Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.275.662
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ja igram samo bf i bitno mi je, bitnije od seksa
12 godina
offline
Battlefield 2042

Pronađen najvažniji detalj do sad:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Pronađen najvažniji detalj do sad:

 Ime leptirića je Mrski leptir

13 godina
offline
Battlefield 2042

Ljudi, di ste kupili Battlefield tj. napravili preorder? Sjećam se da sam nekad davno BF3 i BF4 kupovao preko bake u Indiji ili Brazilu i tete u Južnoj Africi ili Meksiku. Danas to najvjerojatnije ne ide tak. PA ono.. di je najbolje kupit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
t00mob kaže...

Ljudi, di ste kupili Battlefield tj. napravili preorder? Sjećam se da sam nekad davno BF3 i BF4 kupovao preko bake u Indiji ili Brazilu i tete u Južnoj Africi ili Meksiku. Danas to najvjerojatnije ne ide tak. PA ono.. di je najbolje kupit?

 vjerovatno ću kupiti direkt na steamu ili originu jer ne želim da mi kojim slučajem piše: Battlefield 2042 edición limitada, edição limitada ili seemit sanskaran kao što sad piše nekima koji imaju igru kupljenu u tim državama.

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
t00mob kaže...

Ljudi, di ste kupili Battlefield tj. napravili preorder? Sjećam se da sam nekad davno BF3 i BF4 kupovao preko bake u Indiji ili Brazilu i tete u Južnoj Africi ili Meksiku. Danas to najvjerojatnije ne ide tak. PA ono.. di je najbolje kupit?

 Ide na isti način :)

Napravio sam tutorial, probaj pronaći u temi. Ako ne uspiješ pronaći, javi 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
t00mob kaže...

Ljudi, di ste kupili Battlefield tj. napravili preorder? Sjećam se da sam nekad davno BF3 i BF4 kupovao preko bake u Indiji ili Brazilu i tete u Južnoj Africi ili Meksiku. Danas to najvjerojatnije ne ide tak. PA ono.. di je najbolje kupit?

 vjerovatno ću kupiti direkt na steamu ili originu jer ne želim da mi kojim slučajem piše: Battlefield 2042 edición limitada, edição limitada ili seemit sanskaran kao što sad piše nekima koji imaju igru kupljenu u tim državama.

 Odabiremo samo države koje imaju multilanguage, od kojih je jedan engleski :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
t00mob kaže...

Ljudi, di ste kupili Battlefield tj. napravili preorder? Sjećam se da sam nekad davno BF3 i BF4 kupovao preko bake u Indiji ili Brazilu i tete u Južnoj Africi ili Meksiku. Danas to najvjerojatnije ne ide tak. PA ono.. di je najbolje kupit?

 Ide na isti način :)

Napravio sam tutorial, probaj pronaći u temi. Ako ne uspiješ pronaći, javi 

 A za kaj admin ne stavi opis na početak teme da se ljudi lakše snađu...... pardon botovi koji unaprijed naručuju

16 godina
offline
Battlefield 2042

Službeno

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 6
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Dodinho kaže...

Službeno

 Sheeeeeeeeeeet....!

uteče Medžedža!
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
I bolje neka odgode. Sto duze nek odgadjaju meni bolje. Bolje odgoda nego da nam daju poluproizvod. Sto duze odgadjaju igra ce bit bolja. To je put ka uspjehu. Strpljen spasen. Lopta je okrugla. Nogomet je igra u kojoj uvijek pobjedjuju njemci….. ajmo ekipa nastavite niz floskula koje inacete pisete kad se ovo dogodi

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 0:40 (Kill Frenzy).
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kill Frenzy kaže...
I bolje neka odgode. Sto duze nek odgadjaju meni bolje. Bolje odgoda nego da nam daju poluproizvod. Sto duze odgadjaju igra ce bit bolja. To je put ka uspjehu. Strpljen spasen. Lopta je okrugla. Nogomet je igra u kojoj uvijek pobjedjuju njemci….. ajmo ekipa nastavite niz floskula koje inacete pisete kad se ovo dogodi

 Nije istina. Svi želimo igru odmah. Makar bila u takvom stanju da se ne može ni pokrenuti!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield 2042

Šta se desilo s onim da su " way ahead of schedule" sa igrom 

 

Nek nam puste bar betu do offical releasea 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

samo mi recite dal postoji ijedna igra koja je bila odgođena za mjesec dana radi 'bugfixanja' a da onda je izašla ispolirana??? 

 

ovi sami sebi bacaju krafne u oči

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2042

Ma kakvo poliranje. Ako nakon svog hvalisanja da su 'ahead of schedule', da na igri radi toliko studija i da je sve najnaj, oni u zadnji trenutak odgode za mjesec dana.

To jedino moze znaciti da je igra u katastrofalnom stanju, a ovaj dodatni mjesec ce igru pokusati dovesti na onaj nivo poluigrivog bugovitog smeca na koje smo navikli od DICE-ovih launchova.

I tek onda tamo na proljece ce se moci reci da je napravljen neki poliš nakon par patcheva. Zapravo nista se nije promijenilo od prijasnjih naslova, bio bi novitet da je igra izasla kompletna i ispolirana.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
darkborg kaže...

Šta se desilo s onim da su " way ahead of schedule" sa igrom 

Nek nam puste bar betu do offical releasea 

 Ovaj dio.

Je moguće da su tak otvoreno lagali, a bili u zaostatku? Poslije sranja s BFV si to mogu dozvoliti??

Btw, piše da će biti Beta prije izlaska.

Scrappy kaže...

samo mi recite dal postoji ijedna igra koja je bila odgođena za mjesec dana radi 'bugfixanja' a da onda je izašla ispolirana??? 

ovi sami sebi bacaju krafne u oči

 Nope. Za sve koje znam da su imale hrpe odgađanja su imale problema pri izlasku.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Na hclu napisali da je beta 8.10 odnosno 6.10 za one koji su preorder napravili
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
rot213 kaže...
Na hclu napisali da je beta 8.10 odnosno 6.10 za one koji su preorder napravili

 Eh, svašta je pisalo :D

Mislim da je najpametnije čekati službeni info.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield 2042

Pa šta su radili 3 godine???

Igra ima iste sistemske zahtjeve kao BF5, pa pretpostavljam da se radi o istom Engine.

3 godine rade 10 novih mapa???

Ili sam u krivu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Uvik isto
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...

Pa šta su radili 3 godine???

Igra ima iste sistemske zahtjeve kao BF5, pa pretpostavljam da se radi o istom Engine.

3 godine rade 10 novih mapa???

Ili sam u krivu?

 

Razvijali most immersive Battlefield experience up to date (iliti razne specijalne efekte na mapama koji će pilati mnoge igrače).

 

Što se mene tiče, može i iduće godine izaći, ali neka bude ispolirano što je više moguće.

I want to believe
12 godina
offline
Battlefield 2042

Što se mene tiče ne mora ni izaći. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...

Pa šta su radili 3 godine???

Igra ima iste sistemske zahtjeve kao BF5, pa pretpostavljam da se radi o istom Engine.

3 godine rade 10 novih mapa???

Ili sam u krivu?

 BF, pa Portal, pa BR koji "nije battle royale". Valjda nabacali hrpu sranja unutra i sad imaju problema to sve povezati :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Dodinho kaže...

Službeno

 Znači 12.11 za nas koji smo kupili gold/ultimate.

 

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Dodinho kaže...

Službeno

 Znači 12.11 za nas koji smo kupili gold/ultimate.

 

 jeste

15 godina
offline
Battlefield 2042

Inače 19.10 ponovo dolazi WW3. Sigurno se Dice prepao tog velikog naslova. Naravno ovo je šala, samo se šuškalo kako bi mogla igra ponovo izaći negdje drugi mjesec, i biti free

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 17:36 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 2042

Mene zanima kome će Tom henderson veliki leaker kupiti bf-ove nove, rekao je kupit 10 igara ako ne bude beta 22. og

 

na stranu to, fora je kako je svima korona dobrodošla...kako bf5 nije bilo korone pa je igra bila u prealhpa state na izlasku?

sumnjam da će ovo bit išta bolje...bitno da su uvijek pričali, team jako radi, unaprijed smo sa svim i bit će super igra, hvala na hype i potpori, ali ako vam se ne sviđda ne morate kupiti.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 18:40 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

Mene zanima kome će Tom henderson veliki leaker kupiti bf-ove nove, rekao je kupit 10 igara ako ne bude beta 22. og

 

 Di da se prijavim

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Skupljeni zadnji damage control DICE developera:

 

 

Također, Darko Šupe? Neki naš?

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...

 Di da se prijavim

 Tu,ali to ti je standard edition.

سمندری ڈاکو
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice