Black Friday 2020 Covid-19 special edition zaključana tema

poruka: 876
|
čitano: 150.457
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Rabbit kaže...

Ja sam naručio prošle godine 3 majce sa te stranice ( https://www.qwertee.com/ ) i mogu reći da sam zadovoljan tiskom i kvalitetom. Imaju dobar izbora tiskova pa si svako izabere što mu je po volji, vjerojatno ću i ove godine nešto naručiti. 

 

Da, dobre su, al nisam vec pol godine nista narucio, ih imam dovoljno, a tisak im je stvarno dobar i ne raspadne

se nakon pranja.

 

Otvorio sam temu al nikog bas nije zanimala previse:

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/qwertee-unikatne-povoljne-majiceduske-sve/270677.aspx

 

Ako usporedim sa Toyotinim i J1NX skupim majicama, onda je Qwertee premium produkt.

Toyotine majice su se raspale nakon 10 pranja, dakle 10 mjeseci, 10 nosenja i papa.

J1NX majice se pocnu frkat i skupljat nakon 15-20 pranja, isto nisu nesto kvalitetne.

 

Hoodice od J1NX i Toyote su super, Qwertee nisam jos narucivao pa ne mogu bas reci kakve su.

Al da, nekad je skuplje = losije, jer kvaliteta konca je losa. Qwertee ima 2-3 dobavljaca majica,

i oni samo odradjuju tisak, i konac njihovih dobavljaca je dobar.

 

Tako da mogu svakome preporuciti - ako voli saljive motive na majicama, da ubije monotoniju,

i svaki dan ima neki drugi motiv, da, zasto ne, Qwertee je po meni broj 1, osobito kad budu rasprodaje

od 3-9€ za majicu, to je mega dobar deal.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
MasterG kaže...
60nine kaže...
MasterG kaže...

Ryzen 3600x - 1300kn

MSI MAG B550 TOMAHAWK  - 1100kn

Crucial Ballistix 2x8GB (16GB Kit) DDR4 3200MT/s CL16 - 400kn

 

mislim da sam prošao ok?

 

fina cijena za Ballistix, a ja mislio da je mojih 550kn bio bargain prije tjedan dana :D gdje si ubo?

 ajmo reć da uz BF imam i kolegu u jednom od dućana...jedino mi žao kaj nisam 1660 super skužio da je na akciji isto...:/

Tak ad sam jučer još ubo 1800kn GTX 1660 ghost..reko jbga, to je moj fail

 U jednu ruku nije moralno jer onda ljudi koji vise na internetu i cekaju akcije su budale koje se nadaju da ce nesto uspjet pokupiti. U drugu ruku da li bi ja to isto napravio da imam kolegu unutra? Vjerovatno bi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 1:21 (monsieur).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
MasterG kaže...
60nine kaže...
MasterG kaže...

Ryzen 3600x - 1300kn

MSI MAG B550 TOMAHAWK  - 1100kn

Crucial Ballistix 2x8GB (16GB Kit) DDR4 3200MT/s CL16 - 400kn

 

mislim da sam prošao ok?

 

fina cijena za Ballistix, a ja mislio da je mojih 550kn bio bargain prije tjedan dana :D gdje si ubo?

 ajmo reć da uz BF imam i kolegu u jednom od dućana...jedino mi žao kaj nisam 1660 super skužio da je na akciji isto...:/

Tak ad sam jučer još ubo 1800kn GTX 1660 ghost..reko jbga, to je moj fail

 Znam kako ti je, I ja lovim GTX 1660 Super ispod 1900kn, vidio sam da je u instaru bila skoro 1800kn al naravno nema više zaliha.

The more things change, the more they stay the same.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
daniel2809 kaže...
fer-de-lance kaže...

A bome i drugi hot artikl došao na njušku, popratim svaki dan da vidim kak budu cijenili:

https://www.njuskalo.hr/led-tv/lg-uhd-led-tv-smart-43um7400-novoo-oglas-33033285

Većina tih stvari kupljenih na našem crnom petku je kupljeno isključivo radi preprodaje, a ne zato jer nekome ta stvar treba. Garantirano će većina tih stvari završiti Njuškalu, kad tad. Možda ne danas ili sutra, ali bude za otprilike tjedan, dva kada se malo stiša bura oko crnog petka. No moram priznat, prvi oglas je vrh; čovjek još ništa nije ni dobio, možda još nije ni platio, a već uredno prodaje na Njuškalu. 

16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

 

Ta ponuda više ne vrijedi ne znam čemu onda stavljaš.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Nisam vidio dobro. Brisem post yebote.

Edit: preko moba ne mogu obrisati post. Valjda se neces ljutiti.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 20:51 (Pero Dinamit).
12 godina
online
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Možeš samo prebaci na desktop verziju na mobu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 20:55 (mislioc).
10 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jinx je nekad imao super majice i hoodice, al postao mi je neisplativ :\ tak da nisam ništa od tamo naručivao valjda već 10 godina...

 

fun fact: saznao za Jinx kad sam išao guglat majice iz IT Crowd-a :)

 

a niš, dat ću šansu jednom quertee-u kad bude opet neki deal, a sucker sam za majice s fora printovima :)

 

kaj se bf i preprodaje tiče - ništa novo... tog je bilo i prije bf...

znam da sam sebi ubo ono kaj mi je trebalo + neke poklone za druge i ja sretan...

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 21:01 (60nine).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
viksaur kaže...
MasterG kaže...
60nine kaže...
MasterG kaže...

Ryzen 3600x - 1300kn

MSI MAG B550 TOMAHAWK  - 1100kn

Crucial Ballistix 2x8GB (16GB Kit) DDR4 3200MT/s CL16 - 400kn

 

mislim da sam prošao ok?

 

fina cijena za Ballistix, a ja mislio da je mojih 550kn bio bargain prije tjedan dana :D gdje si ubo?

 ajmo reć da uz BF imam i kolegu u jednom od dućana...jedino mi žao kaj nisam 1660 super skužio da je na akciji isto...:/

Tak ad sam jučer još ubo 1800kn GTX 1660 ghost..reko jbga, to je moj fail

 Znam kako ti je, I ja lovim GTX 1660 Super ispod 1900kn, vidio sam da je u instaru bila skoro 1800kn al naravno nema više zaliha.

 bila je 1650kn ako sam dobro vidio...al da, kolega iznad je reko...samo dokaz kolike su marže u hrv...gle jbga...gledam sebe i da ja bolje prođem...jednom u 5god kupujem komponente pa reko da iskoristim kolegu.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 21:08 (MasterG).
14 godina
online
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Po meni najbolji black friday ikada. Kupio GTA 3 + extensions, Max Payne 1 i 2, i Tropico 1 i 2 preko steam-a za par dolara. Nije puno para, ali je zato konačno legalna () verzija na pc-u. Malo old school igranja u prosincu i siječnju

 

Već sam mislio da je propao black friday, kad ono 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
ivanoile kaže...
bloodborne kaže...

Mislim da se sljedece godine to mora zvati blacked friday.

Jer sve sto smo dosad vidjeli je kak nas crnci ( citaj korporacije ) guze sa "popustima".

 Uozbilji se, samo netko tko nema veze sa stvarnosti je mogao ocekivat "klasicni" BF kada je pola Europe u lockdownu i nikad gora ekonomska situacija. A sve sto je povezano sa Azijom je dozivjelo takoder odredeni udarac na proizvodnju, tako da nitko ne zeli ispraznit svoje skladiste tek tako.

 

Proci ce jos vremena do klasicnih BF-a.

 

 

Donekle se slažem s tobom, međutim nema smisla na skladištu čuvati robu kojoj pada vrijednost. Prošlogodišnji modeli su malo kad i malo kome zanimljivi, a nadati se da novi, skuplji modeli, nisu napravili bitan iskorak u odnosu na prošlogodišnje, i time starima održavaju OK cijenu, je čisto kockanje.

12 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Nevezano uz tehnologiju, ali ovo ni u Bosni nema po ovoj cijeni. Po meni je ovo deal. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 2:33 (monsieur).
16 godina
online
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

https://www.ekran-osijek.com/ 

 

Ima interesantnih (povoljnih) BF ponuda.

Npr.

  • Q ACOUSTICS 3030i (par) = 1999kn (orah ili crni)
  • POLK SIGNATURE S50E = 2888kn
  • MARANTZ SR 5015 DAB = 5777kn (crni/srebrni)
  • ...

 

Akcijske cijene vrijede od 27.11 u 00:00h do 30.11 u 00:00h

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
don4ld kaže...
Čim vidim poliester bez obzira kaj ima pamuka, odma mi je muka. Kupio sam par puta takve hudice na sports directu, doslovno ti treba par minuta da se kvalitetno oznojiš.

Ak netko isproba nek javi, možda je umbro bolji po tom pitanju, cijena je dobra.

Sva roba od poliestera je katastrofa i to izbjegavam u širokom luku... 

7 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Marko :D kaže...

Sva roba od poliestera je katastrofa i to izbjegavam u širokom luku... 

 Ja isto, ali kaj npr. kod trenirki (donji dio)?

Nema normalne klasične a da nije plastika, a ove kaj nisu, u njima izgledaš ko pederčina ili hipster u tajicama.

Sve bi dao da netko ponovno počne proizvoditi normalne trenirke, ali očito ništa od toga, druga su vremena,  ljudi poput mene nisu ciljana skupina...

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Da, jedino kod trenirka nema alternativa. 😐

5 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Jel netko kupovao s Rost Sporta nesto?

Dobio sam samo ovaj mail. A nikako da potvrde.

Vec je placeno naravno. I sad nzm koliko im treba ako je netko uzimao.

Pa imaju super popuste.

https://www.rost-sport.hr/

 

12 godina
online
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
fer-de-lance kaže...
Marko :D kaže...

Sva roba od poliestera je katastrofa i to izbjegavam u širokom luku... 

 Ja isto, ali kaj npr. kod trenirki (donji dio)?

Nema normalne klasične a da nije plastika, a ove kaj nisu, u njima izgledaš ko pederčina ili hipster u tajicama.

Sve bi dao da netko ponovno počne proizvoditi normalne trenirke, ali očito ništa od toga, druga su vremena,  ljudi poput mene nisu ciljana skupina...

 

 

Marko :D kaže...

Da, jedino kod trenirka nema alternativa. 😐

 Kak ne, ja u Lidlu nakupovao trenirki od 100% pamuka koje su normalne, deblje, staromodne. Sto put bolje od ikojih poliesterskih a po 80ak kn, samo treba nac kad su u ponudi :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
3 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Minneyar kaže...
fer-de-lance kaže...
Marko :D kaže...

Sva roba od poliestera je katastrofa i to izbjegavam u širokom luku... 

 Ja isto, ali kaj npr. kod trenirki (donji dio)?

Nema normalne klasične a da nije plastika, a ove kaj nisu, u njima izgledaš ko pederčina ili hipster u tajicama.

Sve bi dao da netko ponovno počne proizvoditi normalne trenirke, ali očito ništa od toga, druga su vremena,  ljudi poput mene nisu ciljana skupina...

 

 

Marko :D kaže...

Da, jedino kod trenirka nema alternativa. 😐

 Kak ne, ja u Lidlu nakupovao trenirki od 100% pamuka koje su normalne, deblje, staromodne. Sto put bolje od ikojih poliesterskih a po 80ak kn, samo treba nac kad su u ponudi :)

 Eeee al' te nisu brendirane. Da, u Lidlu bude dobrih stvarčica (ne mislim na hranu). Ne vrhunski kvalitet ali ono izvrstan odnos cijene i kvaliteta. Odjeću je najbolje kupovati kad prođe sezona. Zimske jakne se pred kraj zime znaju prodavati u bescijenje, a slično i npr. majice kratkih rukava pred kraj ljeta.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Nisam gledao Lidl katalog, pa mi je očito promaklo. 🙂

13 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Vidim da i Galileo ima neke popuste, doduše, ne vjerujem da je nešto extra jeftinije nego inače. 

Jel im kakva odjeća što se tiče kvalitete? Nedavno sam kupio 2 veste, međutim, još ne mogu suditi o kvaliteti. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
16 godina
offline
Black Friday 2020 Covid-19 special edition

Imate Hawkers naočale 3 za cijenu jednih na njihovom webshopu, s obzirom koliko koštaju odlične su, imam jedan par kupljen prije pola godine i ovako za casual nošenje su super.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
dv14 kaže...

Vidim da i Galileo ima neke popuste, doduše, ne vjerujem da je nešto extra jeftinije nego inače. 

Jel im kakva odjeća što se tiče kvalitete? Nedavno sam kupio 2 veste, međutim, još ne mogu suditi o kvaliteti. 

 Imam njihovih par majica godinama vec i super se drze tako da okej im je roba s obzirom na cijenu. S tim da uzmi u obzir ove akcije sto su sad kao bf to su redovne akcije koje malo malo budu u trgovini, ako ti se da cekat naravno

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 11:22 (MarioVk).
4 godine
protjeran
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
fer-de-lance kaže...
Marko :D kaže...

Sva roba od poliestera je katastrofa i to izbjegavam u širokom luku... 

 Ja isto, ali kaj npr. kod trenirki (donji dio)?

Nema normalne klasične a da nije plastika, a ove kaj nisu, u njima izgledaš ko pederčina ili hipster u tajicama.

Sve bi dao da netko ponovno počne proizvoditi normalne trenirke, ali očito ništa od toga, druga su vremena,  ljudi poput mene nisu ciljana skupina...

 

 istina zadnje normalno sam našo u dechatlonu pumin donji dio. 

 ovo šta sam gledao po ostalim ducanima sve tajice.

 

 uspio sam jedino normalan komplet uzet u arena parku od reeboka i to za smijesnih 100kn

 u inter sport outletu, al nije pamuk :/

 

 opcenito je muska robla previse otisla u pm... ajde jos slim koliko toliko ak nije ko tajice,

 al kad vidim skinny na frajerima povraca mi se.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Hacker002 kaže...

Imate Hawkers naočale 3 za cijenu jednih na njihovom webshopu, s obzirom koliko koštaju odlične su, imam jedan par kupljen prije pola godine i ovako za casual nošenje su super.

Ja sam brdo nocala tamo kupio. Al ak me sjecanje dobro sluzi cijene prije 2 godine (kad sam ja kupovo neke od tih modela) su bile dosta manje i jos su onda furali akciju svakih mjesec-2. Kupis jedne, dobis druge gratis. Just for info.

Ja sam super zadovoljan sa svojima, koje i dan danas nosim.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Spacecraft kaže...
Pa u sijecnju je Bozic. Riskiraj.

 A od kad to? Božić je oduvijek u prosincu.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
Hacker002 kaže...

Imate Hawkers naočale 3 za cijenu jednih na njihovom webshopu, s obzirom koliko koštaju odlične su, imam jedan par kupljen prije pola godine i ovako za casual nošenje su super.

 Jel akcija stvarno traje još samo 12h ili bi mogli produžiti?

 

Baš htio platiti i skužim da nemam para na PayPalu/deviznom računu, a danas nedjelja pa od prebacivanja para sa računa na račun nema ništa. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
offline
Re: Black Friday 2020 Covid-19 special edition
indy500 kaže...
Spacecraft kaže...
Pa u sijecnju je Bozic. Riskiraj.

 A od kad to? Božić je oduvijek u prosincu.

 Nisi vidio? Odgodili zbog korone.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice