Diablo 4

poruka: 1.930
|
čitano: 496.311
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Diablo 4
Cansee kaže...
pavlovs_dog kaže...

Path of Exile je jedan od boljih primjera kako riješiti taj problem. 

 

a igra za đabe ako se ne varam?

 Da, đabe je. Igrao sam prije dosta godina i igra je vrhunska zabava. 

Live long and prosper.
15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Odlicno mi se cini za sada, idu u dobrom smjeru. Ali ovo attack od oruzja tkoga god vidim kaze da ne kuzi, to moraju promijeniti, objasniti na sta se tocno odnosi.
Unique se vraca, sta je sa setovima nisu nista spomenuli? Nadam se da ce i ostati neki mid game, i mozda koji end game, da ne bude kao u D3 di si ovisan o setu.

Novog lika predstavljaju na Blizzconlineu u drugom mj :D
Moj PC  
1 1 hvala 1
9 godina
offline
Diablo 4

nemamo nikakvu ideju zasad kada bi otprilike igra mogla izaći, jel? nadam se datumu na blizzconu za koji mjesec.

 

zasad sam oprezno optimističan oko ovoga svega, mislim da će blizzard ovo htjeti napraviti kako treba. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Cansee kaže...

nemamo nikakvu ideju zasad kada bi otprilike igra mogla izaći, jel? nadam se datumu na blizzconu za koji mjesec.

 

zasad sam oprezno optimističan oko ovoga svega, mislim da će blizzard ovo htjeti napraviti kako treba. 

 

Posto nas je Blizzard izjebo unatrag nekoliko godina jako dobro vise im nista ne vjerujem i skeptican sam tako dugo dok ne izade.

 

Mislim da mozda cak krajem ove godine ali nebi me cudilo da u 2022 tek.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Diablo 4

2022. je optimistično. Vidjet ćemo. Ja bih radije kako se pretpostavljako "za 4-5 godina" odnosno 2024.-2025. ili tako nešto, pa da dobijemo poštenu igru, nego zbrzani poluproizvod koji je nastao kao rezultat fućkanja na prezentaciju Diablo Immortal.

 

Diablo 3 se razvijao... 8 godina? 2 ili 3 puta je razvoj kretao isponova i nije bio nešto "pao sam na guzicu kad sam ga vidio" bajan. Bio je OK igra sa puno kontroverze uz real money AH i svašta nešto.

 

Strah me D4, strah me opet gramzljivosti, mikrotransakcija i svačeg nečega, strah me da ne bude poluproizvod jer im fali para.

 

Blizzard već dugo nije firma koja je izbacila Warcraft 3, vjv zadnju izvrsnu igru. Starcraft 2 mogu samo hvaliti, al i to su izbacili kao 3 igre sa dodatnim DLCovima, umjesto jedne igre.

 

To je sve rezultat lova na pare i gramzljivosti, bez razmišljanja o posljedicama na ugled.

Diablo Immortal je samo dokaz dokle su spremni ići.

 

Ako D4 izađe 2021. gotovo vam mogu garantirati da nitko njiđe neće biti pretjerano zadovoljan... pardon, možda hoće milenialsi koji su naviknuti na poluproizvode prepune mikrotransakcija. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 20:03 (Rhodin).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Bas me zanima koliko si sanse da stv najave neki D2 remaster
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Rodić kaže...
Bas me zanima koliko si sanse da stv najave neki D2 remaster

 

A moguće, vidi tata Activision da remasteri idu ko vruce kifle.

 

Kolko sam cital studio koji je odradio Tony Hawk remaster (i to maestralno) je stopljen s Blizzom pa mozda padne neki kvalitetni D2 remaster. Ali isto tako nadam se nekom novom D4 gameplayu/infu.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 18:55 (dad0r).
12 godina
offline
Diablo 4

Najavljen i D2 Resurrected ajmeeeee tooo

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 23:56 (Rodić).
Moj PC  
3 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Diablo 4

Izgleda... onako kako mi je u glavi prije nego ga pokrenem i vidim pixele :)

 

Neat.

3 godine
offline
Diablo 4

BRUTALNOOO!!!!

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
online
Diablo 4

Vec se osjecam 20-ak godina mladi 

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Rogue Reveal Trailer

 

 

 

 

::: peace 0n earth :::
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2021 9:36 (wiz4rd).
Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
online
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 4

 Dok sam gledao reveal od roguea skužio sam kako jaše konja, ali sam mislio da je class specific, ali očito nije nego će bit dostupan za sve klase pretpostavljam, interesantan dodatak baš. Sviđa mi se i gameplay ne znam ako ste vidjeli.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2021 10:45 (Filip720).
15 godina
offline
Diablo 4

diablo 4 sada ima konkurenciju a to je Diablo 2 Ressurected ..zanimljivo 

be Cool
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Meni to upucuje da D4 nece izaci jos barem naredne dvije godine...
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

diablo 4 sada ima konkurenciju a to je Diablo 2 Ressurected ..zanimljivo 

 Nema tu konkurencije. Neće D4 ni prismrdit D2, pogotovo remasterd verziji. Ne trebaju ni bacat pare na novi D4...   

Live long and prosper.
10 godina
offline
Re: Diablo 4
Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
offline
Re: Diablo 4
boxer kaže...
Meni to upucuje da D4 nece izaci jos barem naredne dvije godine...

 nazalost mislim da si u pravu 

 

vjerovatno je jedan od razloga zasto je Diablo II recikliran, upravo to da cetvroka nije jos ni blizu zavrsetku, pa eto da ljubitelji diabla imaju kaj radit dok cekaju, jer trojka je sad vec predugo aktulana da je vec i najvecim ljubiteljima dosta igranja toga

 

Osim TomoR, on ce to igrat valjda dok ne dode cetvorka 

 

dok nisu najavili Resurrected, nadao sam se da ce 2021. ili 22. cetvorka izaci

 

stvarno steta, jer reciklaza dvojke mi nije zanimljiva, nakon pocetnih 10 min hypa i ogromnom smjeska na licu, nakon sat vremena igranja, sve je splasnulo i realnost me lupila, super je graficki osvjezenje, ali sve ostalo je isto, i ne pase mi ta "last century" animacija likova, nekao mi je "clanky" s obzirom sta danas igramo i morao sam si priznati, da je bolje te godine provedene sa Diablo II ostaviti u sjecanju kao jedno od najboljih igracih iskustava svih vremena, nego igrati ponovo, jer jednostavno meni osobno nije isto kao sto je bilo prije 20+ godina

 

drugacije je to bilo onda kada sam to igrao kao tinejdzer, a drugacije je danas kao zrela osoba, promjenio sam se i osjecaj vise nije isti.

 

isto mi se dogodilo i sa WoW Classic 

 

 

 

 

15 godina
offline
Re: Diablo 4
Timo kaže...
boxer kaže...
Meni to upucuje da D4 nece izaci jos barem naredne dvije godine...

 nazalost mislim da si u pravu 

 Ne kažem da je loše što prave remaster D2 jer ima dosta ljudi koji vole D2 i redovno ga nakon toliko godina igraju. 

Međutim nebi bilo ekonomski logično da nakon D2 ubrzo izbace D4 jer bi on kanibalizirao mužnju para od D2 i D3. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
online
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Ja bih iskreno danas potpisao da ne izađe još 4 godine, al da izađe ispeglana skroz iistestirana na barem 300 ljudi.

 

CyberPunk smo svi priželjkivali, ponašali se ko razmažena derišta "joj opet odgađaju, kakva je to kompanija" , na kraju pod pritiskom izašao poluproizvod.

Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 4
Rhodin kaže...

Ja bih iskreno danas potpisao da ne izađe još 4 godine, al da izađe ispeglana skroz iistestirana na barem 300 ljudi.

 

CyberPunk smo svi priželjkivali, ponašali se ko razmažena derišta "joj opet odgađaju, kakva je to kompanija" , na kraju pod pritiskom izašao poluproizvod.

 

nije bilo nikakvog pritiska. CDPR si je sam stvorio pritisak (odnosno njihov menadžment) sa postavljanjem luđački nerealnog datuma izlaska igre, što su poslije potvrdili developeri.

 

Dok još nismo imali prvi datum izlaska tisuće fanova su komentirale po forumima i redditu kako CDPR ne treba žuriti nego samo napraviti igru kakvu očekujemo. Baš nikakvog pritiska nije bilo prije objave prvog datuma izlaska. Nakon što su ga objavili odgodili su igru jednom, onda drugi put pa onda i treći put. Taj treći put je bio odgoda za 3 tjedna (!), što dokazuje očaj u kojem se našao CDPR.

 

Ali ljudsko pamćenje je falično, pa se onda lako napravi puni krug i dođemo do toga da smo mi fanovi razmažena derišta i mi smo zapravo krivi što je igra debakl kakav je. Užas.

15 godina
offline
Diablo 4

Prva najava je bila nerealna. Ali pročitaj komentare nakon prve odgode. Imaš prepun forum ljudi sa "kad će već jednom" prije datuma i ona "katastrofa, preorderao sam, tražim pare nazad" i slično nakon prve odgode.

Puno manja šteta bi bila da se "dovoljno odgodilo".

 

Diablo 4... po svemu što čitam izuzetno su rano u razvoju. D3 je 2 puta kretao skroz iznova... i opet je izašao... onako...

 

Rado bih čekao i dobio igru od koje bi ponovo opao na dupe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 4
Rhodin kaže...

Prva najava je bila nerealna. Ali pročitaj komentare nakon prve odgode. Imaš prepun forum ljudi sa "kad će već jednom" prije datuma i ona "katastrofa, preorderao sam, tražim pare nazad" i slično nakon prve odgode.

Puno manja šteta bi bila da se "dovoljno odgodilo".

 

Diablo 4... po svemu što čitam izuzetno su rano u razvoju. D3 je 2 puta kretao skroz iznova... i opet je izašao... onako...

 

Rado bih čekao i dobio igru od koje bi ponovo opao na dupe.

 

i ja bi radije čekao duže i dobio što bolju igru, al najradije bi ju sada, na developeru je da se ne pokoleba i da sam ocijeni kad može izbaciti igru, a ne da samo ugađa hirovima fanova. 

 

Pogledaj Elder Scrolls 6, najavljen je 2018., iste godine kada je i CP2077 dobio prvi trailer, otada ni traga ni glasa i nitko nema problema s time, kad bude bude. A svi bi najrađe htjeli da ju još večeras igraju, ali nema, tako je kako je.

 

Fanovi su 0% krivi za CDPRov debakl, a CDPR menadžment 100%. Jedino za što su fanovi krivi (među njima i ja) je što smo i sebi i drugima hajpali igru i dizali je u nebesa, ali opet je tu krivanja također i na CDPRu jer su oni upucavali u marketing sve što su imali.

12 godina
offline
Diablo 4

Meh. Ok za ove vizualne stvari i fatalitye, al sistemi mi se cini ko da ima puno previse bloata za moj ukus, ko da nabacuju sve sto su ikad vidjeli i nadaju se da ce nesto uspjet. Nikad nisam volio onaj PoE skill tree od milijardu "skillova", a ovi ocito to kopiraju...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice