The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.329.216
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
The Friendzone Club

koja glupost je ova tema postala. admini ovo trebaju lockat. 

11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Nemojte nista lockat, oduvijek je u temi bilo gluposti. Sjecam se kad sam na pocecima svojih kontakata s curama ovdje trazio i citao savjete i iskustva. U meduvremenu sam ljubio mnogo, bio u vezi od 2 godine, pa u jednoj od pol godine, bio odj€ban nekoliko desetaka puta, odj€bao druge nekoliko desetaka puta. Na kraju, dosao sam ovdje jer mi se i nakon kaj sam mislio da imam veliko iskustvo i da dobro citam zene bas pred par dana dogodio teski friendzone. Samo kaj ovaj put sam samo zavrsio sa: "Sori, ne trebam nove frendice." Uglavnom ja ulagao vrijeme, novac i samog sebe u jednu malu koja mi je uocima bila najbolja cura koju sam znao, da bi rekla da sam super frend al ona pati za drugim.

 

Ipak, nije mi jasno, nakon visegodisnjeg iskustva i dalje mi se dogada ovo: "Jooj ti si tak super, zgodan, pametan, dobar, zabavan, ja bih jednog takvog, ali super si frend..." Onako, kome lazes, ja znam da mi je neka cura super, zgodna, pametna, zabavna da se sigurno ne bih dvoumio, nego je to fin nacin za reci da nesto fali. 

 

A zene, naci normalnu je jako tesko, cim sam stariji sve vise ih ima neke nerijesene stvari iz proslosti i neke brije (spominjali ste travu, nemam nista protiv da pusi travu, i ja volim ponekad, ali ako joj se cijeli zivot vrti samo oko trave i o drugim stvarima ne zna pricati, to mi je jako odbojno, i nije samo trava u pitanju nego moze biti fakat koja god brija). Izlazim u jednom manjem gradu, uglavnom svi sve poznajemo, isti ljudi se vrte po istim mjestima, tesko je pronaci neke nove cure. Ne volim bas klubove, tamo vladaju neke druge vrijednosti, vise sam za pijenja po parkovima i sl. kak u srednjoj.

 

Mogao bih se ja zapricati do pola stranice, ali uglavnom, friendzone nas prati cijeli zivot. Tocno da mi se sve vise cini da je bolje biti muska kurva, neugodan, bezobrazan, direktan, nego biti dobrica.

 

Extra wurst
12 godina
offline
The Friendzone Club

Postoji nesto puno gore od friendzona, a to su ljudi koji konstanto moraju biti u nekim vezama.

15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Extra protection kaže...

Uglavnom ja ulagao vrijeme, novac i samog sebe u jednu malu koja mi je uocima bila najbolja cura koju sam znao, da bi rekla da sam super frend al ona pati za drugim.

 

Ipak, nije mi jasno, nakon visegodisnjeg iskustva i dalje mi se dogada ovo: "Jooj ti si tak super, zgodan, pametan, dobar, zabavan, ja bih jednog takvog, ali super si frend..." Onako, kome lazes, ja znam da mi je neka cura super, zgodna, pametna, zabavna da se sigurno ne bih dvoumio, nego je to fin nacin za reci da nesto fali.

 

...

 

Možeš imati svaku ženu na svijetu osim one u koju se iskreno zaljubiš.

Zapamti to.

logic sense of no sense.
5 godina
online
Re: The Friendzone Club
Apocalypso722 kaže...

Radi depresije koja se povlačila u meni kroz djetinjstvo i srednju, a explodirala upisom na faks 2014., i dosta samotnjačkog stila života (priličan sam introvert, povučeniji, al kad kliknem s nekim mislim da sam dobro društvo), kucam na vrata 25. kao djevac koji se nikada nije niti poljubio. Skoro cijelo to vrijeme a pogotovo najteže, uz mene je bila jedna cura, sada izuzetno bliska osoba kojoj, uvjeren sam, mogu zahvaliti što sam još živ i ovdje pišem 1st world probleme. Slučajno se desilo da smo si upisom na faks našli stan 5min jedno od drugoga, i kada je shvatila da se samnom dešava nešto loše (prije nego što sam to i ja shvatio...), dobar je dio svoga vremena provela praktički pazeći na mene, bila je samnom kroz mnogo epizoda, slušala me, svojom me prisutnošću "održavala na životu". (Konačno sam se javio u zavod andrija štampar početkom 2016. i uz pomoć antidepresiva i 2 drage psihologinje i jedne psihijatrice, mogu reći da sam danas dobro. Faks je propao ali šta je tu je.) Idiot kakav sam onda bio, rekao sam joj neke stvari u koje je odmah imala razloga sumnjati al mislim da ništa nije htjela reći nego, ono, "hajde, pravimo se da je to istina". Jedna od tih izmišljotina je bila i da nisam više djevac, vjerojatno zato da čujem njezina iskustva. (Bio sam nezreli idiot, jbga.)

 

Danas ona samnom zna podijeliti stvari, detalje iz svojih veza za koje mi je sinulo nedavno da možda (čitaj: sigurno) ne bi kad bi znala istinu. Zbog toga mi je neugodno (zbog svog stanja s tim stvarima radije i ne bi htio znati) i sve me nešto tjera da joj velim istinu i ispričam se. 

 

Ima li to smisla napraviti ? 

 

 

 Reko sam joj na kraju, nije se ništa ljutila (što sam joj praktički lagao u facu), dogovorili smo se da ćemo ubuduće izbjegavati takve teme. Čak mi je rekla da ima dosta prijateljica u srednjim 20ima frustriranih što su isto još uvijek nevine, jednu sam čak upoznao i sudeći po njezinom izgledu isto nikad ne bi rekao 

 

Apoc
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Eto, nek vas spoji. Što da ne?
10 godina
offline
The Friendzone Club

jebe li se išta?

Not funny dude
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

jebe li se išta?

 Jebu me u glavu skoro svaki dan. 

10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...
TKScump kaže...

jebe li se išta?

 Jebu me u glavu skoro svaki dan. 

 Ajd super , znači nisan jedini

Not funny dude
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

jebe li se išta?

 Jebem šta stignem. Ne stignem ništa. 

16 godina
offline
The Friendzone Club

Tu i tamo, svakodnevno...

 

Što se mora nije teško!

 

\o/

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
14 godina
online
The Friendzone Club

Lani jednom, ove godine sve rjeđe

16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
TKScump kaže...

jebe li se išta?

 

Rekla mi mala:od 150 njih, samo se ti 300-ti brojiš

LOL: Crobrother
3 godine
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Slažem se!

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Ljudi moji dragi , neznam kako da vam objasnim ali se zelim sam popljuvati da svi oni koji rade ovo da znaju da to nije lijepo (najvjerojatnije sam jedini).
Ja i moja draga smo imali 7.5g veze , ta veza je pocela tako sta smo se preko facebooka culi ,pa sam ja otisao za njom u OS , pa nakon nekog vremena ona zamnom dosla u ZG. Jednu sezonu smo osli na more radit i opet se vratili kod mojih roditelja , tu smo se zadrzali par mjeseci i otisli na stan jer je bilo svade pa mi stari u ljutnji rekao van da izademo mi ozbiljno shvatili to.
Nasli smo stan u kojem smo proveli 5g , u tom stanu nam je bilo divno , imali smo mir i nitko nas nije dirao.
Ja sam se prema njoj ponasao na jako hladan nacin , nisam pokazivao ljubav iz dana u dan ,a nista me nije kostalo, nisam joj govorio koliko mi je lijepa ,koliko mi fali i kako zelim sve sa njom .Uvijek kad bi razgovarala samnom o dijeci, braku i sl. Ja bih joj rekao odje*i drugi put cemo i to duze vrijeme sam radio. Imao sam osjecaj to je ta nece ona nikuda otici. U 7,5g dobila je 3 4 ruze , za rodendan tj zadnja 2, 3 rodendana nije dobila nista ni cvjet niti ista.
I bivse bih joj nabijao na rogove stalno. Uf koliko sam bio go*no , niti u restoran niti u kino nismo isli :(
I sve dok se nije nedavno propila i ja nebih reagirao , iako sam vidio te sve promjene , ja sam to pustio da sama rjesava.
I na kraju je ohladila i vise me ne zeli nikako.
Ono sta sam htjeo reci je to da sam najgori momak bio , kojeg je itko mogao dobiti.
Na kraju kad sam ju sad izgubio , shvatio sam svoje greske i nisam mogao vjerovati sta sam joj to napravio.
Prvo nemogu sebi oprostiti jer sam uvidio sta sam radio, a da nepricam da moj "Bubi" , jadan je toliko patio sve to vrijeme. Znam da mi nece to nikad oprostiti i da me ne zeli vidit to je normalno.
Ljubav treba dokazivati , jer cure jako malo trebaju za srecu. Ono sta je mom andelu trebalo je samo neka topla rijec ili zagrljaj koji nekosta nista.
Ja se ispricavam svima sta ovo moraju citati ,i stvarno mi je zao sta sam ju povrijedio , i sta je toliko patila a ja sam se pravio grbav.
Kad bih mogao ponovno biti sa njom znao bih di, kako, sta i kamo.
Zao mi je jako .... 😭😭😭😭😭
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2021 23:06 (ZooCity).
14 godina
offline
The Friendzone Club

jbg

Sjedi 1
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
E,posli j nema kajanja.
3 godine
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Jedino sta sam ja kod nje zatekao je kad smo se svadali i nakon 20dana sta je ona malo po malo pila i jednu noc ja joj saljem poruku i ona ne odgovara i ja pukao a otisao sam u nocnu smjenu i ja lud rekao ode doma, a nje doma nema u stanu i sta cu cekao sa strane . Od 19 , 20 navecer je otisla i dosla je u 1 ujutro i dolazi auto i ona izlazi iz njega 😱🤬🤯 , i ja u stan i ona kao nista trebao mi je prijatelj za razgovor.
Lud sam bio 🥺😭.
I tu joj kažem , ja kad odem iz stana , ti ces sutra dan dovesti nekog ili ces otici kod nekoga , i tako i bi ja u 22 dosao kod stana i cekao do 12 popodne nje nema. Tako da smo tu zavrsili , meni je jako zao jer je ona jako dobra osoba i jako ce mi faliti. I prva mi je i neznam kako cu ju zaboraviti.
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
ZooCity kaže...

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
3 godine
protjeran
offline
The Friendzone Club

a kj si trebao, svaki dan joj ruže kupovat i vodit van u kino i restorane? nisi ti kriv jbg, i nemoj bit naivan pa mislit da ona u noćnim satima negdje priča sa "prijateljem"

jbg ak ti je bila prva, naći ćeš drugu, ti njoj nisi bio prvi ionako.

BTW nisi se sa starim valjda posvađao radi nečega vezano uz nju, obitelj ti uvijek mora biti na prvom mjestu, jedino će oni u životu uvijek stati uz tebe(ak imaš normalne roditelje)

15 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Matija4321 kaže...

a kj si trebao, svaki dan joj ruže kupovat i vodit van u kino i restorane? nisi ti kriv jbg, i nemoj bit naivan pa mislit da ona u noćnim satima negdje priča sa "prijateljem"

jbg ak ti je bila prva, naći ćeš drugu, ti njoj nisi bio prvi ionako.

BTW nisi se sa starim valjda posvađao radi nečega vezano uz nju, obitelj ti uvijek mora biti na prvom mjestu, jedino će oni u životu uvijek stati uz tebe(ak imaš normalne roditelje)

 nije joj trebo svaki dan kupovat ruze nit ju vodit po restoranima i kinima, ne vjerujem da je ona uopce to i htjela. 

 

ali mogo je npr pitat ju na neki slobodan dan jel za setnju(besplatna je), u toj setnji joj samo bezveze dobacit kolko mu je lijepa i kolko mu je stalo do nje(ne ozbiljan razgovor nego samo usput).
mogo joj je npr i za rodendan kupit buket cvijeca, kolko god da je corny i smjesno opet je curama to ko da si joj kupio ferarija. mogo ju je ponekad cisto random iznenadit i necim sto ona voli, makar to bila najobicnija cokoladica iz konzuma. 

male stvari su ono sto je bitno, ne vikendi u dubaiju ili skupocjene narukvice. 

pogotovo ne ovako hladan odnos.

 

u cijeloj prici najvise me iznenaduje sto su bili skupa 7 ipo godina, jer ja kad sam bio mladi bio sam slican, nisam pokazivao osjecaje nikako, dosta hladan uvijek, ali ja bi odjeb dobio kroz par mjeseci, nisu bas cekale godinama. sad sam ipak malo pametniji, ali i zreliji. kolko god mi muski mislili da moramo svojoj curi skinut zvijezde s neba, zapravo im samo treba s vremena na vrijeme rec pokoju lijepu rijec, pokazat im da su uz tebe sigurne i da si ti lik kojeg zele pored sebe u svakom teskom trenutku jer ce im tada bit lakse(u ovom slucaju imam osjecaj da ova cura to nije bas imala). 

12 godina
offline
The Friendzone Club

Pouku je vec izvukao i sam nema se tu sta nadodat i to je najbitnije.Ovdje tulit ne vrijedi , vec radi na sebi i uci na greskama.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 14:07 (MGloc).
5 godina
offline
Re: The Friendzone Club
ZooCity kaže...
Ljudi moji dragi , neznam kako da vam objasnim ali se zelim sam popljuvati da svi oni koji rade ovo da znaju da to nije lijepo (najvjerojatnije sam jedini).
Ja i moja draga smo imali 7.5g veze , ta veza je pocela tako sta smo se preko facebooka culi ,pa sam ja otisao za njom u OS , pa nakon nekog vremena ona zamnom dosla u ZG. Jednu sezonu smo osli na more radit i opet se vratili kod mojih roditelja , tu smo se zadrzali par mjeseci i otisli na stan jer je bilo svade pa mi stari u ljutnji rekao van da izademo mi ozbiljno shvatili to.
Nasli smo stan u kojem smo proveli 5g , u tom stanu nam je bilo divno , imali smo mir i nitko nas nije dirao.
Ja sam se prema njoj ponasao na jako hladan nacin , nisam pokazivao ljubav iz dana u dan ,a nista me nije kostalo, nisam joj govorio koliko mi je lijepa ,koliko mi fali i kako zelim sve sa njom .Uvijek kad bi razgovarala samnom o dijeci, braku i sl. Ja bih joj rekao odje*i drugi put cemo i to duze vrijeme sam radio. Imao sam osjecaj to je ta nece ona nikuda otici. U 7,5g dobila je 3 4 ruze , za rodendan tj zadnja 2, 3 rodendana nije dobila nista ni cvjet niti ista.
I bivse bih joj nabijao na rogove stalno. Uf koliko sam bio go*no , niti u restoran niti u kino nismo isli :(
I sve dok se nije nedavno propila i ja nebih reagirao , iako sam vidio te sve promjene , ja sam to pustio da sama rjesava.
I na kraju je ohladila i vise me ne zeli nikako.
Ono sta sam htjeo reci je to da sam najgori momak bio , kojeg je itko mogao dobiti.
Na kraju kad sam ju sad izgubio , shvatio sam svoje greske i nisam mogao vjerovati sta sam joj to napravio.
Prvo nemogu sebi oprostiti jer sam uvidio sta sam radio, a da nepricam da moj "Bubi" , jadan je toliko patio sve to vrijeme. Znam da mi nece to nikad oprostiti i da me ne zeli vidit to je normalno.
Ljubav treba dokazivati , jer cure jako malo trebaju za srecu. Ono sta je mom andelu trebalo je samo neka topla rijec ili zagrljaj koji nekosta nista.
Ja se ispricavam svima sta ovo moraju citati ,i stvarno mi je zao sta sam ju povrijedio , i sta je toliko patila a ja sam se pravio grbav.
Kad bih mogao ponovno biti sa njom znao bih di, kako, sta i kamo.
Zao mi je jako .... 😭😭😭😭😭

 

E jebiga brate... Šteta, ali vidiš da si puno toga o sebi naučio iz ovoga. Svaka čast što si shvatio odmah svoje greške, nikad ne znaš, možda se i uspijete pomirit. Ako ne, život ide dalje, vrijeme liječi sve (ma koliko god zvučalo otrcano) i sad si stariji, pametniji, ozbiljniji i nadam se da si naučio na svojim greškama. Sad znaš kako ćeš se ponašat drugi put.

 

Njoj se jednostavno ispričaj za sve ako ikad uhvatiš priliku, ali nemoj očekivat pomirenje. Samo smireno.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 14:14 (Filox).
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
ZooCity kaže...
...

 

Na koji si ti onda način konzumirao taj odnos? Bio si hladan, ignorirao si ju, nisi joj davao komplimente, izbjegavao si ozbiljne teme o djeci i braku. Što je onda uopće bila ta vaša veza? seks i financijska korist ili?

Dosta muških ne shvaćaju koliko malo curama treba da ih činiš sretnima. Nekad trebaš isključiti svoj racionalni logički mozak, omekšat, promijeniti ton, dat joj kompliment kad ga neočekuje i sl. Mi sve gledamo straight-forward svojim logičkim mozgovima, ali cure funkcioniraju drugačije.

3 godine
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Sve njegove pjesme slusam sad 

3 godine
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Sve iliceve sam poslusao

3 godine
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Svaka cast sve si pogodio od pocetka do kraja. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
mar123 kaže...
Matija4321 kaže...

a kj si trebao, svaki dan joj ruže kupovat i vodit van u kino i restorane? nisi ti kriv jbg, i nemoj bit naivan pa mislit da ona u noćnim satima negdje priča sa "prijateljem"

jbg ak ti je bila prva, naći ćeš drugu, ti njoj nisi bio prvi ionako.

BTW nisi se sa starim valjda posvađao radi nečega vezano uz nju, obitelj ti uvijek mora biti na prvom mjestu, jedino će oni u životu uvijek stati uz tebe(ak imaš normalne roditelje)

 nije joj trebo svaki dan kupovat ruze nit ju vodit po restoranima i kinima, ne vjerujem da je ona uopce to i htjela. 

 

ali mogo je npr pitat ju na neki slobodan dan jel za setnju(besplatna je), u toj setnji joj samo bezveze dobacit kolko mu je lijepa i kolko mu je stalo do nje(ne ozbiljan razgovor nego samo usput).
mogo joj je npr i za rodendan kupit buket cvijeca, kolko god da je corny i smjesno opet je curama to ko da si joj kupio ferarija. mogo ju je ponekad cisto random iznenadit i necim sto ona voli, makar to bila najobicnija cokoladica iz konzuma. 

male stvari su ono sto je bitno, ne vikendi u dubaiju ili skupocjene narukvice. 

pogotovo ne ovako hladan odnos.

 

u cijeloj prici najvise me iznenaduje sto su bili skupa 7 ipo godina, jer ja kad sam bio mladi bio sam slican, nisam pokazivao osjecaje nikako, dosta hladan uvijek, ali ja bi odjeb dobio kroz par mjeseci, nisu bas cekale godinama. sad sam ipak malo pametniji, ali i zreliji. kolko god mi muski mislili da moramo svojoj curi skinut zvijezde s neba, zapravo im samo treba s vremena na vrijeme rec pokoju lijepu rijec, pokazat im da su uz tebe sigurne i da si ti lik kojeg zele pored sebe u svakom teskom trenutku jer ce im tada bit lakse(u ovom slucaju imam osjecaj da ova cura to nije bas imala). 

 Svaka cast pogodio si sve .

3 godine
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Filox kaže...

 

E jebiga brate... Šteta, ali vidiš da si puno toga o sebi naučio iz ovoga. Svaka čast što si shvatio odmah svoje greške, nikad ne znaš, možda se i uspijete pomirit. Ako ne, život ide dalje, vrijeme liječi sve (ma koliko god zvučalo otrcano) i sad si stariji, pametniji, ozbiljniji i nadam se da si naučio na svojim greškama. Sad znaš kako ćeš se ponašat drugi put.

 

Njoj se jednostavno ispričaj za sve ako ikad uhvatiš priliku, ali nemoj očekivat pomirenje. Samo smireno.

 Necemo se pomiriti jer sam je prvo uhvatio sa tim likom , iako mi je rekla da mi oprasta , a ja sam joj rekao da JA samome sebi nemogu to oprostiti sta sam napravio. 

3 godine
protjeran
offline
Re: The Friendzone Club

lol, ona tebe prevari a ti tražiš oprost i još imaš grižnju savjesti

stari moj pusti si mira od nje i nastavi sa životom nemoj bit papak

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice