Elektronički otpad

poruka: 15
|
čitano: 6.018
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Elektronički otpad

Pozdrav, imam stari CRT monitor, stari dell laptop, 2stare przilice i tv prijamnik stari od maxtva. Jel mogu to odnijeti u obicni otpad i ocu li dobiti ista? Monitor je dosta tezak, aa nije bas ni laptop lagan.

1950
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Elektronički otpad

Jel moze tko odgovorit? hvala

1950
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Elektronički otpad

I mene to zanima

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Elektronički otpad
njuskac kaže...

I mene to zanima

 Valjda ćemo dobiti odgovor, šta će nam bezveze kupiti prašinu kad možemo profitirat od toga.

1950
9 godina
neaktivan
offline
Re: Elektronički otpad

Mozes nazat neki broj pa ti dodju i pokupe bez naknade (http://www.ee-otpad.com/sakupljanje-ee-otpada.php?gclid=CjwKEAjwoZ-oBRCAjZqs96qCmzgSJADnWCv88nGnxWRkz5YWKLbod84QdlOIa6HBonCeemq7EyQ3WBoC-d_w_wcB).  A mos i cigosu probat prodat kad ga vidis da se voza okolo. :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Elektronički otpad

Al ne mogu ja to odnijeti na obicni otpad da mi izvagaju i unovce?

1950
9 godina
neaktivan
offline
Elektronički otpad

dijelove za laptop možda možeš prodat,max tv ako radi možeš isto prodat jer ga ljudi masovno pokušavaju pretvorit u mediaplayere....

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Elektronički otpad
CyberPlague kaže...

dijelove za laptop možda možeš prodat,max tv ako radi možeš isto prodat jer ga ljudi masovno pokušavaju pretvorit u mediaplayere....

 Aha, a ima li bakra u starom CRT Monitoru koliko? Jel je pretezak ovako..

1950
9 godina
neaktivan
offline
Elektronički otpad

Možda nešto malo na transformatorima,zanemarivo.Da se radi o TVu možda bi mogao prodat dijelove nekom servisu,al ovako ćeš teško pronać.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Elektronički otpad
CyberPlague kaže...

Možda nešto malo na transformatorima,zanemarivo.Da se radi o TVu možda bi mogao prodat dijelove nekom servisu,al ovako ćeš teško pronać.

 A jel mogu ja to sve odnijeti na otpad i neka oni uzmu i daju mi nesto cisto tako jer ne znaju kolko ima bakra, zeljeza, lima itd. ?

1950
12 godina
offline
Elektronički otpad

I mene zanima ima li sta vrijedno u ovom otpadu sta mi se nakupilo: par napajanjam, printera, zvucnika itd.. ili da jednostavno odnesem u ee otpad?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elektronički otpad
Kako je kolega gore rekao, možda ti koji rom da koju kunu za to.
Inače, možeš zvati onaj broj pa ti dođu pokupiti besplatno.
Unatoč tome što u ovoj banana državi ne postoji kontrola tko i što ubacuje u spremnike za komunalni otpad, ipak nemoj biti toliko komotan pa ee otpad bacati u njih.
But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Elektronički otpad

Svaki normalan CRT monitor je težak jer je oklopljen čeličnim limom, a niti katodna cijev (staklo) nije lagana. Otpad možeš BESPLATNO odložiti u reciklažno dvorište. Ne isplati ti se zamarati s tim zbog 10-20-50kn koliko to sve zajedno vjerojatno vrijedi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Elektronički otpad
jozef kaže...

Svaki normalan CRT monitor je težak jer je oklopljen čeličnim limom, a niti katodna cijev (staklo) nije lagana. Otpad možeš BESPLATNO odložiti u reciklažno dvorište. Ne isplati ti se zamarati s tim zbog 10-20-50kn koliko to sve zajedno vjerojatno vrijedi.

 Ne slažem se. Zašto se ne isplati zamarati? Kuna po kuna, svaka se računa i skupi se nešto. Zašto ne bi curu/ženu izveo makar na kavu/piće zahvaljujući toj lovi?

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
7 godina
neaktivan
offline
Elektronički otpad

poštovani,

bavim se otkupom E-otpada, 

sve što vas interesira u vezi otkupa molim da mi se javite na PM,

Lijep pozdrav

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice