LG G3 - Rasprava

poruka: 7.244
|
čitano: 1.110.883
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - rasprava
tommek10 kaže...
paradoxxxx kaže...

 

Ja nisam bio na prezentaciji ali sam je gledao uzivo, a da sam bio tamo nebi si oprostio potrosenih novaca i vremena. Prezentacija dno dna, kao da predstavljaju yugo 45, a da negovorim kako se trude kopirati samsung u svemu od gear-a pa nadalje, ali morati ce jos puno mlijeka i palente pojesti da ih dostignu ;-)

Kaze ponosni vlasnik flastera pete generacije {#}.

12 godina
offline
LG G3 - rasprava

Kao i inace kod svakog novog telefona u temi samo jos fali bijesno/ogorceni Apple fanboy i rat moze poceti na relaciji Zamzung, LG, HTC, iPhone.. {#}

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Moj PC  
4 2 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava

Mobicity objavio cijene (za 16 GB verziju, u funtama):

Ex VAT: 415.41 = 3.900 kn

Inc VAT: 498.4 = 4.680 kn

 

Potpuno ista cijena kao M8 (kod njih)...

 

 

Mislim da naručujem jednoga, a moj M8 ide na njuskalo trazit

novog vlasnika {#}

11 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava

ma svi ti androidi su drek i iphone je najbolji  :)

 

salim se naravno iako i sam imam ip 5s mogu rec da su to sve vrhunski mobiteli s5,z2,g2,g3,m7,m8 i ova prepiranja su zaklince od 15 godina

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2014 10:59 (omomomomoomm).
10 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

zanima me ima li g3 zamjejivu bateriju i koliko ima rama jer negdje pise 2,a negdje 3 gb

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
lukan kaže...

zanima me ima li g3 zamjejivu bateriju i koliko ima rama jer negdje pise 2,a negdje 3 gb

Ima.

2 GB u 16 GB modelu, a 3GB u 32 GB modelu

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
12 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
sardax kaže...

@R36 - prvo, moraš se naučiti kulturno razgovarati na forumu. Vjerujem da imaš cca 15 godina (bez uvrede), tako prvo nauči citirat kako spada i ne pisat velikim slovima. O tvojim "argumentima" ipak nema smisla raspravljat :) I ovo što ti navodiš da je meni subjektivan dojam, nije nikako, to su objektivni razlozi! 

Imam 10 i pol godina, uskoro ču 13 i znam citirat. {#}

sardax kaže...
Ne pretvaram mane u prednosti i obrnuto, samo ističem očito. Kako M8 ima puno mesa, a ima neusporedivo bolje prednje zvučnike, a LG nema puno mesa i nema prednje zvučnike? Povećane su dimenzije uređaja u širinu na G3 i ima puno više nepotrebnog mesa od M8 ili S5, neuporedivo :) Onscreen tipke su ok, jer buduće verzije Androida će omogućavat personizaciju i prenamjenu tipki, dok kod hw tipki to ne možeš ili si ograničen. Edge, što ti je hw navigation bar? Sve tanji bočni bezeli u jednoručnom korištenju samo izazivaju probleme. M8 ima isto tanje bezele od M7 i češće mi se događa multitouch koji ne želim.

Tko me su bitni zvučnici osim tebi!!!?? Pa da su ekipi bitni toliko zvučnici HTC bi bio najprodavaniji uređaj.

 

Reci mi molim te gdje te te zvučnike možeš iskoristit kao neku prednost.

G3 ima puno više nepotrebnog mesa - hahahahhahahahahha.,e ova ti je dobra {#}{#}

 

Suludo je opće s tobom raspravljat jer pričaš nebuloze.{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 13:57 (R36).
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Zato i nisam iznenadjen s tvojim postovima. Svi griješe i uče dok su djeca.
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
sardax kaže...
Zato i nisam iznenadjen s tvojim postovima. Svi griješe i uče dok su djeca.

čitam tvoje postove i ne mogu vjerovati što ti trkeljaš,dakle ja imam također m8 i uređaj je odličan ali pisati ove gluposti za G3 su besmislene

 

G3 je jedini flagship koji je ove godine uveo neke značajne pomake i inovacije,priznao ti to ili ne to je činjenica

 

uspoređivanje flagshipova i određivanje koji je bolji je isto kao da kažeš da je bmw bolji od mercedesa

 

svaki kupac će sebi odrediti koiji mu uređaj najviše odgovara,znalci će sebi prepoznati pravi za sebe a oni manje vješti i upoznati će svoj krivi odabir tražiti u manama ostalih uređaja da svoj uzdignu

15 godina
odjavljen
offline
LG G3 - rasprava

@Sardax

 

Iskreno jos nisam vidio ljubomornijeg covjeka koji je shvatio da je s M8 kupio smece, pa svoj bijes baca po drugim temama.

http://isvijet.com.hr
 
2 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Edge kaže...

@Sardax

 

Iskreno jos nisam vidio ljubomornijeg covjeka koji je shvatio da je s M8 kupio smece, pa svoj bijes baca po drugim temama.

dobro sad,jesi ti imao m8 pa znaš da je smeće ili? nema smisla takvim izjavama...

12 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - rasprava
Edge kaže...

@Sardax

 

Iskreno jos nisam vidio ljubomornijeg covjeka koji je shvatio da je s M8 kupio smece, pa svoj bijes baca po drugim temama.

Ja ne mislim da je M8 smece ali da vrijedi tolko ? Ako je to TOP od htcja onda nije ni cudno da tako stoje.

15 godina
odjavljen
offline
LG G3 - rasprava

Naravno da nije smece, ali cemu prilozenje toliko dokaza o tome da je M8 mocniji?

http://isvijet.com.hr
 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
LG G3 - rasprava

sardax de matere ti ne baljezgaj i odfrlji u temu za M8

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Ljubomore sigurno nema. Radim takav posao da flagship telefon mijenjam barem 1x godišnje, imam iPad Air i žena ima iP5s, a u svojih 15 godina rada, od kojih je 10 godina na izvršnim funkcijama u telekom operatera, imao sam sve sinje flagshipove dok se tako nisu ni zvali u svojim rukama i intezivno ih koristio, te svoja iskustva temeljim na uporabi u realnom svijetu. SoT je super stvar, ali neusporediva. Ako ću gledat videoe na telefonu, kao što radim na dugim letovima, onda i na.M7 imam 6-7 SoT, no meni je važnije za telefon da izdrži dan pod teškom uporabom, a to je auto sync, 2h telefona sa oko 30-50 poziva, 3-4 SoT na auto brightness i sa iskljucivom interakcijom u vidu pisanja i surfanja.

Vi gledate selektivno, 13/16 MP je bolje od 4 UP, ali 46 ms nije bolje od 100ms odziva? Zvuk i snimanje nije vazno, a vezano za kameru, brzina, reprodukcija boja, zoe, manual mode, lenses, interface, kompaktnost, to nije vazno. M7 je imao vise novina kad je izdan nego svi drugi telefoni, zato i je bio telefon.godine. M8 nije revolucionaran, ali je sigurno najoptimiziraniji uredjaj. Jesam li rekao da mozda G3 ne valja? Da mu ekran ne valja? Smatram da je radi spec utrke i pumpanja izgubio na.optimiziranosti i da je 2k@801 teski overkill, sto je jasno ko dan i nije subjektivno. Naravno da mora biti i jeftiniji G3, to je zdrava logika.

Vezano za HTC, aj ne trkeljajte gluposti. Njihov ukupni prihod u 2013 je ~$10.4 mlrd, a Samsungov ~234 mlrd, a sami marketing je oko $14 mlrd, koliko su od toga reklame, ne znam, ali sigurno jako jako puno :) Jeli tko.od Vas dionicar HTCa? Što Vi znate koliko su oni zadovoljni sa svojom prodajom ili ne ... Jeste li svjesni da oni možda ne mogu podnijeti prodaju od 30 mil uređaja? Može li npr. Ferrari isporučit godišnje 300.000 primjeraka nekog modela? Naravno da ne može. HTC je jedini inovator u Android segmentu telefona, ali to valjda ne moram pisat. Neki ovdje od Vas su i u temi o 1+1 pisali kako će satrat svih i kako je to to, a svi znamo priču o 1+1 i rezultat.

ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
No pošto su Vama jedini argumenti tipa, kamera ne valja, ima 4MP, a ova ima 13MP, ... Toliko o tome. I svaki auto sa 200 konja je bolji od onog sa 100?
ptspclan.com | visit us ^^
10 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

kojeg datuma dolazi u prodaju u hrvatsku ? otprilike

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
lukan kaže...

kojeg datuma dolazi u prodaju u hrvatsku ? otprilike

 

HT kaže "uskoro", mobicity nema informacije kad bi mogo doć, strani operateri govore "ljeto"....

Ja pretpostavljam da ga barem još cca dva tjedna neće biti nigdje u Europi.

15 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - rasprava
sardax kaže...
Ljubomore sigurno nema. Radim takav posao da flagship telefon mijenjam barem 1x godišnje, imam iPad Air i žena ima iP5s, a u svojih 15 godina rada, od kojih je 10 godina na izvršnim funkcijama u telekom operatera, imao sam sve sinje flagshipove dok se tako nisu ni zvali u svojim rukama i intezivno ih koristio, te svoja iskustva temeljim na uporabi u realnom svijetu. SoT je super stvar, ali neusporediva. Ako ću gledat videoe na telefonu, kao što radim na dugim letovima, onda i na.M7 imam 6-7 SoT, no meni je važnije za telefon da izdrži dan pod teškom uporabom, a to je auto sync, 2h telefona sa oko 30-50 poziva, 3-4 SoT na auto brightness i sa iskljucivom interakcijom u vidu pisanja i surfanja.

Vi gledate selektivno, 13/16 MP je bolje od 4 UP, ali 46 ms nije bolje od 100ms odziva? Zvuk i snimanje nije vazno, a vezano za kameru, brzina, reprodukcija boja, zoe, manual mode, lenses, interface, kompaktnost, to nije vazno. M7 je imao vise novina kad je izdan nego svi drugi telefoni, zato i je bio telefon.godine. M8 nije revolucionaran, ali je sigurno najoptimiziraniji uredjaj. Jesam li rekao da mozda G3 ne valja? Da mu ekran ne valja? Smatram da je radi spec utrke i pumpanja izgubio na.optimiziranosti i da je 2k@801 teski overkill, sto je jasno ko dan i nije subjektivno. Naravno da mora biti i jeftiniji G3, to je zdrava logika.

Vezano za HTC, aj ne trkeljajte gluposti. Njihov ukupni prihod u 2013 je ~$10.4 mlrd, a Samsungov ~234 mlrd, a sami marketing je oko $14 mlrd, koliko su od toga reklame, ne znam, ali sigurno jako jako puno :) Jeli tko.od Vas dionicar HTCa? Što Vi znate koliko su oni zadovoljni sa svojom prodajom ili ne ... Jeste li svjesni da oni možda ne mogu podnijeti prodaju od 30 mil uređaja? Može li npr. Ferrari isporučit godišnje 300.000 primjeraka nekog modela? Naravno da ne može. HTC je jedini inovator u Android segmentu telefona, ali to valjda ne moram pisat. Neki ovdje od Vas su i u temi o 1+1 pisali kako će satrat svih i kako je to to, a svi znamo priču o 1+1 i rezultat.

 

Opet donosis neke zakljucke, a bez konkretnog argumenta.

 

Iskreno nisam vidio nigdje na internetu da je kamera od HTC-a toliko dobra da je to strasno, da je toliko dobra da ostali flagshipi kraj nje nemaju sanse. Koliko tu i tamo procitam po netu kamera je prosjecna za jedan flagship, dakle u okviru ocekivanja za lovu koju das. Zasto bi bilo subjektivno gledati da je 13/16 MP bolje od 4 UP. Ako recenzije dijem svijeta kazu da kamera nije najbolja onda nije najbolja i tocka. Yebe se meni za 4UP ako tih 4UP nisu bolja od Samsungovih 13 (ili koliko vec) MP. 

Po tvojem sudu sad svatko tko koristi Ultrapixele ima bolju kameru od onog koji ima megapixele. {#}

 

Normalno da dionicari nisu zadovoljni kada HTC svake godine zavrsi u minusu. Da je Samsung izbacio model kojibi imo dizajn HTC-a One (M7) zaradio bi jos dodatnih 300 mil. $.  HTC ne zna prodat mobitel.

 

Po cemu je HTC inovator, sto je to HTC izbacio da je bolje od drugih, stavio je kvalitetniji zvucnik na svoj model, stavio je ultrapixele koji su ekvivalentni/losiji megapixelima?

 

I ono sto je Ferrari u svijetu auta, to HTC sigurno nije u svijetu mobitela.

 

HTC zadnjih dvije godine ima odicne mobitele, ali pola posla je marketing, proslogodisnji HTC One je za mene bio favorit, bar gledano dizajnerski, specke su isto bile odlicne uz bok ostalima. Te godine su imali sansu uzeti tron, ali nebi vjerovo od koliko sam ljudi cuo "ima losu kameru". Bolje bi prosli da su stavili 12 MPX, nego 4 UPX, a da je tih 12 losije od ovih 4.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.5.2014 11:18 (Edge).
12 godina
odjavljen
offline
LG G3 - rasprava

@sardax- meni se čini da je najbitnija stvar u tvojem postu "kako ti imaš para i radiš na izvršnim funkcijama kod nekog operatera", mogao si i boldati.

 
12 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
@Deadwood, to sigurno nije radi toga, nego da sam u zadnjih 15 god koristio ohoho flagshipova. Koliko neko zaradjuje nista ne znaci drugoj strani, nekome je 20.000 kn/mj malo, a nekome je 5.000 kn/mj puno.

@Edge, to je relativno i ovisno gdje se zeli prodavat telefon. HTC je tu odlucio drugi pristup uzet i po mnogima napravio pravu stvar jer je optimizirao sve i dobio kameru s kojom se najvise svega moze uhvatit. Po tvojoj logici, samo Lumia 1020 ima pravu kameru i najbolju na tržištu, to što s njom nećeš uhvatit 80% momenata koje želiš, nema veze :) ako se HTC odluči maknuti kameru u ugao telefona, a da zadrži koliko toliko dimenzije i ergonomnost, može ići na 6/8 UP. I da, znatno je skuplji UP od MP senzora koji ima 90% proizvodjača, bilo 13/16 MP. Usporedbu s ferrariem nisi shvatio i nikako nijemi bio cilj reci da je HTC Ferrari u telefonima.
U današnjem svijetu inovacija nema istu težinu kao i prije 50+ godina. Npr. Apple nije ništa ključno inovativno predstavio, ali njegovi su proizvodi prvi "došli" masovno do korisnika. Nitko ne može reći da su Appleovi proizvodi loši, jer jednostavno nisu. Isto tako, pogledaj što je HTC napravio samo u zadnjih 10 godina u svijetu smartphonea, pa to usporedi sa LG ili Samsung? HTC je i griješio i imao loših telefona, ali nije nestao ili propao, a rade samo telefone. 50 mil uređaja ne mogu isporučit ni adekvatno popratit marketinški i financijski. Jeli kužiš o čemu govorim?.
ptspclan.com | visit us ^^
10 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

mogu oni napraviti i milijardu ako je potrebno, samo sto znaju da se nece prodati pa prave manje cifre ....  ne mozemo mi toliko kupiti koliko ih oni mogu napraviti...

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.6.2014 4:15 (lukan).
 
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
LG G3 - rasprava

Nepotrebna svađa kad se zna da su svi ionako u odnosu na iPhone druga klasa...

Realno, ekran na G3 nema smisla i nitko neće vidjeti razliku u odnosu na 1080. Performanse s baterijom i općenito, daleko su važnije, a s obzirom na ogroman ekran, Androidovi problemi s lagom doći će samo više do izražaja, a da ne govorimo o igrama koje su i ovako zahtjevne, a kamoli s 50% većom rezolucijom.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
2 19 hvala 0
11 godina
offline
LG G3 - rasprava

majketi koliko trolova i djece u ovoj temi..

 

LG je napravio vrhunski mobitel, no da nema konkurencije i dalje bi domet mobitela bio symbian..

 

cemu zelja da neka firma propadne? vlasnik sam androida, nemam dobro misljenje o iphoneovima, ali znam da su nuzni za daljnji napredak

trziste na kojem bi bio samo samsung npr bi bilo uzasno

 

 

tonci trolu jedan, android nema problema sa lagom od verzije 4.1

a to sa rezolucijom se govorilo i kod prelaska sa 720 na 1080. treba pricekat pa uzivo vidjet ima li razlike a ne srat na nevidjeno

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.6.2014 13:54 (Fanu).
Moj PC  
14 1 hvala 1
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

pogledao sam masu hands-on videa i nigdje nema nikakvog izraženog lag-a. neki od recenzenata su baš otvarali igre jer su isto bili skeptični, ali nikakvih problema nije bilo. snapdragon 800 je ionako moćan soc, a 801 nije pretjerano napredovao glede procesora, ali je adreno skočio na 570 mhz naspram 450 mhz

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G3 - rasprava

LG G3 naspram S5 nosi pobjedu na domačem tržištu tj J.Koreja.

Prodaje se 3:1 više od Samsunga tj 25000-30000 naspram 7000-8000 u prvih nekoliko dana dostupnosti.

 
10 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

zna netko mozda kojeg datuma dolazi kod nas ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava

Meni je trgovac u mediamarktu (Njemačka) rekao da kod njih za prednarudžbu dolazi 1. srpnja, a za normalnu prodaju oko 7. srpnja. Dakle, to je još mjesec dana do početka prodaje u Njemačkoj. 

Vrlo vjerojatno će biti takva situacija i kod nas.

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
lukan kaže...

zna netko mozda kojeg datuma dolazi kod nas ?

Početkom 7. mjeseca.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice