prvog Collina,sve WRC naslove,RBR,DIRT-ove i sve šta ima veze sa rally igrama.Na STEAM-u ima fina grupa gdje se pametno i argumentirano razglaba,te ima jako puno onih koji tvrde skupa sa mnom,da je već sada u ovoj 0.04 verziji odlična fizika,a što samo znači da će biti još samo bolja od ove trenutne jer je ovo tek početak razvoja igre.Tu se nemože kočit niti skretat kako se kome prohtije jer ode auto odmah niz padinu ili u drveće/kamenje,auto se ne ljepi za podlogu,svaka neravnina,grabica,kamenčićč,sve se pozna.RBR je odlična rally igra ali pošto je Hardcore naslov,nije za svakog i zato nije stekla veću popularnost,a i vrijeme je da nakon 11 god. dobijemo pravu rally igru.Ovaj DiRT Rally isto ide na Hardcore fanove rally-ja i sigurno je da se neče prodavat ko ona američanska smeća od DIRT-a sa Gymakhanom i Blockom,te onim svim shranjima koji idu uz to.Oni su odmah i u startu rekli da njima nije cilj imat 100 automobila i 200 pravaca,već da naprave digitalno rally iskustvo najbliže pravome.Niti jedna igra dosad nije imala tako dobar utjecaj podloge na fiziku auta isto kao i utjecaj vremenskih (ne)uvjeta.Grafički već sada izgleda odlično,o zvuku da i ne pričam.Uglavnom to je to,tko želi igrat rally igru koja je najbliže pravome rally,barem virtualno,nema šta razmišljat,DiRT Rally je prava stvar.A tek je na početku u Early Acess fazi.Community je nevjerojatan,developer uzima gotovo svaki prijedlog ili kritiku na razmatranje te po mogučnosti odgovara što je odlično jer tako može igra ić u još boljem smjeru.Uglavnom svako ima svoje mišljenje,ja sam svoje napisao i ne prihvaćam tuđa nametanja da to nije tako.Nekome je RBR najbolji,nekome V-Rally,stari DiRT,svakome svoje.Ak ne želite iskeširat 30€ sada,gusarite pa isprobajte,onda donosite svoje zaključke.Pozdrav.

STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2015 13:56 (ApretaH).
12 godina
protjeran
offline
Re: DiRT Rally
Tx na odgovoru, svakako pricekam finalnu verziju!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
offline
DiRT Rally

Upravo kupih Dirt Rally. Prvo sam odvrtio benchmark na High i na Ultra postavkama da vidim kako radi pa koga zanima može pogledati. i7 4771, 8 GB, R9 280, Win 7 64, Full HD.

high preset high preset
ultra preset ultra preset
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally
Kupio si igru da bi prvo odvrtio benchmark.Zanimljivo.
STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
13 godina
offline
Re: DiRT Rally
ApretaH kaže...
Kupio si igru da bi prvo odvrtio benchmark.Zanimljivo.

 Pa zar se danas igre ne kupuju kako bi se pokurcio po forumima da imas bolju grafiku, ili sam ja nesto propustio?

You better run, you better take cover!
14 godina
offline
DiRT Rally

Da, kad kupim igru prvo namjestim postavke i provjerim kako se vrti na kojima pa tek onda igram. Problem?

 

Btw, taj bechmark o kojem pričam se nalazi unutar same igre, to ti ponudi dok namjestas grafičke postavke da vidiš možeš li i kako igrati na njima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 22:52 (FLes).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DiRT Rally
FLes kaže...

Da, kad kupim igru prvo namjestim postavke i provjerim kako se vrti na kojima pa tek onda igram. Problem?

 Da sam to ja napisao, pa ok, ali pod Tvoj PC kad kliknem, hm... ajde drago mi je da ti igra odlicno radi. Peace.

You better run, you better take cover!
9 godina
neaktivan
offline
Re: DiRT Rally
Igra je u Early Acessu 0.41verziji i AMD-ova je reklama na svakoj dionici i naljepnica skoro na svakome autu.Odigraj 5-6h pa javi dojmove,koji vražji benchmark EA igre.
STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
16 godina
offline
DiRT Rally

Pa nije čovjek ništa loše napravio, samo je pokazao kako igra ide na njegovoj konfiguraciji, znači da je njegova grafa dovoljna za maxat igru uz glatki gameplay, bilo bi korisno da vi sa slabijim mašinama stavite svoje benchmarke da vidimo što je neki minimum za glatku igru i uz koje postavke. Nije to ništa loše, može samo koristiti. 

EDIT: evo i benchmarka na mom kompu - 1080p, CPU i GPU su na defaultu

High preset High preset
Ultra preset Ultra preset
http://wotlabs.net/sig_cust/FFFFFF/af7a8eb923d0d8eee911e7119f75b64e/eu/unimatrix_2411/signature.png
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 2:40 (Unimatrix 007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DiRT Rally

odigrao kratko danas, odlican rally podsjeca na dobrog starog colina 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
DiRT Rally

kupi igru i svakih 5sec mi se igra usporava...

 

probao sva rijesenja iz:

 

http://steamcommunity.com/app/310560/discussions/1/617335934132920537/

 

ne pali..

i jos nisam kupio preko steama tako da ne mogu traziti povrat novca :F

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
DiRT Rally

Dobro ljudi jel vi ovo vozite, vidim tona filmova na youtubeu a ovdje nitko ni a da bi rekao, dirt rally je izgleda pokorio i kralja rallya Rbr!

evo jedan odlican video za pogledati,

uglavnom lik je poboljsao ffb i to su "ugradili" u igru da osjecaj bude kak spada na volanima(svak im cast opametili su se)

za sad koliko vidim ekipa je naprosto odusevljena igrom, jedva cekam finalnu verziju!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy LP
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
online
DiRT Rally

Damn, moram si volan nabaviti....

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice