Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u

poruka: 17
|
čitano: 47.187
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u

Znaci jedanput se sjecam da mi je uspjelo alo eto vise se to nije ponovilo ,ne mogu se spojiti

na svoj kucni wifi. Moj internet inace ima dynamic ip adresu ne znam jel to vazno al eto.

Zanima me kako onda se se spojim na wi fi ako mozete detaljno rec? Probao sam gasit

palit router iskljucivat mob i router i kablove sve no nista ne pali .

 

 

inace iman Android 2.2 galaxy s

 

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 17:43 (markomarko).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u

bumpppd

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u

To da se nekad ne želi spojiti na W-LAN je boljka svih Android 2.2 sustava. No ako ti se baš nikad neće spajati na w-lan ili ti ga ne vidi uopće, to je onda vjerojatno do postavki w-lana...

KIA nagradna igra: http://www.kia.hr/fb/?p=1350933572
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u

Jesi unio IP, DNS...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u
Jabulani kaže...

Jesi unio IP, DNS...?

Evo jesam ali iman network error ali pise da je spojeno

 

 

ja ovaj problem samo kod kuce imam

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u

Ja sam isti takav probem imao, i maknuo sam zaštitu za wlan, ako ne živiš u stanu i ako su oko tebe samo "seljaci", makni password.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u

ne moz ni tako

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u
Jabulani kaže...

Ja sam isti takav probem imao, i maknuo sam zaštitu za wlan, ako ne živiš u stanu i ako su oko tebe samo "seljaci", makni password.

kako da maknem pasword sa mreže???

14 godina
offline
Re: Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u
zovi sluzbu za korisnike 0800 9000 i recii da se nemoued spojit..ja sam imo isti problem sa nokiom c7 al kad bude namjesto budi na kompu jer ti se moze dogodit da se mozes spojit sa mobom al ne sa compom.
Lp
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u

Probaj izbrisati zapamcenu mrezu iz mobitela, i iskljuci router iz struje na 1-2 min.

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u

Neznam do čega je... Gasio sam modem, i mobitel, nece da me spoji i tocka...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u
Kuzco kaže...

Neznam do čega je... Gasio sam modem, i mobitel, nece da me spoji i tocka...

eto ni mene ni dan danas

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u

ja sam neki dan nabavila samsung i5800 (galaxy 3) i sva sam bila oduševljena do momenta br.1 kad se nisam mogla spojit na otvoreni wi-fi u bircu. govorio je da nije moguće skenirati mreže. ok, vraćanje na tvorničke postavke riješilo je bad. no međutim, doma se desio moment br.2 kad sam se probala na kućni wi-fi spojit. jednostavno rečeno - bez uspjeha.

dakle spajam se sa kompa na internet na sljedeći način: žica od routera do AP-a (edimax EW-7228APn), pa žica od AP-a do kompa. dok se laptop spaja bežično na AP. wireless mreža je zaštićena lozinkom.

i sad, mob nađe moju wi-fi mrežu, odličnog signala, ukucam lozinku koja je 100% ispravna, počne spajanje gdje mob kaže da preuzima IP adersu iz moje mreže, nakon toga kaže Pretraživanje.., a nakon toga Odspojeno..

i te linije se izmjenjuju, IP, pretraživanje, odspojeno.

isprobano se spaja na otvoreni wi-fi bez problema sad, ali na zaštićene mreže neće, iako se upiše točna šifra (isprobano i drugdje).

s obzirom da nisam naročiti poznavatelj tehnologije, nez jel ja preskačem neku opciju kao postavljanje nekih wifi postavki ili šta, il je stvar u mom routeru.

ako treba još nekih podataka o routeru ili dr, saznam pa napišem.

još jedan mali dodatak: imala sam prije toga samsung omniu, s kojom sam imala isti problem, pa baš zato nez jel ja nešto preskačem u postupku spajanja ili je problem drugdje..

 

molila bih pomoć ili prijedlog bilo koje vrste. osobito ako mi može netko u koracima opisati što standardno treba napraviti da se spoji na zaštićenu mrežu. hvala do neba!

IT neznalica
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u
Doli doturi, doli medičina! Doli ignjoranstvo, živila filozofija!!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u
joj super, hvala!!!
i mislila sam da negdje moram ukucati podatke i da preskačem..jednostavno mi nije palo na pamet da postoji taj meni u wi-fi postavkama.. =P

ovo je super, osposobila sam sve i radi! =)
IT neznalica
8 godina
neaktivan
offline
Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u

Moj samsung a40 bez problema lovi wi-fi ruter,prepoznaje ga ali se linkovi ne otvaraju dok bez problema to radim sa ostala 3 mobitela i mojim kompom...bežićno.U čemu je problem?Inče mj mob. radi normalno na ostale bežićne veze..kafići itd.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy ne moze pristupit kucnom WIFI-u
brastovica1 kaže...

Moj samsung a40 bez problema lovi wi-fi ruter,prepoznaje ga ali se linkovi ne otvaraju dok bez problema to radim sa ostala 3 mobitela i mojim kompom...bežićno.U čemu je problem?Inče mj mob. radi normalno na ostale bežićne veze..kafići itd.

 Evo novog otkrića.Mogu slati preko wi-fi na messenger i gmail poruke ali samo tekstualne,slike ne šalje.Pomoć molim?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice