Call of Duty: Warzone

poruka: 479
|
čitano: 162.995
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
mislav88 kaže...
morbida kaže...
blackdevil kaže...

ne, engine warzone ostaje isti ( onaj iz modern warfare-a) dok će mapa biti u stilu 80ih i obilježena cold war tematikom.

 Znači Raven može uzdržavati warzone na novom enginu , a igricu cold war su radili na svom starom enginu , e sada postavlja se jasno pitanje zašto Raven nije napravio igricu na novom enginu (engine iz modern warfera) , znam da će mi ljudi reći da je infinity ward napravio modern warfera , ali zašto onda raven smije održavati igricu na novom enginu (warzone), a nije smio iskoristiti novi engine za svoju igru ? 

Treyarch je radio Cold war

I raven je snjima zajedno radio .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
offline
Call of Duty: Warzone

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Na žalost sa svojom grafičkom nečeš doč na 150fps-a

A ovo šta imaš 75-110 je realno

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2021 22:26 (renato1977).
10 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Znaju nabrijat ekipu, mora se priznat. Tko se sjeća "There's a Soldier In All of Us" prepoznat će kuhara.

 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Stiže novi CoD na jesen, koji će gle čuda biti integrisan sa Warzone-om.

Više na: https://www.hcl.hr/vijest/potvrdeno-da-jesen-stize-novi-call-of-duty-poznato-ga-tim-radi-170397/

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 12:14 (Dragonbane).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Warzone

znaci igram normalno, vidim poslije meča da mi je nat type moderate.. otvorim portove.. udem u igru i pise nat type open, trazim match i pise 63 250 350... popijem ban zbog otvorenih portova? zar stvarno su takvi debili?

battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Dolazi prekosutra, 17.6. novi season 4, naravno, noviteta nikad dosta (novi gulag), bili oni bolji ili losiji, bitne su promjene, a to da se haxere makne iz igre, to ne...

 

Izvor: HCL

 

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Trazim ljude koji tu i tamo zele odigrati koju rundu, zajebavamo se i ne ljutimo ako netko nije pro igrac i sl.

Igram na PC-u pa mozemo i preko discorda i sl. biti na vezi.

 

Nick na blizzardu: acmilan2#2698

 

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
po najavama sljedeći tjedan bi trebao zaživjeti anti cheat sistem. bitan jest za besplatnu igru, ali mene više zanimaju najave u poboljšavanju match makinga.

pošto sam casual igrač (dva puta tjedno po 3 sata) ponekad bude strašno u kakve lobbye nas zna staviti. ja i frend imamo team avg KD oko 0.9, a stalno nas stavlja u lobbye od avg 1.2 gdje pola lobbya pogine u prvih 5 minuta, a ostanu samo demoni od oko 2.0 KD. užasno frustrirajuće...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

mislim da AC dolazi sa novim codom, početkom 11. mjeseca s tim da se ne zna kad dođe u warzone.

sbmm je najveće smeće ikad, dosadilo mi igrat svaki meč ko da igram finale nekog kupa.

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
ako se dobro sjećam, (nisam jako dugo igrao) nije bilo loše napravljeno u LOL. ali oni su naravno razdvojili ranked (po razredima) i unranked (svi) lobbye.
2 godine
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Join me online

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Ima li kakva ekipica za igrat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Over(C)lock kaže...

Ima li kakva ekipica za igrat?

 ajmo,makar sam low 

16 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

^ preporuka za ovog mladića, na burgu je ekspresno plentao B

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Na burgu je rush A, B je slow play.

13 godina
online
Re: Call of Duty: Warzone

o tome se i radi. decko je radio nemoguce na burgundyu...

 

ako nije nitko htio igrati snipera onda je on sa shotgunom pazio da netko ne crossa.

 

talent. sve preporuke

10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Uvijek je lijepo vratiti se u 2005-2007 i prisjetiti se tih vremena, posebno nama koji smo imali sreću igrati to u primeu dok nismo imali nikakvih obveza osim srednje. Bez taktickih sprinteva, killstreakova, samo golo oruzje i igračka inteligencija na s&d.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
zeryx kaže...

o tome se i radi. decko je radio nemoguce na burgundyu...

 

ako nije nitko htio igrati snipera onda je on sa shotgunom pazio da netko ne crossa.

 

talent. sve preporuke

 haahahahahahhaha 

11 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Treba se priznat da, iako je verdansk dosadio u pocetku i htjeli smo neke promjene, na kraju je ispalo da je verdansk bio super i da je igra postala kancer zbog novih mapa, a jos vise zbog cheatera.

 

Razjebali su igru skroz i to vise nije igrivo nikako, obriso sam ju cim je dosla mapa na onom otoku gdje samo sniperi kempaju i udaraju preko cijele mape... Jednostavno ne valja i to je to.

Kovačić
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Verdansk? Nemoj mi to ni spominjati. Vjerojatno nikad necemo saznati, zasto devovi (i ne samo COD devovi) kad imaju nesto provjereno dobro to svjesno odbace i useru. Prvi Halloween event u Verdansku, klasicni BR tada pa i Plunder su bili najbolje FPS iskustvo koje sam dozivio. Uspjeli su to tako dobro izbalansirat, a trajalo je samo dva tjedna.
مرګ ژوبله
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

ima koga da odigramo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Imam "problem"...

Znaci skinuo Battlenet na PC, logovao se i stavio Warzone da se skida, 175GB je, a ne prikazuje mi koliko % je skinulo, stalno stoji na nula i vrti se ovo waiting... a folder se puni, doslo do 50GB vec pa mi nije jasno...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Da li ima netko problema sa Warzonom, meni se stalno desava da zvuk pocne stekat i igra se nastavi, nakon nekoliko puta jednostavno cijeli PC zasteka i moram ga resetirati.

Radio sve moguce testove, sve uredno prodje, na drugim igricama se to ne desava...

Ima li netko ideju sta bi moglo biti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
doma87 kaže...

Da li ima netko problema sa Warzonom, meni se stalno desava da zvuk pocne stekat i igra se nastavi, nakon nekoliko puta jednostavno cijeli PC zasteka i moram ga resetirati.

Radio sve moguce testove, sve uredno prodje, na drugim igricama se to ne desava...

Ima li netko ideju sta bi moglo biti?

 Do warzona je budi bez brige

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
blackdevil kaže...

^ preporuka za ovog mladića, na burgu je ekspresno plentao B

 Smije li se znat ime mladog talenta na cod2? :P

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
14 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Jel se zna netko jel se može igrat warezone sa I5 7500 + RX580 8 GB. Koliko bi bilo frameoa u QHDu na high?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Call of Duty: Warzone

Upravo probao i igra doslovno umire na 4070ti, nemogu dobiti 100fpsa, wz1 je na 3060ti imao lock 100fpsa@4k ovdje s 2x jacom karticom nemrem dogurati do tih brojki

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 tjedana
offline
Call of Duty: Warzone

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice