Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.090
|
čitano: 1.485.765
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Niste baš pomogli ali nema veze.

 

Da, imam račun 5 godina i user sam klasa.

 

To znači da ne živim od piratstva, kupim ono što mogu a ono što mi nije dostupno skinem i to nije često.

 

Pravila zajednice su da šalješ više nego skineš i to zato i funkcionira. Ako ja imam aktivan račun več pet godina očito nisam dobar član, bolji su ovi što imaju hnr prvi mjesec.

 

Hvala

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Wontay kaže...

Niste baš pomogli ali nema veze.

 

Da, imam račun 5 godina i user sam klasa.

 

To znači da ne živim od piratstva, kupim ono što mogu a ono što mi nije dostupno skinem i to nije često.

 

Pravila zajednice su da šalješ više nego skineš i to zato i funkcionira. Ako ja imam aktivan račun več pet godina očito nisam dobar član, bolji su ovi što imaju hnr prvi mjesec.

 

Hvala

 

 

 

Ajde ne kenjaj bezveze, nitko od nas ne zivi od piratstva. Ali cinjenica je da ako u 5 godina nisi uspio odseedati 200 giga (sto je prag za l33t klasu) onda nemas tamo sta raditi - tracker opstaje od onih koji seedaju.

I NE - pravila zajednice (THR) NISU da saljes vise nego skines nego da trebas seedati minimalno 72 sata. Ali podrazumijeva se da ostavis na seedu duze ako mozes.

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Imam seed ratio 2.9  a to je cilj zajednice., zar ne?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Wontay kaže...

Imam seed ratio 2.9  a to je cilj zajednice., zar ne?

 

Manje od 200 giga u 3 godine? To nije cilj zajednice..

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Poanta je seed da sadržaj bude dostupan i drugima. Kontinuitet a ne količina a eto neki pate na količinu.  Moja greška što nisam od onih koji moraju imati 5 TB gluposti na diskovima jer eto dostupno je.  HNR je mjerilo.

   .

 

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Wontay kaže...

Poanta je seed da sadržaj bude dostupan i drugima. Kontinuitet a ne količina a eto neki pate na količinu.  Moja greška što nisam od onih koji moraju imati 5 TB gluposti na diskovima jer eto dostupno je.  HNR je mjerilo.

   .

 

 

Sve je mjerilo, a seedtime i količina podataka najveće, ti očito i jedno i drugo nisi zadovoljio, jer da jesi, ili bi bio viša klasa od običnog usera i bez obzira na 0 aktivnih torrenata ti ne bi nestao account, ili da si tako dobar seeder u "kontinuitetu" kak veliš imao bi bar jedan aktivan torrent heh

 

Gle kak je kod mene. 😆

 

KLIK

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 19:16 (Silent horror1992).
4 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, dobri ljudi! Ima netko torrentHR pozivnicu da bi udijelio? Unaprijed zahvaljujem! :)

English motherf***er, do you speak it?
13 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, Ima netko torrentHR pozivnicu

 

Hvala

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Tražiš sljedeću žrtvu koja će ti dat pozivnicu pa da je spušiš nakon dva tjedna kao moju?
Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
16 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Evo ja uspio spušit prvi put. I to BTN.

ostalo na seedu 100GB ,a proćeralo me jer se nisam logirao..koliko je kod njih rok?

Pošto stalno imam vpn upaljen kad se boota win, a kod njih login mora bit tvoj ip, sutra ću sutra ću i qrc..

Sad idem tražit ko me ubacio da se odužim nekako.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
torrente kaže...

Evo ja uspio spušit prvi put. I to BTN.

ostalo na seedu 100GB ,a proćeralo me jer se nisam logirao..koliko je kod njih rok?

Pošto stalno imam vpn upaljen kad se boota win, a kod njih login mora bit tvoj ip, sutra ću sutra ću i qrc..

Sad idem tražit ko me ubacio da se odužim nekako.

 

Krivo sam protumačio poruku.

Mislio sam pričaš za thr 🙈

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2019 15:46 (Silent horror1992).
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim: IP torrents

 

Dokazi: Partis (3,47 ratio; upload 1.1 TB), Torrent HR (75GB upload), Bitspyder (Ratio: 4.10; upload: 10.33 GB)

 

Nudim: Torrent HR, Bitspyder

 

Imam internet Bnet turbo (upload 15 mbps)

 

Edit: Rijeseno

Može!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 13:29 (cuspajz).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

drug ne trazim zrtvu nije bilo namjerno nije meni drago sto se ovo desilo...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Htio sam te ja ubaciti ali sam skužio da nemam dovoljno bodova za kupiti pozivnicu. Iako sam Guru klasa i imam oko 20 millijuna bodova to nije dovoljno za pozivnicu, treba mi 85000 lumena. Preračunato u bodove to je oko 68 milijuna. Tako da potrajat će dok to skupim...

Gledam sad kome sam dao pozivnice za BTN prije par godina, od sedam jedan je aktivan... Strava i užas.

Možda postoji neka mogućnost za javit se staffu pa moliti povratak?

BTN mi je zadnjih osam godina tracker broj jedan za serije, ne bih ga volio izgubiti nipošto.
Tempus fugit
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
robisierra92 kaže...
Htio sam te ja ubaciti ali sam skužio da nemam dovoljno bodova za kupiti pozivnicu. Iako sam Guru klasa i imam oko 20 millijuna bodova to nije dovoljno za pozivnicu, treba mi 85000 lumena. Preračunato u bodove to je oko 68 milijuna. Tako da potrajat će dok to skupim...

Gledam sad kome sam dao pozivnice za BTN prije par godina, od sedam jedan je aktivan... Strava i užas.

Možda postoji neka mogućnost za javit se staffu pa moliti povratak?

BTN mi je zadnjih osam godina tracker broj jedan za serije, ne bih ga volio izgubiti nipošto.

 

ako ga ne želiš izgubiti toplo ti preporučam da ne djeliš pozvnice, pogotov ne na otvorenom forumu... Previše je random padobranaca ovdje, a BTN izgubit je muka. Iskreno mislim da više nikome neću dati pozivnicu, pogotovo ne radnom ljudima sa foruma. Kroz godine sam podjelio 50+ pozivnica za svakojake trackere i ono doslonvno na prste jedne ruke mogu prebrojati aktivne usere. Tako da preporuka čuvajte vrijedne trackere, nije vrijedno bana zbog bilo kakvog padobranca...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ne pada mi napamet dijeliti pozivnice za BTN po forumu. Torrente je meni dao pozivnicu za THR prije 7-8 godina, htjedoh mu uzvratiti uslugu, ostalo što sam podijelio u 8 godina za BTN je širi krug poznanika, nikakvi forumi.
Tempus fugit
16 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

sve je to normalno i htio sam vam pokazati kako se ipak dogode propusti i iskusnijima.

sam sam kriv.

uredno se ja logiram na 15 trackera da ispoštujem uđi/izađi. a pošto mi je stalno uključen VPN, BTN bi mi napisao poruku...login samo bez VPN-a..onda nastaviš surfat i kažeš..ajd kasnije ću kad budem odspojen. i eto ti...biće se nakupiulo 30 dana i ciao!

nema veze..idem probat njihov irc jer mi još stoji 100gb seeda i vidi čuda...seeda? zanimljivo da nisu blokirani linkovi.

 

u svakom slučaju Hvala Robi.  javim kasnije jesam li uspio.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
torrente kaže...

sve je to normalno i htio sam vam pokazati kako se ipak dogode propusti i iskusnijima.

sam sam kriv.

uredno se ja logiram na 15 trackera da ispoštujem uđi/izađi. a pošto mi je stalno uključen VPN, BTN bi mi napisao poruku...login samo bez VPN-a..onda nastaviš surfat i kažeš..ajd kasnije ću kad budem odspojen. i eto ti...biće se nakupiulo 30 dana i ciao!

nema veze..idem probat njihov irc jer mi još stoji 100gb seeda i vidi čuda...seeda? zanimljivo da nisu blokirani linkovi.

 

u svakom slučaju Hvala Robi.  javim kasnije jesam li uspio.

 

sretno s IRC-om. Ja sam za PTP čekao bio cijelo popodne i onda sam odustao i pustio sve... Nemoj odustati sad, ipak je to BTN :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Bez ikakvog sarkazma, iskreno pitanje ... zasto su ti tolko cijenjeni trackeri tipa BTN toliko "must-have" ? Gledam hrpu serija i uvijek sve nadem na IPT-u, u svim mogucim kvalitetama, brzine skidanja su uvijek maksimalne (150 mbit vezu imam), a pravila seedanja puno jednostavnija i ne moras biti pod stresom tipa brisanje accounta nakon mjesec dana neaktivnosti... I po cemu je onda tocno jedan BTN toliko bolji?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Minneyar kaže...

Bez ikakvog sarkazma, iskreno pitanje ... zasto su ti tolko cijenjeni trackeri tipa BTN toliko "must-have" ? Gledam hrpu serija i uvijek sve nadem na IPT-u, u svim mogucim kvalitetama, brzine skidanja su uvijek maksimalne (150 mbit vezu imam), a pravila seedanja puno jednostavnija i ne moras biti pod stresom tipa brisanje accounta nakon mjesec dana neaktivnosti... I po cemu je onda tocno jedan BTN toliko bolji?

 Na BTN mozes naci starijih serija koje imaju full sezone i imas freekova koji sve to seedaju, dok na IPT imas seriju, ali nemas sve sezone ili naletis na nesto staro sto ima jednog seedera koji ima upload 5 MB.

 

Kao PTP za filmove, imas MASU filmova i svaki se seeda, od svakog filma imas sve ikada uploadane verzije, volja te skinuti 4k volja 140p.

 

Ali ima i nesto u tome da kazes da imas BTN hahaa.

 

Bio sam na masu trackera, BTN sam izgubio zbog neaktivnosti, i probao pricati s njima na irc, prvo sam cekao 48 sati da bi pricao s njima i onda sam kao trebao cekati jos 48 da razmisle pa onda kao nisu oni sigurni koliko bi ja cuvao taj racun i ja sam ih onda jednosavno odjebao, ima i drugih trackera, bio sam na karagargi, jos uvijek koristim PTP itd itd, ali daleko najbolji tracker koji sam korisio i koji aktivno koristim jest IPT.

I svakome ga preporucujem, lak da drzati radio, masu bodova mozes skupiti.

Ako nisi neki seriofil ne isplati se gonjati BTN

 

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
12 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

može pozivnica za torrentHR?

 

pls...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

može TorrentHR pozivnica?

 

imam Crnaberza, YUWA, TorrentDay....

8 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
goodye kaže...
Minneyar kaže...

Bez ikakvog sarkazma, iskreno pitanje ... zasto su ti tolko cijenjeni trackeri tipa BTN toliko "must-have" ? Gledam hrpu serija i uvijek sve nadem na IPT-u, u svim mogucim kvalitetama, brzine skidanja su uvijek maksimalne (150 mbit vezu imam), a pravila seedanja puno jednostavnija i ne moras biti pod stresom tipa brisanje accounta nakon mjesec dana neaktivnosti... I po cemu je onda tocno jedan BTN toliko bolji?

 Na BTN mozes naci starijih serija koje imaju full sezone i imas freekova koji sve to seedaju, dok na IPT imas seriju, ali nemas sve sezone ili naletis na nesto staro sto ima jednog seedera koji ima upload 5 MB.

 

Kao PTP za filmove, imas MASU filmova i svaki se seeda, od svakog filma imas sve ikada uploadane verzije, volja te skinuti 4k volja 140p.

 

Ali ima i nesto u tome da kazes da imas BTN hahaa.

 

Bio sam na masu trackera, BTN sam izgubio zbog neaktivnosti, i probao pricati s njima na irc, prvo sam cekao 48 sati da bi pricao s njima i onda sam kao trebao cekati jos 48 da razmisle pa onda kao nisu oni sigurni koliko bi ja cuvao taj racun i ja sam ih onda jednosavno odjebao, ima i drugih trackera, bio sam na karagargi, jos uvijek koristim PTP itd itd, ali daleko najbolji tracker koji sam korisio i koji aktivno koristim jest IPT.

I svakome ga preporucujem, lak da drzati radio, masu bodova mozes skupiti.

Ako nisi neki seriofil ne isplati se gonjati BTN

 

 Imao sam BTN no nikad mi nije sjeo. PTP sam koristio ( vidis moram se ulogirat) , awesomehd pa cak i chdbits... no broj 1 mi je hdbits kojeg sad jedinog i koristim

 

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima li tko invite za redacted? 

 

nudim ipt...

 

edit: proof sa ptp-a

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 12:49 (makaown).
12 godina
odjavljen
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

ako ima tko viška pozivnicu za torrenthr, molio bih jednu.

 

jedini privatni servis koji koristim je partis, ali on baš nije neki pokazatelj s obzirom da na njemu možeš koristiti programe za dizanje omjera, ali ako nešto znači

 

 

Kad bolje promislim, nema mi smisla sad davati pozivnicu, ne znam koliko ću moći uploadati. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 19:46 (formula1live).
16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
goodye kaže...

 

Kao PTP za filmove, imas MASU filmova i svaki se seeda, od svakog filma imas sve ikada uploadane verzije, volja te skinuti 4k volja 140p.


 

 Kakva je ponuda non-američkih filmova na PTP? I općenito starijih i manje poznatih. Većina trackera ili nema baš neke starije filmove ili su mrtvi torrenti.

www.petvolta.com
8 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Darmarko kaže...
goodye kaže...

 

Kao PTP za filmove, imas MASU filmova i svaki se seeda, od svakog filma imas sve ikada uploadane verzije, volja te skinuti 4k volja 140p.


 

 Kakva je ponuda non-američkih filmova na PTP? I općenito starijih i manje poznatih. Većina trackera ili nema baš neke starije filmove ili su mrtvi torrenti.

 Jako dobra. Kad ima Bore Lee filmova onda ima svega drugog. Prava filmska arhiva

16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Darmarko kaže...
goodye kaže...

 

Kao PTP za filmove, imas MASU filmova i svaki se seeda, od svakog filma imas sve ikada uploadane verzije, volja te skinuti 4k volja 140p.


 

 Kakva je ponuda non-američkih filmova na PTP? I općenito starijih i manje poznatih. Većina trackera ili nema baš neke starije filmove ili su mrtvi torrenti.

 Evo ti 2 primjera u slikama, jedan je Black hawk down, slucajni odabir da vidis kakvu ponudu imaju, a druga slika je random search sa tagom France pod zemljom.

 

Edit: Nemam pozivnice za PTP, nekad davno sam imao nekih problema sa njima i zabetonirali su me na Member, bez mogucnosti napredovanja, iako sam uploadao i nisam radio nikakve probleme, ali kad je staff takav...

 

Imam jedan zanimljiv tracker,  ako je to nekome interesantno, pravila su:

 

Filmovi koji mogu na tracker:

IMDb Ratings
We're all aware of the myriad limitations of user-edited pages like IMDb (and, ahem, COCKS), but there's no getting away from the fact that IMDb is a great resource and a useful yardstick by which to measure the popularity of films. As such, we'll happily accept films that meet any of the following criteria:

- No IMDb Page
- Fewer than 1000 votes on IMDb
- A rating of less than 3 on IMDb

Actorial Presence
Our Projects exist to provide as complete a collection as possible of some actors; if your film contains any of the following stars, upload away:
- Steven Seagal
- Jackie Chan
- Jean-Claude van Damme (The Expendables series excepted).

 

Filmovi koji ne mogu na tracker:

Popular Films
Some common sense helps here; has your mother heard of this film? Then it's probably too popular for us. If you find yourself lacking in such common sense, though, think of it this way:
If it's got more than 3000 votes on IMDb, it's probably too popular for us.

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 11:55 (goodye).
16 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Uuuu, super. Ima li tko pozivnicu za PTP?

Mogu dokazati ratio sa hrpe drugih trackera, nije bed.

www.petvolta.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Darmarko kaže...

Uuuu, super. Ima li tko pozivnicu za PTP?

Mogu dokazati ratio sa hrpe drugih trackera, nije bed.

 

sretno s tim :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice