Sony Xperia S

poruka: 2.039
|
čitano: 716.724
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Sony Xperia S, mane i vrline i kada se može kupiti u Hrvatskoj?

76 Da
10 Ne
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Xperia S

 jedna stvar koja me oduševila u najavi- neka vrst brzopunjive baterije. mrak{#}

 

 
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia S

Za mane i vrline evo review: http://www.gsmarena.com/sony_xperia_s-review-729.php

Ja bi ga definitivno uzea, po meni najljepši po vanjskom dizajnu i po UI-u.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia S
Kolko treba bateriji da se napuni?
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia S

Jedina mana ce biti Hrvatska cijena.....{#}

resistance is futile
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia S
domac5 kaže...
Kolko treba bateriji da se napuni?

 

http://www.geeky-gadgets.com/sony-xperia-s-fast-charging-feature-detailed-02-02-2012/ Navodno za pola sata napuni 80 % baterije. Ovo je po meni najveca i najkorisnija inovacija u svijetu mobitela u zadnje veijeme. MRAK
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Mozda sam malo pristrasan, ali za mene Xperia S nema mane. :)

Kako pratim vjesti vec je izazvao veliki "trzisni bum" i mislim da ce biti top model.

U prodaju bi trebalo izaci uskoro, pitanje je dana...

 

Malo da dignemo temu, tu je par video recenzija na hrvatskom:

 

Dok na gadgeterija.net-u mozete vidjeti kakve fotke i video zapise pravi (cista desetka):

http://www.gadgeterija.net/2012/03/02/video-pogledajte-video-i-fotografije-snimljene-mobitelom-sony-xperia-s/ 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia S

predobro izgleda, Sony stvarno ima poseban dizajn

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia S
Jos da ima i posebnu cijenu za ovo krizno trziste
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Ovaj me telefon odusevljava svakim danom sve vise. Samo da cim prije izadje ICS za njega, inace ce zbog toga pocet dobivat packe okolo. Ponajprije jer su Sensation i Galaxy SII dobili ICS. (Galaxy SII upravo danas)

 

Odlican dizajn, koji nije slican nicem drugom. Odlican hardware - brzi proc, dosta rama. Odlican ekran. Odlicne kamere naprijed i iza. Bez pretjeranog sminkanja sucelja sto onda utjece na sporost.

I onda svako malo dodatne stvari, npr. ta brzopunjiva baterija, pa UV coating pomocu kojeg se lako cisti plastika na mobu, pa oni genijalni mali Smart Tagovi, pomocu kojih se lako mijenja profil (dva dolaze sa njim u paketu), pa onaj dodatni sat, slushke, ma strava.

Jedino sto ce mu se prigovarat je sto je samo dual core proc u godini kada se najavljuju quad coreovi.

12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

kolika ce joj biti cijena otprilike?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Vidjet cemo uskoro. Ako je to zamjena za Arc, trebala bi biti i slicna cijena. Pretpostavljam u ducanu 3499kn, a kod operatera na neku obicnu pretplatu, oko 1799kn. (ciste pretpostavke)

14 godina
offline
Sony Xperia S

 nema šanse da bude puno skuplji. znaju i u sony- ju da je svugdje recesija i da će popu**ti ako bude preskup. ili ako bude sa cijenom u rangu sa sgs3..

 

 

 malo sačekaj da dođe u oglasnike i.. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
Dachande kaže...

Vidjet cemo uskoro. Ako je to zamjena za Arc, trebala bi biti i slicna cijena. Pretpostavljam u ducanu 3499kn, a kod operatera na neku obicnu pretplatu, oko 1799kn. (ciste pretpostavke)

 http://www.expansys.com/sony-xperia-s-32gb-black-227835/?partner=ukemail&utm_medium=email&utm_source=uknewsletter&utm_campaign=2012-03-14&utm_content=&ito=EXEeNewsletter14.03.12&itv=MkEwQTAzRDk0NUMxRDY=&its=eNewsletter14.03.12

 

Dobra procjena...cijena slicna galaxy nexusu a puno vise nudi Sony

el presidente http://www.speedtest.net/result/1631331270.png
14 godina
offline
Sony Xperia S

kad bi ovaj mobitel trebao doći u hrv, negdje sam pročitao da je trebao danas doći... ima li tko kakve bolje informacije

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Došao je u prodaju. Cijena klasična, 4500 kuna

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2012 14:55 (dejo6).
13 godina
offline
Sony Xperia S

U Supernetu je 3.954,21 kn.

Najgora sljepoća je kad se ne želi vidjeti i najgora gluhoća je kad se ne želi čuti.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S
el presidente http://www.speedtest.net/result/1631331270.png
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Sony Xperia S
hsatUSA kaže...

se ovi šale za tehničke specifikacije ili samo zapošljavaju idiote?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2012 0:06 (dec54).
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Netko je zaposlio idiote a ostali su samo prepisali. I na ekupi su takve specifikacije.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S

c/p {#} glavno da se prodaje

el presidente http://www.speedtest.net/result/1631331270.png
13 godina
offline
Sony Xperia S
Danas sam u TELE2 imao u rukama ovu ljepotu od dizajna, ma samo kako je lijepo napravljena već oduševljava i obara s nogu!
Ako HTC One X, mali OT, ne bude stvarno Toliko bolji, uffffff, kako je crna dobra, bolji, meni, nego bijeli, ali da je će će, onaj Google Galaxy Nexus je a barem jedno, dva koplja slabiji, lošiji, dizajnom primarno, pa onda specifikacijama!

Stvara ovisnost, na prvi pogled, na prvi dodir!!!!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Zašto uspoređujete ovaj uređaj sa Galaxy Nexusom, kada je to generaciju stariji uređaj. To je kao da Sensation uspoređujemo sa Desireom.

 

Dobro djeluje, ali uvijek ima ali. Čini mi se da će Sony opet kaskati za konkurencijom koja će imati 4 jezgrene procesore, kao što je Arc kaskao za SGSII i Sensationom.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2012 16:02 (Mitsuoka).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia S
ATJLučko kaže...
Danas sam u TELE2 imao u rukama ovu ljepotu od dizajna, ma samo kako je lijepo napravljena već oduševljava i obara s nogu!
Ako HTC One X, mali OT, ne bude stvarno Toliko bolji, uffffff, kako je crna dobra, bolji, meni, nego bijeli, ali da je će će, onaj Google Galaxy Nexus je a barem jedno, dva koplja slabiji, lošiji, dizajnom primarno, pa onda specifikacijama!

Stvara ovisnost, na prvi pogled, na prvi dodir!!!!

kakva je cijena u tele2, nema ga još na njihovim stranicama...

13 godina
offline
Sony Xperia S
@Mitsuoka, ne bih se baš složio 100% s tobom iz slijedjeih razloga; rezolucijom su isti, Google već ima ICS OS u sebi, možda procesor, ali kada će moj HTC DHD moći pogoniti ICS idućeg mjeseca, hmmmmm;

@lovranac, nisam previše zagledao cijenu, ma mi se čini 4599.00 kuna, ali totalno otključan!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S

A u kojem tele2 centru?

13 godina
offline
Sony Xperia S
U Karlovcu, u centru kod rotora u pravcu Dubovca!

Jedna napomena, ovaj dućan TELE2 ima nekakvu povezanost sa Svijetom Medija, tako da je to link za nabavu i čisti nekodiran aparat, i da, na karlovačkoj tržnici Svijet Medija ima dućan, i naravno bijelu i crnu Xperiu, che bella machina!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
ATJLučko kaže...
U Karlovcu, u centru kod rotora u pravcu Dubovca!

Jedna napomena, ovaj dućan TELE2 ima nekakvu povezanost sa Svijetom Medija, tako da je to link za nabavu i čisti nekodiran aparat, i da, na karlovačkoj tržnici Svijet Medija ima dućan, i naravno bijelu i crnu Xperiu, che bella machina!

hvala :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
ATJLučko kaže...
@Mitsuoka, ne bih se baš složio 100% s tobom iz slijedjeih razloga; rezolucijom su isti, Google već ima ICS OS u sebi, možda procesor, ali kada će moj HTC DHD moći pogoniti ICS idućeg mjeseca, hmmmmm;

@lovranac, nisam previše zagledao cijenu, ma mi se čini 4599.00 kuna, ali totalno otključan!

Ne krivo si me skuzio. Galaxy Nexus je generaciju stariji uređaj. 

 

Možda su karakteristikama tu negdje, ali Galaxy Nexus, SGSII, Sensation, Arc su generaciju stariji od Xperie S (doduse GN je negdje na pola).

 

Tako da se u Top segmentu Xperia S mora uspoređivati sa Huawei Ascend D quadom, HTC One X-om, SGSIII kad izađe... to je moja logika i toga se držim. 

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Imate i u importanne centru u zg samo je izlozen mobitel u vitrini...danas sam ju malo gledao i jako mi se svidja dizajn...sve lijepo odmjereno mislim da bi savrseno pristajala u ruku...cijena ista kao u karlovcu

To je neki ducan jedini koji prodaje mobitele u tom centru valjda...

el presidente http://www.speedtest.net/result/1631331270.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice