Prvo kopimističko vjenčanje zaključana tema

poruka: 299
|
čitano: 35.691
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvo kopimističko vjenčanje".
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
cuspajz kaže...
boxer kaže...

Zanimljivo si pitanje postavio, no ja bih te isto tako pitao: Zašto je Bog stvorio ateista? Ispalo bi da je Bog kriv zato što ateista ne vjeruje u njega.

Nije Bog stvorio ateista. Bog je stvorio ljudsko biće da slobodno odlučiti u koga (ne)će vjerovati

Pa tako i ja smatram, no bed koliko vidim smatra drugačije po zapovjednoj odgovornosti. Pročitaj bedov komentar.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
neaktivan
offline
Prvo kopimističko vjenčanje

On topic: Debilizam

Of topic: Evo jedna slika , morao sam jer o ovim temama se moze raspravljati do sudnjeg dana, a ovo me prvo asociralo na vašu raspravu... Nema smisla raspravljati o vjeri...

 

Bez uvrede molim , samo da se opustite malo

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2012 22:58 (razorst3).
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
razorst3 kaže...

On topic: Debilizam

Of topic: Evo jedna slika , morao sam jer o ovim temama se moze raspravljati do sudnjeg dana, a ovo me prvo asociralo na vašu raspravu... Nema smisla raspravljati o vjeri...

 

Bez uvrede molim , samo da se opustite malo

 

 

 

hahahaha dobra, dobra....

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Bugsy kaže...

Svi oni koji se drže neke od glavnih religije, a naročito kršćani i muslimani, najodgovorniji su za sva zla današnjeg čovječanstava.

 

Svim dovoljno inteligentnima to bi trebalo biti jasno.

  Ovo je nešto najgluplje, što pročitah kroz dulje vrijeme u bespućima interneta. Ti bi mogao biti svećenik (ili kako se već zove) kopimističke crkve (ili što je već)

Tom Keruze
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Tom Keruze kaže...
Bugsy kaže...

Svi oni koji se drže neke od glavnih religije, a naročito kršćani i muslimani, najodgovorniji su za sva zla današnjeg čovječanstava.

 

Svim dovoljno inteligentnima to bi trebalo biti jasno.

  Ovo je nešto najgluplje, što pročitah kroz dulje vrijeme u bespućima interneta. Ti bi mogao biti svećenik (ili kako se već zove) kopimističke crkve (ili što je već)

poanta je bila da su zbog religija ratovi pocinjali. krizarski ratovi, teroristicki napada itd.

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Obi Wan kaže...

vec kad govorimo o slobodnoj volji u krscanstvu je bas i nema. ako ne vjerujes ides u pakao i tu ces patit u najvecim mukama, bla,bla itd. dakle ako zelis bit u raju/cistilistu moras se ponasat onako kako ti ja kazem. (10 bozjih zapovijedi i te sheme). cisto sumnjam da bi netko volio patiti cijelu vjecnost. to je dakle ako si hardcore krscanin da se tako izrazim.

Bog ti daje izbor želiš li na ovom svijetu ubijat, silovat i pljačkat ili ćeš živjet pošteno i pomagat bližnjem svome i zazvrat kada tijelesno umreš biti u kraljevstvu nebeskom

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Obi Wan kaže...

vec kad govorimo o slobodnoj volji u krscanstvu je bas i nema. ako ne vjerujes ides u pakao i tu ces patit u najvecim mukama, bla,bla itd..

  Ne želiš valjda reći da svaki Kršćanin na ovome svijetu isto tumači sve dijelove Biblije? Na čemu ti temeljiš to što si napisao? Daj mi neki citat.

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2012 23:03 (Random.).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Random. kaže...
 Did you know?  U Bibliji se nigdje ne spominje "jabuka", već "voće". Moglo je biti bilo koje voće koje raste na drvetu.

Još gore. Nem'oš raj zamislt' bez tek dozrijelog voća i mami te, mami sa svakog stabla. Kaže uberi me.. A ti ne smiješ pojesti. K'o da si u Karlovcu na danima piva, a pivo teče, teče iz česme na trgu. A vani vrućina prži, a ti ne smiješ popiti pivo. Hebeš takav raj..

:o)

 

 

14 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
cuspajz kaže...
Obi Wan kaže...

vec kad govorimo o slobodnoj volji u krscanstvu je bas i nema. ako ne vjerujes ides u pakao i tu ces patit u najvecim mukama, bla,bla itd. dakle ako zelis bit u raju/cistilistu moras se ponasat onako kako ti ja kazem. (10 bozjih zapovijedi i te sheme). cisto sumnjam da bi netko volio patiti cijelu vjecnost. to je dakle ako si hardcore krscanin da se tako izrazim.

Bog ti daje izbor želiš li na ovom svijetu ubijat, silovat i pljačkat ili ćeš živjet pošteno i pomagat bližnjem svome i zazvrat kada tijelesno umreš biti u kraljevstvu nebeskom

Što ako živiš pošteno i pomažeš bližnjem a ne viruješ u boga, di ćeš onda završit?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Nije pop neg je op, strasno lol

Meni je sve to pomalo glupo.
Battlelog ~ UrbanFsk
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
bradonja_85 kaže...
cuspajz kaže...
Obi Wan kaže...

vec kad govorimo o slobodnoj volji u krscanstvu je bas i nema. ako ne vjerujes ides u pakao i tu ces patit u najvecim mukama, bla,bla itd. dakle ako zelis bit u raju/cistilistu moras se ponasat onako kako ti ja kazem. (10 bozjih zapovijedi i te sheme). cisto sumnjam da bi netko volio patiti cijelu vjecnost. to je dakle ako si hardcore krscanin da se tako izrazim.

Bog ti daje izbor želiš li na ovom svijetu ubijat, silovat i pljačkat ili ćeš živjet pošteno i pomagat bližnjem svome i zazvrat kada tijelesno umreš biti u kraljevstvu nebeskom

Što ako živiš pošteno i pomažeš bližnjem a ne viruješ u boga, di ćeš onda završit?

koliko sam ja informiran nevjernici idu u pakao... 

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
bradonja_85 kaže...

Bog ti daje izbor želiš li na ovom svijetu ubijat, silovat i pljačkat ili ćeš živjet pošteno i pomagat bližnjem svome i zazvrat kada tijelesno umreš biti u kraljevstvu nebeskom

Što ako živiš pošteno i pomažeš bližnjem a ne viruješ u boga, di ćeš onda završit?

Nisam studirao teologiju tako da ti ne mogu sa sigurnošću odgovorit na ovo pitanje, ali ja mislim da neće biti na istom mjestu sa ubojicama, silovateljima i kriminalcima

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Random. kaže...
Obi Wan kaže...

vec kad govorimo o slobodnoj volji u krscanstvu je bas i nema. ako ne vjerujes ides u pakao i tu ces patit u najvecim mukama, bla,bla itd..

  Ne želiš valjda reći da svaki Kršćanin na ovome svijetu isto tumači sve dijelove Biblije? Na čemu ti temeljiš to što si napisao? Daj mi neki citat.

ne triba ti nikakav citat. 10 bozjih zapovijedi kako god okrenes ako ne postujes ides u pakao... 

 

http://www.bassfishing.org/thebiblespeaks/heavenhell/hell.htm

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2012 23:06 (Obi Wan).
12 godina
neaktivan
offline
Prvo kopimističko vjenčanje
Ovako, ovdje se vidi da ste svi neobrazovani.

Vjera je drugo od religije.

Religija i znanost se nadopunjuju.

Ratovi su tu da bi pale maske i ludi izvukli pouku ako su pametni (to je pitanje isto kao i “zašto postojimo“).

Religije poštuju jedna drugu jer vjeruju u istog svevišnjeg.

Ako imate imalo mozga u tintarama shvatit će te!
Moj PC  
3 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Obi Wan kaže...
Tom Keruze kaže...
Bugsy kaže...

Svi oni koji se drže neke od glavnih religije, a naročito kršćani i muslimani, najodgovorniji su za sva zla današnjeg čovječanstava.

 

Svim dovoljno inteligentnima to bi trebalo biti jasno.

  Ovo je nešto najgluplje, što pročitah kroz dulje vrijeme u bespućima interneta. Ti bi mogao biti svećenik (ili kako se već zove) kopimističke crkve (ili što je već)

poanta je bila da su zbog religija ratovi pocinjali. krizarski ratovi, teroristicki napada itd.

  Znam u čemu je bila poanta, ali poanta nema blage veze s ničim isto kao i kopimističko vjenčanje{#}

Tom Keruze
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Ovako, ovdje se vidi da ste svi neobrazovani.

Vjera je drugo od religije.

Religija i znanost se nadopunjuju.

Ratovi su tu da bi pale maske i ludi izvukli pouku ako su pametni (to je pitanje isto kao i “zašto postojimo“).

Religije poštuju jedna drugu jer vjeruju u istog svevišnjeg.

Ako imate imalo mozga u tintarama shvatit će te!

papa je pokrenuo krizarske ratove da se nevjernike istjera iz svete zemlje... sto imas rec na ovo? 

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Prvo kopimističko vjenčanje
Btw obi wan

Pakao i taj nisu mjesta nego stanja.

Za brisanje grijeha postoji ispovijed i kajanje.

Pakao ti slijedi nakon ove smrti ako se ne kajes, bez obzira na religiju.
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
bed kaže...
Random. kaže...
  Did you know?  U Bibliji se nigdje ne spominje "jabuka", već "voće". Moglo je biti bilo koje voće koje raste na drvetu.

Još gore. Nem'oš raj zamislt' bez tek dozrijelog voća i mami te, mami sa svakog stabla. Kaže uberi me.. A ti ne smiješ pojesti. K'o da si u Karlovcu na danima piva, a pivo teče, teče iz česme na trgu. A vani vrućina prži, a ti ne smiješ popiti pivo. Hebeš takav raj..

:o)

  Jedno (brojem: 1) drvo. Ne na svakom koraku.

 

Ali ja sam rekao - koji je smisao ovoga? Neće nitko na temelju ovoga što mi tu pišemo povjerovati u Boga, kao što ni ja nisam povjerovao zbog nečeg napisanog. Promišljanjem o sebi i postojanju dođeš do zaključka o tome stoji li netko tko stoji iza svega što postoji.

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Random. kaže...

 

I kao što sam rekao - ne vjerujem ja u Boga zato što sam tako pročitao. Vjerujem jer sam promišljanjem došao do tog zaključka - da je zaista izvanredno što postojim. Ne znam, jeste li ikada razmišljali o tome što je uopće postojanje. Kako postojim? Kako postoji materija? Kako postoji energija? Osobni zaključak: Wow! Bog postoji.

Ali zašto si stao na tome? Zar ne dolazi dalje pitanje kako Bog postoji? Meni osobno je logični odgovor na ta pitanja ne znam i ostaje na nama da pokušamo naći odgovore na ta pitanja kroz istraživanja, ispitivanja, pokuse, teorije,...

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2012 23:09 (idoh).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
boxer kaže...

Zašto je Bog stvorio ateista? Ispalo bi da je Bog kriv zato što ateista ne vjeruje u njega.

Ili je mazohist, ili ga nije stvorio.. Imaš treću ideju?

 

Ako je bog stvorio ateista da ne vjeruje u njega, tko bi onda bio kriv što ateist ne vjeruje u boga?

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
cuspajz kaže...

Bog ti daje izbor želiš li na ovom svijetu ubijat, silovat i pljačkat ili ćeš živjet pošteno i pomagat bližnjem svome i zazvrat kada tijelesno umreš biti u kraljevstvu nebeskom

prekrasan izbor, dosadnjikavi i uvlakački sadržaji na nebu ili paklene muke, ne znaš što je gore... oću orgije piće, zabavu i lopate droge

ko ponavlja moje riječi jede govna iza peći
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2012 23:10 ((s)izgoreo).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Btw obi wan

Pakao i taj nisu mjesta nego stanja.

Za brisanje grijeha postoji ispovijed i kajanje.

Pakao ti slijedi nakon ove smrti ako se ne kajes, bez obzira na religiju.

A u tom "stanju" ostajes zauvijek?

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
I papa je čovjek i grešnik.

Papa je oprostio svom atentatoru.
Papa je donirao potrebnima i liječio bolesne.
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Btw obi wan

Pakao i taj nisu mjesta nego stanja.

Za brisanje grijeha postoji ispovijed i kajanje.

Pakao ti slijedi nakon ove smrti ako se ne kajes, bez obzira na religiju.

to je sve rekla kazala. nitko ne zna sta se dogodi kad krepas... 

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Obi Wan kaže...
logik kaže...
Ovako, ovdje se vidi da ste svi neobrazovani.

Vjera je drugo od religije.

Religija i znanost se nadopunjuju.

Ratovi su tu da bi pale maske i ludi izvukli pouku ako su pametni (to je pitanje isto kao i “zašto postojimo“).

Religije poštuju jedna drugu jer vjeruju u istog svevišnjeg.

Ako imate imalo mozga u tintarama shvatit će te!

papa je pokrenuo krizarske ratove da se nevjernike istjera iz svete zemlje... sto imas rec na ovo?

  Nije pokrenuo sve. Neke su pokrenuli europski aristokrati u nadi da će se obogatiti na brzaka (i obogatili su se). Gle ne znam koliko imaš godina, no čak i dijete zna da se ratovi ne vode radi vjere, rase, spola ili ne znam čega, nego isključivo radi materijalne koristi (novac, moć, teritorij, nafta itd.). Tako je bilo u srednjem vijeku, a tako je i danas.

Tom Keruze
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
I papa je čovjek i grešnik.

Papa je oprostio svom atentatoru.
Papa je donirao potrebnima i liječio bolesne.

your point?

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Zato vjeruješ ili ne vjeruješ. Na tebi je izbor, bojiš li se što će se dogoditi ako ne vjeruješ a u krivu si?
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Btw obi wan

Pakao i taj nisu mjesta nego stanja.

Za brisanje grijeha postoji ispovijed i kajanje.

Pakao ti slijedi nakon ove smrti ako se ne kajes, bez obzira na religiju.

U redu za kajanje, ali ispovijed mi je neshvatljiva. Ispovijediš se čovjeku i tebi su grijesi odjednom oprošteni, bez ozbira što ih nisi učinio prema njemu? Tu čovjek preuzima na neki način ulogu božanstva, i on u ime Boga oprašta grijehe. Meni neshvatljivo, posebno za osobe koje non stop griješe, pa odu na ispovijed i smatraju da su čisti i opet griješe i tako redom...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Tom Keruze kaže...
Obi Wan kaže...
logik kaže...
Ovako, ovdje se vidi da ste svi neobrazovani.

Vjera je drugo od religije.

Religija i znanost se nadopunjuju.

Ratovi su tu da bi pale maske i ludi izvukli pouku ako su pametni (to je pitanje isto kao i “zašto postojimo“).

Religije poštuju jedna drugu jer vjeruju u istog svevišnjeg.

Ako imate imalo mozga u tintarama shvatit će te!

papa je pokrenuo krizarske ratove da se nevjernike istjera iz svete zemlje... sto imas rec na ovo?

  Nije pokrenuo sve. Neke su pokrenuli europski aristokrati u nadi da će se obogatiti na brzaka (i obogatili su se). Gle ne znam koliko imaš godina, no čak i dijete zna da se ratovi ne vode radi vjere, rase, spola ili ne znam čega, nego isključivo radi materijalne koristi (novac, moć, teritorij, nafta itd.). Tako je bilo u srednjem vijeku, a tako je i danas.

Pogledaj financijsko stanje crkve {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Obi Wan kaže...
Random. kaže...
Obi Wan kaže...

vec kad govorimo o slobodnoj volji u krscanstvu je bas i nema. ako ne vjerujes ides u pakao i tu ces patit u najvecim mukama, bla,bla itd..

  Ne želiš valjda reći da svaki Kršćanin na ovome svijetu isto tumači sve dijelove Biblije? Na čemu ti temeljiš to što si napisao? Daj mi neki citat.

ne triba ti nikakav citat. 10 bozjih zapovijedi kako god okrenes ako ne postujes ides u pakao...

http://www.bassfishing.org/thebiblespeaks/heavenhell/hell.htm

  O čemu pričaš? Ja ne trpam sve ateiste u isti koš, nemoj ni ti sve Kršćane. Rekao sam ti - na čemu ti temeljiš to što si napisao? Nemoj mi sa onim "Koliko ja znam... Biblija tvrdi x." Po čemu ti to znaš? Jesi pročitao u Bibliji? Ako jesi - gdje? Da vidim mogu li da tvoje tvrdnje srušiti nekim citatom ili ne.

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice