Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.454.034
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
pacijent007 kaže...

Jel imas neki izvor za to da pročitam? Zadnje sto sam vidio je da nece podržavati b450 nego da izlazi b550 ali vec imamo x570 a one ce podržavati cijeli r4xxx lineup

 

Znači isto tamo gdje si vidio da neće podržavati, sad pogledaj da su promijenili odluku. Ne kužim ovo na pola informiranje NHF.

 

Što se tiče biosa za Zen 3 će ići zasebni bios, i nema povratka.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Iskreno ni ne znam gdje sam pročitao to kad je izaslo. Na toliko mjesta se pojavilo i negdje sam procitao. Sad nisam naletio na ovo da su promijenili odluku. Oprosti za moj smrtni grijeh

14 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
pacijent007 kaže...

Iskreno ni ne znam gdje sam pročitao to kad je izaslo. Na toliko mjesta se pojavilo i negdje sam procitao. Sad nisam naletio na ovo da su promijenili odluku. Oprosti za moj smrtni grijeh

 

Evo tu ti je službena objava od AMD-a, sa svim podacima i trenutnim planovima:

 

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/gmp45o/the_zen_3_architecture_is_coming_to_amd_x470_and/

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
pacijent007 kaže...
The_Fichek kaže...

Meh, 4.8 GHz nemoj bas ocekivati jer to je 3900XT, najbolje binani i pitanje je opet kao i kod 3900X koliko ce ti boostovi trajati. Da bude 4.5Ghz all core stabilno ko stijena i da cijena ne ide preko cijene trenutne 3000 serije ljudi ce bit sretni. Sve iznad toga je +. Pitanje je i kolika bi u tom slucaju bila isplativost jer ce trenutna 3000 serija navodno pojeftiniti od strane AMDa.

 Apsolutno, 4.5ghz all core je fantasticno

 Nema veze boost. Mogu ga na 5ghz nafrljit (kao onaj yutuber) i dobit minorni boost u perfomansama.

 

Latencije, latencije i latencije. IPC prednost već imaju. Ako to poprave na konju su.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 15:28 (DarthMarkus).
14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Izvan toka sam, zasto se puca na Futuru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
crazy_luđak kaže...

Izvan toka sam, zasto se puca na Futuru?

 ne puca se na futuru nego na intel

5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vidjeh jednu 5700XT Evoke na njuškalu, za 2750kn. Jel se isplati ? Znam da nije nešto baš kartica s GDDR6 temperaturama... Ne piše eksplicitno, al čini se da ima garanciju.

Apoc
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 15:49 (Apocalypso722).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Apocalypso722 kaže...

Vidjeh jednu 5700XT Evoke na njuškalu, za 2750kn. Jel se isplati ? Znam da nije nešto baš kartica s GDDR6 temperaturama... Ne piše eksplicitno, al čini se da ima garanciju.

Ako ces modat termal padove se isplati, inace po meni ne.

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ovaj powerbank se dobije na Megastoru za kupovinu iznad 200kn, ako se preplatite na njihov newsletter: https://megastore.hr/proizvod/punjac-prijenosni-noaline-ray10-s-10000-mah/

 

Eh sad, imam pitanje jer nisam dugo koristio powerbank. Ovaj ima microUSB i USB C port i cini se da se ne dobije nikakav USB C kabel uz njega. Znaci, da bih punio mob sa USB C treba mi USB C - USB C kabel?? Moze li takvo sto uopce punit mob jer obicno je kabel za punjenje USB A - USB C..

8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Naravno da može. USB C je samo tip konektora. Koliko sam ja razumio, dva su konektora na izbor, micro USB i USB C. Znači trebaš ili 'micro USB to USB C kabel' ili 'USB C to USB C kabel'.

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo objasino drugi kolega. Ja sam corav bio. Taj USB C i MicroUSB su in portovi, za punit punjac. Out portove uopce nisam vidio ni skuzio da ima 2 obicna USB-a..

 

jocommb kaže...

USB audio dac 96 GSa/s Oehlbach USB Bridge USB Headphone DAC kod nas vidim 1099 kuna (samo conrad ima u ponudi) .... tamo 29 eura i postarina 6.5 za EU ( Tako pise na stranici nisam provjeravao jel 100% )

 

https://www.oehlbach.com/de/audio-equip/elektronik/usb-bridge

USB DAC koji regularno kosta 150 eura?? Wtf. Reviewovi su podijeljeni hmm: https://www.amazon.de/Oehlbach-Kopfh%C3%B6rerverst%C3%A4rker-USB-Stick-Vorverst%C3%A4rker-schwarz-grau-Schwarz-Grau/product-reviews/B0144RLSG4/ref=cm_cr_arp_d_paging_btm_next_2?ie=UTF8&reviewerType=all_reviews&pageNumber=2 Ovaj pri vrhu druge stranice komentara kaze da ga je normalno spojio na Android sa USB Media Player Pro aplikacijom i usbA-usbC adpaterom. Par komentara ispod jedan veli da će potrošiti puno više od nekog usbC DACa, ali da se neće slomiti u mobilnoj uportebi. Jedno je sigurno, ak4396, tj. AKM 4396 chip koji koristi kao DAC je jako dobar, a i Texas Instruments 1020b chip za pojačalo se čini super, no to je realno stvar od par dolara. Meni kao puno zgodnije rješenje izgleda npr. hvaljena HD Sonata II koju bi trebao prepoznat svaki mob bez aplikacije, DAC manjih dimenzija, ima usb C kao i usbA-usbC adapter, 30 dolara i free shipping. Ako je ovaj svapski inace zbilja tolko skup onda bi trebao biti puno bolji, no nema bas usporedbi s drugim DACovima. Vidim da ima dosta komentara da je znao biti na akciji za 50 eura na Amazonu, a ponekad i 30 eura kako je sad. Znaci vjerojatno vrijedi nesto vise od 50 eura, ako i tolko.. Izgleda da mu je glavna namjena za laptope, steta sto nema usbC ulaz.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 11:07 (The_Fichek).
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
HolyPotato kaže...

https://www.saturn.de/de/product/_asus-radeon-tuf3-rx5700xt-o8g-gaming-90yv0da0-m0na00-2595453.html

 

ASUSRadeon TUF Gaming X3 Radeon RX 5700 XT OC 8GB Navedena graficka u Saturnu.de dodje 329 eura jer asus ima promociju 30 eur Cashback samo im trebate priloziti racun. Znaci 329 eur i besplatno je preuzimanje u poslovnici. 

Besplatno preuzimanje u njemackoj poslovnici da. Btw. vecina s foruma zivi u HR. Ovo za 30 eura casbhack nije lose. Inace, to je jedan od najgorih modela 5700 XT. Toliko los da su morali napraviti reviziju u obliku TUF Evo modela s boljim ventilatorima i vise aluminija. Naravno, taj upgrade ne kosta koliko i originalna TUF verzija jer di bi oni bili posteni, nego nerijetko kosta vise od Strix modela. I za kraj, treba napomenuti da nemaju dostavu za HR, nego je potreban posrednik. Moguce da sam u krivu s ovim zadnjim, ali tako je bilo prije.

 

Mozda, mooozda bi ovo bio isplativ model za iskoristiti tih 30 eura: https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6739511_-dual-rx5700-o8g-evo-8gb-asus.html, ali cisto sumnjam. Neda mise uopce gubit vrijeme na istrazivanje, koliko malo nade imam u taj cooler s 2 ventilatora. Sto se 5600 XT tice, grafa je super, no Pulse i konkurencija su sasvim oke za 50 eura manje, tj. 20 eura manje, ako gledamo akciju.

 

Zakljucno, njima treba 50 eura akcija i to globalna, da budu konkurentni jer su se srozali dosta s AMD grafickama do te mjere da ne znaju zategnut sarafe upravo na tom modelu kojeg si linkao.

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da, nema dostave izvan Njemacke, no mislio sam da dosta nas radi u Njemackoj koji smo na bug forumu pa neka se nadje. Nisam znao da je tako los model, na nabavi ova grafa najjeftinija je 3400kn a ovdje 329 eur je oko 2500kn tako da svejedno nije prelose.

3 godine
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kaj se tice ovog sata jel to čuka za trkače? žena mi ima neki Garmin od 200€ nekakav 4runner(tak nekaj) jel ovo bolje?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
HolyPotato kaže...

Da, nema dostave izvan Njemacke, no mislio sam da dosta nas radi u Njemackoj koji smo na bug forumu pa neka se nadje. Nisam znao da je tako los model, na nabavi ova grafa najjeftinija je 3400kn a ovdje 329 eur je oko 2500kn tako da svejedno nije prelose.

Jbg, nisi znao za los model. Ima dosta ljudi u Njemackoj, ali onda mozes napisati za ekipu iz Njemacke ili nesto slicno tome :) Nije prelose za ljude koji su spremni malo modat graficku. Uglavnom, nisu bas isplative te AMD graficke vani, dok u HR kako koja. U HR npr. Strix 5600 XT kosta jednako kao i Pulse iz nekog razloga pa je dobar odabir, iako je 2650kn malo cudna cijena za 5600xt.

12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zasto za ovaj sat na T.com-u prilikom narudđbe traze OIB i br osobne?

Jeli im to potrebno?

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jest glupo sto to traze. Kao strani drzavljanin moras to rijesavati preko kalkulatora:

https://oib.oib.hr/SaznajOibWeb/fizickaOsobaStranac.html

 

 

Po tome, kao strani drzavljanin, ne mogu u HR kupiti nikom poklon preko T-Coma.

Nije bas OK, al nebi to ni kupovao.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
VandaL.pr! kaže...

Zasto za ovaj sat na T.com-u prilikom narudđbe traze OIB i br osobne?

Jeli im to potrebno?

 Vjerojatno jer imaju ograničen broj komada i žele spriječiti narudžbe koje bi bile poništene jer postoje dugovanja po OIB-u

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mambinjo kaže...

Hangar ima nekakve akcije po 30%, 70%, 50% ako nekog zanima. Trenutno im je stranica zeznuta ne vide se slike, ali navodno će popraviti.

Jebala ih noa i sva dodatna oprema za istu

              

Moj PC  
19 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sta je je, Noa nije neka kvaliteta, ali ima okej povoljnih stvari. Npr. periferija, tzv. gaming stolci, kablovi, punjaci itd.

12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Što nije nedavno bila rođendanska rasprodaja ( prije par mjeseci). Meni sve ovo smrdi da ide ključ u bravu pa rasprodaju jer sve manje poslovnica imaju. U zg su ih imali nekoliko, sada niti jedne

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Oduljili su malo proslavu da, ali mi se cini da ne traje par mj., nego mjesec dana tako nesto. Ja sam bio uzeo 2 DVB-T2 prijamnika i napunio narudzbu s drzacem za mobitel za auto do 300kn radi besplatne dostave. Zbog kupnje vece od 200kn dobio punjac 10000 mAH (cini mi se da ta akcija vise ne vrijedi). Prijamnik je bio super na katu, a u prizemlju katastrofa. Zalio se na prijamnik. Kurirska sluzba dosla na vrata, nikakva nadoplata, uzeli prijamnik, za tjedan dana, tj. danas vratili 120kn nazad na racun..

 

Da imam vise para mozda bih se usudio uzeti tablet kod njih ili tako nesto, a TV se ne bih usudio, iako su primamljivi. Mob mozda za stariju osobu, not sure.

 

Mogla bi im se ta proslava jos produljit jer je dosta lose da sa novim web suceljem nisu povukli slike. Mozda im je bilo pametnije zadrzat stari web i slike dok je akcija, nego ovo.

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ako se zatvaraju, zašto novi web?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Del_Boy97 kaže...

ako se zatvaraju, zašto novi web?

 Mozda zatvaraju poslovnice i idu samo na web, sto i je realno danas

12 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Oduljili su malo proslavu da, ali mi se cini da ne traje par mj., nego mjesec dana tako nesto. Ja sam bio uzeo 2 DVB-T2 prijamnika i napunio narudzbu s drzacem za mobitel za auto do 300kn radi besplatne dostave. Zbog kupnje vece od 200kn dobio punjac 10000 mAH (cini mi se da ta akcija vise ne vrijedi). Prijamnik je bio super na katu, a u prizemlju katastrofa. Zalio se na prijamnik. Kurirska sluzba dosla na vrata, nikakva nadoplata, uzeli prijamnik, za tjedan dana, tj. danas vratili 120kn nazad na racun..

 

Da imam vise para mozda bih se usudio uzeti tablet kod njih ili tako nesto, a TV se ne bih usudio, iako su primamljivi. Mob mozda za stariju osobu, not sure.

 

Mogla bi im se ta proslava jos produljit jer je dosta lose da sa novim web suceljem nisu povukli slike. Mozda im je bilo pametnije zadrzat stari web i slike dok je akcija, nego ovo.

 Kak dobijes besplatnu dostavu?

Ja sam sada narucio frendovima nes sve skupa 800kn i dostava 30kn

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ono kad sam postavio u glavnu temu popusta je bila besplatna dostava za narudzbe >=300kn ukljucujuci punjac na poklon lol, znaci narudzba je trebala biti sve skupa 217kn tako nesto. Sad im je mozda zmrdana cijela stranica, a mozda imaju i nova pravila. Nemam pojma, ali je cudno da nemas besplatnu dostavu za 800kn.

12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Poslao sam im mail jer pise da sve uzeto s webshopa ima besplatnu dostavu. Msm nisu neki novci al ono, 3 bureka

 

EDIT

 

Poštovani,

 

Za sada se dostava nažalost naplaćuje jer ide automatski i s obzirom da roba ide iz nekoliko poslovnica.

Konkretno Vaša narudžba ide iz 3 različite poslovnice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 22:50 (Tony1999).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ovakvog bisera jos nisam vidio, prvo jave na narudzbu ne mogu isporuciti, a kada sam upitao zasto, ovo je odgovor:

 

Majstori su stavili na prodaju racunalo koje koriste u poslovnici

 

Moj PC  
28 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Napisi im da ti prodaju PC, jer ce im ta poslovnica ionako ubrzo bit zatvorena, bankrot je neizbjezan.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
6 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice