Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

poruka: 6
|
čitano: 2.090
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 mjeseci
neaktivan
offline
Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

Remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater, a izlazi za PC, PS5,XSX

 

 

Službena stranica Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2023 23:48 (Spellcaster).
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

*Tema se ne otvara tako. Malo se potrudi.

 

Metal Gear Solid 3: Snake Eater je akcijsko-avanturistička stealth video igra iz 2004. koju je razvio i objavio Konami za PlayStation 2. Objavljena je krajem 2004. u Sjevernoj Americi i Japanu, a početkom 2005. u Europi i Australiji. Wikipedija
Prikaz originalnog opisa
Datum prvog izdanja: 17. studenoga 2004.
Nominacije: VGX nagrada za igru godine
Platforme: PlayStation 2, Nintendo 3DS
Izdavač: Konami
Dizajner: Hideo Kojima
Način: Igra za jednog igrača
Žanrovi: Stealth igra, Pucačina, Akcijsko-pustolovna video igra (c/p)

 

 

Službeno je – kultni Metal Gear Solid 3 dobit će svoju preradu. Najavljena je prilično čudnim videom i nosi neobičan naziv – Metal Gear Solid Delta: Snake Eater.

Detalji su za sada šturi. Ne znamo vraća li se David Hayter ulozi Big Bossa. Ne znamo tko razvija igru – iako znamo da to nije Kojima Productions. Ono što znamo jest da igra dolazi na PlayStation 5 u nekoj neodređenoj budućnosti, ali i na druge platforme (PC, Xbox Series).

Interesantno je međutim da Metal Gear Solid Delta neće biti jedina verzija Metal Gear Solida 3 koju ćemo igrati na aktualnim platformama. Iz Konamija su najavili i Metal Gear Solid: Master Collection. U njemu se nalaze MGS 1, 2 i 3, vjerojatno u nekakvom dorađenom izdanju. Ta kolekcija nosi naziv vol. 1 pa očekujte i ostatak igara u vol. 2 kolekciji, nekad kasnije. Prva kolekcija stiže u jesen ove godine. (c/p)

 

 

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 6:31 (Zaporožac).
 
2 0 hvala 1
12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Metal Gear Solid Delta: Snake Eater
Zaporožac kaže...

Interesantno je međutim da Metal Gear Solid Delta neće biti jedina verzija Metal Gear Solida 3 koju ćemo igrati na aktualnim platformama. Iz Konamija su najavili i Metal Gear Solid: Master Collection. U njemu se nalaze MGS 1, 2 i 3, vjerojatno u nekakvom dorađenom izdanju. Ta kolekcija nosi naziv vol. 1 pa očekujte i ostatak igara u vol. 2 kolekciji, nekad kasnije. Prva kolekcija stiže u jesen ove godine. (c/p)

 

 Ovo me najviše obradovao jer zadnji Metal gear solid koji sam igrao je bio na Play station 1  Neki dan sam vidio da je neka od igara na akciji ali ne znam ništa o priči pa reko možda drugi put i onda vidim ovo, imam se ćemu radovati na jesen ^^

11 godina
offline
Re: Metal Gear Solid Delta: Snake Eater
Spellcaster kaže...

Remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater, a izlazi za PC, PS5,XSX

 

 

Službena stranica Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

 Taman ih igram sve od početka mgs 1, mgs2, mgs3,mgs 4 na kompu, baš je dobro sjetiti se dobrih starih naslova i starih mehanika.

17 mjeseci
protjeran
offline
Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

Ja ću ovo igrati sigurno, kao i ove novonajavljene remastere. Zbog MGSa sam kupio prve Playstatione ali bojim se da te igre neće proći zapaženo kod moderne publike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 mjeseci
neaktivan
offline
Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

Konami je objasnio zašto su odabrali Δ umjesto 3 u Metal Gear Solid Delta: Snake Eater jer prema njima Δ označava koncept remakea.

 

The Delta symbol (Δ) was chosen because its meaning fits the concept of the remake project. Delta means "change" or "difference" without changing structure.

 

https://twitter.com/Metalgear/status/1661550418357534721

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 10:56 (Spellcaster).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice