Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad...

poruka: 28
|
čitano: 7.022
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad...

Volio bih kupiti G705, samo ako nema nekih mana jer sam čuo da je W 705 kvalitetniji ali nema GPS a i malo mi je ljepši G 705. Hvala svima koji podijele mišljenje ili iskustva sa mnom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad...

uzmi g705 i stavi soft od w702... Namigiva

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad...

G705,ima GPS i jos par sitnica vise :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..
stevan94 kaže...

G705,ima GPS i jos par sitnica vise :)

To se i meni sviđa što G705 ima sve što mi treba, samo još da je od materijala kao W705 bio bi idealan. Zato bih volio čuti saznanja onih koji ga imaju ili su ga imali ili imaju saznanja od prijatelja koliko je kvalitetan.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..

hei jel te mogu samo pitat za koji si se nakraju odlucio? ja sam  istoj dilemi asad ...i nezam dal izabrat 4gige memorije +walkman ili  gps +1gb mem s druge strane...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..

Ma pauziram. Još sam na vagi koji da kupim, pa sam umjesto moba promijenio grafu (stara HD4850 a nova HD4870), a sa mobom ću malo sačekati (Božićnu akciju u Tele2). Za sada još uvijek dobro služi SE S 500i iako mi je neki dan ispao i sav se jadan raspao, ja ga sklopio, upalio i radi kao da ništa nije bilo. Zato ću opet uzet Sonija, samo da vidimo koji će biti povoljniji jer ću i prijeći na pretplatu. Javim se čim kupim. 

14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad...

i ja bas prelazim na tele 2 pretplatu i ova dva SE  mi se cine najbolji izbor za ne prevelike novce i jos mi se svidja sto SE mozes besplatno upgrejdat nakon nekog vremena.. ali mislim da ovih sad par mobitela na bonove sto nude jeftinije i smanjen iznos pretplate kroz godinu dana za 25 kn je sve sto bumo ove godine vidjeli od akcije u tele2.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..

U pravu si. I meni se čini da su došli do neke granice sa pogodnostima koju će teško pomjeriti. Nema veze, ionako je Tele2 još uvijek najpovoljniji (Tomato ne računam, jer s njim nemam roaming ni internet). Samo me zanima koliko će koštati internet poslije nove god. jer često srfam mobitelom. Valjda neće jako poskupiti.

14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad...

Imam SE G700

 

i osobno mi je odlićan i puno bolji nego W serija

 

s toga G705 od mene preporuka

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..

Hvala ti ko bratu. Zanima me koliko ti traje baterija i ima li brz softver? I ja vjerujem sve više da bih sa G bio zadovoljniji nego sa W serijom, najviše zbog puno bržeg srfanja netom (W nema HDSP/UMTS).

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..
CUNO kaže...

U pravu si. I meni se čini da su došli do neke granice sa pogodnostima koju će teško pomjeriti. Nema veze, ionako je Tele2 još uvijek najpovoljniji (Tomato ne računam, jer s njim nemam roaming ni internet). Samo me zanima koliko će koštati internet poslije nove god. jer često srfam mobitelom. Valjda neće jako poskupiti.

koje modele mozes izabrati u tele2 mrezi na toj svojoj tarifi,pa da ti mi malo pomognemo Namigiva

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..

Evo ovi su mi zanimljivi: SE: C510, C902, G705 i W705.

Samsung: S5230, B5702 (dual slim) i S7350.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 23:25 (CUNO).
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad...

meni je recimo dosta bitan wifi i to mi podosta suzuje izbor..ostaje mi w705 i g 705 iz tele 2 ponude  za malu cijenu. jedino sad sto vise razmisljam dolazim na ideju da dodam jos par sto kuna pa kupim nokiu 5530 xm mami me taj veliki touchscreen pogodan za surfanje

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..

Probao sam kod kolege tač skrin na Samsungu S5230 i nije mi se baš svidjelo. Valjda se čovjek treba naviknuti na to. Ja najviše volim klizne. (mobitele, naravno).

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..
CUNO kaže...

Hvala ti ko bratu. Zanima me koliko ti traje baterija i ima li brz softver? I ja vjerujem sve više da bih sa G bio zadovoljniji nego sa W serijom, najviše zbog puno bržeg srfanja netom (W nema HDSP/UMTS).

baterija bez muzike slika itd  traje i po četiri dana (i više) to su one jonske baterije koje kada ih sve više puniš, orazniš, puniš oslobađaju "nove čestice" i tako postaju dugotrajnije (naravno imaju svoj vijek trajanja)

 

2. softver mu je Symbian za razliku od W serije, što je odlično, ali nekada zna da bude spor, a što se tiče interneta, meni je ok

3. W serija ti je napravljena za muziku u uglavnom, a G ti je tu negdje između, moj G700 ima puno jači zvučnik nego zvučnici W serije, i ima 3.2 megapixela što je meni super za razliku od W serije...

 

toliko od mene

 

P.S G705 i G700 su touchscreen

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..
CUNO kaže...

Evo ovi su mi zanimljivi: SE: C510, C902, G705 i W705.

Samsung: S5230, B5702 (dual slim) i S7350.

 Moja preporuka je samsung s7350 ima dobar zaslon od 2,6incha solidnu kameru i gps. Prednost samsunga je zaslon i kamera. 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..
CUNO kaže...

Evo ovi su mi zanimljivi: SE: C510, C902, G705 i W705.

Samsung: S5230, B5702 (dual slim) i S7350.

Moja preporuka za s5230 ako ti wifi nije potreban on ti je pravi izbor ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..
stevan94 kaže...
CUNO kaže...

Evo ovi su mi zanimljivi: SE: C510, C902, G705 i W705.

Samsung: S5230, B5702 (dual slim) i S7350.

Moja preporuka za s5230 ako ti wifi nije potreban on ti je pravi izbor ;)

Wifi nije baš neophodan, ali ponekad dobro dođe. Hvala svima na prijedlozima i informacijama. 

Sad ću još malo sačekat, kad već nisam do sada kupio, možda bude neka bolja akcija za Božić, pa ću onda i ja u akciju.

14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad...

hei samo da ti javim ja sam danas kupila g 705 i mogu ti reci da sam jako zadovoljna,..ima puno veci ekran nego sto se cini na slici , wifi djeluje bezprijekorno..kamera je dosta dobra cak i zatvorenim slaboosvjetljenim prostorima-bolje neg kaj sam ocekivala samo minus je sto nema stabilizator pa ruka nesmije drhtat jer ispadne mutna.uglavnom ja sretna  :)))

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..

Čestitam. Svaka čast, baš mi je drago što si zadovoljna, nadam se da ću i ja uskoro postati ponosni vlasnik 705-ice naravno G serije. Ovaj tvoj post je odlučio. Sad bar više nisam opterećen koji da kupim, samo ću morati sačekati iduću plaću, a dotle bih te jako molio da još koji put napišeš nešto o mobu (koliko je brz, kakav je zvuk, baterija (kad ju formiraš), osjećaj kvalitete materijala, kvaliteta ekrana i sl.

Hvala ti za sve informacije i želim ti da te dugo služi.

14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad...

ovak, kaj se tice rada s datotekama brz je i nista ne steka nit zastajkuje..  internet brzina prek wifia se nemoze bas poistovijetiti s onim na kompu, tako da neke stranice otvara kao od sale npr faceboook , a za neke ipak treba 5-10 sekundi da se ucitaju, dok mi se cini da prek mobilnog interneta je malo brzi, al to jos nisam sigurna. što se tiče zvuka bolji je nego na mom laptopu, kad pustas  prek zvucnika stvarno se jasno i cisto cuje, jedino sto se nemoze jako poglasnit..pod ovo jako poglasnit mislim da ak je u prostoriji vise ljudi, žamor i neka muzika u pozadini-npr. ko u bircu u 5 popodne onda se moze cut ali ipak malo pretiho ,ali doma u sobi jacina je zadovoljavajuca .zvuk preko slusalica je mraaaak!! bas ko na boljim mp3 plejerima i moze bit ful glasno po zelji....

ekran mi se jako svidja , i svaki put kad trebam provjerit nes na starom mobu dozivim šok i jer shvatim kolka je zapravo razlika, najbolje jos to vidim i po slikama koje sam skinula sa kompa a koje su slikane foticem, sve su kristalno jasne ko da ih gledam na racunalu..

a sto se tice kvalitete materijala kad sam se informirala o ovom mobu cula sam mnogo prituzbi bas na izradu ,tako da sam se zapravo pripremila na najgore i ostala ugodno iznenadjena..straznji dio je lagano gumiziran i on djeluje cvrsto a prednji je osjetljiviji pretpostavljam i nebi bas voljela da mi padne na pod..zato sam odma nabavila futrolicu ..ali nema onog "šetanja"  izmedju gornjeg i donjeg dijela dok je sklopljen ak znas kaj  mislim - to sam isto citala da zna bit klimav tak, ali eto moj fala bogu nije.

gps sam isprobala ali samo malo... fulao mi je  lokaciju za kojih 150 m :)ali bla sam unutra a pise da moras imat otvoren pogled na nebu. ima onu aplikaciju play now pa s nje mozes besplatno skidat neke pjesme i slike igrice itd..e da za bateriju ti nemogu jos puno tog reci osim da mi je nakon cijelog dana s tim da sam pol dana provela prčkajuciai isprobavajući i gotovo cijelo vrijeme bio ukljucen wifi baterija na 70% sto mislim da je super.. to je to !! ak te jos kaj zanima  slobodno pitaj

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..

HVALA ti puno na opisu moba. Točno si mi rekla ono što me najviše zanimalo, što mi je i najbitnije. I baterija me ugodno iznenađuje, a još ti nije do kraja ni formirana, tek nakon 4 do 5 punjenja će biti ona prava. I ja sam se bojao kvalitete izrade i baš mi je drago što nije sve onako kako smo čuli.

Samo nek te služi, sad sam posve siguran da će odmah iza nove godine biti moj. Hvala ti puno na recenziji, za sada mi je to i više nego dovoljno. Veeeeeeliki pozdrav.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..

Sony Ericsson  G705 ima jako los zvucnik,drugo, cim sam ga kupila nesto sa ekranom nije bilo u redu, svetlost se pojacavala pa smanjivala, trece, kod desnog tastera, kada se isprazni baterija, treperi crvena lampica, a i nakon sto se napuni isto se desava i nakon par sati,dalje, resetovao se sam od sebe kada mi je stigao sms..takodje,

slabasan je, plasi me da ako mi jednom bude pao to je to.... bas sam nezadovoljna Sramim se

maraja
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..
Gdje si ga kupila? Jel ima oznaku Vodafone na sebi?
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..

imao sa w850 i bio je super sad imam w910 koma zvuk nikakav tako da i w serija ponekad nije w serija, ja prelazim na seriju g

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.4.2010 13:25 (doke).
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..
doke kaže...

imao sa w850 i bio je super sad imam w910 koma zvuk nikakav tako da i w serija ponekad nije w serija, ja prelazim na seriju g

si ga probao flashat?

BOG I HRVATI
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad..
doke kaže...

imao sa w850 i bio je super sad imam w910 koma zvuk nikakav tako da i w serija ponekad nije w serija, ja prelazim na seriju g

Nemoj na G, to su smartphone i symbiani, pogotovo ovi iznad g700 imaju dosta spor software, nabavio sam si k850 i sad ga nosim na servis jer sam si nesta zeznuo... :)

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson G705 ili W705? Pitanje je sad...

Također se dvoumim između SE G705 i SE W705. I jedan i drugi su super i pomalo slični... Mislim si možda uzet W705 pošto mislim većini vremena slušat glazbu s njega. Jedino što me zanima me, da li G705 i W705 mogu otvarat .txt datoteke. Znači da tekst koji napišem na kompu ( ili u wordu ili u notepadu ) se može čitati s moba kada ga prebacim??

P.S. molim vas požurite s odgovorom, jer mi je to jako važno, a kupnja se bliži!

Steroidi me neće učiniti boljom osobom.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice