Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.606
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kaj je sad? Uđem u igru veli da je dostupan novi update i da updateam preko Battle.neta, kad ono 'check for updates' i ništa...Nemrem igrati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... nit je Warzone dead nit ce bit u skorije vrijeme... svi vrapci na grani znaju da se sljedeci COD "ljepi" na Warzone... jedino se ne zna u kojem obliku... nova mapa ili Verdansk prosirenje... a citera i smeca ima i bit ce ih jos zbog navedenog razloga a i zato jer im nikako ne pada popularnost, globalno... na ovom forumu jedino sto je iznenadjujuce umrlo je BF, a Fortnjajt je bio mrtav na porodu pa se desilo upravo suprotno... tak da...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

A kako bi umrla globalno poznata franšiza ovog puta totalno besplatna? Nikako. Igra kao igra je nebitna dok ima warzone.

Potez svaka čast, ali žao mi je što je zanemaren ostatak igre ponekad nauštrb warzonea kojeg osobno ne igram, ali shvaćam da miljuni rokaju svaki dan.

 

Cheater infested je podosta, i bit će jer je free dok ne uvedu neki sustav vezanja na autentikator itd ili da se kupi neka premium verzija za nezzz neke dolare pa si kao u drugim permium lobbyima itd da se očisti ono najgore očito smeće. Oni pametni šta pale gase i fantaziraju, znaju sakrit čit njih će uvijek biti.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
blackdevil kaže...

yeap, u warzoneu ih ima skoro svaki match.

Prvih 7 mečeva nisam vidio ni jednoga; no onda svaki drugi match naletim na jednoga.

Još nisam igrao od početka petu sezonu misleći da će popravit nešto :D

 

 Moram priznati otkako sam se prebacio sa PS4 na PC vidio sam ih podosta. Zato za svoj gušt udaram Plunder i ako naletim na koga barem znam da ide respawn.

Baš maloprije odradio par rundi i nakon updatea mi sve nešto čudno.. u jednu ruku ide glađe nego prije (?), a u drugu su me likovi nenormalno kršili; da objasnim: gledam killcam i lik me cijelog vidio, a ja njega ni pol glave?! Ping uredno oko 25-30, 140-160 FPS-a na 144Hz i sve to lepodivnokrasno izgleda, al ono.. daj me nemoj..

3 godine
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

A kako bi umrla globalno poznata franšiza ovog puta totalno besplatna? Nikako. Igra kao igra je nebitna dok ima warzone.

Potez svaka čast, ali žao mi je što je zanemaren ostatak igre ponekad nauštrb warzonea kojeg osobno ne igram, ali shvaćam da miljuni rokaju svaki dan.

 

Cheater infested je podosta, i bit će jer je free dok ne uvedu neki sustav vezanja na autentikator itd ili da se kupi neka premium verzija za nezzz neke dolare pa si kao u drugim permium lobbyima itd da se očisti ono najgore očito smeće. Oni pametni šta pale gase i fantaziraju, znaju sakrit čit njih će uvijek biti.

 Ja nemogu vjerovati da to sranje od warzone-a igra 60mil, tj mogu kad pogledam sto danas sve igra ta dječurlija

10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... 75 milja... ... samo za malu cetvrtinu vise od tvoje laicke procjene - https://www.tweaktown.com/news/74293/call-of-duty-warzone-racks-up-75-million-players-in-under-5-months/index.html

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Quickscope HDR-om na 250-300m Bitno da oni mole da se ne koriste cheatevi.. mole..

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Danas od 19 se nikak ulogirat - je vama radi ??

 

edit - trebao sam ranije napisat - proradilo, možda je i reset rootera pomogao ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2020 19:52 (VooDooZg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Bok ! Imam jedno pitanje za vas koji igrate CO-OP u Special Operetion Strongbox, trebaju se od trezora izrezati šarke itd. Ne kuzim ekipu zasto to ne zeli vec stoji  ispred vrata i napucava se sa botovimna, stalno bacaju ammo, armor, grenade, i to traje i po sat vremene. Dok nekom ne dosadi i izreze sarke, i onda ide normalno  kako bi trebalo i ici . U cemu je caka, ne razumijem !? 

Odmori u Istini! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jel ima neki dobar klan gdje se ekipa okuplja, malo da pucamo cod hc ako imate evo u ovom videu imate ime pa me do dajte
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ili rješavaju daily challenge ili neznam 😁
battlenet: SUGARfree#21113
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...
ili rješavaju daily challenge ili neznam 😁

 Moguce, tako sam nesto i pomislio. Pitao sam ih koja je poanta, zasto tu stojimo ali nisu nista odgovorili !

 Ima tih podmisija za oruzje, to i ja radim, ali napucavati se sa botovima skoro 1h ne kuzim. Razumijem da moras kilat sa odredjenom puskom, nozem itd, ali nakraju imaju preko 1200 kila, a da netko to ne prekine tamo bi stojali do jutra. Tako da me to malo buni.  Hvala !

Odmori u Istini! :-)
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Netko zna hoće biti nekako moguće otključati ovaj an94 kasnije nekako drugačije osim kroz season pass ? Jer ne stignem doći do lvl 31 dok ne dođe novi season pass. 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 19:20 (acarnoje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Netko zna hoće biti nekako moguće otključati ovaj an94 kasnije nekako drugačije osim kroz season pass ? Jer ne stignem doći do lvl 31 dok ne dođe novi season pass. 

 Brzi nacin da dodjes do veceg lvl ti je CO-OP misije, dobijes vise od 2000xp + bonus kad predjete misiju i tako mozes preletiti lvl. Ja znam taj nacin, dali postoj neki drugi, neznam ! Ako si na to mislio.

 

Odmori u Istini! :-)
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Netko zna hoće biti nekako moguće otključati ovaj an94 kasnije nekako drugačije osim kroz season pass ? Jer ne stignem doći do lvl 31 dok ne dođe novi season pass. 

 Ako ne stignes ne brini, kad istekne ovaj season pass biti ce neki challange za otkljucati ga, no ipak ako ces bar malo igrati za vikend biti ce dupli season pass XP koja partija i tvoj je.

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jedva došao do lvl 55 ovaj pass...smorilo sve, zabavu našao u mk2 karabinu, ima nešto perfektno kad hs-aš lika i ladno nastaviš dalje.

 

mk2 je beast def, samo treba puno prakse.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ljudi,pošto je šesta sezona najavljena kao posljednja i pošto izlazi Cod Cold War,koliko će po vašem mišljenju još dugo ljudi aktivno igrati ovaj Cod?

Znam da je to franšiza koja godišnje izdaje naslove i onda se ljudi prebacuju na nove,znači li to da će playerbase biti sveden na minimum?

Ja sam se nadao da će barem još svojih 4-5 mjeseci biti dobar dio igrača svaki dan,ali poznavajući Cod...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jurassic Park kaže...

Ljudi,pošto je šesta sezona najavljena kao posljednja i pošto izlazi Cod Cold War,koliko će po vašem mišljenju još dugo ljudi aktivno igrati ovaj Cod?

Znam da je to franšiza koja godišnje izdaje naslove i onda se ljudi prebacuju na nove,znači li to da će playerbase biti sveden na minimum?

Ja sam se nadao da će barem još svojih 4-5 mjeseci biti dobar dio igrača svaki dan,ali poznavajući Cod...

 vidjet cemo, jos se nista ne zna.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
A koliko ce još dugo biti ova mapa sto mislite hoće li izaći nova.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nakon dugo vremena zaigrao sam pomalo MW i primijetio sam na emailu vezanom za battle.net (možda i Activision account) da su mi konstantno dolazili mailovi kao potvrda o primjeni passworda. 

 

I tako jučer da bacim jednu partiju, uđem u igru i tamo piše da se trebam logirati na Activision account(?). Sad nemam pojma koji mi je bio tamo email, valjda isti kao i na battle.netu, ali kada probam da resetiram pass ne dođe mi email sa linkom na reset.

 

Zna li iko kako ovo srediti i šta je ovo?

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Soldier977 kaže...

Nakon dugo vremena zaigrao sam pomalo MW i primijetio sam na emailu vezanom za battle.net (možda i Activision account) da su mi konstantno dolazili mailovi kao potvrda o primjeni passworda. 

 

I tako jučer da bacim jednu partiju, uđem u igru i tamo piše da se trebam logirati na Activision account(?). Sad nemam pojma koji mi je bio tamo email, valjda isti kao i na battle.netu, ali kada probam da resetiram pass ne dođe mi email sa linkom na reset.

 

Zna li iko kako ovo srediti i šta je ovo?

 

 

 

 

Ukratko - ukrali su ti account, nisi sam 500.000 navodno ih je ukradeno pa probaj sa supportom rješiti ..

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jurassic Park kaže...

Ljudi,pošto je šesta sezona najavljena kao posljednja i pošto izlazi Cod Cold War,koliko će po vašem mišljenju još dugo ljudi aktivno igrati ovaj Cod?

Znam da je to franšiza koja godišnje izdaje naslove i onda se ljudi prebacuju na nove,znači li to da će playerbase biti sveden na minimum?

Ja sam se nadao da će barem još svojih 4-5 mjeseci biti dobar dio igrača svaki dan,ali poznavajući Cod...

 

 

ja se nadam da će ih što više otići na novi COD pogotovo svi ovi sa cheatevima, aimbtovima, cronus-maxovima, streameri sa bolesnim rooterima s kojima biraju servere na kojima igraju itd..itd..  onda će biti milina igrati ..

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

A kakva je ono fora sa Activision accountom? Može bilo kakav mail, i tu su vezani samo statsi pa se poveže sa Battle.netom gdje je igra kupljena  ili....?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jurassic Park kaže...

Ljudi,pošto je šesta sezona najavljena kao posljednja i pošto izlazi Cod Cold War,koliko će po vašem mišljenju još dugo ljudi aktivno igrati ovaj Cod?

Znam da je to franšiza koja godišnje izdaje naslove i onda se ljudi prebacuju na nove,znači li to da će playerbase biti sveden na minimum?

Ja sam se nadao da će barem još svojih 4-5 mjeseci biti dobar dio igrača svaki dan,ali poznavajući Cod...

 ... gdje si nasao da je sezona 6 posljednja????... ja to ne mogu naci, ali sam nasao da to ide dalje - "Activision, Infinity Ward, and Treyarch have confirmed that Warzone will be supported for years to come, whatever the yearly Call of Duty releases are.".... https://www.pcgamer.com/how-warzone-will-change-with-call-of-duty-black-ops-cold-war/

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

ako koga zanima, trenutna akcija cod-a preko ukrajine/rusije

 

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...
Jurassic Park kaže...

Ljudi,pošto je šesta sezona najavljena kao posljednja i pošto izlazi Cod Cold War,koliko će po vašem mišljenju još dugo ljudi aktivno igrati ovaj Cod?

Znam da je to franšiza koja godišnje izdaje naslove i onda se ljudi prebacuju na nove,znači li to da će playerbase biti sveden na minimum?

Ja sam se nadao da će barem još svojih 4-5 mjeseci biti dobar dio igrača svaki dan,ali poznavajući Cod...

 ... gdje si nasao da je sezona 6 posljednja????... ja to ne mogu naci, ali sam nasao da to ide dalje - "Activision, Infinity Ward, and Treyarch have confirmed that Warzone will be supported for years to come, whatever the yearly Call of Duty releases are.".... https://www.pcgamer.com/how-warzone-will-change-with-call-of-duty-black-ops-cold-war/

 Ovdje je jučer odnosno danas oko 4 ujutro pisalo,ne znam da li su izmjenili u međuvremenu:

https://www.gfinityesports.com/article/6024/modern-warfare-season-6-leaks-release-date-patch-notes-maps-weapons-warzone-news-battle-pass-rewards-operators-and-everything-we-know

Znači li to da će samo podržavati Warzone ili će također podržavati i ''običan'' multiplayer?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Jedva došao do lvl 55 ovaj pass...smorilo sve, zabavu našao u mk2 karabinu, ima nešto perfektno kad hs-aš lika i ladno nastaviš dalje.

 

mk2 je beast def, samo treba puno prakse.

 Također,zadnjih mjesec dana sam samo quickscopeao sa mk2 i po headshotovima.Doslovno su mi ljudi na svakom jeziku spomenuli bližu rodbinu kad ih koknem.Da nisam otkrio tu pusku vjerovatno bi i ranije prodao cod,ovako sam ga sad ''utopio'' za 250 kn.Ali da slažem se,mk2 carbine najzabavnija puska u MP.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Imam problem sa otkljucavanjem snajpera zadnjeg ali i sks, uopce ni ne ocitava kilove kako u mp tako i warzone.Jel moguće da su ga stavili sad u battle pass da se moze samo otključati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dreadmoore kaže...
Imam problem sa otkljucavanjem snajpera zadnjeg ali i sks, uopce ni ne ocitava kilove kako u mp tako i warzone.Jel moguće da su ga stavili sad u battle pass da se moze samo otključati.

 nesto krivo radis onda, nema veze sa battlepassom...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Desavalo se i meni da ne broj, kad sam restartao igru sve se poslozilo. Mozda je i kod tebe tako, ili kako kaze kolega, nesto ne radis ispravno ! ✌️💪
Odmori u Istini! :-)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice