Tmob-Simpa-Prejaka

poruka: 5
|
čitano: 15.636
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Tmob-Simpa-Prejaka

brisi

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2012 16:10 (mjordan).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tmob-Simpa-Prejaka

Informirao se danas.Ukratko, prejaka tarifa (1000 minuta, 1000 sms i 1000 MB) je pušiona.U prvi mah se oduševio, a onda shvatio da ima kvaka ili dvije.

 

Kvaka br 1.

 

Plaća se uspostava poziva od 0,29 kikirikija.U prijevodu, 50 banana te dođe "prejaka" tarifa + još moraš imati barem 10 kuna gore za barem 30 poziva.Pušiona.Sa time da najvjerovatnije ne možeš kupiti bon od 50 banani za prejaku tarifu i bon od 10 banani za uspostavu poziva, jer ovaj za 10 banani ističe za 10 dana, pa onda ne možeš koristiti 1000 minuta više od 10 dana jer ti je onih extra 10 kuna za uspostavu poziva isteklo nakon 10 dana, dakle izvoli odmah u startu kupiti bon od barem još 50 kuna ili više (niti 25 kuna ne pokriva 30 dana koliko traje "prejaka" tarifa za 50 banani).Ukratko it blows ass.

 

Kvaka br 2.

 

Za aktivaciju tarife ti uzmu 50 banani, a npr na Bonbon mreži (isto T-mobile) ti aktiviraju 1000 minuta prema Bonbon mreži I OSTAVE TI 40 BANANI NEDIRNUTO, dakle još uvijek ti ostane 40 kuna od kojih npr možeš kupiti 160 minuta prema svim mrežama, ili kombinirati, npr 40 prema svima i 600 MB data prometa, ili možeš instalirati Zetpanic na androidu pa kupiti kartu u tramvaju kad se pojavi krdo kontrolora,  whatever you like.

 

I kada kupiš 40 kuna to je to, nema nikakvih uspostava poziva u tih 1000 minuta ili u onih 40 ili više minuta u ostalim paketima.Aktiviraš paket i koristiš ga makar na računu imao 0,0 Kuna.Ne reklamiram ja Bonbon, ali je daleko najpovoljniji i najjednostavnije prepaid riješenje, jedino je bad što više nema opcije 1000 minuta u Bonbon mreži za sve (tko je na vrijeme jamio je jamio SIM broj do 2020), sada nude 1000 sms što je pušiona ako si stariji od 18.

 

I mogli su barem biti fer pa staviti da tih 1000 minuta itd, vrijedi koliko i bon od 50 banani (60 dana) a ne da vrijedi 30 dana.Blows ass, again.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Tmob-Simpa-Prejaka

Jel isplativa sad ta prejaka opcija za mene?

Znači trebam internet i pozive,eventualno pokoji sms.Dali je bolje da si iskombiniram neke druge opcije ili da uzmem tu prejaku?

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2012 21:45 (Zin8).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tmob-Simpa-Prejaka

kad nadoplačujete račun bononom i uzimate prejaku opciju..kupite bon od 25 kn i bon 50 kn i onda prvo ukucajte bon od 25 kn i onda tek od 50, da vam nebi tih 25 kn vrijedilo samo 10 dana.ovako ce vam vrijedit više.jer je zadnja nadoplata bila od 50 kn {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tmob-Simpa-Prejaka

svejedno je sta ukucate prije :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice