MaxTv - vaša iskustva

poruka: 133
|
čitano: 73.115
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
MaxTv - vaša iskustva

 

 

naručio sam MaxTV na probni rok od tri mjeseca pa me zanimaju vaša iskustva sam MaxTV-om

 

još ga nisam ni dobio a već imam prvo negativno iskustvo, prošlo više od mjesec dana od podnošenja zahtjeva a instalateri se nisu ni najavili, bio u T-centu uložio prigovor i ... još niš ...

 

eto  stigli  danas  (21.2.)  mi  instalirali  MaxTV  i  za  sada  mi  se  čini  da  nema  problema.  slika  bez  trzanja  ,puno  bolja  nego  digitalne  zemaljske.

prebacivanje  programa nema veće razlike u odnosu na satelitski receiver što se tiče brzine. jedino sam primjetio da mi malo sporo ide kretanje po menijima

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2008 19:52 (Wolverine).
16 godina
neaktivan
offline
MaxTv - vaša iskustva

ja sam uzeo maxtv na onoj božicćnoj akciji i prvo je trebalo 2 tjedan da dođe jer sam reko da ću sam spajat, ali kad je došlo nije radilo prva tri dana dok se nisu sjetili nazvat da mi objasne i poprave problem. ali sviđa mi se, uvijek ima neš za gledat, ali sve ga manje gledam zbog škole paa ono. ali super mi je stvarčica. najbitnije da slika uvijek valja :D


Nisam se potpisao!
16 godina
offline
MaxTv - vaša iskustva

meni je trenutno bolja slika na DVB-Tu nego na MAXTVu. Svako malo kockica dvije i krč u zvuku. Ima zanimljivih kanala, al nažalost kad uključim u pretplatu za HBO postane preskup, skoro za te pare mogu imati pretplatu na kakav card sharing sa preko tisuću najatraktivnijih programa.

Mislim da trenutno MAXTV nije bolji od kombinacije DVB-T/S, pa bi se trebali što prije prebaciti na HDTV da uhvate razliku.

(p) & (c) Dario - 2008
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 11:08 (Dario).
16 godina
neaktivan
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva

Za proglasiti ga smećem dovoljno je da se kod svakog smrzavanja reboot obavlja i do 5 minuta.

16 godina
protjeran
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva
naxeem kaže...

Za proglasiti ga smećem dovoljno je da se kod svakog smrzavanja reboot obavlja i do 5 minuta.

Zbilja je iritantno čekati ako postoje problemi s uslugom. Kada bi ga koristio kao i svaki drugi prijemnik - definitivno bi bio najlošiji, od inicijalnog pokretanja, promjene kanala do kvalitete slike koja zadovoljava samo vlasnike SD uređaja ili one ekstremno skupih LCD-a. Međutim, za razliku od satelita i kablovske, ima vrlo dobar tv vodič, videoteku, internet i ono najbitnije - THE snimalicu. Po mom iskustvu, a zvao sam ih puuno puta, KS i serviseri daju sve od sebe. Problem je samo što bi većina odustala - televizija bi trebala biti uključi i radi.
16 godina
neaktivan
offline
MaxTv - vaša iskustva

ja imam maxTV vec 3-4 mjeseca i nemogu se pozalit na to blokiranje i sl. Nije mi se to nikad dogodilo O_o Mislim da ako ne uzmes hbo paket nemas nista pametno pogledat tu (osim discoverya) i mjenjaje programa i shaltanje po izbornicima je jako spooro !!

16 godina
neaktivan
offline
MaxTv - vaša iskustva

Naručio ga kada je izašao.čekao sam 1 tjedan da dođu instalirati.Tu ide +.Nakon toga kreće -.programi štekaju ko ludi.Uredno sam nazvao jedno 5 puta službu za korsnike govoreći im da mi MaxTV šteka.rekli su mi da će to napraviti i sve.Tako je to trajalo 1 mjesec.Nazvao sam ih 15 puta.Dok jedan dan moj stari nije pop**** i nazvao i rekao neka si nose to sra** i da ne zeli to nikada vise vidjeti.Nakon tog poziva sljedeci dan sve kako treba.Čovjek NAPOKON otišao do Centrale i namjestio taj spoj.Od tada sve 5+.Programi dobri,dosta njih prevedeno,za svakog ponesta.Samo nesta nista vezano za IT/Gaming/Technology...no valjda će biti u budućnosti.- još jedan što plačaš HRT pretplatu+MaxTV iako imaš sve HRT porgrame na njemu.Još jedan - je to što za HBO treba platiti 65kn mjesečno.LOOOOOOOOOL

 

Kada sve izračunaš ubiti si u plusu.

 

Cool

16 godina
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva
naxeem kaže...

Za proglasiti ga smećem dovoljno je da se kod svakog smrzavanja reboot obavlja i do 5 minuta.

 Tocno, onaj njihov uredjaj je stvarno neko zesce sranje. Slika nije bas nesto, ali rijetko kad sam iskusio neke probleme u emitiranju.
Vjerujem da ce se usluga poboljsat, kad se malo popularizira.
16 godina
neaktivan
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva
Trigger kaže...
naxeem kaže...

Za proglasiti ga smećem dovoljno je da se kod svakog smrzavanja reboot obavlja i do 5 minuta.

 Tocno, onaj njihov uredjaj je stvarno neko zesce sranje. Slika nije bas nesto, ali rijetko kad sam iskusio neke probleme u emitiranju.
Vjerujem da ce se usluga poboljsat, kad se malo popularizira.
 Onaj posljednji uređaj je odličan, ali nije problem u uređaju nego samoj usluzi. Rezolucija je loša, stabilnost feeda još gora.

Frankly, my dear, I don't give a damn.
16 godina
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva
naxeem kaže...
 Onaj posljednji uređaj je odličan, ali nije problem u uređaju nego samoj usluzi. Rezolucija je loša, stabilnost feeda još gora.

 Neznam za novi, ali ovaj koji ja imam je sranje. Treba mu dugo da se digne, kad se ugasi moras opet namijestat daljinski, ako se uopce hoce upalit. Neka jeftinjara.

Al nemam problema sa signalom. Slika je uvijek stabilna.
16 godina
neaktivan
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva

osobno nisam ga isprobo

u početku sam čuo od par frendova da je bilo kata strofa

da dok ti je promjeni konal mogo si skuhati ručak

sada mi frendovi govore kako se sve popravilo i kako im je sad odlično

 

samo još kad se uz pretplatu za MaxTv netreba plaćati hrt pretplata ....Mršti se

16 godina
offline
MaxTv - vaša iskustva

imam max-tv skoro pa 2mjeseca (probni rok). Imao sam problem sa instalacijama dan-dva dok sam to sanirao sve OK kaj se tiče slike. Jedino kod prijenosa uživo (tipa. nogomet rukomet...) ima nekih problema (zrnasta je slika i usporena na trenutke). Videoteka skupa do bola, jedino od HBO-a imaš besplatne filmove i serije, ali to su uglavnom filmovi koje si sigurno gledao (nisu stariji)! Jedino super u svemu tom je snimalica, najj*benija usluga, snimaš sve bez problema (osim programa koji su zaštićeni), staviš dan prije snimat i lijepo pogledaš kad hoćeš!!!

 

Ocijena (od1do10): 7,5 (Zbog cijene)

16 godina
offline
MaxTv - vaša iskustva

Meni je MAX TV katastrofa.

Kliknes... cekas... programi nikakvi... grozna slika... bezveze


jesti i spavati
16 godina
offline
MaxTv - vaša iskustva

Nemam, al čuo sam da nije ništa posebno, za puno manje novaca uzmete Digi, a imate iste programe kao na MAXTV-u s dobrom slikom

16 godina
moderator
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva

Imam ga sad vec vise od godinu dana i da sam nesto zadovoljan - nisam. Stvar jos uvijek ne radi kako bi trebala. Slika zatrza nekoliko puta unutar jednog sata, programi se ponekad nicim izazvani potpuno smrznu, prebacivanje izmedu kanala je brutalno sporo. Ipak, buduci da zivim izvan Zagreba, to mi je bio najpovoljniji nacin da se dokopam televizijskih kanala koji me zanimaju...


Work is for people who suck at video games.
16 godina
neaktivan
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva
branimir kaže...

Meni je MAX TV katastrofa.

Kliknes... cekas... programi nikakvi... grozna slika... bezveze


 tebi možda da , ali naravno da je to tvoje mišljenje ,

evo , ja nikad nisam imao nikakvih problema sa nikakvim čekanjem , a zašto bi programi bili nikakvi ? grozna slika ? slika je i previše dobra ali očito da je tvoja veza isto jako dobra...
16 godina
offline
MaxTv - vaša iskustva

ja imam samo pozitivna iskustva sa MAXTv-om. Dobio ga za manje od tjedan dana, radi bez pogovora već 4 mjeseca (samo jedan reset uređaja u ta 4 mjeseca a i to zbog moje greške), vodič radi bezprijekorno, snimalica odlična. koristim osnovni paket jer dodatni paket ionako nemože ponudit ništa šta se nemože skinut s neta a najvažnije je tu njihovo veličanstvo Discovery (nekoliko komada) i National G.


U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
16 godina
neaktivan
offline
MaxTv - vaša iskustva

Koristim ga malo manje od godinu dana i zadovoljan sam izborom programa koje nudi.Potpisujem ovo što je napisao Davor,prebacivanje kanala je stvarno presporo,te mi se dosta često događa da mi uređaj zablokira sam od sebe prilikom gledanja nekog filma iz videoteke ili korištenjem snimalice.

16 godina
neaktivan
offline
MaxTv - vaša iskustva

 

mi smo uzeli max tv negdje u 11. mj, kao onaj probni rok od 3 mj. sad prva stvar, stigao frajer da ga ugradi nakon 3 tjedna, i onda na ugovoru vidim da su ta 3 tjedna kaj smo ga čekali uračunata u probni rok (?!).  Nakon toga je lagano počeo štekat i došao je do te mjere da ga nisi mogao uopće gledati, svake 2 min je izbacivao 'kanal je trenutno nedostupan' , i tako ga mjesec dana uopće nismo gledali, pošto je to bilo nemoguće (naravno, platili smo taj mjesec). Nakon miljun mojih poziva i njihove fore  doći će neko za 2,3,tjedan dana (i tako taj cijeli mjesec) uspjeli su to sredit. sad radi ok, tu i tamo šteka, ali u principu dobar je.

sad, stvar je u tome da rok ističe  krajem ovog tjedna, a mi u dilemi dal da ga uzmemo ili ne.  kao prvo, čula sam da ti taj uređaj naplate oko 300tinjak kuna. to naravno nigdje ne piše, bar ja nism vidila, a i kaj je to sa hbo- om kaj spominjete, kaj na pretplatu još 65kn za hbo ???

nisam to znala

16 godina
neaktivan
offline
MaxTv - vaša iskustva

Katastrofa, pogotovo kad su Live prijenosi u pitanju (utakmice isl., trza, zapinje, stenje, puše...)- nije čudno šta ta usluga nije dobila licencu u NJemačkoj (zato je nama uvalili)!


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse !
16 godina
offline
MaxTv - vaša iskustva

Korisnik sam MaxTV-a već oko godinu dana (od 08.02.'07.) te imam uglavnom pozitivna iskustva; u prvom redu odličan odnos kvaliteta(kvantiteta)/cijena te sasvim solidna kvaliteta AV signala. Naravno, pridružujem se svim opservacijama & kritikama na račun iritantno sporog sučelja, povremenih random smrzavanja te neshvatljive degradacije kvalitete slike tijekom sportskih prijenosa i intenzivnih svjetlosnih efekata (pikselizacija & dithering & ružni artefakti). Što se tiče Snimalice, znalo mi se dogoditi da snimljeni sadržaj ponekad, jednostavno, iz misterioznih razloga, ne bude snimljen (javlja poruku da je sadržaj nedostupan)!!! Nadalje glede Videoteke - definitivno najveće razočaranje; krajnje oskudna ponuda (LOL da mi je samo znati otkud im ta brojka od preko 1000 naslova!?) te naravno - sporost sučelja plus kriminalno loša tražilica. Možda još jedna stvar vrijedna spomena glede rapidne instalacije same usluge; zahtjev  za instalacijom je zaprimljen 19.12.'06. , a T-Com Boys su stigli... (referenca na datum u prvoj rečenici)...

No, sve u svemu, definitivno toplo preporučam barem isprobati! Osmijeh   

 

 

P.S. Ima li tko konkretnu informaciju kada će početi emitirati HD signal?                              

 

Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2008 19:55 (zz22).
16 godina
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva

 

anonime kaže...

osobno nisam ga isprobo

u početku sam čuo od par frendova da je bilo kata strofa

da dok ti je promjeni konal mogo si skuhati ručak

sada mi frendovi govore kako se sve popravilo i kako im je sad odlično

 

samo još kad se uz pretplatu za MaxTv netreba plaćati hrt pretplata ....

 

Samo jedna dobronamjerna informativna opaska glede termina ''HRT pretplata'' - naime, ne radi se uopće o pretplati na program, već o tzv. RTV pristojbi, tj. o naknadi za korištenje TV ili radio prijemnika iz koje se djelomično financira sam HRT (više u linku) Osmijeh

 

 

 

 

Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2008 19:52 (zz22).
16 godina
neaktivan
offline
MaxTv - vaša iskustva

Meni je zakon!! Slika mi ne trza, a i kada se to dogodi nazovem 08009000 da mi resetiraju portove i to je to!!

Jedina "mana" je videoteka na koju mi ode do 250 kn mjesecno, ali ne bih ga mjenjao jer mislim da kod nas jos ne postoji adekvatna zamjena (mozda je to Digi, ali on nema prijema kada pada kisa)!!


Double posters deserve to die!!
16 godina
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva

...Imam max tv još od beta faze testiranja dakle ljeto 2006. ;)...

...tad je swe bilo banana al se situacija popravila prije godinu dana ;)...

...slika mi je odlična na 100hz TFT CRT-u,dok im je zvuk u mp2 formatu grrrrr,

koristim sinimalicu koja dobra stvar za "vratiti program u natrag" te istovremno snimanje  ;)...

...HBO digitalom nisam baš oduševljen jer uopče ne updateju kak su rekli ;P,

al je fora pogledat njihove HBO produkciju serija cool :)...

...programi bi mogli bit malo raznovrsniji al što je tu je :P..

 

 

                                                                                                                      eto ocijena je 8/10

                                                                                                                                                 :)

 

 

C2D E4300@3(333*9)3.0 Ghz/Gigabyte 965P-DS3/2 x DDR2 1GB DC SuperTalent @ 833Mhz/PIONEER DVD-RW DVR-111D ATA Device/Seagate-ST3200827AS SATA Device (200 GB, 7200 RPM, SATA-II)/Sapphire X1950XT 256Mb/Thermaltake Soprano/CHIEFTEC PFC -550W/Windows Vista x64 Ultimate/Samsung SM931BW
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 18:14 (4mal).
16 godina
neaktivan
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva

Meni također ide sporije kretanje po menujima. Al' inače sam zadovoljan MaxTV-om


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
moderator
online
RE: MaxTv - vaša iskustva
4mal kaže...

...slika mi je odlična na 100hz TFT CRT-u,dok im je zvuk u mp2 formatu grrrrr,

Nisam znao da to postoji. Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva
naxeem kaže...

Za proglasiti ga smećem dovoljno je da se kod svakog smrzavanja reboot obavlja i do 5 minuta.

 Cak i do 15 minuta zna trajati reboot. hvala bogu ja ga nemam i nebi ga nikad ni uzeo.
16 godina
offline
MaxTv - vaša iskustva

Zna li tko kad će konkretno početi emitirati HD signal (u komercijalne svrhe)?!?


Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
16 godina
neaktivan
offline
MaxTv - vaša iskustva

volio bih ga uzeti, ali ne da mi se plačati dvije pretplate, jednu od 72 kuna za običnu televiziju i još plačati max tv. Malo sutra.

 

16 godina
offline
RE: MaxTv - vaša iskustva

kaj to osječam sarkazam u zraku il :P

 stari moj ja imam bolju sliku na njemu neg na nekom lcdu iz srednje kategorije e pa onda

nebi ga mjenjo nizašto  i još je ktome wide i progressive scan ;) radi se o panasonicu iz 2003.

C2D E4300@3(333*9)3.0 Ghz/Gigabyte 965P-DS3/2 x DDR2 1GB DC SuperTalent @ 833Mhz/PIONEER DVD-RW DVR-111D ATA Device/Seagate-ST3200827AS SATA Device (200 GB, 7200 RPM, SATA-II)/Sapphire X1950XT 256Mb/Thermaltake Soprano/CHIEFTEC PFC -550W/Windows Vista x64 Ultimate/Samsung SM931BW
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2008 14:03 (4mal).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice