Razmjena i poklanjanje Hardwarea zaključana tema

poruka: 3.242
|
čitano: 694.253
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ima li netko za poklonit Nokiu 3310 ;)

 

 
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
kruskar kaže...

Dali ima tko da pokloni/zamjeni

nekakvu S478 mbo s agp i ddr400 ulazima,treba mi za frenda koji nema novaca,jučer mu krepala mbo pa da mu zamjenim a ja nemam doma.

također makar 1 PCI ulaz mora imati da možemo mu staviti WiFi karticu jer se spaja kod mene na net jer kao što sam naveo nema novaca da si plati internet i kupuje nove djelove,jedva ima novaca za kučni telefon da plati.

Možemo se isto nekako dogovoriti za $

Respect što mu pomažeš.

13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

ima netko neki bolji kuler mijenjam svoju noctua nh u9b se2, za nesto bolje moguca nadoplata ili dam kuler i neke ventove imama 3x120mm i 2x140mm nzxt ovi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Trazim zelenu neonku, nije bitna duljina. Nudim neke stvari u zamjenu a moze naravno i suska :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Fujitsu Siemens Amilo Pro v8210 bez punjača, Hdd-a i ladice za isti. Ili mijenjam ili tražim ladicu. plačam Cash!!!!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2011 14:32 (MirkoXXX).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
1.Lovac kaže...

Ima li netko za poklonit Nokiu 3310 ;)

Nažalost, baka ju koristi {#}

Tommy_GTI kaže...

nije bitna duljina

itekako je bitna {#}

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Mijenjam GTX470@850/1900 s blokom za vodeno hlađenje EKW za jaču karticu ili prodajem

 

 

www.rigburning.comule.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

15" CRT monitor ... samo stoji i prasinu skuplja ... uzeo ga privremeno dok nije stigo lcd ...

 

mjenjam za 10 praznih DVDa

 

Đakovo

 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea

ja imam dvije ali im baterija neradi

Bilo bi potrebno, al' nije zgodno...
15 godina
protjeran
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
lotar1919 kaže...

Ima li tko za poklonit kakvo kućište-bilo kakvo ?

 

Naime sve sam pare dao za konfu ,i jedino mi ostalo kupit kućište,neam kinte,a moram se strpit još koji tjedan za 300-400 kn da uzmem nešto normalno...

 

Zahvaljujem...

 imaš na oglasniku, tip prodaje neka klasik bež  kučišta po 10 kn...ako nemaš 10 kn onda ti bolji komp od pentiuma 166 ni ne treba...

 

EDIT - žicaj tamo gdje si dao pare za novi komp...{#}

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2011 18:14 (cassini).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
cassini kaže...
lotar1919 kaže...

Ima li tko za poklonit kakvo kućište-bilo kakvo ?

 

Naime sve sam pare dao za konfu ,i jedino mi ostalo kupit kućište,neam kinte,a moram se strpit još koji tjedan za 300-400 kn da uzmem nešto normalno...

 

Zahvaljujem...

 imaš na oglasniku, tip prodaje neka klasik bež  kučišta po 10 kn...ako nemaš 10 kn onda ti bolji komp od pentiuma 166 ni ne treba...

 

EDIT - žicaj tamo gdje si dao pare za novi komp...{#}

Ne budi bezobrazan . Ja sam lijepo pitao . Preporučio bih ti da si kupiš priručnik pristojnog ponašanja.

Uostalom našo sam si kućište u međuvremenu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2011 20:17 (lotar1919).
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Tražim socket 754 coller može i pasivni i aktivni, ili samo ventilator. Mjenjam za razne stvari ili $$$.

ili ako nekomu nije problem da pokloni

isto trebam cijeli cooler za matičnu s 478, trebam sve i onaj držač za hladnjak koji je na matičnoj i coller

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Danijel789 kaže...
isto trebam cijeli cooler za matičnu s 478, trebam sve i onaj držač za hladnjak koji je na matičnoj i coller

Mislim da imam komplet. Budem sutra provjerio u svojoj buksi pa ti javim.

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
12 godina
protjeran
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Grafička Kartica Ati radeon X1950 Pro 256 mb Ddr2 Agp

Grafičku karticu Ati radeon Hd 2400

Matičnu ploču komplet sa procesorom Socket 753 i Ima na sebi dvije pločice po 512 Mb

Imam i edimax wi fi usb

Ponude razno tj ajmo reči zanimao bi me neki (hard disk sata,zatim satelicka za komp,ili ajmo reću usb dvbt)

 

A ako nema nsita od navedenoga moze razmjena za razno

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Nabavio sam mbo s478 dali ima netko onu plastiku gdje se kači cooler? jer frend nije imao tu plastiku pa da stavim to,i imam tu doma neki P4 1.80ghz s478 pa da to isprobam da vidim ako radi da frendu napravim komp pa da uživa.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Cekaj koju plastiku onu kao ond adva sto idu na dvije suprotne strane ??? ili ono sto ophpdi kompletan cooler
16 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
kruskar kaže...

Nabavio sam mbo s478 dali ima netko onu plastiku gdje se kači cooler? jer frend nije imao tu plastiku pa da stavim to,i imam tu doma neki P4 1.80ghz s478 pa da to isprobam da vidim ako radi da frendu napravim komp pa da uživa.

Ovo?

 

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
12 godina
protjeran
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Ako je to imam i sto ga kaci i jedno i drugo tako da nema problema ako ti treba :)
13 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
F1-IVO kaže...
kruskar kaže...

Nabavio sam mbo s478 dali ima netko onu plastiku gdje se kači cooler? jer frend nije imao tu plastiku pa da stavim to,i imam tu doma neki P4 1.80ghz s478 pa da to isprobam da vidim ako radi da frendu napravim komp pa da uživa.

Ovo? 

Da to.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

imali itko dvije plave ili crvene neonke, imam ispravljac a fale neonke :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

dal ima netko tko bi mjenjao  maticnu? bitno da je maticna am3 i 4 slota ddr3! nudim svasta od maticne (pod garancijom)am3,ddr3 2 slota,volan logitech formula ex,itd

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
F1-IVO kaže...
kruskar kaže...

Nabavio sam mbo s478 dali ima netko onu plastiku gdje se kači cooler? jer frend nije imao tu plastiku pa da stavim to,i imam tu doma neki P4 1.80ghz s478 pa da to isprobam da vidim ako radi da frendu napravim komp pa da uživa.

Ovo? 

da, to i meni treba, samo još i cooler

12 godina
odjavljen
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Poklanjam 2 plava led ventilatora 120 mm, oni sa Ebay-a.Ventilatori su novi nekorišteni. Javite se na PP.

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
F1-IVO kaže...
kruskar kaže...

Nabavio sam mbo s478 dali ima netko onu plastiku gdje se kači cooler? jer frend nije imao tu plastiku pa da stavim to,i imam tu doma neki P4 1.80ghz s478 pa da to isprobam da vidim ako radi da frendu napravim komp pa da uživa.

Ovo? 

Takve ja imam ali sam zaboravio ovdje stavit a imam oko 5 komada pa ako neko zanima mogu poklonit. To su bracket za ploču socket 478.

12 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Dali neko poklanja kakvo kućite. Ili kakve djelove za komp može i prodaja ako su jeftini?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
laux kaže...

Dali neko poklanja kakvo kućite. Ili kakve djelove za komp može i prodaja ako su jeftini?

Imam ja midi kućište i dvije optike, CDRW i DVDROM, oba ATA, mislio sam za 100kn prodavati sve zajedno pa odustao, može i zamjena za razni hardver u istoj protuvrijednosti. Za 100kn kakav DDR3 RAM možda i/ili miš za komp optički ergonomski (za starce mi je).

Cemetary gates
12 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Nudim:

matična Gigabyte P955 socket 775 + Intel Pentium D930 dual core 3,0 GHz + 2 x 1 GB Kingston RAM

matična DFI P965 socket 775 + Intel Core 2 E4200 dual core + 2 x 1 GB RAM

matična socket 478 + Intel Pentium 4 1,6 GHz + Zalman cooler + 2 x 512 MB DDR RAM

grafička PCI Express ATI X1950GT

grafička AGP nvidia Ti 4200 + pasivni Zalman cooler

sve ispravno

 

Tražim:

igre, kontroler, volan za Playstation 3

igre, kontroler za Nintendo Wii

eksterni disk USB

dock za iPhone

USB memorije 4 GB i veće

zvučnike za PC 2.1

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ako oce ko za zamjenu matina asrock p4vm800 i na njoj procesor i hladnjak nisam siguran koji je procesor ne pise na njemu a neda mi se stavljat u komp da vidim mislim da mu je brzina neki 2.3Ghz,neki dva modema za internet oni stari,i AGP grafičku 64 mb. može zamjen za sve kućišta,ventilatori, dijelovi za komp,mobitel kakav. Ja sam iz karlovca

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

iPhone 3G - PoluIspravan, neda se upalit jer je iOS u nekom erroru pa se ne miče dalje od Apple logoa (do toga je došlo resetiranjem na defaultne postavke jer je mob tad josuvijek potpuno ispravan trebao biti prodan, ali ga je nestručni frend kad je zaglavio na Apple Logou, išao otvarat da odspoji bateriju, te zatim slučanjo prekinuo flat kabel od Power BUttona), i jer je flat kabel koji spaja Power Button prekinut.

 

 

 

 

 

Dajem ga u zamjenu za razno u vrijednosti do 500kn.

Ponude na PM.

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb: "Hvala" ili "Thum Up" nego pisati post sadrzaja "Hvala", koji ujedno ne prati temu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Tražim bilo kakve 3.5" hard diskove na poklon (neispravne).

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice