Cijene mobitela u T-mobile- nevjerojatno!

poruka: 8
|
čitano: 7.800
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Cijene mobitela u T-mobile- nevjerojatno!

Dakle, prosto ne mogu da vjerujem! Cijene pojedinih mobitela su i do 10x jeftinije na pretplati na tarifi flex 150 Kn, nego flex 60 Kn. Samo treba potpisati ugovor na 24 mjeseca.

Evo na primjer: MDA touch plus, MDA vario III navi, MDA compact III navi,Nokia 6650, LG KF 750 svi kostaju samo 498 Kn uz novi ugovor na 24 mjeseca u tarifi flex 150. A MDA Vario III Navi u flexu 60 kosta cak 3698 Kn.Slicne cijene su i za ostale mobitele. Samo najnoviji vrhunski mobiteli imaju normalnu (skupu) cijenu.

Mislio sam da se radi o nekom triku, ali nazvao sam sluzbu za korisnike i dobio odgovor da su zaista takve cijene, navodno nema trikova.

Ovo je best buy za odlicne mobitele. Idem odmah sutra kupiti neki (prije) skupi mobitel bez obzira sto vec imam jednu pretplatu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cijene mobitela u T-mobile- nevjerojatno!

i nakon 3 mjeseca se prebaciš na tarifu 60.barem se prije tako moglo

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cijene mobitela u T-mobile- nevjerojatno!

Ne nakon 3 mjeseca, nego nakon 4 placena racuna tj 5 mjeseci si na tarifi 150

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cijene mobitela u T-mobile- nevjerojatno!

nisam bio siguran,ali isplati se ako se ima para

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cijene mobitela u T-mobile- nevjerojatno!

... znači ako aj potpišem ugovor flex 150 na dvije godine i uzmeme aparat ... nakon 5 mjeseci se mogu prebaciti na flex 60, bez nekih skrivenih klauzula, jel to provjereno (ifon šeme me ne zanimaju) ?

-d[°˛˛°]b-
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cijene mobitela u T-mobile- nevjerojatno!
wedo kaže...

... znači ako aj potpišem ugovor flex 150 na dvije godine i uzmeme aparat ... nakon 5 mjeseci se mogu prebaciti na flex 60, bez nekih skrivenih klauzula, jel to provjereno (ifon šeme me ne zanimaju) ?

 najbolje pitaj u T-centru,pa će ti oni sve najbolje objasniti
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene mobitela u T-mobile- nevjerojatno!
wedo kaže...

... znači ako aj potpišem ugovor flex 150 na dvije godine i uzmeme aparat ... nakon 5 mjeseci se mogu prebaciti na flex 60, bez nekih skrivenih klauzula, jel to provjereno (ifon šeme me ne zanimaju) ?

 Provjereno. Ja tako vec godinama mjenjam tarife i kupujem mobitele po izrazito povoljnim cijenama iz tarife flex 150.
16 godina
offline
RE: Cijene mobitela u T-mobile- nevjerojatno!

U slučaju da Pretplatnik jednostrano raskine ugovor unutar obveznog trajanja pretplatničkog odnosa, ili ugovor tijekom obveznog trajanja
pretplatničkog odnosa bude raskinut od strane T-Mobile-a krivnjom Pretplatnika, Pretplatnik je obvezan T-Mobile-u jednokratno platiti
slijedeće iznose mjesečne naknade za prijevremeno okončanje OTPO-a pomnožene s preostalim brojem mjeseci do isteka OTPO-a, ovisno
o ugovorenom trajanju OTPO-a, kao i kategoriji uređaja kupljenoj po povoljnijoj cijeni, kako slijedi:
OTPO 12 mjeseci OTPO 24 mjeseca OTPO 24 mjeseca uz povoljniju kupnju iPhone 3G uređaja
Flex 60 60,00 kn 55,00 kn 60,00 kn
Flex 150 115,00 kn 65,00 kn 75,00 kn
Flex 300 135,00 kn 75,00 kn 160,00 kn

 

Umalo da zaboravim:

 

"Pretplatnik koji potpiše ugovor s obveznim trajanjem pretplatničkog odnosa (MCD), odnosno produljenje obveznog trajanja pretplatničkog
odnosa (CP) nakon isteka prethodnog obveznog trajanja pretplatničkog odnosa, može za vrijeme trajanja MCD/CP-a zamijeniti Tarifni paket
s Tarifnim paketom/modelom iste, više ili niže vrijednosti (isključujući tarifne modele za iPhone).
U slučaju da Pretplatnik iz prethodnog stavka ove točke želi za vrijeme trajanja MCD/CP–a promijeniti Tarifni paket koji koristi sa tarifnim
paketom/modelom iste odnosno više vrijednosti , moći će to napraviti u bilo kojem trenutku za vrijeme trajanja MCD/CP-a (isključujući
tarifne modele za iPhone). U slučaju da Pretplatnik iz prethodnog stavka ove točke želi za vrijeme trajanja MCD/CP-a promijeniti Tarifni
paket koji koristi s tarifnim paketom/modelom niže vrijednosti, moći će jednom za vrijeme trajanja MCD/CP-a promijeniti Tarifni paket koji
koristi s tarifnim paketom /modelom neposredno niže vrijednosti (npr. Flex 300 u Flex 150). Zahtjev za promjenu Tarifnog paketa Pretplatnik
može postaviti po plaćanju četvrtog mjesečnog računa za korištenje T-Mobile usluga u Tarifnom paketu koji želi promijeniti (u daljnjem
tekstu: Račun), od početka trajanja MCD/CP-a, a promjena Tarifnog paketa će biti izvršena po proteku obračunskog razdoblja u kojem
Pretplatnik plati T-Mobile-u četvrti Račun. Nakon navedene promjene Pretplatnik neće moći ponovno zamijeniti Tarifni paket s tarifnim
paketom/modelom niže vrijednosti dok MCD, odnosno CP ne istekne."

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2008 15:36 (segregator).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice