Battlefield 4

poruka: 64.058
|
čitano: 5.084.921
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
15 godina
offline
Re: Battlefield 4

No hard feelings na ovo što ću pisati. Evo iskreno.

Ja vidim dobro pa mi ne treba ovo , kao i šta vidim da igra ovako izgleda ružno, rastegnuto i nebi nikad nešto tako mogao igrati da nisam baš forsiran radi FPSa. Furam 90-105FOV u igrama i nikad nisam imao probleme.

 

Rađe bi se pojeo ili prekinuo igrat nego bio tolko očajan da moram koristiti nešto ovako da bi stekao neku prednost, koja je vjerovatno i placebo efekt.

Jednostavno mi nema nikakve logike da kupiš monitor za 1800kn, onda na njemu igraš na ovakvoj rezoluciji. Zašto imati i dobar PC, pa ta rastegnutost se prema takvom mogla postići i sa manjom rezolucijom/PCem. Nema smisla trošiti tolko na dobar PC, monitor i onda igrati od toga napraviti cirkus. 

 

Možda samo ja razmišljam tako, ali jednostavno ne vidim logike ni smisla raditi ovako nešto. I to u igri koja je stara nekih 7 godina, public meč, čista zabava. Al eto očito svako ima svoju zabavu.

10 godina
offline
Re: Battlefield 4
Jack Sparrow kaže...

No hard feelings na ovo što ću pisati. Evo iskreno.

Ja vidim dobro pa mi ne treba ovo , kao i šta vidim da igra ovako izgleda ružno, rastegnuto i nebi nikad nešto tako mogao igrati da nisam baš forsiran radi FPSa. Furam 90-105FOV u igrama i nikad nisam imao probleme.

 

Rađe bi se pojeo ili prekinuo igrat nego bio tolko očajan da moram koristiti nešto ovako da bi stekao neku prednost, koja je vjerovatno i placebo efekt.

Jednostavno mi nema nikakve logike da kupiš monitor za 1800kn, onda na njemu igraš na ovakvoj rezoluciji. Zašto imati i dobar PC, pa ta rastegnutost se prema takvom mogla postići i sa manjom rezolucijom/PCem. Nema smisla trošiti tolko na dobar PC, monitor i onda igrati od toga napraviti cirkus. 

 

Možda samo ja razmišljam tako, ali jednostavno ne vidim logike ni smisla raditi ovako nešto. I to u igri koja je stara nekih 7 godina, public meč, čista zabava. Al eto očito svako ima svoju zabavu.

 Sve 5, 100 ljudi 100 cudi... Nekom pase 4k, nekome pase 1080p a nekom pak pase i te custom rezolucije. Prednost je, jer ju koriste svi sa kojima igram a i opcenito dosta ljudi koji imaju 1080p monitor na twitchu isto stavljaju te custom rezolucije. Dok je pak FOV upravo ovo sta si rekao, placebo efekt. Kad stavim fov na najmanji, kao da mi puska vise plese (opcenito gore/dolje zbog gripa), no kad stavim najveci fov recoil prakticki nestane pogotovo kad pljuckam 3 po 3 metka da metci od puske ne lete oko igraca. Ali evo opet, ja razliku izmedju nativne 1080p i custom 1440x1080 nisam primjetio, jedino zbog cega ljudi koriste tu rezoluciju je znaci, deblji/veci igraci (lakse ti je glavurdu pogodit), "siri" scope tak da kad nanisanim vidim vise stvari oko sebe i mislim da je to to prakticki. 

 

Godine nemaju veze sa time, dan danas ces vidjat ljude da igraju casual u bilo kojoj MP igri (bilo nova ili stara igra) isto na nizim rezolucijama jer eto ganjaju killove i nije ih briga za win/zastavice. Tak da je recimo za nekog win dobit vise killova, a za nekog ganjat zastavice.

Isto za ovu rezoluciju ti mogu potvrdit da jedno 30% igraca koristi SAMO 1440x1080 u Rustu (je stara igra, ali aktivna), pogotovo ako se radi o malo ozbiljnijim serverima sa boljim igracima, znaci ista stvar kao i gore a ni P od profesionalnih turnira tamo nema.

Poanta je isto da svatko moze imat custom rezoluciju, bilo da imas AMD ili NVIDIA grafu tak i da ta prednost pada u vodu jer to nije pay2win. A mozda bolje da ne pricam o CSGOu i njihovim rezolucijama jel ? Malo njih koriste full hd rezolucije, pa cak neki imaju ono full hd monitor a rezolucija im je na 800x600.

12 godina
offline
Battlefield 4

Ja boljeg videa odavno ne viđoh 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 4

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 4

LOL, uključili su onaj easter egg s udarom groma i vanzemaljcima :D

Dobije se DICE skin.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 4

Samo da ovih sranja i  eastrer eggova ne bude u BF6 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 4

Sve puno

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 4

Imao netko isksutva s ovim problemom ? Ponekad se hoće spojit na server, a uglavnom mi ovaj ekran iskoči kad stisnem join. Najnoviji Origin, svi DLC-i instalirani, verificirani fileovi, isključen firewall...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 4
luckyluke kaže...

Imao netko isksutva s ovim problemom ? Ponekad se hoće spojit na server, a uglavnom mi ovaj ekran iskoči kad stisnem join. Najnoviji Origin, svi DLC-i instalirani, verificirani fileovi, isključen firewall...

 

 

 Imaš li možda MSI Afterburner ili nešto slično? I meni često zapne pri ulasku na server kada imam uključen OSD.

Steam: Peacean Origin: Peacean1990 Battlenet: Peacean#2321
15 godina
offline
Battlefield 4

Imam, ali je ugašen. Ne bi trebao stvarati probleme. Također, svi nepotrebni programi ugašeni prije ulaska u igru tak da s te strane ne bi trebalo bit problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 4

Ja i dalje ne shvaćam kako imam takve masivne dropove na ryzen 5 2600 + 5700

 

jel mguće da igra neće ići preko 130fps...koji je to klinac?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
Nešto ti nije u redu, ja san s rx 570 ima priko 200 fpsa na mišanim postavkama
13 godina
offline
Re: Battlefield 4

Meni FPS fluktira 40-130 na 1050Ti i i5-7300HQ.

Moram igru držat na SSD-u inače je neigriva potpuno od trzanja.

 

BF4 je jednostavno takav.

Say hello to my little friend
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4

Nikad nisam imao ikakva trzanja, a uvijek ga instaliram na WD Black HDD. Moguće da ti fali RAM-a za BF4. A i ne treba baš previše očekivati od hardvera za laptope, pogotovo ako nisu high-end.

Ja ga odnedavno igram na low grafiki tako da mi FPS bude što bliži refresh rateu i prosjek je tu negdje oko 220 FPS-a (naravno maknut je limit u configu).

13 godina
offline
Battlefield 4

Imam 16gb rama...nešto ne valja i nešto je trulo, ali ne mogu dokučiti što...premali su to frejmovi za tako staru igru na relativno ok sustavu.

ma bit će reinstall winsa uskoro ionako pa ću probati jel se šta promjenilo...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
Jesi probao run as admin?
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
darkborg kaže...
Jesi probao run as admin?

 ma džaba svi fixevi...nešto ne tjera grafiku ni proc do kraja da rade, kao da rade s pola kurca

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
3 godine
online
Battlefield 4

jel ace 21 cqb najbolje engineer oruzje?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Petar hw kaže...

jel ace 21 cqb najbolje engineer oruzje?

 da

3 godine
online
Battlefield 4

mnogi kazu mtar21 ali stability mu je uzasan

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 4
Petar hw kaže...

jel ace 21 cqb najbolje engineer oruzje?

 Ne. ACW-R je.

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
Super64 kaže...

 Ne. ACW-R je.

 Čudan način za napisat AS VAL

Say hello to my little friend
10 godina
offline
Re: Battlefield 4
Jack Sparrow kaže...
Petar hw kaže...

jel ace 21 cqb najbolje engineer oruzje?

 da

 Kad to kuky kaze onda je stvarno tako

mada mtar je meni br1.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: Battlefield 4
Krunoo7 kaže...
Super64 kaže...

 Ne. ACW-R je.

 Čudan način za napisat AS VAL

 Nekad kad su igre imale ovo, pa si u svom selu bio prvi. Talk to my hand. ACW-R!

مرګ ژوبله
3 godine
online
Battlefield 4

jel battlefield 4 igra u kojoj najduze vremena treba za doci do maximalnog levela? imam 650h a 127lvl sam (od 140)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
Jel koristiš boostere iz battlepackova
3 godine
online
Battlefield 4

ne, tek sam ih nedavno uocio i poceo koristiti  oko 250 ih imam, i samih battlepackova otpakiravao 100+ lolz

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2022 21:22 (Petar hw).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 4

Ekipo jel igra ovo jos netko? Poceo sam malo solo napucavat pa ak ima netko da bi htio koji put nabacit neku rundu 

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
online
Battlefield 4

jucer sam imao zanimljivo iskustvo u bf4, ostali na serveru samo ja i 2 haxora (teleportiraju se po mapi i rade sranja)

 

iznenadio sam se kada je jedan poceo pisati nazive svih mojih proslih imena u battlefieldu 4, a mijenjao sam vise puta (nick / nadimak u igri). kako to vidi? preko origina gdje? na battlelogu drugih bf4 igraca ne nalazim takav info

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2022 13:28 (Petar hw).
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Battlefield 4
Petar hw kaže...

jucer sam imao zanimljivo iskustvo u bf4, ostali na serveru samo ja i 2 haxora (teleportiraju se po mapi i rade sranja)

 

iznenadio sam se kada je jedan poceo pisati nazive svih mojih proslih imena u battlefieldu 4, a mijenjao sam vise puta (nick / nadimak u igri). kako to vidi? preko origina gdje? na battlelogu drugih bf4 igraca ne nalazim takav info

 Vjerovatno preko BF4DB. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice