Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.795
|
čitano: 10.876.722
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

Razmisljam kupiti tri ista mobitela. Redmi note 10 se trenutno cini kao favorit za 1300 kn.

Ima li neki mobitel uz malu nadoplatu sa 6 gb i malo jacom kamerom? Problem kod jacih sto nalazim je sto imaju android 10 i stariji su mobiteli, a nekako razmisljam da bi trebao kupit sa zadnjim Androidom ako ga mislim imat par godina.

Trenutno imam Honor 7 iz 2015 godine lol

Unaprijed hvala na pomoci!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2021 8:46 (staragarda).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
milanji kaže...
FANU kakva je kamera Mi 11?,

prešao bih s Huaweia Mate 20 Pro na Mi11 samo zbog produljenja ugovora a teško mi se rastati od HM20Pro

 
nemam zamjerke na kamere

meni to ionako sve vise manje isti k sa tim kamerama na novim mobitelima - koju god sliku da otvoris na vecem ekranu (da nije mobitel) i zumiras vidjet ces mane

ovako na ekranu mobitela slike izgledaju jako dobro

 

bitno mi je samo da slike djeteta nisu mutne, a po tom pitanju nema problema sa mi 11

5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kakav je Xiaomi Redmi Note 10 Pro? Jel ima bolji mobitel u tom cjenovnom razredu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nema, kupuj
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

A, A52?

5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Po ovome bi rekao da redmi šije samsung cak i u kameri

 

https://mob.hr/samsung-galaxy-a52-ili-xiaomi-redmi-note-10-pro-koji-je-bolji-usporedba/

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kakav je u usporedbi sa One Plus Nordom?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
A u kojem je to cjenovnom razredu Redmi Note 10 Pro? Jer vidim da mu je cijena oko 2500, što po meni i nije baš wow cijena jer imaš tu blizu igrače poput Poco F3, Mi 10T i Realme X3 Superzoom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

X3 Superzoom na akcijama bude za 2000kn, 12 GB RAM i 256 GB memorija. Ima i SD855+, koji pojede sve ove procesore srednje klase, od SD720G, do SD765G....

 

Nord je neisplativ...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2021 20:07 (vepar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

 

Ekipa

ima li itko ikakva iskustva ili saznanja od drugih za kupovinu na  "Mobileshop/eu/hr "

 imaju uređaje po  osjetno nižim cijenama od drugih shopova  dali je to realno ili je zajeb .

Garancija ,povrat ,servisi ...

 

Naime muči me ovaj podatak sa njihove stranice 

"

Svi su uređaji 100% novi i izvorni su u EU. Imajte na umu da je moguće da uređaj bude dvostruko zapečaćen jer ga je potrebno aktivirati prije slanja."

 

ne znam dali sam u pravu ako kažem da to znači da je original pakovanje otvarano pa ponovo zatvarano što znači da je moguće da unutra mogu biti i rabljeni uređaji , neispravni ili vraćeni pa servisirani a onda se  prodaju  kao novi  nekako sam skeptičan .

 

Molim više odgovora ako imate bilo kakva saznanja  jer ljudi rijetko pišu pohvale ako je sve OK sa trgovinom ili servisom jer jednom sam čitao za ovaj Mađarski  X Extreme  Digital  da se bave takvom rabotom .

Hvala .


 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MUĆAK kaže...

 

Ekipa

ima li itko ikakva iskustva ili saznanja od drugih za kupovinu na  "Mobileshop/eu/hr "

 imaju uređaje po  osjetno nižim cijenama od drugih shopova  dali je to realno ili je zajeb .

Garancija ,povrat ,servisi ...

 

Naime muči me ovaj podatak sa njihove stranice 

"

Svi su uređaji 100% novi i izvorni su u EU. Imajte na umu da je moguće da uređaj bude dvostruko zapečaćen jer ga je potrebno aktivirati prije slanja."

 

ne znam dali sam u pravu ako kažem da to znači da je original pakovanje otvarano pa ponovo zatvarano što znači da je moguće da unutra mogu biti i rabljeni uređaji , neispravni ili vraćeni pa servisirani a onda se  prodaju  kao novi  nekako sam skeptičan .

 

Molim više odgovora ako imate bilo kakva saznanja  jer ljudi rijetko pišu pohvale ako je sve OK sa trgovinom ili servisom jer jednom sam čitao za ovaj Mađarski  X Extreme  Digital  da se bave takvom rabotom .

Hvala .

 Kupio sam dva puta od njih mob (LG G2 i Moto G7 Power) i nikad problema, bar kad je u pitanju sama prodaja. Uređaji novi i neotvarana kutija. Garanciju nisam morao koristiti...

5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Poznanik mi sljedeci tjedan dolazi iz Kine pa me zanima vaše misljenje, imam mogucnost uzet vivo x60 pro plus(zeiss optika, gimbal itd), oppo find x3 pro(isto odlicna optika) pa čak razmisljam i o mi 11 ultri koja je tamo podosta jeftinija nego u eu. Da li riskirati s nama europljanima relativno nepoznatim flagshipovima (mislim na vivo i oppo) ili rastegnuti malo buđet i uzeti kod nas s21 ultra?

Bitna mi je vrhunska kamera i dobro izbalansiran uređaj. Iako mrzim tu veliku zakrivljenost displaya na xiaomiju, cini mi se da je kod s21 ultra to manje izrazeno. Kako ste uopce zadovoljni s kamerama na ultri, nudi tko bolje kamere od flagshipova na nasem trzistu? Ima netko vivo x60 pro plus ili oppo fx3pro? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
marinho25 kaže...

Iako mrzim tu veliku zakrivljenost displaya na xiaomiju, cini mi se da je kod s21 ultra to manje izrazeno. Kako ste uopce zadovoljni s kamerama na ultri, nudi tko bolje kamere od flagshipova na nasem trzistu? Ima netko vivo x60 pro plus ili oppo fx3pro? 

 

Mi 11 ultra nema veliku zakrivljenost ekrana

staklo je zakrivljeno ali samo malo, tj tek toliko da mobitel bolje lezi u ruci (display ispod stakla nije zakrivljen) - nisam drzao S21 Ultra u ruci, ali mislim da izmedju ta 2 mobitela nema tolike razlike u zakrivljenosti

 

Sto se tice kamera - ne znam koji vam je vrag ljudi, svi flagship mobiteli unutar zadnje 2-3g imaju slican drek od kamera sto najbolje pokazuje MBKHD blind test:

 

https://petapixel.com/2020/12/03/results-from-this-blind-smartphone-camera-test-will-surprise-you/

 

each year he has done this test, no camera brand has ever repeated a win. Second, the iPhone has never once made it out of the first round.

 

 

 

a sto se tice kupovine mobitela u kini, pazi da podrzavaju sve frekvencije koje se koriste u europi + sretno sa garancijom u sluacaju kvara

 

4 godine
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ljudi!

Trenutno posjedujem odličan Huawei Mate 10 Pro već preko 2 godine, a još je prije nego sam ga ja kupio bio u uporabi kod jednog čovjeka cirka pola godine. Iako je mobitel već stvarno dugo u upotrebi i svakodnevno ga koristim i dalje mi je odličan jedino što je očito da je baterija svakim danom sve slabija.

E sad već duže vrijeme se dvoumim da li bi kupio neki novi mobitel ili ne jer kao što rekoh prezadovoljan sam ovim Huaweiom i strašno mi je žao što novi Huaweii nisu android jer bi inače već sigurno kupio p30 pro ili mate 30 pro.

Nekako me najviše privlači OnePlus 7 Pro prvenstveno zbog tog što ima tu pop up kameru, ali pošto je i to već stariji malo mobitel nisam siguran isplati li mi se prodati svoj Huawei za cca 900,1000kn i još nadodati 2000 za neki rabljeni OnePlus 7 pro.

Pa vas sada pitam za savjet pošto nisam toliko trenutno u mobitelima, a htio bih najkasnije do kraja godine promijeniti mobitel. 

Dakle kupujem rabljeni mobitel i dao bi najviše do 3000kn, a najbitnije mi je da je razlika u kvaliteti između tog novog mobitela i mog Huawei Mate 10 Pro-a i više nego vidljiva i da u nijednom segmentu taj novi mobitel nije slabiji od trenutnog (pogotovo u izdržljivosti baterije). Znači htio bih neki mobitel koji će izazvati WOW efekt nakon ovog Huaweia. Nekako najviše naginjem prema OnePlusu i Samsungu ali može prijedlozi i ostalih marki...

 

Unaprijed hvala na odgovorima!!!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, trenutno koristim Huawei P10 obicni, baterija mi se gasi u nepredvidivim situacijama na 35% baterije i slicno, gledam Samsung S20Fe, A52? Baterija i kamera su mi bitne. Više naginjem na S20Fe zbog 120hz ekrana, molio bih iskustva ili preporuke u tom rangu 2500, 3000Kn.

 

Gledao bi Huawei jer sam prezadovoljan sa P10, ali nažalost google problem..

 

Lijep pozdrav,

Filip

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ima i Huawei P 30 još uvijek za kupiti, dobar mobitel. Ako je cijena između ova dva samsunga slična onda S20FE, ako ne A52.

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nije slicna..20fe je oko 4k a s52 oko 2.5 k u ducanu...mnogi se bune na s20fe da je baterija katastrofa da 4g verzija s exynosom cucla..5g neznam jel ima kod nas a tam je sd unutra brijem

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 17:23 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Trle96 kaže...

Pozdrav ljudi!

Trenutno posjedujem odličan Huawei Mate 10 Pro već preko 2 godine, a još je prije nego sam ga ja kupio bio u uporabi kod jednog čovjeka cirka pola godine. Iako je mobitel već stvarno dugo u upotrebi i svakodnevno ga koristim i dalje mi je odličan jedino što je očito da je baterija svakim danom sve slabija.

E sad već duže vrijeme se dvoumim da li bi kupio neki novi mobitel ili ne jer kao što rekoh prezadovoljan sam ovim Huaweiom i strašno mi je žao što novi Huaweii nisu android jer bi inače već sigurno kupio p30 pro ili mate 30 pro.

Nekako me najviše privlači OnePlus 7 Pro prvenstveno zbog tog što ima tu pop up kameru, ali pošto je i to već stariji malo mobitel nisam siguran isplati li mi se prodati svoj Huawei za cca 900,1000kn i još nadodati 2000 za neki rabljeni OnePlus 7 pro.

Pa vas sada pitam za savjet pošto nisam toliko trenutno u mobitelima, a htio bih najkasnije do kraja godine promijeniti mobitel. 

Dakle kupujem rabljeni mobitel i dao bi najviše do 3000kn, a najbitnije mi je da je razlika u kvaliteti između tog novog mobitela i mog Huawei Mate 10 Pro-a i više nego vidljiva i da u nijednom segmentu taj novi mobitel nije slabiji od trenutnog (pogotovo u izdržljivosti baterije). Znači htio bih neki mobitel koji će izazvati WOW efekt nakon ovog Huaweia. Nekako najviše naginjem prema OnePlusu i Samsungu ali može prijedlozi i ostalih marki...

 

Unaprijed hvala na odgovorima!!!

 

Filip720 kaže...

Pozdrav, trenutno koristim Huawei P10 obicni, baterija mi se gasi u nepredvidivim situacijama na 35% baterije i slicno, gledam Samsung S20Fe, A52? Baterija i kamera su mi bitne. Više naginjem na S20Fe zbog 120hz ekrana, molio bih iskustva ili preporuke u tom rangu 2500, 3000Kn.

 

Gledao bi Huawei jer sam prezadovoljan sa P10, ali nažalost google problem..

 

Lijep pozdrav,

Filip

 Poco f3

10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nade se po njuskalu za 1500 u ducanima 3500 mate 20 pro. 

I dalje beštija od mobitela. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
thebatman kaže...

Nade se po njuskalu za 1500 u ducanima 3500 mate 20 pro. 

I dalje beštija od mobitela. 

Samo da se nadovežem, ako je itko u fazi kupovine, nek se javi u INBOX.

Jamstvo isteklo, ali vrhunski očuvan.

4 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
thebatman kaže...

Nade se po njuskalu za 1500 u ducanima 3500 mate 20 pro. 

I dalje beštija od mobitela. 

 Ipak bih volio uzeti neki mobitel s garancijom, a vjv ne postoji nijedan Huawei mate 20 pro koji ima garanciju još uvijek (od onih s njuškala, pošto neću sigurno uzimati ništa u trgovinama)

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 12:30 (Trle96).
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa,

Prijatelj kupuje mob do nekih 2000kn igra samo iz dućana.

Ja sam pomalo ispa iz igre pa ne znam šta se nudi u tom rangu.

Dosad je koristia sve manje više šrot mobitele tako da nema nekih velikih uvjeta osim, ok kamere i dobre baterije.

 

Hvala 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ja sam nešto gleda parilo su mi super

Poco x3 pro

Mi 10t lite

Realme 8 pro

Mi Note 10t lite

 

Ne znam kakvi su u usporedbi 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
X3 Pro nisam isprobao. Sviđa mi se proc (to je zapravo SD855+, odličan) i 120 Hz ekran.
Na Realme 8 Pro Amoled ekran i 108 MP kamera. Na akcijama bude oko 1700kn.

Za oko 2200kn na akciji se da upecat Galaxy A52, koji mi je nekako najkompletniji...

U klasi 300 Eura je gužva i tu stvarno ima dobrih mobova, još se malo strpiti pa ulovit neku akciju na eKupi ili Links, Alo Alo, Abrakadabra....
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, može preporuka novog mobitela (ili iz dućana, ili sa njuškala ali novi zapakirani) do max 200 eura, može i malo preko ako se stvarno isplati, ali bi se držao budžeta. U obzir dolazi samo Samsung i Xiaomi, ništa drugo. Hvala svima na preporuci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi Redmi note 10 I Poco x3. To je od novih. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2021 14:26 (hardcoree).
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nekako mi se najvise sviđa A52 5g verzija, Xiaomi 10T pro 5G, kod A52 mi se sviđa što je 120hz ekran i plastičan je odozada, a kod 10T Pro veća baterija za 500mAH i fast charge. Cjenovno su isti iz trgovine. 

 

Skeptičan sam oko Xiaomija iako ga svi hvale, vjerojatno jer nisam posjedovao nijednog do sad, a ne bi htio da me razočara kamera jer je trenutno na P10 leica kamera fenomenalna. 

 

Poco F3 što mi je kolega predložio sve pet, ali previše je kić jebeš ga

 

Kakvo imate mišljenje između gore dva navedena A52 5G verzija i 10T pro 5G?

 

Pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

10T Pro all the way, ti telefoni nisu u istoj klasi uopće...

Jedina bolja stvar kod A52 je ekran, amoled...

Sve ostalo je na strani Xiaomia, i ne brini, odličan je Xiaomi...

 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Vidim da Redmi Note 10 4+64 ima za kupiti po cijeni od 1280 kn u abrakadabre. Zanima me jel ima netko iskustva sa tim webshopom posto se dosad nisam susrecao sa njim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice