Njuskalo-pomoc !

poruka: 150
|
čitano: 42.790
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !

Cega se ti plasis, svako moze poslat mail da pise bilo sto za posiljatelja, a reci mi kako bi "inspektorat" znao da si ti sa ebaya kupio i to naveo u mejlu ? Nema sanse prijatelju, preporucam da vratis oglase i ostavis poruku na dnu konkurenciji :)

15 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

 

Delivered-To: xxxx@gmail.com Received: by 10.224.67.201 with SMTP id s9cs175442qai; Thu, 11 Aug 2011 09:44:45 -0700 (PDT) Received: from mr.google.com ([10.223.32.67]) by 10.223.32.67 with SMTP id b3mr10460264fad.25.1313081085154 (num_hops = 1); Thu, 11 Aug 2011 09:44:45 -0700 (PDT) Received: by 10.223.32.67 with SMTP id b3mr8415900fad.25.1313081083735; Thu, 11 Aug 2011 09:44:43 -0700 (PDT) Return-Path: <prijava@inspektorat.hr> Received: from srvczg-femail1.vecernji.net (mx01.vecernji.net [193.25.220.252]) by mx.google.com with ESMTP id b24si2938794fab.156.2011.08.11.09.44.42; Thu, 11 Aug 2011 09:44:42 -0700 (PDT) Received-SPF: neutral (google.com: 193.25.220.252 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of prijava@inspektorat.hr) client-ip=193.25.220.252; Authentication-Results: mx.google.com; spf=neutral (google.com: 193.25.220.252 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of prijava@inspektorat.hr) smtp.mail=prijava@inspektorat.hr Received: from surla2.dmz1.vecernji.hr ([192.168.254.117]) by srvczg-femail1.vecernji.net (Lotus Domino Release 8.0.2FP1) with ESMTP id 2011081118451218-1558198 ; Thu, 11 Aug 2011 18:45:12 +0200 Received: from surla2.dmz1.vecernji.hr (localhost [127.0.0.1]) by surla2.dmz1.vecernji.hr (8.14.4/8.14.4) with ESMTP id p7BGibMb018496 for <xxxgmail.com>; Thu, 11 Aug 2011 18:44:37 +0200 Received: (from apache@localhost) by surla2.dmz1.vecernji.hr (8.14.4/8.14.4/Submit) id p7BGibcm018495; Thu, 11 Aug 2011 18:44:37 +0200X-Authentication-Warning: surla2.dmz1.vecernji.hr: apache set sender to prijava@inspektorat.hr using -f

Date: Thu, 11 Aug 2011 18:44:37 +0200 To: xxxx@gmail.com From: =?utf-8?Q?Dr=C5=BEavni_inspektorat_RH?= <prijava@inspektorat.hr> Subject: Upit sa Njuskalo.hr: Easycap USB 2.0 (Postarina besplatna) Message-ID: <98312e503e4e495a79dc7a0d8e724015@www.njuskalo.hr> X-Priority: 3 (Normal) X-Mailer: PHPMailer 5.1 (phpmailer.sourceforge.net) MIME-Version: 1.0 X-MIMETrack: Itemize by SMTP Server on srvczg-femail1/FE/Vecernji list(Release 8.0.2FP1|January 12, 2009) at 08/11/2011 06:45:12 PM, Serialize by Router on srvczg-femail1/FE/Vecernji list(Release 8.0.2FP1|January 12, 2009) at 08/11/2011 06:45:14 PM X-TM-AS-Product-Ver: SMLD-5.0.0.3017-5.6.1016-16628.003 X-TM-AS-Result: No-3.6641-8.0-31-1 Content-Type: multipart/alternative; boundary="b1_98312e503e4e495a79dc7a0d8e724015" --b1_98312e503e4e495a79dc7a0d8e724015 Content-Type: text/plain; charset = "utf-8" Content-Transfer-Encoding: quoted-printable

karamba!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 9:59 (Omega_vu).
16 godina
offline
Njuskalo-pomoc !

Nema ovo veze sa inspektoratom. No sikiriki. Mozes nastavit prodavat. Pogledaj mu odlazni mail server.

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
15 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Sipo kaže...

Cega se ti plasis, svako moze poslat mail da pise bilo sto za posiljatelja, a reci mi kako bi "inspektorat" znao da si ti sa ebaya kupio i to naveo u mejlu ? Nema sanse prijatelju, preporucam da vratis oglase i ostavis poruku na dnu konkurenciji :)

ma da sam razmisljao... nego sam se totalno usro pa sam sve oglase izbrisao, ali opet mozda je bolje , probat ću naći legalan posao{#}

karamba!
16 godina
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Omega_vu kaže...
Sipo kaže...

Cega se ti plasis, svako moze poslat mail da pise bilo sto za posiljatelja, a reci mi kako bi "inspektorat" znao da si ti sa ebaya kupio i to naveo u mejlu ? Nema sanse prijatelju, preporucam da vratis oglase i ostavis poruku na dnu konkurenciji :)

ma da sam razmisljao... nego sam se totalno usro pa sam sve oglase izbrisao, ali opet mozda je bolje , probat ću naći legalan posao{#}

Ma slobodno prodaji kako si i do sada prodavao. Niko ti nemoze nista.

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
15 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
tnakir kaže...
Omega_vu kaže...
Sipo kaže...

Cega se ti plasis, svako moze poslat mail da pise bilo sto za posiljatelja, a reci mi kako bi "inspektorat" znao da si ti sa ebaya kupio i to naveo u mejlu ? Nema sanse prijatelju, preporucam da vratis oglase i ostavis poruku na dnu konkurenciji :)

ma da sam razmisljao... nego sam se totalno usro pa sam sve oglase izbrisao, ali opet mozda je bolje , probat ću naći legalan posao{#}

Ma slobodno prodaji kako si i do sada prodavao. Niko ti nemoze nista.

ako je tako, idem se malo ''istrošiti'' pisanjem odgovora na mail,  HVALA SVIMA , naučio sam danas važnu lekciju , vidimo se sa drugim acc , ako jos netko ima nesto za napisat... ak ne MOŽE LOCK , poslat cu modu...

karamba!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Omega_vu kaže...
tnakir kaže...
Omega_vu kaže...
Sipo kaže...

Cega se ti plasis, svako moze poslat mail da pise bilo sto za posiljatelja, a reci mi kako bi "inspektorat" znao da si ti sa ebaya kupio i to naveo u mejlu ? Nema sanse prijatelju, preporucam da vratis oglase i ostavis poruku na dnu konkurenciji :)

ma da sam razmisljao... nego sam se totalno usro pa sam sve oglase izbrisao, ali opet mozda je bolje , probat ću naći legalan posao{#} 

Ma slobodno prodaji kako si i do sada prodavao. Niko ti nemoze nista.

ako je tako, idem se malo ''istrošiti'' pisanjem odgovora na mail,  HVALA SVIMA , naučio sam danas važnu lekciju , vidimo se sa drugim acc , ako jos netko ima nesto za napisat... ak ne MOŽE LOCK , poslat cu modu...

 

Savjet: nemoj liku ništa odgovarati. Ostavi si mail u arhivi za svaki slučaj i to je to.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
15 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

Znači, šaljivac radi u Večernjem. Zanimljivo... {#}

 

Ovo čime se bavi sa strane ne bi nazvao dopuštenim korištenjem korporativnih resursa.

Early adopter
16 godina
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Teerex kaže...

Znači, šaljivac radi u Večernjem. Zanimljivo... {#}

 

Ovo čime se bavi sa strane ne bi nazvao dopuštenim korištenjem korporativnih resursa.

Slano je preko phpmailer skripte. Postoji mogucnost da smtp server od vecernjeg ima ukljucen relay i da nema autentifikaciju, a prema tome, da ovaj mail uopce nije isao od nekog iz Vecernjeg.

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
15 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
tnakir kaže...
Teerex kaže...

Znači, šaljivac radi u Večernjem. Zanimljivo... {#}

 

Ovo čime se bavi sa strane ne bi nazvao dopuštenim korištenjem korporativnih resursa.

Slano je preko phpmailer skripte. Postoji mogucnost da smtp server od vecernjeg ima ukljucen relay i da nema autentifikaciju, a prema tome, da ovaj mail uopce nije isao od nekog iz Vecernjeg.

192.168.254.117 iliti surla.dmz1.vecernji.hr je adresa na intranetu, koliko ja vidim.

 

Isti lik se već dugo zabavlja hvatanjem mladih majmuna na njuškalu.

Early adopter
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 10:39 (Teerex).
12 godina
offline
Njuskalo-pomoc !

Haha. Očito liku dosadno cjelo ljeto jer nema škole pa onda radi ovakve gluposti.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
13 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

Da, ne odgovaraj i samo dalje prodaj kao i do sad, nedaj se omest u poslu :) sretno sa studijom :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !

E da kako znas da ce roba koju kupujes iz inozemstva

biti dobra, a da ne napuni paket s nekim bezveznim

stvarima i onda kad dodje na postu to moras platit,

pa te tako prevari ??

PC is not just a machine ... I seed.
14 godina
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Games 4 life kaže...

E da kako znas da ce roba koju kupujes iz inozemstva

biti dobra, a da ne napuni paket s nekim bezveznim

stvarima i onda kad dodje na postu to moras platit,

pa te tako prevari ??

pa kupuješ od onih sa dobrim ocjenama.. Trusted il' tako nešto..

15 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

http://www.njuskalo.hr/wireless-wlan/kasens-g5000-oglas-3353703


Zanima me jeli ovaj oglas fake ili nije? Dali je uopće to originalni uredjaj Kasens G5000. Čovijek je pristao cekati me par dana. 

Unaprijed hvala.


 

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
12 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo-pomoc !

http://www.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/tut-wireless-internet-sve-sto-trebate-znat-po/120056.aspx

 

ovdje na početku veli o svim tim oglasima....  ja ga poslušao i kupio airlive 1700 i radi... 

the quieter you become the more you are able to hear
13 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

Evo da se i ja javim pošto sam i ja u istoj gabuli. Stvar je u tome što je meni došlo pismo iz inspektorata na kućnu adresu i već je sud organiziran, mana je u tome što sam ja čak i nešto prodao ništa previše ali jesam, no nije mi jasno kako su mogli posumnjat kad su sve stvari odlazile na druge adrese i uopće nisu imale ikakve kontakte sa mnom. No ima i jedna prednost a to je da imam 16 godina. Molim vas za pomoć i savjet

13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Ivan1512 kaže...

Evo da se i ja javim pošto sam i ja u istoj gabuli. Stvar je u tome što je meni došlo pismo iz inspektorata na kućnu adresu i već je sud organiziran, mana je u tome što sam ja čak i nešto prodao ništa previše ali jesam, no nije mi jasno kako su mogli posumnjat kad su sve stvari odlazile na druge adrese i uopće nisu imale ikakve kontakte sa mnom. No ima i jedna prednost a to je da imam 16 godina. Molim vas za pomoć i savjet

Jesi ti narucivao sa ebaya za druge?

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !

da, nakon što mi uplate šaljem na njihovu adresu, no ima još jedna stvar što sam zaboravio napomenuti a to je da sam prije 2 tjedna obrisao sve oglase i maknio se iz tog biznisa i sad mi dođe pismo za sud

13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Ivan1512 kaže...

da, nakon što mi uplate šaljem na njihovu adresu, no ima još jedna stvar što sam zaboravio napomenuti a to je da sam prije 2 tjedna obrisao sve oglase i maknio se iz tog biznisa i sad mi dođe pismo za sud

Ne znam sta oni tu hoce sad..

To ti je isto kao da si narucivao za sebe.

Jesi narucivao nesto sitno ili neke skuplje stvari?

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

ma one gluposti za 1$ uglavnom nakit

Također poštar mi je rekao da je imao istu situaciju kaže on je naručio ekstenzije za kosu i to 20 komada pa su ga pozvali isto na sud da se vidi šta je, no on im je rekao da je to za sebe 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Ivan1512 kaže...

ma one gluposti za 1$ uglavnom nakit

Također poštar mi je rekao da je imao istu situaciju kaže on je naručio ekstenzije za kosu i to 20 komada pa su ga pozvali isto na sud da se vidi šta je, no on im je rekao da je to za sebe 

Meni jedan lik narucuje sa ebaya svasta i ja njemu platim..

Narucivao mi je neke stvari u vrijednosti 20$ pa nista..

Mislim da su to obicne gluposti.

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2012 9:22 (Intelovac123).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !

na tebe nisu posumnjali no meni je sud za vratom uopće neznam šta da kažem tamo, nisam nikada imao nešto slično

13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Ivan1512 kaže...

na tebe nisu posumnjali no meni je sud za vratom uopće neznam šta da kažem tamo, nisam nikada imao nešto slično

A jos nisi ni punoljetan..

Ma daj sranja obicna.

Sta ti mogu naplatiti 200evra kazne zbog par stvarcica od 1-2$..

Pa mislim stvarno..

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !

no najčudnije mi je to što je pismo došlo na moju adresu zato što sam sve stvari nakon uplate direktno slao na njihove adrese i neznam kako su me mogli povezati. Jedina stvar je što sam sebi svačega naručivao tak da možda nije u tome stvar, neznam sud je u četvrtak pa javim kako je prošlo

15 godina
offline
Re: Njuskalo-pomoc !

Par stvari za probleme s teme...

 

1. Izbrisani oglasi ne odlaze nikud, oni postoje u bazi i zatim odlaze u backup bazu. Nemojte bit naivni.

2. Mail header izgleda kao da je mail poslan s Njuškala. Je li državni inspektorat u njihovom VPNu to ne znam.

3. Zanima te je li oglas fake? Šalji upit korisničkoj službi Njuškala, ne na Bugov forum. Ako misliš da je fake postoji i opcija "Prijavi oglas" pa to opet korisnička rješava.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.8.2012 2:22 (Luuka).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Ivan1512 kaže...

no najčudnije mi je to što je pismo došlo na moju adresu zato što sam sve stvari nakon uplate direktno slao na njihove adrese i neznam kako su me mogli povezati. Jedina stvar je što sam sebi svačega naručivao tak da možda nije u tome stvar, neznam sud je u četvrtak pa javim kako je prošlo

Moj savjet ti je da se posavjetujes sa odvjetnikom, oni znaju kako te stvari idu

&amp;lt;a href=&amp;quot;http://www.erepublik.com/en/referrer/Zerocool12&amp;quot; target=&amp;quot;_blank&amp;quot;&amp;gt; &amp;lt;img src=&amp;quot;http://erepublik.com/images/badges/erepublik-badg
13 godina
offline
Njuskalo-pomoc !

Osoba se MORA uhvatit red handed. Kako diler padne?,...  Pa onda bi svi jedni druge zatvarali na temelju sumnje. Pada se uzivo u 4 ili vise ociju, najvise na primopredaji. Na cinkarenje ili dojavu, opet te moraju pratiti, vidjeti te sa robom itd..., skuze li ista idu po nalog kod suca za pretres stana, i to je to, nikakvi emailovi,  tako da mirno spavaj i steraj spamera u krasan k. Kad bi ekipa imala ovakva "upozorenja" 80 % "hrabrih" nebi imalo problema sa zakonom, sto drzavi bas i ne pase,..

16 godina
offline
Njuskalo-pomoc !

On je dobio pismo (slova na papiru) na kućnu adresu, ne e-mail {#}

13 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

Danas je moj tata zvao inspekciju i nspektorica mu je rekla da me je netko u smislu fizička osoba prijavio. Rekla mu je da zatvorim svoj eBay acc?? kako ona može znat koji je moj account na eBayu, uostalom imam ih 3, dva sam zatvorio treći nisam mogao jer imam još neki case (slučaj) otvoren pokušao sam ga zatvorit ali mora ona druga osoba isto nešto zatvorit tako da uglavnom nisam uspio. Nadam se da neće valjda biti problem. Uspio sam i zatvoriti PayPal račun. Molim vas mi nešta odgovorite, zbilja bih molio vašu podršku.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice