Battlefield 4

poruka: 64.058
|
čitano: 5.082.537
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
10 godina
offline
Re: Battlefield 4
Nixx7 kaže...

Jel ima sto nasih servera?

 Nema, bilo ih je dok je bf4 jos bio aktivan i zadnji bf.

 

 Znaci lockere igras tak da udjes u bf4, i pod servrima imas filtere, tamo namjestis Operation Locker i filtira ti samo tu mapu. Naravno imas dosta modova, Rush, Conquest i sl...  

 

Serveri jos nisu u punom izdanju, posto je sad jos radno vrijeme i tek 3 sata, ali tamo oko 8-9 navecer je sve krcato.

13 godina
offline
Re: Battlefield 4
Nixx7 kaže...

 Pa definitivno samo puske, kako bi onda mogao igrat lockere?

 Inf only server ako te ne zanimaju vozila

https://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/494a3fed-25d7-4c34-84c9-e4e53eab9042/RGT-CHILL-ZONE-60Hz/

12 godina
offline
Battlefield 4

Za one koji su propustili ovo remek-djelo:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
12 0 hvala 1
6 godina
offline
Battlefield 4

Prvi dojmovi za igricu su dobri, mape su mozda malo prevelike za moj gust ali dobro... 
Veliki minus je sto nema neke ozbiljnije igre osim zajebancije na public serverima. Ne postoje nasi serveri odnosno nitko ih ne drzi, pa je tesko povezat se sa nasim ljudima koji igraju... Bas steta za ovakvu igricu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 4
Nixx7 kaže...

Prvi dojmovi za igricu su dobri, mape su mozda malo prevelike za moj gust ali dobro... 
Veliki minus je sto nema neke ozbiljnije igre osim zajebancije na public serverima. Ne postoje nasi serveri odnosno nitko ih ne drzi, pa je tesko povezat se sa nasim ljudima koji igraju... Bas steta za ovakvu igricu.

 Imas hrpa mapa u standard verziji, od onih velikih do nekih manjih, a mozes i igrat rush ili nesto slicno gdje je sve dosta skucenije.

 

 Igra je vec stara 7 godina, a vec je svima BF4 "prekipio" i ljudi bi nesto novo, dobili su BF5  pa je on ispao kao jedno smece naspram BF4, 1 je ono 50/50 ali je opet isto tako igra koji vise nitko bas od nasih nit neigra.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 23:12 (hahhaajaads).
11 godina
offline
Battlefield 4

ja baš sinoć na yt naletim na video "best moments bf3 i bf4" i sad me kopka da skinem igru i ponovno je zaigram, best FPS game ever.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
ibme74 kaže...

ja baš sinoć na yt naletim na video "best moments bf3 i bf4" i sad me kopka da skinem igru i ponovno je zaigram, best FPS game ever.

 Ja sam to bas ima par dana napravio jer sam upgradeao ssd. Nisam je upalio od kraja 2015., a preskocio sam B1 i B5 jer me setting apsolutno nije zanimao

Uglavnom, motorika je tu, refleksi su sporiji ali zabava je na vrhuncu

10 godina
offline
Re: Battlefield 4
Lobinka kaže...

u bf4 Lockeru dječaci postaju muškarci, u bf5 postaju feminizirane pič...ice

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 4

 

Malko dosadno  Ako netko zeli nabacit sutra neki locker nek me doda na ime u gejmu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 4

 

Jos jedan ban, mogu pretpostavit zbog cega... Ignorirajte muziku ak mozete, spotify mi je ubacio neke svoje pjesme kad mi je playlista zavrsila 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

lock i no recoil ha

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 4
LeftY_CRO kaže...

lock i no recoil ha

 Bio bi mi lock jos bolji da imam misa a ne ciglu  A recoil bi mi isto bio manji da se jos FOV moze povecat 

13 godina
offline
Battlefield 4

Da malo bumpam temu.
Ima li živih ili ste svi na ovim novim, a plotom starim BF-ovima?

Ja ponovno instalirao vidjevši da ima dosta aktivnih servera, community živnio otkako je došao opet na Steam.

Igram ponovno svakodnevno već desetak dana i opet je onaj isti BF osjećaj :)
Kad mi se ne da igrat otključavam preostale attachmente i assignmente, a nekad i nolajfam s easter eggovima.

Sljedeći na redu mi je Dragon Valley, našao dobar video gdje lik u 15ak minuta solo pokupi.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
sudy_freak kaže...
..

Sljedeći na redu mi je Dragon Valley, našao dobar video gdje lik u 15ak minuta solo pokupi.

 Više ne znam imena mapa

To je onaj za skin koji se ne vidim na IR??

Ako je, javim se ako te vidim online!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
CyberDemonVZ kaže...
sudy_freak kaže...
..

Sljedeći na redu mi je Dragon Valley, našao dobar video gdje lik u 15ak minuta solo pokupi.

 Više ne znam imena mapa

To je onaj za skin koji se ne vidim na IR??

Ako je, javim se ako te vidim online!

https://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/3z8khz/antithermal_properties_of_the_dice_la_camo_op/

 

Da, to je taj.

DICE obični je crni i on je povezan s Megalodon easter eggom na Paracel Storm mapi.
On je samo crni i izgleda sesi ali nije thermal proof.

 

MOže javi se pa odemo zajedno :)

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
offline
Battlefield 4

Pozdrav, zaboravio sam da mi i fali Phantom Operative iako imam Phantom Bow jer sam ga pokupio na Operation Outbreak mapi dok je bio onaj event.


Ja sam pronašao Hangar21, kolega ima Operation Whitetout i sad mi trebaju još dvojica s preostala dva :(

Ima li dobrovoljaca da odemo pokupiti bow?

 

CyberDemonVZ vidim da imaš ista dva kao što kolega i ja imamo. Ja ću pokušati naći na Giants of Karelia pa da nam treba onda još samo jedan lik 

Ako se ne javi netko u međuvremenu.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

sretan 7. rodjendan battlefield 4!

 

edit:

da se podsjetite, dodani linkovi dlc-ova

 

china rising

 

second assault

 

naval strike

 

dragon's teeth

 

final stand

 

legacy operations

 

night operations

 

community operations

 

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 12:25 (LeftY_CRO).
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
Battlefield 4

Lijep poklon 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
hahhaajaads kaže...

Lijep poklon 

 

 ček to ti novi account ili igraš onim s banom?

 

Osim toga, kakva je to rezolucija, pa banirao bi te sa servera samo radi toga lol

10 godina
offline
Re: Battlefield 4
Jack Sparrow kaže...
hahhaajaads kaže...

Lijep poklon 

 

 ček to ti novi account ili igraš onim s banom?

 

Osim toga, kakva je to rezolucija, pa banirao bi te sa servera samo radi toga lol

 Pa igram na ovom accu jer sam i prije na main accu tu dobio ban, reza je 1440x1080

 

 Tj. na mainu sam dobio voteban od strane igraca, znaci za cca 7 dana unban, dok na ovom od admina zbog low levela i velikog kda

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 10:51 (hahhaajaads).
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
hahhaajaads kaže...

 Pa igram na ovom accu jer sam i prije na main accu tu dobio ban, reza je 1440x1080

 

 Tj. na mainu sam dobio voteban od strane igraca, znaci za cca 7 dana unban, dok na ovom od admina zbog low levela i velikog kda

 imaš isti monitor kao ja, zašto ne furaš jednostavno 1920x1080? Ovo izgleda skroz razvučeno i razmuljano haha

10 godina
offline
Re: Battlefield 4
Jack Sparrow kaže...
hahhaajaads kaže...

 Pa igram na ovom accu jer sam i prije na main accu tu dobio ban, reza je 1440x1080

 

 Tj. na mainu sam dobio voteban od strane igraca, znaci za cca 7 dana unban, dok na ovom od admina zbog low levela i velikog kda

 imaš isti monitor kao ja, zašto ne furaš jednostavno 1920x1080? Ovo izgleda skroz razvučeno i razmuljano haha

 Na snimci izgleda da tak, no kad se gleda monitor sve je doslovno isto sto se tice izgleda na 1440x i na 1920, no ovdje su igraci deblji i nizi sto opcenito znaci da cu ih lakse pogodit, jos kad se to upari sa max fovom gdje ti recoil prakticki nestane, win-win situacija.

15 godina
offline
Re: Battlefield 4
hahhaajaads kaže...
Jack Sparrow kaže...
hahhaajaads kaže...

 Pa igram na ovom accu jer sam i prije na main accu tu dobio ban, reza je 1440x1080

 

 Tj. na mainu sam dobio voteban od strane igraca, znaci za cca 7 dana unban, dok na ovom od admina zbog low levela i velikog kda

 imaš isti monitor kao ja, zašto ne furaš jednostavno 1920x1080? Ovo izgleda skroz razvučeno i razmuljano haha

 Na snimci izgleda da tak, no kad se gleda monitor sve je doslovno isto sto se tice izgleda na 1440x i na 1920, no ovdje su igraci deblji i nizi sto opcenito znaci da cu ih lakse pogodit, jos kad se to upari sa max fovom gdje ti recoil prakticki nestane, win-win situacija.

 kako može biti isto ako je 1440x1080 4:3 aspect ratio, a 1920x1080 je 16:9.

 

Dakle imaš 16:9 monitor, a igraš na 4:3 rezoluciji haha. Pa ajde još da igraš na 16:10, ali 4:3 baš izgleda loše

10 godina
offline
Re: Battlefield 4
Jack Sparrow kaže...
hahhaajaads kaže...
Jack Sparrow kaže...
hahhaajaads kaže...

 Pa igram na ovom accu jer sam i prije na main accu tu dobio ban, reza je 1440x1080

 

 Tj. na mainu sam dobio voteban od strane igraca, znaci za cca 7 dana unban, dok na ovom od admina zbog low levela i velikog kda

 imaš isti monitor kao ja, zašto ne furaš jednostavno 1920x1080? Ovo izgleda skroz razvučeno i razmuljano haha

 Na snimci izgleda da tak, no kad se gleda monitor sve je doslovno isto sto se tice izgleda na 1440x i na 1920, no ovdje su igraci deblji i nizi sto opcenito znaci da cu ih lakse pogodit, jos kad se to upari sa max fovom gdje ti recoil prakticki nestane, win-win situacija.

 kako može biti isto ako je 1440x1080 4:3 aspect ratio, a 1920x1080 je 16:9.

 

Dakle imaš 16:9 monitor, a igraš na 4:3 rezoluciji haha. Pa ajde još da igraš na 16:10, ali 4:3 baš izgleda loše

 Ja nebi igrao na toj rezi da nije takva. Evo tipa, probao sam hrpa rezolucija i jedine rezolucije u kojima ne gubim ono kvalitetu slike su 1440x1080 i 1728x1080, naravno 16:9 stretch, tipa da sad stavis 1439x1080 dobio bi bar 30% losiju sliku iz nekog razloga iako bi zadrzao 16:9 stretch.

15 godina
offline
Re: Battlefield 4
hahhaajaads kaže...

 Ja nebi igrao na toj rezi da nije takva. Evo tipa, probao sam hrpa rezolucija i jedine rezolucije u kojima ne gubim ono kvalitetu slike su 1440x1080 i 1728x1080, naravno 16:9 stretch, tipa da sad stavis 1439x1080 dobio bi bar 30% losiju sliku iz nekog razloga iako bi zadrzao 16:9 stretch.

 Pa ali ti slika rastegnuta, šta fali normalnom 16:9 , 1920x1080p 144hz?

10 godina
offline
Re: Battlefield 4
Jack Sparrow kaže...
hahhaajaads kaže...

 Ja nebi igrao na toj rezi da nije takva. Evo tipa, probao sam hrpa rezolucija i jedine rezolucije u kojima ne gubim ono kvalitetu slike su 1440x1080 i 1728x1080, naravno 16:9 stretch, tipa da sad stavis 1439x1080 dobio bi bar 30% losiju sliku iz nekog razloga iako bi zadrzao 16:9 stretch.

 Pa ali ti slika rastegnuta, šta fali normalnom 16:9 , 1920x1080p 144hz?

 Pa rekao sam ti, deblji igraci, manji recoil (bar vizualno), bez gubitka kvalitete slike. Sad kad sam bio prebacio na 1920x1080, igraci mi izgledaju ko cackalice 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 12:34 (hahhaajaads).
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
hahhaajaads kaže...
Jack Sparrow kaže...
hahhaajaads kaže...

 Ja nebi igrao na toj rezi da nije takva. Evo tipa, probao sam hrpa rezolucija i jedine rezolucije u kojima ne gubim ono kvalitetu slike su 1440x1080 i 1728x1080, naravno 16:9 stretch, tipa da sad stavis 1439x1080 dobio bi bar 30% losiju sliku iz nekog razloga iako bi zadrzao 16:9 stretch.

 Pa ali ti slika rastegnuta, šta fali normalnom 16:9 , 1920x1080p 144hz?

 Pa rekao sam ti, deblji igraci, manji recoil (bar vizualno), bez gubitka kvalitete slike. Sad kad sam bio prebacio na 1920x1080, igraci mi izgledaju ko cackalice 

 A bogara ti. Pa ne igraš za pare, to ono kad moraš probati svaki mali detalj da bi bio bolji, na publicu lol

I da gubitak kvalitete je očit, pa svi pikseli ti izgledaju rastegnuto i mutno haha

 

Evo ti Stodeha o tome što pomaže za manji recoil

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 12:46 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
Kuki to ti je rezolucija za pr0ove
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 4
Jack Sparrow kaže...
hahhaajaads kaže...
Jack Sparrow kaže...
hahhaajaads kaže...

 Ja nebi igrao na toj rezi da nije takva. Evo tipa, probao sam hrpa rezolucija i jedine rezolucije u kojima ne gubim ono kvalitetu slike su 1440x1080 i 1728x1080, naravno 16:9 stretch, tipa da sad stavis 1439x1080 dobio bi bar 30% losiju sliku iz nekog razloga iako bi zadrzao 16:9 stretch.

 Pa ali ti slika rastegnuta, šta fali normalnom 16:9 , 1920x1080p 144hz?

 Pa rekao sam ti, deblji igraci, manji recoil (bar vizualno), bez gubitka kvalitete slike. Sad kad sam bio prebacio na 1920x1080, igraci mi izgledaju ko cackalice 

 A bogara ti. Pa ne igraš za pare, to ono kad moraš probati svaki mali detalj da bi bio bolji, na publicu lol

I da gubitak kvalitete je očit, pa svi pikseli ti izgledaju rastegnuto i mutno haha

 

Evo ti Stodeha o tome što pomaže za manji recoil

Pa ako igras lockere onda znas da na publicu, pogotovo na "RGT" serveru ima tryhardera. Ali mene ne zanima win i zastavice nego samo kill i to je to, jedino mi je eto zao sto vise DICE ne vodi servere nego su svi ovi community serveri sa adminima koji nemaju blage sta rade.

Gubitak kvalitete je ocit samo u videu, jer dok video prodje kroz sony vegas (i jos ga ne renderam u "best" qualityu nego onom normalnom) pa onda dok prodje kroz yt i eto ti, slicna stvar je kad gledas dashcam, otvoris normalno video, sve se vidi ali kad ga uploadas na yt ili bilo gdje drugdje, ono skroz drugi video sto se tice kvalitete.

 

Ako se dobro sjecam, Cyber mi je davno rekao da je probao veci FOV i da je stvarno vidio znatan gubitak recoila, zato ako igras blizu monitora onda ti fov na 60 i 120 ne znace nista, na 60 vidis lika na 300 metara, dok ga na 120 vidis na 100 metara bez problema ali sigurno bi bila druga stvar kad bi pokrenuo neku otvorenu mapu gdje zapravo ima udaljenosti. Za recoil ti malo poslije snimim kakva je razlika izmedju najmanjeg i najveceg FOVa.

 

btw mozes si i sam probat vidjet, znaci AEK 971 + Kobra RDS + stubby grip, znaci samo to dvoje + FOV na max i da vidis kak si precizan na close/long range

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 15:37 (hahhaajaads).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice