Diablo 4

poruka: 1.934
|
čitano: 504.356
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Hexfire kaže...

Za ove Altar of Lilith je jedino rješenje buljiti u mapu na mobu i onda po tome skakati po mapi i sakupljati ih? Genijalan dizajn. 

 

Bolje je ako imaš dva monitora, onda buljiš u mapu na drugom monitoru :-)

No da, potpuno promašena mehanika. Da su stavili da ih otključaš za 5-10€ mislim da bi hrpa ljudi platila samo da ne mora trčkarati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Diablo 4

Endgame je zapravo NMD100, ali i to ekipa koja puno igra (tj. ima Shako/Grandfather) sada farma u 2-3 minute. Ali i bez njih je sub 5 moguć - bitno je da imaš dovoljno dobar osnovni defense posložen.

 

Ja sam ga odigrao jednom sa neoptiziranim likom, dobio Achievement i to mi je dosta za sad.

 

Doduše sad imam gužvu na poslu pa ništa nisam igrao od vikenda, ali što se više udaljavam od igre, više čekam novi patch/sezonu.

 

Eh da, 40+ Duriel run-ova, ni jedan Uber Unique za sad, a od Helltide mi već muka da ga moram "ciljati"

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Ja sam sad lvl 70 sa rogueom, prešao na World Tier 4. Zeza me malo defanzivni dio, ali napad je najbolja obrana pa ide. Plan je sad pokupiti ove paragone od renowna i možda se primiti ovih Lilitha da riješim i to prije S3. Igrat ću još tjedan dva pa pauza do siječnja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

 

Kako dobiti besplatno Battle Pass!

 

Jer clanovi Bug Trolls klana to zaslužuju!!!

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2023 14:05 (Kant).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Sve mi vise idu na zivce ovi afiksi, prefiksi, sufiksi i p*** mile materne na zivce kod itema... Razdjelili damage na milion vrsta i samo +% ovaj, +% onaj.... Nista zanimljivo kad se vrti 5 istih stvari na itemima... Visa matematika treba da se to sve iformulira i rijesi jednadzba kolko sta na kraju.... I sta je najgore dosadno je... Eo od 50 i nekog sam na 67 sad i imam isto oruzje jer jednostavno nema boljeg... Padaju svakakvi al nema boljeg... I to je bio obicni zuti scyte.... A sto legendarija je palo i ne da nisu bili blizu nego su bar 500 dmg losiji a o statsima da i nepricam....
VenAtoR#2231
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Diablo 4
jocommb kaže...
Sve mi vise idu na zivce ovi afiksi, prefiksi, sufiksi i p*** mile materne na zivce kod itema... Razdjelili damage na milion vrsta i samo +% ovaj, +% onaj.... Nista zanimljivo kad se vrti 5 istih stvari na itemima... Visa matematika treba da se to sve iformulira i rijesi jednadzba kolko sta na kraju.... I sta je najgore dosadno je... Eo od 50 i nekog sam na 67 sad i imam isto oruzje jer jednostavno nema boljeg... Padaju svakakvi al nema boljeg... I to je bio obicni zuti scyte.... A sto legendarija je palo i ne da nisu bili blizu nego su bar 500 dmg losiji a o statsima da i nepricam....

 Tak nekako je i meni. Padaju mi sad i Ancestral itemi, ali jako teško je nekad znati što je bolje. Ako ništa drugo, priznali su i sami na Blizzconu da je itemizacija sranje i da će probati tu nešto napraviti da bude jasnije.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Diablo 4
jocommb kaže...
Sve mi vise idu na zivce ovi afiksi, prefiksi, sufiksi i p*** mile materne na zivce kod itema... Razdjelili damage na milion vrsta i samo +% ovaj, +% onaj.... Nista zanimljivo kad se vrti 5 istih stvari na itemima... Visa matematika treba da se to sve iformulira i rijesi jednadzba kolko sta na kraju.... I sta je najgore dosadno je... Eo od 50 i nekog sam na 67 sad i imam isto oruzje jer jednostavno nema boljeg... Padaju svakakvi al nema boljeg... I to je bio obicni zuti scyte.... A sto legendarija je palo i ne da nisu bili blizu nego su bar 500 dmg losiji a o statsima da i nepricam....

 

Mene to oduvijek odbija od takvih igara.

Jednostavno želim igrati, a ne da mi treba doktorat iz diabla. Dosta na poslu razbijam glavu, ne moram još i kad se želim zabaviti.

Dok vidim ovaj compare itema muka mi dođe, 7 crvenih što gubim, i 6 zelenih što dobivam. Don't have time for that shit.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Diablo 4

Savrseno pogoden Carbot video o itemizaciji :D

 

 

Inace, koji je to obecani redesign itemizacije po redu? Zakljucak, jednostavno ne znaju to dobro odradit... Uzas na D3 Launchu, uzas u Loot 2.0, uzas i nakon toga, svaki na svoj nacin, i ovaj Diablo 4 loot mozda najgori dosad :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Minneyar kaže...

Savrseno pogoden Carbot video o itemizaciji :D

 

 

Inace, koji je to obecani redesign itemizacije po redu? Zakljucak, jednostavno ne znaju to dobro odradit... Uzas na D3 Launchu, uzas u Loot 2.0, uzas i nakon toga, svaki na svoj nacin, i ovaj Diablo 4 loot mozda najgori dosad :)

 

Bilo je to ovdje već barem dva puta do sad :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Bitanga kaže...

 

Mene to oduvijek odbija od takvih igara.

Jednostavno želim igrati, a ne da mi treba doktorat iz diabla. Dosta na poslu razbijam glavu, ne moram još i kad se želim zabaviti.

Dok vidim ovaj compare itema muka mi dođe, 7 crvenih što gubim, i 6 zelenih što dobivam. Don't have time for that shit.

 Ma je, iskomplicirali su ga bezveze. Meni ko Rogue paše dmg to chilled, frozen, poisoned, close, crowd controlled, slowed. Ali paše mi i attack speed, crit chance i dmg, dmg to injured, dmg to healthy, vulnerable i tko zna koji sve ne. Ali imam i 2 stats to core skills ili 3 ranks of furry kojeg spammam. Tak da na kraju dana niti ne znam odkud uopće krenuti s uspoređivanjem kad dobijem neki item. Tako da osim ako dobijem item sa identičnim affiksima koji su veći, instant salvegam. I to mi se pokazalo čist dobrim. Vjerojatno sam dosad salvegao itema koji su jači od onoga što imam, ali zaboli me. Imam još par sati igre da riješim renown u svim regijama, a Altars of Lilith možda ostavim za S3 i novog lika. Tu se nadam da možda bude patchirano kakvo rješenje da ih se lakše pronađe. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Diablo 4

Vidim da se neki još pate sa Lilith oltarima:

https://mapgenie.io/diablo-4/maps/sanctuary

 

Odeš na mapu, makneš sve, odabereš recimo checkpoint + altari + zona koju radiš i odrađuješ sve. Ako kreiraš (besplatni) account, možeš čak i na "svojoj" mapi označiti koje si altare već pronašao.

 

Realno, za manje od 3 sata se mogu riješiti svi oltari. Pogotovo sad sa bržim konjem. Skoro svaki (ili čak i svaki) Stronghold skriva jedan oltar, pa ako ga niste prije očistili to malo produži vrijeme.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

Vidim da se neki još pate sa Lilith oltarima:

https://mapgenie.io/diablo-4/maps/sanctuary

 

Odeš na mapu, makneš sve, odabereš recimo checkpoint + altari + zona koju radiš i odrađuješ sve. Ako kreiraš (besplatni) account, možeš čak i na "svojoj" mapi označiti koje si altare već pronašao.

 

Realno, za manje od 3 sata se mogu riješiti svi oltari. Pogotovo sad sa bržim konjem. Skoro svaki (ili čak i svaki) Stronghold skriva jedan oltar, pa ako ga niste prije očistili to malo produži vrijeme.

Jasna mi je procedura, ali to će biti 3h dosade i nekako odugovlačim s tim što dulje mogu .

 

Ne vidim što bi bilo loše da ti se recimo nakon što skupiš max renown za sve zone, svi altari pojave na tvojoj mapi. Ili nek bude neki quest vezan uz to. Opet bi morao ići do svakoga, ali barem bi ih dio lakše riješio usput dok radim nešto drugo. A sad trebam ili drugi monitor, ili mobitel/tablet ili se zezati sa alt tabanjem. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Diablo 4

Ja još moram/želim odraditi renown na HC, totalno zaboravio da neki altari spawnaju mobove. Bio sa nekim lvl 30+ likom kliknuo na Altar, taman me neko u kući zvao da nešto pomognem, ja pritisnuo Teleport i maknuo se od kompa, ali kada sam se vratio, lik mi bio mrtav pored altara...

 

Iskreno, prvi puta mi je bilo i zabavno. Prije sezone 1 sam riješio sve altare/dungeone/side questove na jednom liku. Ali da, nije nešto što bih svako malo ponavljao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

Ja još moram/želim odraditi renown na HC, totalno zaboravio da neki altari spawnaju mobove. Bio sa nekim lvl 30+ likom kliknuo na Altar, taman me neko u kući zvao da nešto pomognem, ja pritisnuo Teleport i maknuo se od kompa, ali kada sam se vratio, lik mi bio mrtav pored altara...

 

Iskreno, prvi puta mi je bilo i zabavno. Prije sezone 1 sam riješio sve altare/dungeone/side questove na jednom liku. Ali da, nije nešto što bih svako malo ponavljao...

mislim da bi se propucao da moram radit renown svake sezone

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Diablo 4

Ajde bug trollovi neka netko napravi grupu na whatsappu da se tamo dogovorimo kad se farma Duriel.

moj broj je 098343206 , vuckoland (lazruk) u igri

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

Ajde bug trollovi neka netko napravi grupu na whatsappu da se tamo dogovorimo kad se farma Duriel.

moj broj je 098343206 , vuckoland (lazruk) u igri

ako nista, bar je to lako nac na discordu 

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Diablo 4

Tko još nije u klanu i zasto???

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

ima li kakav diskord?

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

sve se svodi na Duriel farming , treba tu još puno contenta..

čak i da otključaju paragon levele kao u diablo 3 pa da pucam xp do besjesti samo da imam za šta igrati

 

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 4

Koga zanima igra je opet 42 eura na battle.net.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Diablo 4

Huh? Da li je ovo neka greška ili šta?! Piše mi da je update 39gb na steamu... Imam igru već instaliranu, a vidio sam da je mali patch sa svega jednom stavkom, tako da nema šanse da patch ima 39gb... Vjerojatno su sjebali nešto pretpostavljam  

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 22:44 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Tko još nije u klanu i zasto???

 Kak se ono zove? Možda se joinam da vam malo popravim prosjek godina, ali meni je Diablo oduvijek bio prvenstveno single player iskustvo. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Baldurion kaže...

Huh? Da li je ovo neka greška ili šta?! Piše mi da je update 39gb na steamu... Imam igru već instaliranu, a vidio sam da je mali patch sa svega jednom stavkom, tako da nema šanse da patch ima 39gb... Vjerojatno su sjebali nešto pretpostavljam  

 

 

 Da, bili su skršili klijent za Steam, pa ide skoro kompletni download.

16 godina
offline
Re: Diablo 4
Hexfire kaže...
Kant kaže...

Tko još nije u klanu i zasto???

 Kak se ono zove? Možda se joinam da vam malo popravim prosjek godina, ali meni je Diablo oduvijek bio prvenstveno single player iskustvo. 

 

Bug Trolls

 

 

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...
Hexfire kaže...
Kant kaže...

Tko još nije u klanu i zasto???

 Kak se ono zove? Možda se joinam da vam malo popravim prosjek godina, ali meni je Diablo oduvijek bio prvenstveno single player iskustvo. 

 

Bug Trolls

 Ok, poslat ću zahtjev danas/sutra ako ne zaboravim. I tamo sam Hexfire.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Diablo 4

Same legende su u klanu!

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Same legende su u klanu!

 Tako je  

Tigar Krezumica
13 godina
offline
Diablo 4

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24022270/mother-s-blessing-returns-to-sanctuary

 

Blessings Aplenty: Earn Increased Experience and Gold

From November 20, 10 a.m.–November 27, 10 a.m. PST, all players will earn experience and Gold at a 35% (multiplicative) increased rate. Lilith blesses all her children, as this bonus applies to both Seasonal and Eternal Realms, and all World Tiers. This bonus stacks, so pair it with Elixirs and the Urn of Experience to maximize your experience gains

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2023 22:24 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Vec treci puta skidam igru sa steama ! wtf ??

Éire
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...

Vec treci puta skidam igru sa steama ! wtf ??

 hmm, meni jučer 39gb patch, a danas 17gb wtf....  

 

Mislim, nije bed. Imam optički internet, pa mi brzo skine, ali svejedno... sjebali su dva dana zaredom. Ti patchevi sa jednom stavkom ne bi trebali biti veći od 1gb.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2023 23:06 (Baldurion).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice