Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 581.756
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni se od izlaska igre pa sve do ovog zadnjeg patcha nije promijenilo to da jednu mapu imamp ping 140 a drugu 50. Ispočetka sam se igro detektiva u kući da vidim jel netko možda šta skida, gleda YT, ima upaljen torrent ali 0 bodova. Iako su meni FPS-i konstantni i nema dropova, sad kad ovo kolega gore kaže za FPSe gdje se točno vidi u Afterburneru navedeni problem, očito da je i kod mene stvar do igre a ne do neta.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

@Soldier977 naravno da jesam, malo prcam Filu2StjepanaRadića :)

 

Sretno ako krenete šta ozbiljnije igrat klanski. Malo više timske komunikacije vam treba u svakom slučaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...
200kn opet si preskocio terapiju 🤣 ali nažalost kad si pussywhipped šlapa a još usput i kreten, tu nema lijeka.

Pazi kakav si pobjednik. Znači u krivu si jer si htio ispast faca, i opet još usput me vrijeđaš, a ništa ti krivo nisam izrekao, samo ti objasnio o čemu se radi, no dobro.

 

žalosno ponašanje jednog  četrdestogodišnjaka koji vjerojatno još uvijek živi s majkom i misli da je uvijek u pravu, ali dobro, tvoj odgoj i kultura, ne moja.

 

AmD kaže...

Hardpoint definitivno najdrazi mod 

 odličan mod da, da se nafarmat masu killova lagano.

 

 

Sickness kaže...

Meni se od izlaska igre pa sve do ovog zadnjeg patcha nije promijenilo to da jednu mapu imamp ping 140 a drugu 50. Ispočetka sam se igro detektiva u kući da vidim jel netko možda šta skida, gleda YT, ima upaljen torrent ali 0 bodova. Iako su meni FPS-i konstantni i nema dropova, sad kad ovo kolega gore kaže za FPSe gdje se točno vidi u Afterburneru navedeni problem, očito da je i kod mene stvar do igre a ne do neta.

 Nije to do tebe već kad ti mijenja server, ili možda hosta, ako i dalje hosta netko od igrača, kako te spoji tako ti i ping skače. Ne drži te na regiji europe, već skačeš okolo a to se vidi i na pingu. Nekad naletim na stackan team svi 170+ ping itd...

do igre je, ne do tebe ne brigaj.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

detaljnije o patch notesima i testovi drifta

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dečki zanima me koji ste vi trenutno rank?

Ja sam 72. i često sam najniži i igram s rankovima koji su skoro u svakoj iznad 120,pa čak i 155.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
Colossus7 kaže...
200kn opet si preskocio terapiju 🤣 ali nažalost kad si pussywhipped šlapa a još usput i kreten, tu nema lijeka.

Pazi kakav si pobjednik. Znači u krivu si jer si htio ispast faca, i opet još usput me vrijeđaš, a ništa ti krivo nisam izrekao, samo ti objasnio o čemu se radi, no dobro.

 

žalosno ponašanje jednog  četrdestogodišnjaka koji vjerojatno još uvijek živi s majkom i misli da je uvijek u pravu, ali dobro, tvoj odgoj i kultura, ne moja.

 

Nemam 40, i ne zivim sa majkom sine moj, komentirati tvoj mediokritet gdje vas je ekipa lijepo izrokala zadnjih par rundi, sam stigao samo radi toga jer sam bio u bolničkom hodniku, dok sam vozio i čekao oca da završi što mora kod doktora jer boluje od tumora na jetri, pa eto umjesto da razmišljam o tome, lijepo dok čekam upalim mobitel i odem na forum da vidim malo šta ima, pa sam naletio na video i malo gledao dok čekam, ne laskaj si nisi mi toliko zanimljiv.

 

Koliko si ti zreo, se ustvari vidi u tvom kapacitetu da primiš malo zajebancije i šale na svoj račun, pogotovo nakon svega šta si meni ovdje i još nekome sve napisao u topicu. Ništa ti nemoraš dalje objašnjavati, samo prije nego kreneš nekome srati o tome koliki je luzer, malo sebe čekiraj i preispitaj ali onako žešće. malo je zajebano kad i najobičniju zajebanciju forumske sorte primaš na svoj račun, a baš te jebe ono do kosti i to se vidi.

 

Dugo nisam vidio ovakve njubare egotripera koja se žešće trudi da bude neki *proskiller* narcisoidan si do bola stari, samo to dobro prikrivaš.

 

Rekao si da si par godina mlađi od mene (tj. predpostavljaš) ako imaš išta preko 29 godina i nesmiješ pričati na mic ili slične gluposti jel ti cura neda ili bi se ljutila, tigre sori što ti nitko to nije rekao ali luzer si, samo to ne kuzis, jer si dobio transakcijski sex u zamjenu za svoje interese, stav,hobije i na kraju muda. Kad budeš drugi put kupovao keyboard novi, obavezno provjeri sa dragom da budu neki silent switchevi a ne npr. cherry blue tactile switch, da je slučajno nebi uznemiravale navečer tvoje pro avanture.

 

 

 

 

 

 

 

10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ima neki hrvatski discord za mw? da se okupi ekipa pa da bacimo neki game?

These days stupidity is all too prevalent
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Sinoc sam prezivio jedan pogodak sa sacmom. Doduse lik je pucao u mene bez ADS sa dobrih 20 metara. Ostalih 90 puta nisam prezivio.

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

I dalje ima strašan range, i može te double shot koji je prebrz iskreno skinuti.

 

Skinut range za još koji metar, usporit double shot. Bit će igrana i dalje više manje jer u close jede sve smgove i ostalo, ali opet, bar ti neće dić tlak kad gledša killcam i snajpera sa 725ticom.

 

 

btw. koji su vam to go gunovi? Meni malo fali klasa, nadam se da će dat još klasa da slažem, jer mi je jedna za testiranje, a na ostalim nosim: scar, m4, mp5, p90, i pkm. S time da testuram p90 koji će sad uć umjesto mp5.

 

m4 treba još recoila iskreno. Ne koristim ga toliko, ali kad ga uzmem kidam ljude na daljinu, a to ne bi trebao.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 12:03 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

također, polu-odgovor na to zašto ljudi swetayu i tryhardaju. Praktički igraš protiv igrača sličnog svog ranka. Ok, uleti tu neki punoglavac, ali opet, većinom su dobri igrači i teško je držati dobar kdr.

meni je sad kdr 1.5 a nikad nisam imao ispod 2, ali kažem, drukčija igra, matchmaking i kamping meta rade svoje. Mislim nebitan je kdr, ali smješta te u taj tier protiv takvih igrača.

 

S time da ne igram ground war jer tamo imam užasne fps dropove. Mislim da je tamo lakše nabit kdr svakako.

I da, iz search and destroya i cybera treba izbacit killstreakove osim možda uav i tih support.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 12:28 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Sinoc sam prezivio jedan pogodak sa sacmom. Doduse lik je pucao u mene bez ADS sa dobrih 20 metara. Ostalih 90 puta nisam prezivio.

 Ja nisam primijetio da je sačma išta slabija nego ranije. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Trebaju ubacit one klasicne cod mape...recimo cod ghost je imao okej..i modern warfare 3 i 2.. da ubace jedno 7 od svakog serijala igra bi bila vrh..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare
Moj PC  
3 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
D3ViL kaže...

 

  • FAL: Reduced recoil, increased ADS speed

  • EB-14: Increase ADS speed

 

možda budu usable, nice.

 

 

  • ARs: Minor hip spread adjustment

  • 725: Reduce range

  • M4: increase hip spread, decrease damage to the head

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel ima nesto sto dodatno boosta xp - nesto kao double xp? Oni daily taskovi i to?

Neku vecer igram sa kumom bastardom - ja 48. level a on 78. Odigramo nekoliko partija i tu smo si po bodovima (ja uglavnom bio bolji tad). Zavrsavamo tako da je on 82. level a ja 49. Koji kurac?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ovi tempom igra ce za 6 mjeseci bit 300gb

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Jel ima nesto sto dodatno boosta xp - nesto kao double xp? Oni daily taskovi i to?

Neku vecer igram sa kumom bastardom - ja 48. level a on 78. Odigramo nekoliko partija i tu smo si po bodovima (ja uglavnom bio bolji tad). Zavrsavamo tako da je on 82. level a ja 49. Koji kurac?

 Pa imaš i XP boost od 15 I 30 minuta čini mi se a taskovi kad ih rjesis daju tisuće XPa...

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Kill Frenzy kaže...

Ovi tempom igra ce za 6 mjeseci bit 300gb

 meni će bit 200 jer sam je toliko platio. tako i tebi

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel samo meni naporan ovaj lik sto svaki post ponavlja da je platio igru 200 kn. Jebote zar si prvi put u zivotu nesto jeftinije platio?

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
8 0 hvala 4
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
... skoro pogodak, prvi put u zivotu DA je platio....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
WukongFtw kaže...

Jel samo meni naporan ovaj lik sto svaki post ponavlja da je platio igru 200 kn. Jebote zar si prvi put u zivotu nesto jeftinije platio?

 Poanta je ruganje, koje je započeo kolosus, pa sam samo nastavio istim tempom. zajebancija je, nebitno je koliko je igra plaćena.

Pogotovo jer me pojedinci tu zajebavaju za to što sam napisao da mi je igra za 200kn super investicija, a isti su mi floodali privatne poruke e kako da kupim cod za 200kn.

 

zajebancija, a ako si pratio temu i prepucavanja, skužio bi. No nebitno.

 

 

btw. kako vam se čini novi 725 i m4, ima li efekta novi nerf?

 

fal solidan, ali treba tu još puno otključat da bude upola viable ko druge puške.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 20:59 (fila2208).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

vector i crossbow, 13 novih operatora, mapa, fixevi...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 0:59 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam izgubio i ono malo povjerenja da će ispraviti ove probleme na koje se svi žale. Već 3 patch za redom kao popravlju footsteps, a nema jebene razlike uopće, wtf? 725 sačma je sad dobila buff na range??? Skoro pa sva off-meta oružja se ne mogu koristiti jer su jednostavno prejadna i gaze te. Na kraju moraš igrati sa 6-7 oružja i naravno da ti brže dosadi.

 

Natukao sam već nekih 40 sati, mislim da će mi biti zabavno do nekih 80-100. Ajde neće mi biti žao para ako bude tako, imao sam ja i puno gore kupnje u prošlosti.

Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Ja sam izgubio i ono malo povjerenja da će ispraviti ove probleme na koje se svi žale. Već 3 patch za redom kao popravlju footsteps, a nema jebene razlike uopće, wtf? 725 sačma je sad dobila buff na range??? Skoro pa sva off-meta oružja se ne mogu koristiti jer su jednostavno prejadna i gaze te. Na kraju moraš igrati sa 6-7 oružja i naravno da ti brže dosadi.

 

Natukao sam već nekih 40 sati, mislim da će mi biti zabavno do nekih 80-100. Ajde neće mi biti žao para ako bude tako, imao sam ja i puno gore kupnje u prošlosti.

 Koliko si platio igru?  

 

 

Ne znam za te footstepse, mislim, da si sad tiši ako crouchaš, jer sam jučer par likova dobio s leđa kad me nisu čuli. ostalo je isto ili slično.

 

Stanje mete i mene živcira: svi igraju m4 koji je 2 puta nerfan i opet ga svi nose, jer je očito jači od svega i tako nerfan. Zašto je problem staviti mu malo recoila, da bude izazovniji.

725tica ima manje range i uži pelet spread, koliko sam vidio, sad ne kužim kako kažeš da je buffana, niti kako to tvrdi ace.

 

Ja bi volio  da u 12mj ubace votemap, to mi je must have jer fali kvalitetnih mapa koje bolje teku za razliku spomneutih pikadilija i eufrata.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Jel ima nesto sto dodatno boosta xp - nesto kao double xp? Oni daily taskovi i to?

Neku vecer igram sa kumom bastardom - ja 48. level a on 78. Odigramo nekoliko partija i tu smo si po bodovima (ja uglavnom bio bolji tad). Zavrsavamo tako da je on 82. level a ja 49. Koji kurac?

 Stari jedino što su boostali je onaj shotgun pellet spread, sad je jača nego prije zadnjeg patcha

 

Kum je valjda više znojio i try hardao samo neće da prizna :D

 

 

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav,

 

mene zanima kada na blizzard stranici idem kupit igru, u kom obliku krene download? Da objasnim konkretno, htio bih igricu skinuti na poslu na laptop pa onda prebacit doma na svoj privatni komp, jer ako krenem skidat doma 170gb igrice, neće mi nikad skinut....

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
snake44 kaže...

Pozdrav,

 

mene zanima kada na blizzard stranici idem kupit igru, u kom obliku krene download? Da objasnim konkretno, htio bih igricu skinuti na poslu na laptop pa onda prebacit doma na svoj privatni komp, jer ako krenem skidat doma 170gb igrice, neće mi nikad skinut....

 skini ju na poslu, prebaci na hard i onda na svoj komp. Nakon toga samo odaberes onaj locate game i to je to

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Jel ima nesto sto dodatno boosta xp - nesto kao double xp? Oni daily taskovi i to?

Neku vecer igram sa kumom bastardom - ja 48. level a on 78. Odigramo nekoliko partija i tu smo si po bodovima (ja uglavnom bio bolji tad). Zavrsavamo tako da je on 82. level a ja 49. Koji kurac?

 Ili ima upaljen booster (pritiskom na broj 3 u meniju) ili je obavio neke assigmente ili misije što su mu netale još exp bodova.

Mislim da kad pređeš kampanju dobiješ xp tokene koji ti dižu zarađen xp.

 Također, imaš trails za koji trošiš tiktete, u suštini razni poligoni koje brže prolaziš i dobivaš 5-10k exp ako ti je do rankanja

snake44 kaže...

Pozdrav,

 

mene zanima kada na blizzard stranici idem kupit igru, u kom obliku krene download? Da objasnim konkretno, htio bih igricu skinuti na poslu na laptop pa onda prebacit doma na svoj privatni komp, jer ako krenem skidat doma 170gb igrice, neće mi nikad skinut....

 

ili kako je kolega iznad rekao. Ako tako ne radi, kreni skidat, skini 100mb. Prekini, ugasi program. Kopiraj fajlove igre u taj folder di je stavio program. Upali program nastavi skidanje.

U pravilu, app bi trebala skenirat folder, skužiti da je skinula i samo završit instalaciju.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 17:49 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Jel ima nesto sto dodatno boosta xp - nesto kao double xp? Oni daily taskovi i to?

Neku vecer igram sa kumom bastardom - ja 48. level a on 78. Odigramo nekoliko partija i tu smo si po bodovima (ja uglavnom bio bolji tad). Zavrsavamo tako da je on 82. level a ja 49. Koji kurac?

 Pa ima onaj perk Mo money ili tako nešto....kada ga koristiš dobije se više XP bodova ...pogotovo za headshot-ove.

 

Sreća je put, a ne odredište.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 18:23 (goodie).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice