Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.875
|
čitano: 1.236.718
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Ne znam kako vi ekipa, al ovo mi se nimalo ne svidja. Nema vise ni onih zvukova s motorole kad tipa bacite flash, molotov, he grenade, smoke. Sad u matchmakingu pred meč odnosno u warmupu igrate 1 na 1 s igračem iz protivničkog tima.
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ekipa,

 

ne igram već poooduže vrijeme. Sumnjam da ću i opet igrat...

 

Uglavnom prodajem inventory pa me zanima gdje mogu napravit cashout na paypal ? Gdje je najsigurnije, i dobra mala provizija ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
toshiba12345 kaže...

Ekipa,

 

ne igram već poooduže vrijeme. Sumnjam da ću i opet igrat...

 

Uglavnom prodajem inventory pa me zanima gdje mogu napravit cashout na paypal ? Gdje je najsigurnije, i dobra mala provizija ?

 

Skins.cash, bitskins, skinwallet...

6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pred nama je zadnji dan velike završnice osme sezone A1 Adria lige, a danas gledamo CS:GO završnicu! Četiri tima bore se za titulu prvaka, a samo će jedan zaslužiti naziv najboljeg - je li to 4glory, PORTUGAL, Marten Gaming ili iNation?
IGRAMO ZA KIARU!
Podsjećamo te da je ovogodišnje Reboot Online Games Week izdanje u znaku humanitarne akcije za djevojčicu Kiaru koja se bori sa zloćudnom bolesti. Upiši !donations u chat i saznaj sve informacije!
YT: https://www.youtube.com/a1adrialeague
TW: https://www.twitch.tv/a1adrialeague
TROVO: https://trovo.live/a1adrialeague

Donacije za Kiaru

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2021 14:42 (Pougljeni Mrav).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pozdrav

Ima li neko da je iznad prosjecno dobar igrac i da ima vremena igrati par sati svaki dan

Za zaradu a zarada zavsi od skila

Posaljite mi PP ako ste zainteresovani pa cu vam detaljno objasniti sta i kako

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Oni taj Source 2 engine pokušavaju već 10 godina implementirati u CS: GO. Da ulože 0.1 % vremena od vremena koje ulažu u izradu skinova i kutija već bi bilo gotovo. Valorant je 10 puta tehnički ispoliranija igra od CS: GO, a igra je izašla 8 godina poslije. Čak je i CS: GO počeo kopirati neke fore od Valoranta, ali šlampavo. Prije par godina sam na redditu pročitao od Valve developera da je i sam tim koji radi na razvoju CS: GO toksičan. Toliko o Valveovom razvoju CS-a. Šteta što je nastalo od klasika.

9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
cauchy kaže...

Oni taj Source 2 engine pokušavaju već 10 godina implementirati u CS: GO. Da ulože 0.1 % vremena od vremena koje ulažu u izradu skinova i kutija već bi bilo gotovo. Valorant je 10 puta tehnički ispoliranija igra od CS: GO, a igra je izašla 8 godina poslije. Čak je i CS: GO počeo kopirati neke fore od Valoranta, ali šlampavo. Prije par godina sam na redditu pročitao od Valve developera da je i sam tim koji radi na razvoju CS: GO toksičan. Toliko o Valveovom razvoju CS-a. Šteta što je nastalo od klasika.

 Znas sto je posebno zalosno? Sto je comunity vec davno "exporto" CSGO u S2 engine, sto dokazuje 30ak videa na yt, tolko o tome koliko je valve spreman udovoljit comunityu...

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
15 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Moze li mi netko u kratkim crtama napisati sto se faking dogodilo s igrom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Na sto tocno mislis? Kada si posljednji put igrao? Dolazi Source 2 jedino ...

15 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
rocko9 kaže...

Na sto tocno mislis? Kada si posljednji put igrao? Dolazi Source 2 jedino ...

 2016./2017. ako se dobro sjecam. Ne bauljam toliko po forumima i drustvenim mrezama, ne znam kako stoji stvar s gejmplejom trenutno, ima li igraca, postoji li nesto sto je igru pretvorilo u rusvaj?

14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Nije ovo Fifa  da se brines oko gameplaya .

 

Dodano je da mozes dropat granate, promjenjene neke cijene puski, mislim da m4a1s ima 20 metaka ali slabiji damage. AWP spusten na 5 metaka, dodani novi skinovi, nozevi i rukavice, te neke nove mape poput Ancienta, Anubisa itd. Igraca ima vise nego ikada nedavno je bio all time high sa 1.3 miliona igraca. Mozda sam jos nesto zaboravio ali to je kanter, nema tu puno razlika i promjena. Igru nije nista pretvorilo u rusvaj nemoj brinut oko toga.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.3.2023 20:02 (rocko9).
15 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
rocko9 kaže...

Nije ovo Fifa  da se brines oko gameplaya .

 

Dodano je da mozes dropat granate, promjenjene neke cijene puski, mislim da m4a1s ima 20 metaka ali slabiji damage. AWP spusten na 5 metaka, dodani novi skinovi, nozevi i rukavice, te neke nove mape poput Ancienta, Anubisa itd. Igraca ima vise nego ikada nedavno je bio all time high sa 1.3 miliona igraca. Mozda sam jos nesto zaboravio ali to je kanter, nema tu puno razlika i promjena. Igru nije nista pretvorilo u rusvaj nemoj brinut oko toga.

 Onda sam sebi umislio, jer je tema na forumu zamrla, plus neki komentari kao presao na Valorant, presao na ovo, na ono otkatko je postala F2P, to me zbunilo.

14 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Evo novosti oko Source 2.

 

 

 

 

Ovo je dosta velika promjena za ovu igricu. Vidjet cemo kako ce to sve izgledati.

Moj PC  
2 0 hvala 2
7 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Baš me zanima kako će se pokazati taj sub-tick.

 

CS2 servers will be able to calculate your precise actions between ticks and are able to record the exact moments you’ve fired your weapon, jumped, peeked a corner, and all other necessary inputs.

 

Lijepo zvuči ali treba to isprobati u praksi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2023 20:19 (It'sMe932).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Beta su poslane tako da treba uci u igru i vidjeti ako ste izabrani za pristupiti. Ovo sto sam do sada vidio od streamera na Twitchu igra mi se nikako ne svida. Mislim da su dodali previse sranja i da igra dosta baca na Valorant koji nikako ne volim. Ovo je tek beta, igra bi trebala izaci na ljeto pa eto vidjet cemo finalnu verziju...

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Dobio sam betu i igrao sam 2 mm i to je bilo previse :D ( Imam 16k sati u csgo )

14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Ja je jos nisam dobio tako da ne mogu nista reci ali me je strah da to vise nece biti to. Ne znam, vrijeme ce reci svoje.

15 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Podjelili su danas još novih invite za "cs2" pa pogledajte da li ste dobili

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Evo ja dobio...
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
CrossDeath kaže...

 

Skins.cash, bitskins, skinwallet...

 Ima tko iskustva sa bitskins? Imam oko 100$ inventory i idem ga prodati tamo, kada mi povuce inventory i kliknem sell izbaci error da nemam steam guard preko mobilne aplikacije pa nije moguce odraditi trade sa njihovim botovima. Jucer sam slozio app ali ista greska i dalje?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Skinove prodaj na skinbid ili csfloat (najmanji porezi), ali moja preporuka ti je skinbid. Brzi, jednostavni, lagani, novac sjedne na racun u roku jednog dana. Jedino sto moras je cekati da ti to netko kupi direktno od tebe i onda saljes taj item. 

 

Isto tako pretpostavljam da ako si tek sad stavio guard na app odnosno mobitel neces moc slat tradeove odredeni broj dana, pa prvo provjeri mozes li nekome prijatelju poslati offer pa onda idi u prodaju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2024 8:57 (rocko9).
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Guard sam imao omogućen odavno ali preko maila tako da nemam trade hold, mogu odmah.

 

Treba mi nešto gdje mogu sve prodati u komadu i kraj priče, imam 53 itema vrijednih 95 dolara, kome se da čekati dok to sve individualno prodaš, no pogledam i te tvoje dvije stranice, hvala ti.

 

EDIT: Sada vidim da mi i za prodaju na Steam Marketu traži minimalno 7 days Mobile Guard. Nevjerojatno kako je to smeće napravljeno, imao sam Steam Guard preko maila bez ikakvih restrikcija, prebacim na Mobile koji je kao još sigurniji i opet mi blokiraju sve 7-15 dana, ekstremno glup sustav. Nema druge nego čekati.

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2024 11:33 (Hacker002).
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Ma nije glup sustav, ali tako je zbog sigurnosti. Pogledaj onda DMARKET, ja sam kod njih kupovao cesto i uvijek proslo sve ok, ja bi prije isao na njih nego na bitskins.

16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Glup je sustav, ako sam aktivirao 2FA zbog čega restrikcija 15 dana, i dodatno kada već imaš aktivan Guard i samo ga još dodatno pojačaš mobitelom dobiješ opet restrikciju 7 dana, retardirano do bola. No što je tu je, ne možeš ništa već se prilagoditi.

 

Dmarket upravo probah, na njemu mogu prodati 10 kutija od 50 itema koje imam, tako da nije baš povoljna situacija, ostale ne uzimaju. Bitskins uzima sve, samo eto nek prođe taj period od 7 dana od Mobile Guarda pa riješim tamo, uopće me nije briga za 10% provizije što uzmu, trebam bezbolno iskustvo, kliknem sell all, lova sjedne na račun, povučem odmah na Revolut i kraj priče, ne zanima me ni provizija ni šta oni rađe između toga svega.

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice