HTC Desire puknut ekran

poruka: 5
|
čitano: 3.457
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
HTC Desire puknut ekran

Ovako frendu je puknuo i ekran i touch na Desire-u, mobitel se normalno upali, čuje se onaj startup zvuk, ali display zeleno svijetli i ništa se ne vidi.

Zanima me da li se dalo bez čačkanja po mobu prebaciti kontakti i slike na komp pomoću HTC SYNC-a.

Poprilično je hitno jer mu je pola brojeva na mobu, a nemože ih prebacit nikako. Svaka ideja je dobrodošla.

 

EDIT: Sad smo probali nazvat, mobitel normalno počne zvonit i može se javit iako je touch razbijen.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 13:43 (veki22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire puknut ekran
Neznam jeste li pokusavali, ali podide na gmail i tamo umjesto mails stavite contacts.
14 godina
neaktivan
offline
HTC Desire puknut ekran

Probao, ali nema ništa jer nije syncao kontakte. Sad pokušavam naći nekoga tko ima isto Desira-a pa skupa s njim naslijepo doći do opcija da mob automatski back-up počne čim se spoji na komp preko htc sync-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Desire puknut ekran

Da, ako ne onda fino na YT i trazit kak neko ide po meniju i nadat se sreci da pogodis kaj treba. ( naravno ako nadete jos jednog desirea bit ce lakse ) 

Meni je krepao na Galaxyu i touch i ekran :( tak da se mogu plakat

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
phonePadg501

Imam phonePadg501 dobio sam ga iz Italije,ekran je puknut ali se da koristit,danas mie pao na pod ali ka sam ga ukljucio dolazile su mi obavjesti za sve aplikacije koje imam da su prestale sa radnjom,pritiskam "uredu" ali opet isto,mislio sam bar slike prebaciti na laptop,ali mi ga ne ucitava.Dali iko zna kako da mi pomogne?

splitnf
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice