Kupnja Pixel 7 Pro

poruka: 8
|
čitano: 4.168
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Kupnja Pixel 7 Pro

Bok ekipa, želio bih kupiti Pixel 7 Pro no nisam siguran gdje bi bilo najbolje. Imam mogućnost naručiti ga u Njemačkoj i da mi se dostavi (preko stranice saturn.de) no ne mogu ga tamo poslati na popravak (također ne mogu naručiti preko Google storea). Kod nas je cijena oko nekih 1000-1100 eura dok tamo mogu kupiti za 800. Razlika je velika no ne znam da li je bolje kupiti kod nas zbog tog popravka i garancije od 2 godine (Instar informatika).

Bas gledam ovako po forumima i nisam siguran da li ima nekakvo ogranicenje za neke feature poput 5G ili slicno. Da li znate gdje se moze popraviti Pixel 7 Pro u hrvatskoj (po mogucnosti u Zagrebu).

Svaka pomoc je dobrodosla :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupnja Pixel 7 Pro

Di got da ga kupiš u hrv šalju ga u googlov servis. Bar bilo sa prethodnom serijom ta spika.

a 5g nema, al ni nevidim smisao 5g u hrv jer na 80% teritorija nit 4g nema kako spada.

10 godina
offline
Re: Kupnja Pixel 7 Pro
Bojica kaže...

Di got da ga kupiš u hrv šalju ga u googlov servis. Bar bilo sa prethodnom serijom ta spika.

a 5g nema, al ni nevidim smisao 5g u hrv jer na 80% teritorija nit 4g nema kako spada.

 

 

Pa nema smisla ako si u ruralnim krajevima, meni u Osijeku ima smisla jer je na podrucju cijelog grada kvalitetan 5G signal a tako je i u ostalim vecim gradovima.

13 godina
online
Re: Kupnja Pixel 7 Pro

a 5G s 1000mbps  brzinom ti treba da otvoriš super brzo naše portale?

12 godina
offline
Re: Kupnja Pixel 7 Pro
RennSter20 kaže...

Bok ekipa, želio bih kupiti Pixel 7 Pro no nisam siguran gdje bi bilo najbolje. Imam mogućnost naručiti ga u Njemačkoj i da mi se dostavi (preko stranice saturn.de) no ne mogu ga tamo poslati na popravak (također ne mogu naručiti preko Google storea). Kod nas je cijena oko nekih 1000-1100 eura dok tamo mogu kupiti za 800. Razlika je velika no ne znam da li je bolje kupiti kod nas zbog tog popravka i garancije od 2 godine (Instar informatika).

Bas gledam ovako po forumima i nisam siguran da li ima nekakvo ogranicenje za neke feature poput 5G ili slicno. Da li znate gdje se moze popraviti Pixel 7 Pro u hrvatskoj (po mogucnosti u Zagrebu).

Svaka pomoc je dobrodosla :)

Koliko vidim ti bi j.... a da ne uđe. A ne ide to tako.

 

Servis Google telefona u HR ne postoji.

 

Pixeli kupljeni u HR (kod naših "distributera") se šalju na servis u EU (DE). Ako kupiš mob u HR - Instar informatika, a pokvari se...predaješ ga tamo gdje si ga kupio i oni ga šalju u DE na servis.

 

5G nije podržan...

 

Preporuka : Ako imaš nekog od obitelji u EU gdje je dostupan Google store - oni ga kupe i te bi ga pošalju. Ako se dogodi sranje...taj netko prijavi kvar a ti mu pošalješ mobitel, a on ga prosljedi na servis.

 

Realno - ako misliš da se takav pehist da će ti se pixel pokvarti i sl...nemoj ga kupit.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2023 14:06 (R36).
11 godina
offline
Kupnja Pixel 7 Pro

Ja sam svoj Pixel 6 (kupljen preko Google store-a) slao na servis iz Splita HP-expressom na mailboxde i oni proslijedili u Google servis (Poljska). Slanje, procjena kvara i popravak te povratak uređaja na moju adresu u Splitu je trajao cca 10-12 dana.

Radilo se o reklamaciji "mrlje" na ekranu o kojoj sam vec pisao u drugoj temi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kupnja Pixel 7 Pro
Shaka111 kaže...

a 5G s 1000mbps  brzinom ti treba da otvoriš super brzo naše portale?

 

 

Naravno da ne, ali skrolanje po Google photos npr ako imas desetke tisuća fotki otvara trenutno kao i upload, dođe ti update od 4 gb skine ga za minut, imam doma Xiaomi kamere i konkretno one rade u real time kao komunikacijsko sredstvo sa ukucanima od kako mi je i kucna mreza 1000 mbps...to je recimo stekalo sa manjim brzinama...poanta...ja se vise nebi vracao na manje brzine ako ne moram...trenutno imam mob bez 5G i svakako bi volio sljedeći ponovo uzeti sa 5G.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2023 19:30 (ocean77).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kupnja Pixel 7 Pro

Kupio sam mobitel no prije sam se raspitao preko Google supporta. Prema njima je moguce poslati mobitel na popravak u jedan od njihovih centara preko poste (valjda preko post forwardinga kao sto si naveo) ali u mom trosku. Koliko si platio popravak (slanje i sam popravak-ako si uopce placao)? Valjda me nisu lagali s ovom opcijom hah

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice