Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

poruka: 228
|
čitano: 205.587
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
Posmatrač kaže...
Svinja kaže...

  Ako se brijem svaki dan onda me čak i ovaj jeftini sencor dobro obrije, nema slegnutih dlaka na vratu (jer su kratke) tako da ni to nije problem. Onda bih možda uzeo series 3 ili 5 jer su jeftinije zamjenske glave a posao odrade dobro. Naravno series 9 se isplati ako imaš iritacije ili jednostavno želiš što bolje brijanje (do kože). Također treba uzeti u obzir da će se brže trošit i da ćeš češće morati mijenjati onu tekučinu za pranje (navodno je series 9 težak za ručno čišćenje ali nema šanse da bih još kupovao i tu tekučinu). Možeš ovdje pročitati više.

  Ja imam seres 9 i  ne razumijem dio sa tezim odrzavanjem. Skines mrezu isperes pod vodom i to je to. Brijem se svaki dam i izbrijem da ne mozes pod rukom osjetiti dlake u bilo kojem pravcu. Na suho traje duze na mokro sa pjenom krace. Nije bucan plus svi ostali benefiti series 9....Imao i series 5 i isto bio prezadovoljan....

 E to me najviše zanimalo, znači ta tekućina i stanica za održavanje nisu potrebni, hvala!

5 godina
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
Svinja kaže...
Posmatrač kaže...
Svinja kaže...

  Ako se brijem svaki dan onda me čak i ovaj jeftini sencor dobro obrije, nema slegnutih dlaka na vratu (jer su kratke) tako da ni to nije problem. Onda bih možda uzeo series 3 ili 5 jer su jeftinije zamjenske glave a posao odrade dobro. Naravno series 9 se isplati ako imaš iritacije ili jednostavno želiš što bolje brijanje (do kože). Također treba uzeti u obzir da će se brže trošit i da ćeš češće morati mijenjati onu tekučinu za pranje (navodno je series 9 težak za ručno čišćenje ali nema šanse da bih još kupovao i tu tekučinu). Možeš ovdje pročitati više.

  Ja imam seres 9 i  ne razumijem dio sa tezim odrzavanjem. Skines mrezu isperes pod vodom i to je to. Brijem se svaki dam i izbrijem da ne mozes pod rukom osjetiti dlake u bilo kojem pravcu. Na suho traje duze na mokro sa pjenom krace. Nije bucan plus svi ostali benefiti series 9....Imao i series 5 i isto bio prezadovoljan....

 E to me najviše zanimalo, znači ta tekućina i stanica za održavanje nisu potrebni, hvala!

 Imao sam i to krepalo i zaboravio da postoji. Slobodnu kupi aparat a na to kino zaboravi.....

9 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Trebam preporuku nekog aparata za bradu. Skracivao bih na onako do 6mm, mozda malo vise ostane sto znaci da bih ga koristio otprilike svakih 7-10 dana, a ovaj dio ispod jagodice, tj. donji dio vrata bih htio da moze skratiti na max koliko ide. Isto tako da moze brkove skratiti toliko da dlake ne dodiruju usne. I mora biti biti sa SD stranice radi bona. Dosad sam koristio neki jeftini sisac koji je iskljucivo za kosu pa mu je samo to bila jedina mana što moram baš ko konjina natezati da išta skrati (za dio s vratom i brkovima je odlican).

 

Zasad mi je ovo glavni izbor (i tu bih da bude cijena oko 200kn). 

 

Remington MB3000

 

Remington MB4000

16 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Stigao Panasonic Arc5 ES-LV67-A803. U ruci dojam igračke. Obrijao iznimno brzo i tako glatko da sam pomislio da sam se britvom obrijao.

Ljudi, ako se brijete električnim aparatom, definitivno vrijedi dati 1100 Kn za ovaj model.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
13 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Ekipa, može preporuka brijača lica do nekih 500kn? Jučer mi je odapeo Philips s 3 glave kojeg koristim od 2013-te, vrijeme je za novi. Čisto za informaciju, svaki dan se brijem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2022 18:07 (Stolnik).
8 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Koliko često mjenjate oštricu na vašem brijačem aparatu ??  

 

Navodno traje godinu dana, a koliko doista traje ? 

Ponekad imam osječaj da je malo otupio, ali pokušavam okrenut na drugi položaj da brije i druge glave više. 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
Koji aparat za brijanje preporucujete? Za odrzavanje brade na 2cm debljine?
Hrcpoeta - istina je u nama
12 godina
neaktivan
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
Hrcko kaže...
Koji aparat za brijanje preporucujete? Za odrzavanje brade na 2cm debljine?

Pogledaj na aliexpressu Kemei aparate, odlični uređaji za pristojnu cijenu. Imaš i komplete gdje se dobije puno nastavaka, češljeva i ostalih dodataka tako da ti jedan uređaj pokrije cijelo tijelo.

11 godina
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
mzopg kaže...
Hrcko kaže...
Koji aparat za brijanje preporucujete? Za odrzavanje brade na 2cm debljine?

Pogledaj na aliexpressu Kemei aparate, odlični uređaji za pristojnu cijenu. Imaš i komplete gdje se dobije puno nastavaka, češljeva i ostalih dodataka tako da ti jedan uređaj pokrije cijelo tijelo.

 

Ja bio u potrazi za aparatom za brijanje prije cca mjesec dana jer je trenutni već na izdisaju i vidio ovaj post, malo gledao na aliexpressu Kemei aparate i odlučio se naručiti ovaj

Stigao je prije cca 2 tjedna, stvarno sam zadovoljan, odličan za uređivanje brade, dolazi sa nekoliko različitih nastavaka, kabelom za punjenje, ima display sa postotkom baterije za cca 170kn koliko dođe sa dostavom stvarno odličan uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2022 11:35 (ibme74).
23 mjeseca
protjeran
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Itko naručivao ovako nešto?

https://www.aliexpress.com/item/1005001758364430.html

 

Djeluje nestvarno 28pcs za 30€, a kod nas je 8pcs 30€.

 

15 godina
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Lako moguće da je kineska kopija. Obrijati ćeš se i s tim, ali ne tako dobro kao s originalnim.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2023 12:32 (dejo6).
9 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Jel netko naručivao sa alliexpress-a zamjenske mrežice za Braun brijaći aparat

Treba mi ova mrežica pa ne znam da li se isplati kupovati ako ne valja ili da kupim original od 30 eura.

 

https://a.aliexpress.com/_msnMY1I

 

 

8 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

jel ima netko ove remington durablade. zanima me kaakv je u usporedbi sa philips oneblade kojeg sad imam.

na philipsi se mjenja brijaća glava a na remingtonu ne. u čemu je stvar?

inače remington šišači su mi se pokazali puno kvalitetniji i robusniji izradom nego braun i philips koje sam imao prije.

sad našao da ima Remington MB050 DuraBlade isto izmjelnjivi nož.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.5.2023 8:48 (HowYesN0).
14 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

molim preporuku aparata za brijanje iz elipsa centra tehnike ili emezzete do nekih 70 eura

 

https://www.elipso.hr/mali-kucanski/brijaci-aparati/

https://www.emmezeta.hr/catalogsearch/result?q=brija%C4%87i+aparati

https://www.centar-tehnike.hr/proizvodi/?search_q=aparati+za+brijanje

 

mora biti aparat s tri pomične glave

 

hvala

8 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

ma mogu vam reći da je najbolje brijanje sa Proraso sapun za brijanje i klasična britva. još sad imam i aftershave kremu od sapunoteka.com

malo je zajebano sa britvom al nemam više iritacije po vratu, a probao sve gillette i sa 2 i sa 3 oštrice, uvijek prištići i crvenilo i urasle dlake.

britva jedan prolaz u smjeru dlaka, koža ko guza malog djeteta.

od aparat imam remington jedan za kosu, i philips oneblade, mislim se uzeti remington durablade, isto ko filips al se ne mjenja glava.

15 godina
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Ja sam uzeo Philips 5000 seriju i nije mi nešto. Nije ništa bolja od 1000 seriji, a košta znatno više. Moja preporuka ti je da uzmeš Philips 1000 seriju na akciji i uživaj. 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
13 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

edit: Može delete, našao sam odgovor na drugome mjestu. Tnx :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2023 0:23 (Baldurion).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice