Vaši dojmovi o Samsung Galaxy Ace S5830?

poruka: 10
|
čitano: 4.959
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Vaši dojmovi o Samsung Galaxy Ace S5830?

Uskoro uzimam novi mobitel i razmišljam o ovom modelu.

(http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-3724.php)

Koji su vaši dojmovi o tom uređaju? Ima li netko ovdje da ga koristi (ili da je koristio) pa da može reći malo više?

Glupost nikad ne dolazi u malom pakiranju. Stupidity never comes in small packages.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vaši dojmovi o Samsung Galaxy Ace S5830?
Ah ne volim vidjeti ovako malu rezoluciju , ali ukusi su različiti...
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaši dojmovi o Samsung Galaxy Ace S5830?

Kupio sam ga.

Glupost nikad ne dolazi u malom pakiranju. Stupidity never comes in small packages.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši dojmovi o Samsung Galaxy Ace S5830?
b'avo :D
2.411 Posts! And counting...
15 godina
neaktivan
offline
Vaši dojmovi o Samsung Galaxy Ace S5830?
Kupio sam ga prije manje od mjesec dana na pretplatu. Na prvi pogled sasvim dobar mobitel s malo roma i rama, a rom se da riješiti s većom sd karticom na koju je moguće staviti sve aplikacije (aplikacija s android marketa "APP 2 SD"). Kasnije sam shvatio da baterija s original sustavom Froyo 2.2.1 ne traje niti jedan dan uz manje od sat vremena interneta, sat vremena igrica i pola sata razgovora - dakle punjenje svaki dan, a često crkne i prije večeri. Navodno se upgradeom na Gingerbread 2.3 produžuje trajanje baterije, ali upgrade nije služben i pitanje je što se događa s garancijom. Pravi problemi za mene su se pojavili već u prvih tjedan dana - blokiranje tj. smrzavanje uređaja za svaku sitnicu npr. kod javljanja na poziv, pisanja poruke, micanja izbornika, surfanja internetom, igranja "Angry birds"..., pa čak i ukucavanja PIN-a!!! Jednostavno se smrzne, zavibrira jednom, pa onda još tri puta i onda opet ispočetka do besvijesti. Od 2 do preko 10 puta dnevno sam ga morao resetirati!!! Na Googlu nema previše takvih primjera, vjerojatno jer je uređaj tek od nedavno na tržištu. Trenutno je na servisu već treći dan, a serviser mi je rekao da nisu još nisu imali niti jedan takav primjer. Poprilično jadno, razočaravajuće i svakako ne za preporuku uređaja! Kad budem znao više, javiti ću se...

 

I nastavak priče... Zvali su me jučer (treći dan) sa servisa, "Brzi servis" Trg hrvatskih velikana 4, da dođem po preinstalirani uređaj. Kažu: "Nema više smrzavanja! Problem je sigurno bio u 16 Gb kartici class 4 s kojom mobitel ima problema.". Makar nigdje nema niti spomena da mobitel "ne voli" 16 Gb kartice! Preuzeo sam ga i namjerno ostavio orginalnu 2 Gb karticu koju sam dobio s telefonom - valjda s njom ne bi trebalo biti problema! Instalirao sam samo dvije stvari s Android marketa - Facebook for Android i Angry Birds. U zadnjih pola dana uspio mi se 6 puta smrznuti i to 2 puta na Angry Birds, jednom na Fejsu, jednom na imeniku, jednom na internetu i jednom na kameri. Očito se danas vraćam u servis! Zanima me samo koliko puta ću morati tamo hodočastiti da shvate da uređaj treba zamijeniti. Jadno, jadno...

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši dojmovi o Samsung Galaxy Ace S5830?
class 8 minimalno za ugodan rad.
3.400 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
13 godina
offline
Re: Vaši dojmovi o Samsung Galaxy Ace S5830?

Kupio sam ga u tele2 prije mjesec dana negdje. Odličan mobitel za ono što meni treba. Nema smrzavanja kao što je lega iznad mene spomenuo, baterija traje čudo jedno, prava mala kopija Galaxy S-a. Ja osobno sam prezadovoljan.

12 godina
protjeran
offline
Vaši dojmovi o Samsung Galaxy Ace S5830?

Brat mi ga ima i koliko vidim mob je odličan.Možda si i ja upikem jedan {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaši dojmovi o Samsung Galaxy Ace S5830?

Meni je izvrstan, nikakvih problema za sad (osim wifi buga koji je do Androida 2.2 a ne do uređaja).

Još će biti bolje kad dođe službeni upgrade na 2.3.x (duplo više bodova u Quadrant benchmarku, brži mob, dulje trajanje baterije, ispravak wifi buga, ...).

KIA nagradna igra: http://www.kia.hr/fb/?p=1350933572
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši dojmovi o Samsung Galaxy Ace S5830?
191x7 kaže...

Meni je izvrstan, nikakvih problema za sad (osim wifi buga koji je do Androida 2.2 a ne do uređaja).

Još će biti bolje kad dođe službeni upgrade na 2.3.x (duplo više bodova u Quadrant benchmarku, brži mob, dulje trajanje baterije, ispravak wifi buga, ...).

Za bateriju baš nisam primjetio da mi duže traje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice