Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.429
|
čitano: 2.462.901
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako netko ima kod za popust za Polleo sport koji ne bude iskoristio neka se javi, bio bi zahvalan jako

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mata94 kaže...

1) Logitech G935 bežične gaming slušalice - 86,39 eura s kodom LOGIBR45HR

Ovo je bila najeftinija cijena, buraz je također tada za tu cijenu uzeo.

S obzirom da smo do sada kupili 3 para G935, par mana:

  1. Volume kotačić nakon godinu-dvije dana korištenja počinje da pojačava/smanjiva glasnoću sam kako želi kad vrtite kotačić, 50/50% je hoće li raditi iz prve kako treba ili će zezati.
  2. Gornja spužva se pohaba od korištenja, a ear-pads još uvijek drže (bio sam jednom mijenjao na G633 jer su se bile raspadale). Replacement je jedino aliexpress.
  3. Baterija također nakon ~2 godine počne droppati kao na starim mobitelima, trenutno pokaže 77%, nakon par minuta padne na 1% i drži tako neko vrijeme ili se momentalno ugase, ugasiš/upališ te pokaže 97%, baš lutrija. Imam powerbank od 20k mAh te mi je spojen konstantno na njega jer su mi svi USB portovi na latopu zauzeti.
LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 4
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2023 12:22 (Kosturko1).
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mat777gold kaže...

Ako netko ima kod za popust za Polleo sport koji ne bude iskoristio neka se javi, bio bi zahvalan jako

 Zar nije XMAS4 za 15% popusta?
Meni je tako doslo na viber za web trgovinu poruka.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kosturko1 kaže...
mat777gold kaže...

Ako netko ima kod za popust za Polleo sport koji ne bude iskoristio neka se javi, bio bi zahvalan jako

 Zar nije XMAS4 za 15% popusta?
Meni je tako doslo na viber za web trgovinu poruka.

 Da, XMAS4 imaju samo na određene proizvode ali pikiram Epix Garmina koji je označen kao prilika pa sam mislio ako netko ima baš kod koji je dobio od Pollea za extra popust.

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Cijena na linku je 79€, Ima i jeftinije od toga

 
1 0 hvala 0
14 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozdrav svima

Zanima me vaše mišljenje dal vrijedi ovo uzeti

rx 6700 xt 270€

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
nevrjeme kaže...

Pozdrav svima

Zanima me vaše mišljenje dal vrijedi ovo uzeti

rx 6700 xt 270€

Hvala

 Ja ti mogu samo reci da je taj prodavac pouzdan, od njega sam ja kupio također jednu karticu i nikakvih problema. Bio sam osobno kod njega, dobar je majstor, bavi se tim stvarima - popravci, sastavljanje, rastavljanje itd.

Kovačić
14 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

A vjeruje ti, čuo sam se s njim i dao bi za 250€ ako dođem po nju, a daleko mi 150km. Malo me frka što je bez garancije a nije baš malo novaca

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
nevrjeme kaže...

A vjeruje ti, čuo sam se s njim i dao bi za 250€ ako dođem po nju, a daleko mi 150km. Malo me frka što je bez garancije a nije baš malo novaca

 Prodaje kartice korištene za kopanje. Ne kažem ništa loše ali neke ljude to smeta pa da znaš na čemu si. Upitno stanje ventilatora i termalnih padova.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2024 18:23 (It'sMe932).
14 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hvala, nisam pametan, razmislit ću.

 

3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Posto sam ja svoju platio u ono vrijeme 700e, nema te sto bit strah, te grafe su kvalitetne
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako je sa RX6600 nakopao nesto, a ima garanciju jos godinu i pol, hladna je i dalje. Ja mogu za svoje samo to reci. Kartica nije otvarana niti se vide tragovi istrosenosti.

Kovačić
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Gago4 Prevara je to, mislim da je bilo više tema o tome kako prodaju takve stvari na amazonu s ukradenim računima, mani se tih 'super' ponuda.

Nekaj kaj u nas košta 1400€ (za taj 256gb model), nemre nikak koštat vani 900 :) Čistom logikom se posluži i nebuš osto bez peneza.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Našao sam se sa čovjekom i uzeo karticu, ali nitro verziju za iste novce. Kartica izgleda kao nova.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne gledaš kako kartica izgleda. Jesi je bacio na stress test dok si popio pivu s njim? Kao sto je kolega rekao odu ventilatori i termalni padovi nakon godine majnanja. Slušaš zvuk grafe kako radi ( ventilatori, coil whine itd) i gledaš jel se gasi, jel daje black screen i jel baca artefakte dok se muci na stress testu. Šta se tiče konkretno tog prodavača pričao sam s njim nedavno i bio je izuzetno bezobrazan pa sam ga zaobišao. 

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Slično bezobrazno iskustvo, ja sam prije godinu dana uzeo od njega Gigabyte RTX 3060 Ti, došla, jedan ventilator prozujao. Natezanja s njim, odgovori u stilu pa kupiš za 10 eura drugi vent sa ebaya.... onda mi nije htio vratiti novce nazad dok mu nisam poslao nazad grafu - naravno nije se sjetio uplatiti bar za jednu poštarinu nego sam ja platio i tamo i vamo...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sa njim nisam imao nikakvih problema u komunikaciji, nisam sinoć stigao ništa dalje testirati.

Danas 20 min heaven benchmark i u trixx-u fan health check (kaže da su ok).

Ne reklamiram ga ja, samo kažem svoje iskustvo do sada, a za dalje čemo vidjet

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bitno da grafa radi i da ti se isplatilo uzet, sve ostalo je subjektivno mišljenje. Meni se zamjerio i zato sam ga zaobišao, ne kažem da mu roba ne valja. Ako primijetiš šta na grafi naravno napisi tu na forumu da znaju i ostali. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
vikapa kaže...

Sancta Domenica - Philips AV uređaji na akciji

 

Uz kod PHILIPSAV-40:

Soundbar Philips TAB6305 i Soundbar Philips TAB6405 : 248,72 EUR -> 149,23 EUR

 

 

Također korisnici HT-a, putem Moj Telekom aplikacije kroz Magenta Moments mogu zamijeniti 2500 bodova za 25€ popusta u Sancti.

 

Taj soundbar je u Iponu 175€ pa onda i nije neki popust. Ajde s ovih dodatnih 25€, ali bez toga i nije neka bajna cijena.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako netko zna za dobar popust na usisavace neka javi. Do sada 15 g. imali Philips expert performer i bili zadovoljni. Nista facy, samo da sto bolje usisava i cisti tepihe.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Da se ponovim od prije mjesec dana:

mata94 kaže...

1) Logitech G935 bežične gaming slušalice - 86,39 eura s kodom LOGIBR45HR

Ovo je bila najeftinija cijena, buraz je također tada za tu cijenu uzeo.

S obzirom da smo do sada kupili 3 para G935, par mana:

  1. Volume kotačić nakon godinu-dvije dana korištenja počinje da pojačava/smanjiva glasnoću sam kako želi kad vrtite kotačić, 50/50% je hoće li raditi iz prve kako treba ili će zezati.
  2. Gornja spužva se pohaba od korištenja, a ear-pads još uvijek drže (bio sam jednom mijenjao na G633 jer su se bile raspadale). Replacement je jedino aliexpress.
  3. Baterija također nakon ~2 godine počne droppati kao na starim mobitelima, trenutno pokaže 77%, nakon par minuta padne na 1% i drži tako neko vrijeme ili se momentalno ugase, ugasiš/upališ te pokaže 97%, baš lutrija. Imam powerbank od 20k mAh te mi je spojen konstantno na njega jer su mi svi USB portovi na latopu zauzeti.
LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam ih kupio za tu cijenu prije 3mj. Koristim ih svakodnevno na ps5. Za sada nemam ni jednu od tih mana. Vrijeme ce pokazati

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2024 13:07 (Junior335).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Junior335 kaže...

Ja sam ih kupio za tu cijenu prije 3mj. Koristim ih svakodnevno na ps5. Za sada nemam ni jednu od tih mana. Vrijeme ce pokazati

 Tražio sam bateriju da kupim, našao sam na ebay međutim ima isti date code kao i moja trenutno, odustao od kupnje. Izgleda da u zadnje 2 godine uopće ih ne proizvode više. 

LOL: Crobrother
4 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kosturko1 kaže...

Ako netko zna za dobar popust na usisavace neka javi. Do sada 15 g. imali Philips expert performer i bili zadovoljni. Nista facy, samo da sto bolje usisava i cisti tepihe.

 

Mi uzeli nedavno na Centar Tehnike Miele C3 i ekstra smo zadovoljni. Najpovoljniji.

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Hrabar.Dabar kaže...
Kosturko1 kaže...

Ako netko zna za dobar popust na usisavace neka javi. Do sada 15 g. imali Philips expert performer i bili zadovoljni. Nista facy, samo da sto bolje usisava i cisti tepihe.

 

Mi uzeli nedavno na Centar Tehnike Miele C3 i ekstra smo zadovoljni. Najpovoljniji.

 Ha ha ja iz Osijeka, isto ga uzeli sinoc. Ruzna boja ali dize tepih i parket zajedno :)
Definitivno bestbuy u Hrvatskoj u ovom trenutku.

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
amd freak kaže...

Baš prošli tjedan gledam Poco F mobitele.

Kupljeno.

Hvala 

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
fora2 kaže...
amd freak kaže...

Baš prošli tjedan gledam Poco F mobitele.

Kupljeno.

Hvala 

 Ajde super...da dosta dobar deal...

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
I ja uzeo neplanirano, mi9 je svoje dao. Red je malo promijeniti.
Hvala na info.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice